F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#5646
Na,látom mindenki elment aludni,repkedni stb.Úgyhogy jó éjt
Jeff,akkor holnap találkozunk

ups and downs

antijuve
#5645
öt és fél óra?idõmilliomosoknak....

ups and downs

antijuve
#5644
megnéztem a replayt

ups and downs

Freedom88
#5643
tök éjszaka😊))

T.T.

gordon 24
#5642
Tudom... Na akkor jó repkedést jó északát...

Downhill!!

Jeff Gordon
#5641
😄
helyes, de ne zuhanj le😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5640
megyek repkedek egyet még

T.T.

Freedom88
#5639
nem én mondtam

T.T.

gordon 24
#5638
Ja wazz de <#lama> vok...

Downhill!!

gordon 24
#5637
Ugy legyen. 5-dik. De nagy lenne Rossi, Schumi, Gordon, Everts. Jajj de szép lenne. Ebbõl már egy tutti Everts már bajnok.

Downhill!!

Freedom88
#5636
Winfos

T.T.

Jeff Gordon
#5635
nembaj jó ez igy. Gordon is jó helyen végzett, és igy most második összetetben, Go Go for Nextel Cup, idén könnyedén meglehet😊 (remélem)

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#5634
Várjál kicsit amatór vok. Ez mi az? Ablak?

Downhill!!

Freedom88
#5633
ha ablakod van akkor igen az kell!

T.T.

gordon 24
#5632
Nagyon kemény volt a vége mit mentek Kenseth-el uristen ekkor küzdelemte már rég láttam. Kár hogy elfogyott az üzemanyag Kensethnek. Nagy befutó lett volna.

Downhill!!

gordon 24
#5631
Na majd holnap megnézem mit tehetek. Egyébként errõl az oldalról mit kell leszedni, mert az elöbb megnéztem és leszedtem ezt a windoews 8. akármit. az kell?

Downhill!!

Freedom88
#5630
természetesen! valós idõjárás között? dobálja a gépet,mint a fene! ilyen távon is figyelni kell, hiába hogy automata pilóta vezet

T.T.

Freedom88
#5629
nem a legjobb...mondjuk én a magassági lapátokat a pedálokkal tolom

T.T.

Jeff Gordon
#5628
5és fél óra???😮 te jó ég. hát elhiszem hogy izgalmas, dehát ilyen hosszú távon is?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5627
Jeff Burton nyert... nahát.

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#5626
Nagyon kipróbálnám. De nincs josztik. De várjál csak... Kormány pad nem ó?

Downhill!!

Freedom88
#5625
Qrva jó game, ahol qrva sokat kell tudni, de ha egyszer megtanulod, akkor élvezed mint atom.
Ma ksgy ( aki csinálta a Boeing festés ) Budapest-Hongkong útvonalat mente le. 5 és fél órás út. és nem unatkozott, végig az irányitók szóltak hozzá, hogy emelkedjen, süllyedjen, stb.

T.T.

gordon 24
#5623
De azért köszi.

Downhill!!

gordon 24
#5622
Hát jó.. Majd be szerzek egyet aztán utánna.

Downhill!!

Freedom88
#5621
Egyszerü kezelõmüszer

T.T.

Jeff Gordon
#5620
ez a jó játék😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5619
akkor ne is töltsd le, anélkül nem fog menni

T.T.

gordon 24
#5617
<#zavart1>nincs.

Downhill!!

Freedom88
#5616
telitalálat

T.T.

gordon 24
#5615
Má semmi... Azt hittem azért mondod mert hogy ismered meg ilyesmi és hogy csak neked szóval ezért irtam.

Downhill!!

Freedom88
#5614
Lhmm, de qrva jól nézki!
Na a további képeket már csak url-ben nyomom

T.T.

Jeff Gordon
#5613
joystick😄

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#5612
Mi az a joyod?

Downhill!!

Freedom88
#5611
mit is?

T.T.

gordon 24
#5610
Ajjajj.. Akkor nem jó hogy ilyet kérdeztem... Sry.. Akkor lehet már kapni?<#eplus2>

Downhill!!

Freedom88
#5608
nincs😊

T.T.

Freedom88
#5607
csábitásként!
Aki készitette személyesen ismerem, tõle tanultam meg a kezelést és a fóniát😊

T.T.

Jeff Gordon
#5606
segédpilóta nincs?😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5605
noproblem. akkor majd természetesen megvárlak😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5604
rendben, sietek, lehet h kések egy kicsit, de sietek

T.T.

gordon 24
#5603
Akkor már csak egy kérdésem van. Honnan? Vagy ha ezt nem tudod valaki nem tudná megirni nekem?

Downhill!!

Freedom88
#5602
Airbus 319 panelja

T.T.

Jeff Gordon
#5601
nekem jó az a hely, gondom egy szál se vele. akkor Hubay tér félnégy mondjuk a Park Sörözöben?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5600
X-Plane-t a netrõl szedtem le, szóval nem eredeti

T.T.

Jeff Gordon
#5599
belsejében kb 2000utas férne el ha átalakítanák: LOL.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5598
jó, akkor oda megyek! döntsd már el😊)

T.T.

Jeff Gordon
#5597
ez fasza gép😊

The only speedometer is in your head.