F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gordon 24
#5596
Az de szar is. Mondjuk nekem firkantott.

Downhill!!

Freedom88
#5595
Antonov-225

T.T.

gordon 24
#5594
Ez nagyon komoly. Tetszik akkor a neve X-Plane? Nektek irott vagy eredetibe van meg? Mert Petya vett már nem egy eredeti dolgot.

Downhill!!

Jeff Gordon
#5593
jó a Hubay tér. mondjuk fél4?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5592
Akkor Mexikói út....ha ki tudsz jönni annyira😊

T.T.

Jeff Gordon
#5591
az eredetiben rohadtul drága.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5590
Minden fajta gép benne van, kis cessnától a jumbo jeten át az A380ig minden.
Helikopter is van benne, szóval minden
az fs egy rakás fos.
Nem lehet benne online-ban nyomni...ezt meg leheet

T.T.

Jeff Gordon
#5589
United jobban tetszik.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5588
jó és mikorra érsz oda?
mert én 12:00kor végzem.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5587
14:50

T.T.

Freedom88
#5586
Cargo Lufis

T.T.

Jeff Gordon
#5585
mikor végzel?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5584
kedden, hubay tér!
mikor?

T.T.

gordon 24
#5583
Nem is azért kerdeztem mintha azt szeretném játszani. Csak nekem megvan a ms flight szimulátor. Tök jó játék de bármi van ha roszul rakod le vagy akármi csak lepattan a talajról és repül tovább és ez nagyon idegesitõ ezért nem is játszom vele. És egyébként milyen röpcsik vannak benne, de gondolom ha benne van az A380 akkor van benne minden.

Downhill!!

Freedom88
#5582
Lufis

T.T.

Jeff Gordon
#5581
jah. de mikor és hol? holnap nemjó. kedd ok. csak mondd meg h hol és lehetöleg ne az isten háta mögött legyen.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5580
CD-t attól át tudsz adni, nem?

T.T.

Jeff Gordon
#5579
nagyon jól néz ki.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5578
Szia!
X-Plane a játék neve, és valósághü repülõgép szimulátor, mely a polgári repülést tartja inkább szem elõtt.
Igen törnek, ha bekapcsolod, de qrvára nem ez a lényeg!

T.T.

Jeff Gordon
#5577
bazzz, te mondtad le a mai alkalmat. hát telefonban pénteket mondtál, h akkorra szervezzünk egy sörözést. de nekem csütörtök is megfelel, de este hétig bent vagyok:S

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#5576
Sziasztok. Ez milyen játék? Nagyon szépnek tünik. Törnek a repcsik?

Downhill!!

Freedom88
#5575
letettem!

Inkább válaszolj a kérdésemre

T.T.

Freedom88
#5574
Nesze! Unitedos😊

T.T.

Jeff Gordon
#5573
remélem lezuhantál😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5572
qrva jó akkor is a festése, nekem nagy bejön!

Repkedtem ma egy kicsit az A380-nal, tettem egy iskolakört, hát ööö, fékezni kell rendesen földet érés elõtti pillanatokban, mert nagyon el tud szabadulni a járgány

T.T.

Freedom88
#5571
mikor adod ide?

T.T.

Jeff Gordon
#5570
Lufthansa és az United Arlines a legjobb. BA sucks😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5569
key

ups and downs

Jeff Gordon
#5568
inkább nem😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5567

T.T.

Freedom88
#5566
úgyis xplanezni fogok

T.T.

antijuve
#5565
na ugye hogy ugye😊)
hát pech😊)) legalább jól ki leszel éhezve rá😊) ezen a héten már tuti odaadja

ups and downs

Freedom88
#5564
ja, de😄

KAPJA BE H NEM TUDJA IDEADNI

T.T.

antijuve
#5563
öö,nem te mondtad le?
CD-t azt keresheted😄😄

ups and downs

Freedom88
#5562
azért h ne találkozzunk..jóvan!
JEFF ADD IDE A CD-t!

T.T.

Freedom88
#5561
pssszt😊

T.T.

antijuve
#5560
csak úgy,semmi különös célja nem volt

ups and downs

antijuve
#5559
hogy legyen mit kérdezned😊

ups and downs

Freedom88
#5558
Minek?😊

T.T.

antijuve
#5557
hát semmi különös.nincs semmi mondanivalóm😄😄
ma voltunk Visegrádon,meg Esztergomban.Jó volt.

ups and downs

Freedom88
#5556
mizujs skacok?

T.T.

antijuve
#5555
re!

ups and downs

Jeff Gordon
#5554
hy!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5553
re! sziasztok!

T.T.

Jeff Gordon
#5552

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5551
na mentünk ma egy versenyt Briannel: ime néhány kép: Heidfeld (Brian), Raikonnen (Jeff)

az elsö kanyarban:



a sikánban:



még a felvezetö körön:



nagyon közel:



és az elözés:



Race Winner: Jeff Gordon (#3 McLaren Mercedes)
thx for Brian, and Adi😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5550
sztem nem megyek,nem férne bele az idõmbe😞

ups and downs

Freedom88
#5549
Holnap majd irok! Szevassztok jó éjszakát!

T.T.

Freedom88
#5548
majd adjatok linket, leszedem.

Holnap megyünk-e? Gyors választ

T.T.

antijuve
#5547
na,ez a mod aztán nem tapadós sztem.elég nehéz

ups and downs