F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Asszem ebbõl monológ lesz:
Naszóval visszajöttem!Az utolsó osztálykirándulásunk volt,bár még jövõ héten megyünk Kárpátaljára.Remekül kezdõdött az egész,ugyani a fél kettes vonatot NEM értem el!!Hogy miért is?Mert ez a kurva metró "Árpád-híd és Deák tér között mûszaki okok miatt nem közlekedett"-szóval metrópótló...Tömeg,meleg,minden amit utálok...(kivéve egy jó csajt😉).Úgyhogy Délibe nem is tudom mikor érkeztem meg,de a többi három utastársam megvárt,úgyhogy együtt mentünk...Olyan két óra múlva ment a következõ vonat...Szóval thx BKV!!!!!Maga az osztkirándulás sem volt nagy szám:igazából nem csináltunk semmit,sétálgattunk,még nem is fociztam,és egyesek kurva sokat ittak,én személy szerint nem,csak bort meg egy kis sört,de már rohadtul nem kívántam...Éjszakai séták,sakkozás,ez az amaz.Túl sok értelme nem volt,jobb lett volna itthon maradni és futamon menni...
Jeff,nagyon örülök,hogy hatodik lettél(ez volt a cél😄),meg annak is h így örülsz neki😉.Télleg nagyon örülök,jobban,mintha én lettem volna hatodik.Viszont láttam,hogy sokaknak rossz futam volt,és elment a kedvük az egésztõl...ez viszont elszomorít.No mind1!Toca-t már ma összehozhatjuk,kiváncsi vagyok rá,h milyen így!
Hát most kábé ennyi,eléggé fáradt vagyok úgyhogy ma nem megyek már sehová...
Naszóval visszajöttem!Az utolsó osztálykirándulásunk volt,bár még jövõ héten megyünk Kárpátaljára.Remekül kezdõdött az egész,ugyani a fél kettes vonatot NEM értem el!!Hogy miért is?Mert ez a kurva metró "Árpád-híd és Deák tér között mûszaki okok miatt nem közlekedett"-szóval metrópótló...Tömeg,meleg,minden amit utálok...(kivéve egy jó csajt😉).Úgyhogy Délibe nem is tudom mikor érkeztem meg,de a többi három utastársam megvárt,úgyhogy együtt mentünk...Olyan két óra múlva ment a következõ vonat...Szóval thx BKV!!!!!Maga az osztkirándulás sem volt nagy szám:igazából nem csináltunk semmit,sétálgattunk,még nem is fociztam,és egyesek kurva sokat ittak,én személy szerint nem,csak bort meg egy kis sört,de már rohadtul nem kívántam...Éjszakai séták,sakkozás,ez az amaz.Túl sok értelme nem volt,jobb lett volna itthon maradni és futamon menni...
Jeff,nagyon örülök,hogy hatodik lettél(ez volt a cél😄),meg annak is h így örülsz neki😉.Télleg nagyon örülök,jobban,mintha én lettem volna hatodik.Viszont láttam,hogy sokaknak rossz futam volt,és elment a kedvük az egésztõl...ez viszont elszomorít.No mind1!Toca-t már ma összehozhatjuk,kiváncsi vagyok rá,h milyen így!
Hát most kábé ennyi,eléggé fáradt vagyok úgyhogy ma nem megyek már sehová...
ups and downs
Nem is ugy ertettem.. Egyébként király.. Ez a mûsör kb ilyen szinvonalu is.. <#nevetes1>#nevetes1>
Downhill!!
marha jó ez a TOCA-gabbal mentünk egy bajnokságot Hamachin 5futamból 3at nyert Ö kettöt én, igy Ö lett a bajnok. nagyon fasza kis gém. ha van kedvetek akkor majd gyertek ti is...
The only speedometer is in your head.
csak gondoltam megosztom veletek-hát nem sokkal másabb az igazi monika shów.
The only speedometer is in your head.
No, én elutaztam vidékre! nem tudom hogy leszek hétvégén, de ha tudok firkantok! Ha mégse akkor vasárnap 19:00 Hubay tér, Park Sörözõ!
Találkozunk a p96 megállójában, ami a Szentmihályi útról érkezik!
Bye
Találkozunk a p96 megállójában, ami a Szentmihályi útról érkezik!
Bye
T.T.
The only speedometer is in your head.
Brájen! futam elött összekavartam egy (sztem) nagyon jó setupot, majd elküldöm neked, kiváncsi lennék te mit tudsz vele a kedvenc pályádon😊
The only speedometer is in your head.
kössz. igyekszem, ahhoz képest hogy milyen keveset készültem... végre egy jó verseny😊
The only speedometer is in your head.
Gratulálok a 6. helyedhez, csak így tovább. 😊
Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.
hát very cooool race. akkor gyorsban egy rövid beszámoló, rajtnál megzavart macroy és beugrottam, de sztem Ö is ezért nem is értem mér nem kapott büntit. na mindegy. egy ideig eseménytelenül mentem az UCCSÓ helyen, majd utolértem macroyt megelöztem és elhagytam a francba (16sec). csob ekkor két seccel ment elöttem, box. jövök ki, Free épp akkor ment el, macroy elöttem olyan két seccel,egy kicsit fel is tartott és mentem egy 16os kört és ezért nem lett meg csob, mert amikor jött ki Ö is akkor 1,5seccel jött be elém. ezútán elkezdtem hajtani, meg Ö is. gyürtük egymást rendesen, elözgettük is egymást egy párszor, szóval vidibe lesz anyag,lényeg hogy az uccsó kör elött nagyon megközelitettem és az utolsó kör elött megelöztem. uccsó kört meg végig izgultam hogy ne basszam el, de nem csesztem el és igy óriási sziveséget tettem Brian csapattársamnak mert elvettem egy pontot csobitól😄😄😄
szóval: SIKEEEEEEEEEEEEEERÜLT. 6.lettem egy nagyon kemény küzdelmekkel tarkitott versenyen, pedig elsö körben azthittem megint elúszik minden. na mindegy,sikerült és ez a lényeg. azthiszem sokat fogok szerepelni a vidiben:S😊
no ennyi, majd még mesélek. remélem jössz te is vasárnap 7re Park sörözöbe😊
GO WILLIAMS😊 újabb 3 pontocska. mostmár három futam óta zsinorban szerezzük a pontokat, és most én is kivehettem belöle a részem, hát mit mondjak? eléggé boldog vagyok, föleg 9órányi egyetem után ez FANTASZTIKUS.
már nem is vagyok fáradt😊
szóval: SIKEEEEEEEEEEEEEERÜLT. 6.lettem egy nagyon kemény küzdelmekkel tarkitott versenyen, pedig elsö körben azthittem megint elúszik minden. na mindegy,sikerült és ez a lényeg. azthiszem sokat fogok szerepelni a vidiben:S😊
no ennyi, majd még mesélek. remélem jössz te is vasárnap 7re Park sörözöbe😊
GO WILLIAMS😊 újabb 3 pontocska. mostmár három futam óta zsinorban szerezzük a pontokat, és most én is kivehettem belöle a részem, hát mit mondjak? eléggé boldog vagyok, föleg 9órányi egyetem után ez FANTASZTIKUS.
már nem is vagyok fáradt😊
The only speedometer is in your head.
Na mentem,mostmár télleg elmegyek.Bár eggyel késõbbi vonattal megyünk mi négyen,mint ahogy eredetileg terveztük(kiderült h az negyed egykor indul,úgyhogy a fél kettessel megyünk).Egyébként van 23:25-ös vonat is,lehet h azzal kéne menni...😄
Akkor jó futamot!Jeff,cél a hatodik hely!😊))
Akkor jó futamot!Jeff,cél a hatodik hely!😊))
ups and downs
Kaptok még képeket😛
najó,az az igazság,hogy elfelejtettem melyik képeket raktam már fel😄,szóval lehet h vmelyik kétszer fog szerepelni...bocsika😄
najó,az az igazság,hogy elfelejtettem melyik képeket raktam már fel😄,szóval lehet h vmelyik kétszer fog szerepelni...bocsika😄
ups and downs
OK. leszedtem, és kipróbáltam gyorsban hogy mükszik-e és igen. tenksz Brian az sms kódot, ha gondolod majd megadom. müködik úgyhogy majd vmikor kipróbáljuk😄
The only speedometer is in your head.
egyébként nagyon vicces volt a replay,az egyik körödben minden kanyarban megcsúsztál és pörögtél.loool😊-száraz pályán vizes gumik...ejejjj😊
ups and downs
unalmamban készítettem három képet egy (asszem) vasárnapi futamról:
McLaren-Jeff,Benetton-jómagam
McLaren-Jeff,Benetton-jómagam
ups and downs
Zsófy szerint jó csávó ez a Wentworth Miller. Hmmm, legyen😊
Ez a zsebre teszem a kezem beállás, a filmben is nagyon meglátszott

Ez a zsebre teszem a kezem beállás, a filmben is nagyon meglátszott

T.T.


