F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
pech
Na kivégeztem a Prison Break-et. Ha USA-ban adnak újrészt már csak az lesz számomra is új😊
Na kivégeztem a Prison Break-et. Ha USA-ban adnak újrészt már csak az lesz számomra is új😊
T.T.
nos Freedom bemutatom neked a következö gépet, amivel repülhetsz😄😄😄😄
Thx for Brian.
Thx for Brian.
The only speedometer is in your head.
hát nemtom, Free mindig igy irja bnöje nevét: Zsófy. töle kérdezd😊
The only speedometer is in your head.
hátha jössz, akkor elmegyek. lehet jönnének még páran, foggalmam nincs sajnos.
The only speedometer is in your head.
hát nemtom. Te,esetleg Brian, Én,meg nemtom forumon felvetnénk
The only speedometer is in your head.
ok, akkor felölem beülhetünk egykét sörre, ha gondoljátok. és akkor elviszem, bár nekem a Keleti is megfelel amit mondtál, nekem mindegy.
The only speedometer is in your head.