F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#5395
rendben...jó szórakozást.

ups and downs

Freedom88
#5394
Megyünk Zsófival vidékre, egész hétvégén nem leszek

T.T.

antijuve
#5393
hát az a pech,pajtikám😄

ups and downs

Jeff Gordon
#5392
most jogi infon ülök, nagyon fajin. érdekes, de mázlimra csak most vagyok itt mert felmentés élvezhetek hála az ECDL bizonyitványnak.
najó blöfföltem, azért elég uncsi, de még ittvagyok egy órán át. hát lehet van msn a gépen, jó lenne mert akkor felmásznék😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5391
hát Norbert barátom, szörnyen sajnálom ami veled történt. de hát ez Bp. Európa egyik legszarabb fõvárosa. akkor most még csúszol is az egésszel... roppant bosszantó lehet. hát csak annyit tudok neked tanácsolni hogy ne idegeld magad ezen: ahogy az angol mondaná: Take it easy! 😊

szombaton te mész az összejövetelre??

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5390
Este leszek, addig legyetek jók és ne utazzatok BKV-val. Rohadt köcsögök ahogy az egész város az! BASZNÁ Szájba az összes fasszopó tüntetõ akik romba döntik a várost, más meg szivja utána a dolgokat. ÖSSZESET EGYENKÉNT LÕNÉM FEJBE, HOGY ROHADJANAK SZÁJBA!!!!! NEM IS TÜNTETNEK MÁR HANEM SPORTOT ÜZNEK A RENDÕRÖK VERÉSÉBÕL. GÉPPISZTOLLYAL TESSÉK KÜZÉJÜK MENNI ÉS ÖLNI A FÉRGESÉT!

NA, csá

T.T.

Freedom88
#5389

T.T.

Freedom88
#5388
Jó qrva anyját h nem akarja belinkelni...

T.T.

Freedom88
#5387

T.T.

Freedom88
#5386
No, aztán idegességembe repkedtem egyet...
LHDC-LHBP útvonalat



T.T.

Freedom88
#5385
FIZETEK IS ÉRTE! JÓ ISTEN BASZNÁ MEG!

T.T.

Jeff Gordon
#5384
na bazz,ezt a baromságot: szines gumik:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5383
hát elhiszem hogy bosszant, engem is idegesitene de rendesen. kúrva Demszky meg a kúrva BéKáVé a hibás, hidd el...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5382
ISTEN BASZNÁ MEG AZT A QRVA GECI FASSZOPÓ KÖZLEKEDÉST EBBEN A REDVÁS VÁROSBAN!
HOGY PICSÁBA VAN AZ H 1ÓRA 30PERC ALATT ÉREK LE A SZENT IMRE KÓRHÁZIG??? SIKERESEN ELKÉSTEM, VIZSGA OKT 4.ÉN!

QRVA ÉLETBE!

Ne is kérdezzetek róla többet, csak felbaszom az agyam!

T.T.

Jeff Gordon
#5381
igy van.

na bazzzz, két vagy három napot késik a mod. szuper.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5380
KV-s jó reggelt!

Na majd meglájjuk!

T.T.

antijuve
#5379
személy szerint szart se😊

ups and downs

Freedom88
#5378
Egyszer összemérhetjük majd az erõnket ilyen puff puff gaméban, megnézem mit tudtok

T.T.

Jeff Gordon
#5377
télleg. megpróbálhatjuk majd azt is😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5376
sztem a Battlefield a legjobb😊).

ups and downs

antijuve
#5375
figyi,írd át,és azt hozd át,mert a tiedet nem ismeri fel a cd olvasóm...egyszer már kipróbáltuk

ups and downs

antijuve
#5374
Segíthetek?😄😄
Looooooooooooooooool gém!😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5373
dehogy. jó az, majd elviszem vhogy Brianhez és akkor hálózatban játszunk Gab ellen,bár sztem kettönket is simán lenyom😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5372
"mááááááris"

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5371
minek? mindegy már ott vagyok😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5370
Máris

ups and downs

Freedom88
#5369
GYERTEK IRCRE

T.T.

Freedom88
#5368
multiban szar

T.T.

Jeff Gordon
#5367
kódolj. bár sztem a moha akkor is sokkal jobb, de ebben úgysem értünk egyet😊))

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5366
te mondtad, no politik😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5365
I GO COD

T.T.

Freedom88
#5364
traktorral hozzassuk fel...

MOST AKKOR MENJEK TÜNTETNI ÉRTE????😄

T.T.

antijuve
#5363
jah,értem😊

ups and downs

antijuve
#5362
megvan...a pincében😊

ups and downs

Freedom88
#5361
oszt?

T.T.

Freedom88
#5360
hm

T.T.

Freedom88
#5359
és ezt nem tudtad 2 napja megcsinálni?😊

T.T.

Jeff Gordon
#5358
beszéltek összevissza😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5357
hmmmmmmmmmmmm?😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5356
megvan.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5355
hmmmmmmmmmmmmmmmm

T.T.

antijuve
#5354
nem a CD te idióta😊 hanem õ😄😄(ez persze nagy kamu😊)

ups and downs

Freedom88
#5353
szükös határidõ😊)

T.T.

Freedom88
#5352
a CD?

T.T.

antijuve
#5351
húúúha😊

ups and downs

antijuve
#5350
mert velem beszélgetett😄😄

ups and downs

Freedom88
#5349
minden nap...mondjuk holnap?

T.T.

Freedom88
#5348
akkor miért nincs meg?😄

T.T.

Jeff Gordon
#5347
dehogy. majd megkapja. valszeg a héten. majd meglájjuk, hogy mikor ér rá Norbert.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5346
nehogy a mellre szívd😊

ups and downs