F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jeff Gordon
#5896
ehhh, lol. ezt nem is tudtam😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5895
Jó Reggelt! a KV-s féléböl.

a fenébe, pedig már kiváncsian vártuk, beszarás ezaz adobe...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5894
NEM, ÉS NEM LETT JÓ! NA, DE MÁR TUDOM MI LEHET A PROBLÉMA! KIJAVITOM! MAJD LESZ VIDEÓ NEM TUDOM MIKOR!BYE

T.T.

gordon 24
#5893
<#fogmosas><#wave>

Downhill!!

Freedom88
#5892
Peet is kérdezte...kéne? attól h neked tökéletesen ellentétes a politikai nézeted mind nekem, ne ez itéljen meg két ember kapcsolatát!
zsófi is köcsög miépes volt mig nem jöttem én😄DDDDD
azóta átpártolt, mert velem van😄D

Jó éjszakát Uraim!

T.T.

gordon 24
#5891
Az igen!! kemény lehet. Na majd talán egyszer meglesz és én is nyomom.

De ugye nincs harag ? Na jóéjt megyek aludni, Holnap meló van.

Downhill!!

Freedom88
#5890
felszállás követõen, rögtön be kell kapcsolni a robotpilótát, mert olyan örvények lehetnek, melyet nem tud megfogni a pilóta, mikor felmész a kivánt felszállási magasság (általában 17000 láb) akkor az irányitó megmondja hogy tartsd ezt az irányt és magasságot vagy változtasd. Ha változtatni kell akkor betekered a gombokat és a robot pilóta elvégzni magától. Be kell állitani különbözõ VOR pontokat (melyet érinteni kell egy repülésen), aztán végülis a r.pilóta vezet, de közben szinte 5 perces kontaktusban vagy az irányitóval. Szóval attól h nem vezetsz, attól iszonyatosan figyelni kell.
Landolást egyébként a világban, már a sz.gép csinálja, mi nem! Értékelni szoktuk a landolásokat! csak ezért! pénteken 6,5/10 kaptam. Kicsit meredeken kaptam el.

T.T.

gordon 24
#5889
A szimulátor a jó én is mindig azzal tolom persze csak autóval de a többi is nagyon tetszik.

Downhill!!

Freedom88
#5888
számomra nem

T.T.

gordon 24
#5887
Komoly lehet. De ha felszálltál akkor csak repülsz? Vagy van teendõ közbe? Vagy a robot elintézi a dolgot?

Downhill!!

Freedom88
#5886
amúgy szimulátor az mely nem a valósághoz közelit?

T.T.

Freedom88
#5885
😄D Hmm, nem olyan nehéz az....benyomod apu generátort, aztán üzemanyag adagolás, hajtómü hütésre átkapcsolod, odabaszod neki a 230V-t és 1-1,5 perc és az összes hajtómü pörög.
aztán szépen a bekapcs világitás stb, azt engedély kérés! go!

T.T.

gordon 24
#5884
Az gyönyörü, akkor ez tényleg egy valós szimulátor. Jó lehet majd megszerzem aztán talán rájövök egyszer hogy hogy kell használni. Nekem mindig ez a bajom a repcsi progikkal kb fél ora amig beinditom..<#nevetes1>

Downhill!!

Freedom88
#5883
Online repüléshez kiválóan kell tudni az nemzetközi fóniát, amelyet még csak most tanulom meg....szóval nem oly egyszerü ez

T.T.

Freedom88
#5882
de az még régi volt, aztán volt egy másik is...22:30-01:45 ha jól tudom...
Természetesen mind2-nél van!
Általában én offban repülök, de akkor is a gép letudatja velem, a valós idõjáráshoz hüen az útvonal tervet!

T.T.

gordon 24
#5881
Olvastam hogy az idõjárás nem megfelelõ ezt hogy érted?

Online játéknál van halasztás vagy offlineba sem tudsz repülni?

Downhill!!

Jeff Gordon
#5880
benne van a csapatomba😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5879
Folytasd!

X-Plannel? Hát iszonyat jót repültem pénteken onlineban. Ha visszanézed a hsz-kat, akkor megtalálod, ide is belinkeltem, hogy melyik távot repültem le. Folytatás pénteken este, akkor megy tovább világkörüli utunk.

T.T.

gordon 24
#5878
Na megint Stewart nyert ugy hogy az utolsó kanyar felénél elfogyott a benya és begurult a célba szerencsé dög:::

Downhill!!

gordon 24
#5877
Ez az utsö!!

Igen elérünk vele valamit. Jobb érzés nekünk talán lesz valami ha nem akkor folytatjuk ha akkor sem tovább folytatjuk. Elöbb utobb csakl lesz valami.
Én sem hiszem hogy lemond de amig egy pici esélyt látok rá addig folytatom.

Na ennyi. Mizu az X-planeel?

Downhill!!

Freedom88
#5876
hagyjuk. mert ááá, mind1...

T.T.

Freedom88
#5875
Maga a tüntetés se megoldás! amúgy elértetek vele valamit? semmit!
Lemondott? Nem! akkor meg?

T.T.

gordon 24
#5874
Nem értek egyett a rombolással, nem is teszem, ne keverd a békés tüntetést néhány vamdál hülyeségével, nem ugyan az.

Downhill!!

Jeff Gordon
#5873
eszem ágámban sincs tüntetni, mert még a végén begyüjtenek, és arra nincs szükségem. a másik meg nem rongálok semmit, szóval én egy békés jobb oldali polgár vagyok. de politikot télleg offoljuk. nem ide való lenne.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5872
tüntess

T.T.

gordon 24
#5871
Én nem sértegetelek. De ahogy látom te inkább baloldalon jársz. Hát csak tedd
Én az embered miatt 4000ft kapok kevesebb pénzt minden hónapba, ja és te is ha ez neked jó akkor oké, nekem nem felel meg.

Downhill!!

Jeff Gordon
#5870
hát ezaz. a fö probléma ez. pedig nagyon jól megy. most is ott volt. de igy?? ááá. Johnsonnak meg sose megy szét.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5869
tüntess ellene, ez a legegyszerübb...

Ja igen, majd ha TI kormányra kerültök és egyszer hazudtok akárhogy, már ott leszek a Kossuth téren tüntetni és szétütök egy két villamost kezdetnek!
Hajrá Magyarok!!!!

T.T.

Jeff Gordon
#5868
jaja. attól a buzi alonsótól jobban már csak gyúrcsánt utállom.

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#5867
Már az 5-dik idén!!! bassza meg igy nem lesz bajnoki cim.. Rohadt élet.

Downhill!!

Freedom88
#5866
A legfontosabb nyert!

T.T.

Freedom88
#5865
sok eszü! menj bátran!

T.T.

Jeff Gordon
#5864
a fene egye már meg. ESPN: 5pilótám közül mind top10es volt. VOLT...
legalább Schumi nyert...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5863
én se találok! de van valahol

T.T.

gordon 24
#5862
Gordon kiesett szétment a gépezet. Baszus......

Downhill!!

gordon 24
#5861
Nem baj azért én tüntetek tovább. Holnap ujra kint mint ahogy ma is..

Downhill!!

Jeff Gordon
#5860
nembaj. képet pls. múltkor nemtaláltam:S😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5859
bocs, fünyiró mod..sorry

T.T.

Jeff Gordon
#5858
képet róla pls😄D

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5857
akkor is a traktor mod az isten!😊

T.T.

Freedom88
#5856
Na, hát örülj akkor! Úgyse lesz kormányváltás! maradjuk ennyiben! Méghogy népszavazás ez az ÖNKORMÁNYZATI VÁLASZTÁS! Röhejes!

T.T.

antijuve
#5855
from racesim

ups and downs

Jeff Gordon
#5854
jaja. azért tettem be😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5853
ez egy lol,micsoda baromságok vannak😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5852
Safety Bus😄DD

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5851
hát igen, bár amit linkeltem neked abból kideül h mit sem változott...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5850
na neeeeeeeeeeeeeeeeeeee,az még él????

ups and downs

Jeff Gordon
#5849
oks. sry. de tetszik az eredmény:S

Brian! nemtalálod ki kivel beszélek???😄D

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5848
no,politikát sztem mellõzzük(annak ellenére h egyetértek veled),msn-en lehet.

sajna még nem végeredmény

ups and downs

Jeff Gordon
#5847
hohoho, az országnak elege van ezekböl a szemetekböl. minden megyében a Fidesz vezet.

ORBÁN VIKTOR A MI VEZÉRÜNK!

The only speedometer is in your head.