F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hát ezt te tudod... nagy ivászat lesz? vagy mire gondolsz?
The only speedometer is in your head.
felölem. majd akkor csörögj rám, hogyha aktuális lesz és akkor összefutunk vhol, hisz nem vagy messze tölünk. vasárnap este egy Park Sörözö? (mondjuk olyan 7-max 10, mert ti korábban mentek)
nos?
nos?
The only speedometer is in your head.
na erre ne fogadjál😄
a MÁV annyit késik amennyit eltudsz képzelni😄, Volán rulez😄😄😄 csak vicceltem.
Máv jobb de állandóan késik...
a MÁV annyit késik amennyit eltudsz képzelni😄, Volán rulez😄😄😄 csak vicceltem.
Máv jobb de állandóan késik...
The only speedometer is in your head.
T.T.
nekem akkor romám van, egészen este 5ig,aztán két óra latin. de mondjuk fél hét és hét között ha oda tudsz jönni a Károlihoz, vagy az Árpád Üzletházhoz akkor ok. egyébként asszem neked pár buszmegálló a 96ossal.
azért reggel nem mászok el oda a francba amikor csak 10re kell mennem... sry.
azért reggel nem mászok el oda a francba amikor csak 10re kell mennem... sry.
The only speedometer is in your head.
dehogynem😄 teljesen szabályosan belöktelek a boxba😄 olyan szép volt hogy ez nem érdemelt büntetést😊)))))
The only speedometer is in your head.
én nem értem rá, Érden voltam.
Amúgy csak az elején voltam mérges, már beletörõdtem. Sajnos nem tudok mit tenni😞
Amúgy csak az elején voltam mérges, már beletörõdtem. Sajnos nem tudok mit tenni😞
T.T.
mindegy, megkapod majd Freetöl😊
egyébként Free! én ma is ráértem volna, de láttam hogy nagyon mérges vagy, úgyhogy nem eröltettem a dolgot😊
egyébként Free! én ma is ráértem volna, de láttam hogy nagyon mérges vagy, úgyhogy nem eröltettem a dolgot😊
The only speedometer is in your head.
én este hétig egyetemen vagyok...
de neked mikorra kell menni suliba?
de neked mikorra kell menni suliba?
The only speedometer is in your head.