F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#5796
jaahaaa, de nagyon jó akkaor amikor csak gondolkodni akar az ember az élet nagy bajain...közben nyomja a gázt, oszt jóvan

T.T.

Jeff Gordon
#5795
tuti nemjó, vidéken vagyok hétvégén, next weekend?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5794
ok. természetes. majd ha üzen vmit akkor átadom😄
há vhogy megleszünk, ha nem akkor majd felhivunk😊)

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5793
SZOMBAT ESTE PARK SÖRÖZÕ????

T.T.

Jeff Gordon
#5792
el se hiszem, h ezzel is játszottál😄DD és hány ház van a játékban? 4? meg két megálló, és ott kell körözni?😄D

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5791
na futólépsében mentem aludni.

Minden jót kívánok mindenkinek!Szombat estig nem leszek,addig meg kibírjátok vhogyan...:S😄.No,pá!

Ui.:Jeff,a blökit üdvözöld

ups and downs

Freedom88
#5790
én toltam neki nagy néha😊)) qrvajóvolt

T.T.

Freedom88
#5789
nekem mondod?😊 hát tényleg az😊
Amúgy 1000mp kész van USA-ból. még van 3000mp

T.T.

Jeff Gordon
#5788
hát én eddig nagy szerencsémre nem hallottam/láttam róla. de hogyis mondjam? nem hiányzott😄 de ezeken a képeken jókat lehet nevetni😄D

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5787
ehh,mindegy....

ups and downs

antijuve
#5786
hát ez egy nagy LOL😊

ups and downs

Freedom88
#5785
Mégcsak most ismerted meg??? Hát de gáázzz, én már ismerem 1 éve, ha nem több..überjójáték

T.T.

Freedom88
#5784
ki a 3? én csak 2re emlékezek, és tényleg milyen videó?

T.T.

Jeff Gordon
#5783
hölgyeim és uraim szeretnék bemutatni egy überlol játékot, ennél szarabbat még én életemben nem láttam:

Név: Virtual Bus
Kiadás éve: 2002
Leírás:"Ez egy lengyel busz szimulátor, aki szereti a busz szimulátorokat annak egy jó kis játék." (hát a jó kis játékot, nagyon nagy idézöjelbe kell irni😄DD, ezt nemtom ki élvezné...)

nos lássuk a képeket,de ne bögjetek😄DDD

ime az elsö:
grafika magáért beszél és csak ismételni tudom magam, 2002(!)böl:



hohoho:


ja hát a Troli vezetéke lemaradt, végülis minek az neki????😊))) nemde??

wow:
hol van ilyen hosszú busz???😄DD

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5782
te most szivatsz??
mi hárman a video(k)ról beszéltünk...vagy NEM?

ups and downs

Freedom88
#5781
kik?

T.T.

antijuve
#5780
hát a videó.errõl volt beszélve nem-e?😊

ups and downs

Freedom88
#5779
mi??

T.T.

Freedom88
#5778
tudom😞(((((((((((((((((

T.T.

antijuve
#5777
há hogy készen legyen😊

ups and downs

Freedom88
#5776
mié?

T.T.

antijuve
#5775
és jön Magny-Cours,hja lehet h Zsolt megint nem indul

ups and downs

antijuve
#5774
dógozzon csak tésasszony,dógozzon😊

ups and downs

Freedom88
#5773
csak kérdés hogy mikor, mert ma megint nem csináltam😄 Talán majd holnap csinálom....pénteken mindenképp

T.T.

Freedom88
#5772
ja, kellene😄

T.T.

antijuve
#5771
de mi tõled várjuk😊)

ups and downs

Freedom88
#5770
pontosan

T.T.

Freedom88
#5769
ne is😊)

T.T.

Freedom88
#5768
azt én is😄

T.T.

Freedom88
#5767
köszi!!!!

T.T.

Freedom88
#5766
természetes

T.T.

Jeff Gordon
#5765
ez már csak igy van.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5764
én is😊.csak ne siettesünk semmit😊)))

ups and downs

Jeff Gordon
#5763
ja, csak kisérletezek.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5762
hja, én USAt várom...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5761
az avatar miatt😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5760
mé?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5759
bazz Free,ez a kanadai video tök jó😊

ups and downs

antijuve
#5758
csak be kellet nyögni vmit?😊

ups and downs

antijuve
#5757
jujj Peti,tökre megijedtem😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5756
lol

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5755
hát én se tudom😊

T.T.

antijuve
#5754
?

ups and downs

Freedom88
#5753
wow😊

T.T.

antijuve
#5752
kész a sültkrumpli😊

errõl eszembe jutott valami😄
csapatrádió:
"-Egy sajtos pizzát kérek,két kör múlva kiugrok érte a boxba."

copyright ****

ups and downs

Freedom88
#5751
tényleg frankó képek!!grt érte!

T.T.

Freedom88
#5750
Mexikó citybe mentem, New Jorkból
70km\h órás széllökésekkel tarkitva..jamiii
Pénteken meg a mont everest felett

T.T.

antijuve
#5749
Herkenyûapáti-Kiskunröcsöge útvonalon inkább😊

ups and downs

antijuve
#5748
lo képek és aláírások😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5747
dejó lehet Freenek😄 azon gondolkozom most vajon hol járhat a repülöjével😄, talán éppen Bangkokból indul Sao Paoloba. 😊

The only speedometer is in your head.