F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
köszönjük Freedom h köztünk vagy!bár mi csak távolról szemlélhetjük mérhetetlen tudásodat!
😉
😉
ups and downs
jah, hát akkor igy értem miért mindig gyalog közlekedsz😄, hogy megbámuljanak az emberek😄 ugye?😊
The only speedometer is in your head.
hát de nem gyengén. sztem nagyon ott van. ha egy ilyennel mennél kb annyian bámulnának meg mintha egy Ferrarival mennél😊 ja de te azzal is mész, igaz F1CHLben😊
The only speedometer is in your head.
azt vhogy sejtettem😊 izgalmasabb egy Singapur-Salt Lake City útvonal?😊
The only speedometer is in your head.
The only speedometer is in your head.
gondolom téged. vagy már felhagysz a vezetéssel?😄
Akkor nem kell a CD?😊)))))))
Akkor nem kell a CD?😊)))))))
The only speedometer is in your head.
a franc. legközelebb majd segitünk😄
holnap megmár vasutazol LA-töl New Yorkig😄😄😄
holnap megmár vasutazol LA-töl New Yorkig😄😄😄
The only speedometer is in your head.
2,5 órás utat tettem ma meg😊
Stuttgart-Budapest
Meg utána este még 1 órásat
Split-Budapest
Hulla vok! Stuttgartnak a felét, Spliti útnak az egészet éjszaka müszerek alapján tettem meg...fárasztó
Stuttgart-Budapest
Meg utána este még 1 órásat
Split-Budapest
Hulla vok! Stuttgartnak a felét, Spliti útnak az egészet éjszaka müszerek alapján tettem meg...fárasztó
T.T.
ok. 21után nemsokkal leszek msnen...
jaja megtartva.
hát komolyan nagyon jól laktam szölövel😄
jaja megtartva.
hát komolyan nagyon jól laktam szölövel😄
The only speedometer is in your head.
ollé!!akkor jóóóóó!!!akkor mod megtartva.épp Franciahonban körözgetek/körözgettem.
a setupot majd átküldhetnéd,mert eddig 1.12.9 a best😄
a setupot majd átküldhetnéd,mert eddig 1.12.9 a best😄
ups and downs
hát de kérem ezt a lolságot... mostmár jó nálam is, ugyanolyan mint nálad Brian, csak kell hozzá a Shoma mod, ahhoz h rendesen fusson, vagy vhogyan le kéne kapni a trackpacket sztem:S
The only speedometer is in your head.
sry. Jurátusban csajoztunk😄 aztán nem lehet öket csak úgy otthagyni
meghát a csocso is ingyenes, szal nagyon jó hely...
meghát a csocso is ingyenes, szal nagyon jó hely...
The only speedometer is in your head.
Én mek kamionozni egyet aztán alszom. Ugyhogy sziasztok. Majd jövök.
Free! Köszi szépen az infókat.
Free! Köszi szépen az infókat.
Downhill!!


