F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Elvileg jön Trenyo igen!
Hát keresni kell, én mondjuk tudok egyet a móricz környékén!
De egyébként valami jó házibuli is megfelelõ lenne. nem tudnátok valahogy megoldani?
Hát keresni kell, én mondjuk tudok egyet a móricz környékén!
De egyébként valami jó házibuli is megfelelõ lenne. nem tudnátok valahogy megoldani?
T.T.
ok, akkor keresünk vmi jó helyet. egyet tudok, a mi clubbunk de az korán bezár, úgyhogy az nemjó. majd meglátjuk.
HÁLA ÉGNEK. még szerencse. Nikihez nagyon nem lenne kedvem, sztem egy páran nem mennének akkor. gondolom Trenyo azért jön,ugye?
HÁLA ÉGNEK. még szerencse. Nikihez nagyon nem lenne kedvem, sztem egy páran nem mennének akkor. gondolom Trenyo azért jön,ugye?
The only speedometer is in your head.
Sörözõs, hangulatosra, nem olyan bulira gondolok, hanem mondjuk 8-10en összeülünk és beszélgetünk, jól érezzük magunkat, és iszunk mellette!
DEHOGYIS!!!<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent>
DEHOGYIS!!!<#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent><#violent>#violent>
T.T.
milyen tipusúra gondolsz? sörözö félére?
jól hangzik, zsolti jó arcnak tünt😊
eag és niki is jön?😄
jól hangzik, zsolti jó arcnak tünt😊
eag és niki is jön?😄
The only speedometer is in your head.
Azt hogy hol az fogalmam sincs még!
Kik: F1CHL tagok közül bárki jöhet, szivesen látok mindenkit! Jön még Zsolt akivel találkoztatok, Asszony, aztán még lehet oszt.társ de nem biztos.
Ennyi! Nem tudtok valami fasza hejet?
Kik: F1CHL tagok közül bárki jöhet, szivesen látok mindenkit! Jön még Zsolt akivel találkoztatok, Asszony, aztán még lehet oszt.társ de nem biztos.
Ennyi! Nem tudtok valami fasza hejet?
T.T.
rendben😊
partydról nem mesélsz vmit? hogy hol kikkel tervezed?
partydról nem mesélsz vmit? hogy hol kikkel tervezed?
The only speedometer is in your head.
isten mentsen töle barátom.
ha jól tom nem vagyok cigány:S😊) hála égnek.
ha jól tom nem vagyok cigány:S😊) hála égnek.
The only speedometer is in your head.
egyiket se szeretem,sõt utálom.
persze h nem,csak megjegyeztem.(pl Kanada fullra jó)
persze h nem,csak megjegyeztem.(pl Kanada fullra jó)
ups and downs
Majka úgyis csak egy számmal vált ismertté: az a Kiszavazó Show vagy mi a túró. nagy szar az egész zenéje...
The only speedometer is in your head.
Kösz! Nem mindig lehet a Te világodat megütni.
Majka és a TNT együttes nincs az mp3 listámban😊
Majka és a TNT együttes nincs az mp3 listámban😊
T.T.
az elsö szám az jó😄D
igen tudom h az de ez vmi mixelt bizbasz version.
igen tudom h az de ez vmi mixelt bizbasz version.
The only speedometer is in your head.
jó a vidi,de zeneileg totál más az én világom 😊)
Mike Oldfielt:Get to France 😄😄😄-de te nem is ezt kérdezted😊)
Mike Oldfielt:Get to France 😄😄😄-de te nem is ezt kérdezted😊)
ups and downs
rohadt jó lett, sztem jobb mint AP. hatalmas küzdelmek voltak, nagyon fasza futam volt. grt Free!
látom remi is adott musikot😊
az utolsó számnak mi a cime?
látom remi is adott musikot😊
az utolsó számnak mi a cime?
The only speedometer is in your head.
oks,köcc az infot. szedem is.
hát arra vált, jó nökkel, jó csocso, jó sör mellett. kell ennél jobb?? 😄D
hát arra vált, jó nökkel, jó csocso, jó sör mellett. kell ennél jobb?? 😄D
The only speedometer is in your head.