F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#5946
persze, meg akit akar a Ligából!
Magyon nagy buli lesz

T.T.

Jeff Gordon
#5945
mekkora gém:



most próbáltam ki, kegyetlen szar, de mégis fun. ez hogy lehet?😄DD

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5944
hátha meghivsz😊 jön Bull is?😄

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5943
az már biztos. de azért Deutsche Bahn jobb😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5942
okt.30ára estére ne tegyetek semmi progit, helyette jöttök partyzni a szülinapomra!

T.T.

Freedom88
#5941
MÁVtól nincs jobb

T.T.

Freedom88
#5940
nem bay az...😊)

T.T.

Jeff Gordon
#5939
új avatvar. gyorsabb mint a Máv😊)

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5938
Szevasz Petya!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5937
Huu Free,de villogsz😄

ups and downs

Freedom88
#5936
Csáó, szevasz!

T.T.

antijuve
#5935
szervusz Petya

ups and downs

gordon 24
#5934
Na én eltünök. Holnap vidéken leszek majd jövök mindenkinek kellemes idõtöltést és a stb és a stb...... Hali.

Downhill!!

Freedom88
#5933
😄

T.T.

gordon 24
#5932
Ez de beteg.....<#hehe>

Downhill!!

Freedom88
#5931
nem tudom, de kurva jóóó

T.T.

Jeff Gordon
#5930
bazzz. mi ez?😄DDD

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5929
de gááz

ups and downs

Freedom88
#5928
tyüü

T.T.

Freedom88
#5927
antijuve
#5926
egyetértek😊)

ups and downs

antijuve
#5925
én fasza neoavantgard képekre vadásztam,sry😉

Sei sehr frohlich!

ups and downs

Freedom88
#5924
hééééjjjjj<#violent><#violent><#violent><#violent><#violent><#violent>

T.T.

Freedom88
#5923
van külön gif szerkesztõ

T.T.

Jeff Gordon
#5922
aha persze. Dehogyisnem😄DD
bárcsak ne lenne... ennél csak nagyobb késés van😊))

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5921
mivel akarnád? paint?:S

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5920
gif fájlt mivel lehet szerkeszteni? mert csinálnék egy faszát

T.T.

Freedom88
#5919
ilyen nincs a MÁV-nál

T.T.

Jeff Gordon
#5918
elnézést, késtem három percet😊)))

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5917
és csak most? pföööj

T.T.

Jeff Gordon
#5916
dehonnem! LEGYETEK NAGYON BOLDOGOK, és lehetöleg EGYMÁS MELLETT😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5915
2006.IX.11 sose felejtem el! Szeretlek édes Egyetlenem! Nélküled ki lennék? Senki. Olyan lennék,mint a villanymozdony áram nélkül. Helyes, de felesleges! Köszönök neked mindent! Szeretlek Zsófi!


Bezzeg erre nem mondtok semmit<#violent>

T.T.

Freedom88
#5914
Ámen!

T.T.

antijuve
#5913
enyhén durva általánosítás...cigányoknál meg olyan 8-9 kölök szokott rohangálni rosszabb esetben...attól h valakinek van három testvére,még nem cigány....

no,magam részérõl befejeztem a témát,nem szeretnék már ezzel foglalkozni.
Ámen

ups and downs

Freedom88
#5912
jah, csak 4-5 gyerek.
Végülis átlagos MAGYAR polgár

T.T.

Freedom88
#5911
úgy általában

T.T.

antijuve
#5910
mellesleg nem roma....😛

ups and downs

antijuve
#5909
kiével?

ups and downs

Freedom88
#5908
Én nem is foglalkozok a politikával, mert mindenki hazudik, akár jobb, akár baloldali, és ebben egyezik a véleményünk!

T.T.

Freedom88
#5907
haggyá már azzal a szarral😄
Majd megyek. Jelenleg az nem köt le😊)

T.T.

Jeff Gordon
#5906
nembaj. ezért nem vagyunk egyformák. most ezen nem veszünk össze, remélem ezt te is érzed😊 ahhoz túlságosan baromság a politika h egy haverral összevesszek rajta. remélem te is igy látod😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#5905
ez egy fantasztikus hir. köszönjük mester😊)))

a vasuti sineket mikor hóditod meg szimulátorral? mondjuk egy Baltimore-Los Angeles útvonal??😄DD

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#5904
SRÁCOK! HOLNAP 100% H FENT LESZ A VIDEÓ! új formátumban, remélem jó lesz😊

T.T.

Freedom88
#5903
hát ebben nem értünk egyet...
Buzi roma geci....

T.T.

antijuve
#5902
áhhá

ups and downs

Jeff Gordon
#5901
egy mp3 lejátszó(512es) és egy bördzseki (de rohadtul tetszik)

The only speedometer is in your head.

antijuve
#5900
és az hogy sikerült?😊

ups and downs

Jeff Gordon
#5899
egyetértek. alapvetöen nem a bal odallal van a baj, mert láthatjuk hogy nyugaton teljesen jól müködik, hanem azzal van a gond h ezek még a régi kommunisták és magukat demokratáknak(!) vallják.
na ennyit.

politikáról ennyit. Orbán Viktor az utolsó reményünk... ez nem vicc, ez igy van.

MÁS:

ma sikeresen megszabadultam 20e Ft-ol😊)

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#5898
Ámen!!!!

Downhill!!

antijuve
#5897
A TÜNTETÕK KURVÁRA NEM EGYENLÕK A VANDÁLOKKAL!!EZT AZÉRT NEM ÁRT TISZTÁZNI!AZ ÉN OSZTTÁRSAIM IS KINNT VOLTAK/VANNAK/LESZNEK ÉS EGYÁLTALÁN NEM VANDÁLOK SZERÉNY TUDOMÁSOM SZERINT!EGY FASZ KISZ-ES MEG NE POFÁZZON H MIRE JÓK A REFORMOK,HA LEHETNE KÉRNI...HÚSZ ÉVVEL EZELÕTT MÉG AZ ELVTÁRSAK SEGGÉT NYALTA,MOSTMEG MAGYARORSZÁG MINISZTERELNÖKE.HAT SZÉP PÁLYAFUTÁS MONDHATOM!NEMBAJ,HAJRÁ MAGYAROK,HA ILYEN MARHA EZ A NÉP,AKKOR PUSZTOLJON A SAJÁT SZENNYÉBE!

Szép napot!

ups and downs