F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
AZ érdekes képek rovatot láttátok, remélem vmelyik kép tetszik, vkinek. csak gondoltam kicsit maradjunk a topic ciménél.
akkor mostantól, mehet az off újra😄
akkor mostantól, mehet az off újra😄
The only speedometer is in your head.
berakok egy képet,elsõ szektor után ezredre ugyanannyi az idõ...(vagy ez gyakori?mert nálam most kétszer is sikerült😊)


ups and downs
LOL. akkor megveszem😄DD
csak vicceltem, de képet nem adsz róla?😄DD
csak vicceltem, de képet nem adsz róla?😄DD
The only speedometer is in your head.
Vig napot polgárok😄!
Brian! nem lenne kedved jönni ma egy park sörözöbe egy sörre? nemtom mikor érsz haza, de ha ezt elolvasod és van kedved gyere nyugodtan. kb olyan háromnegyed négykor találkozunk Freevel. úgyhogy ahogy érzed...
Brian! nem lenne kedved jönni ma egy park sörözöbe egy sörre? nemtom mikor érsz haza, de ha ezt elolvasod és van kedved gyere nyugodtan. kb olyan háromnegyed négykor találkozunk Freevel. úgyhogy ahogy érzed...
The only speedometer is in your head.
nektek is.
bye.
Nyugalmas Jó Éjszakát!😊 (erre nem lehet KV-sat mondani😊)
bye.
Nyugalmas Jó Éjszakát!😊 (erre nem lehet KV-sat mondani😊)
The only speedometer is in your head.
na srácok én tiplizek aludni!
jó8 nektek! további jó beszélgetést, Freedomnak repülést!
Norbert! akkor holnap olyan félnégy körül a Park Sörözöben. nemgond ha késel, akkor tegyük mondjuk 15:45re a találkát, ha az jobb neked.
jó8 nektek! további jó beszélgetést, Freedomnak repülést!
Norbert! akkor holnap olyan félnégy körül a Park Sörözöben. nemgond ha késel, akkor tegyük mondjuk 15:45re a találkát, ha az jobb neked.
The only speedometer is in your head.


