F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#5846
szasz😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5845
mIRCre lépjetek már, ott könnyebb beszélni!

T.T.

Freedom88
#5844
hali!!!

T.T.

antijuve
#5843
dettó😊
dejó h örülsz😄

ups and downs

Jeff Gordon
#5842
looooool.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5841
na re.
sikerált lekésnem a szavazásról, de remélem leváltjuk demszkájt, sry srácok de én nagyon utállom és 16év alatt baszott a városra, ezért tartunk itt ahol most is, úgyhogy ideje másnak lehetöséget adni, mert akkor talán 4év alatt annyit fejlödhetünk mint az elözö 16ban. na politik ennyi, eztet muszáj volt, remélem egyetértésben vagyunk.

Brian! ok, majd mesélj. örülök h jó volt😊

Free! grt a repülésekhez, remélem már kapitány vagy azon az oldalon😄DD

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5840
nekem aztán tök mindegy.ha nem,hát nem

ups and downs

Freedom88
#5839
Nem mesélek! jöttél volna ki😄

T.T.

antijuve
#5838
mesélj

ups and downs

Freedom88
#5837
Hmm, de jó volt ez a GTR futam!

T.T.

antijuve
#5836
Reggelt!

Ez a Sato egy fasz!Nagyon sajnálom Heidfeld-et,pocsék érzés lehet.A Renault Team meg egy loool😄

ups and downs

Freedom88
#5835
Na hát ekkora futamot! HEJES H az a geci alonso megint balfaszoskodott...hipp-hipp hurrá! Na de Sumi odabaszta Fisco-t...hmm tud valamit a srác.
Az utolsó körben amit müveltek ez kb. mi szintünk😄

T.T.

Freedom88
#5834
jó szám volt mi?😄

T.T.

antijuve
#5833
Jóó éjt!Mentem szunyálni.

ups and downs

antijuve
#5832
te mi jót hallgatsz?😊

ups and downs

Freedom88
#5831
kalappal bazeg😊

T.T.

antijuve
#5830
ez ilyen Murphy-s eset...

Jóéjt,én még WWP-zek😉-lealázom az oszt.társaimat😊

ups and downs

Freedom88
#5829
ja, amúgy rögtön másnap itthon megtaláltam a saját CD-met😊)

Jóéjszakát!

T.T.

antijuve
#5828
ahelyett h TS-eznél.😊

ups and downs

antijuve
#5827
ööö,az se rossz.

ups and downs

Freedom88
#5826
semmi, faszákat repkedek! ennyi😊

T.T.

Freedom88
#5825
hejes😊

T.T.

antijuve
#5824
No,és itthon mi újság volt?

ups and downs

antijuve
#5823
Ha majd kapok képeket,és átmennek az én cenzúrámon,akkor feltétlen beteszek párat😊

ups and downs

Freedom88
#5822
Jó újra látni, azért egy élménybeszámolósképesbizbasztjólennelátni

T.T.

antijuve
#5821
Megjöttem!Tudom h hiányoztam!Park sörözõbe most nem mennék ki már hogyha nem baj.Maga a "kirándulás" sztem nagyon jó volt,jobb volt mint Alsóörs.Elég nehéz lehet ott kinnt élni,fõleg ha a saját hazájuk is megtagadja õket(köszi vörösök-bocs de ez tényleg felháborító,persze sokan elintézik egy kézlegyintéssel).No,voltunk Beregszászon(ott aludtunk),Munkácson(a püspöknél is,nagyon jóóó fej😊))).Munkács belseje szép(egy-két emlékmûvel,pl komcsi emlékmû is van,dehogy minek....),de a külsõ területek nem valami fejlettek(az utak elég rázósak😄).Voltunk még a Vereckei-hágónál,az is nagyon szép volt(az Árpád vonal nagy poén volt😄),szóval szeretem a hegyeket😄😄😄.
No,nagyjából most ennyit,Jeff neked még úgyis mesélek róla sztem,meg egy-két képet is,ha valamikor majd eljutnak hozzám😊.

ups and downs

Freedom88
#5820
22:30kor indultunk és 1:35 kor érkeztünk.

2006.szept.29it nézzétek! Kibaszott jó volt!!!!

T.T.

Freedom88
#5819
Hali!

T.T.

Jeff Gordon
#5818
benne van.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5817
KV-s JÓ Reggelt!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5816
fasza, halasztani kell, szar idõjárás

T.T.

Freedom88
#5815
hali!

Most repülésem lesz, elég inaktiv leszek

T.T.

Jeff Gordon
#5814
KV-s Jó reggelt! Délelöttöt, Délutánt, Estét...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5813
kell is majd!!!

Byebye

T.T.

Freedom88
#5812
Majd meglájjuk! Elkezdünk igazán repkedni!

Na, byebbye

T.T.

Jeff Gordon
#5811
kössz.

viszont most télleg, mentem, jó éjt neked is, aztán majd KV-s jó reggelt!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5810
értem.

nincsen mit.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5809
hát elismerésem. a kemény munka eredménye, és még mi jön ezután?😊 kitudja? remélem leszerzödsz vmelyik jó kis társasággal😄D pl, United, Lufthansa.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5808
Ez nem csak a lista, hanem a EuropeanExpress hivalatos pilótája vagyok már!

T.T.

Freedom88
#5807
dede, közösen nyomjuk!

Köszi!

T.T.

Freedom88
#5806
még én se tudok semmit, majd lesz valahogy...
have a good night!

T.T.

Jeff Gordon
#5805
gratulálok, rajta vagy a listán.
a Kun Ákos név ismerös, Ö nem indexes?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5804
ok, hát akkor majd az élet megoldja, azaz majd kialakul.

nos tiplizek én is, holnap 10töl 19ig vagyok szal nemtom leszek-e funon. majd meglátjuk, attól is függ azért hogy hány százalék lenne.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5803
Freedom88
#5802
lehet menni igen!

T.T.

Freedom88
#5801
nme tudom még

T.T.

Jeff Gordon
#5800
eszküszöm lehet kipróbálom ezt a gémet, már csak azért h röhögjek, remélem kormánnyal lehet menni😊))

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5799
ok, ha minden igaz, akkor az okt 7. lesz. Zsoltit elhivod majd? kik jönnének?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5798
NEM FOGSZ HIÁNYOZNI, NEM HIVUNK😄

T.T.

Freedom88
#5797
szombat jónak néz ki

T.T.