F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
jaahaaa, de nagyon jó akkaor amikor csak gondolkodni akar az ember az élet nagy bajain...közben nyomja a gázt, oszt jóvan
T.T.
ok. természetes. majd ha üzen vmit akkor átadom😄
há vhogy megleszünk, ha nem akkor majd felhivunk😊)
há vhogy megleszünk, ha nem akkor majd felhivunk😊)
The only speedometer is in your head.
el se hiszem, h ezzel is játszottál😄DD és hány ház van a játékban? 4? meg két megálló, és ott kell körözni?😄D
The only speedometer is in your head.
na futólépsében mentem aludni.
Minden jót kívánok mindenkinek!Szombat estig nem leszek,addig meg kibírjátok vhogyan...:S😄.No,pá!
Ui.:Jeff,a blökit üdvözöld
Minden jót kívánok mindenkinek!Szombat estig nem leszek,addig meg kibírjátok vhogyan...:S😄.No,pá!
Ui.:Jeff,a blökit üdvözöld
ups and downs
hát én eddig nagy szerencsémre nem hallottam/láttam róla. de hogyis mondjam? nem hiányzott😄 de ezeken a képeken jókat lehet nevetni😄D
The only speedometer is in your head.
hölgyeim és uraim szeretnék bemutatni egy überlol játékot, ennél szarabbat még én életemben nem láttam:
Név: Virtual Bus
Kiadás éve: 2002
Leírás:"Ez egy lengyel busz szimulátor, aki szereti a busz szimulátorokat annak egy jó kis játék." (hát a jó kis játékot, nagyon nagy idézöjelbe kell irni😄DD, ezt nemtom ki élvezné...)
nos lássuk a képeket,de ne bögjetek😄DDD
ime az elsö:
grafika magáért beszél és csak ismételni tudom magam, 2002(!)böl:
hohoho:
ja hát a Troli vezetéke lemaradt, végülis minek az neki????😊))) nemde??
wow:
hol van ilyen hosszú busz???😄DD

Név: Virtual Bus
Kiadás éve: 2002
Leírás:"Ez egy lengyel busz szimulátor, aki szereti a busz szimulátorokat annak egy jó kis játék." (hát a jó kis játékot, nagyon nagy idézöjelbe kell irni😄DD, ezt nemtom ki élvezné...)
nos lássuk a képeket,de ne bögjetek😄DDD
ime az elsö:
grafika magáért beszél és csak ismételni tudom magam, 2002(!)böl:
hohoho:
ja hát a Troli vezetéke lemaradt, végülis minek az neki????😊))) nemde??
wow:
hol van ilyen hosszú busz???😄DD

The only speedometer is in your head.
csak kérdés hogy mikor, mert ma megint nem csináltam😄 Talán majd holnap csinálom....pénteken mindenképp
T.T.
kész a sültkrumpli😊
errõl eszembe jutott valami😄
csapatrádió:
"-Egy sajtos pizzát kérek,két kör múlva kiugrok érte a boxba."
copyright ****
errõl eszembe jutott valami😄
csapatrádió:
"-Egy sajtos pizzát kérek,két kör múlva kiugrok érte a boxba."
copyright ****
ups and downs
Mexikó citybe mentem, New Jorkból
70km\h órás széllökésekkel tarkitva..jamiii
Pénteken meg a mont everest felett
70km\h órás széllökésekkel tarkitva..jamiii
Pénteken meg a mont everest felett
T.T.