F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#6046
Jó éjszakát! Szevasz!

Én is lassan lépek!

T.T.

Freedom88
#6045
ok, úgyis meglátod, hisz ott leszel! neme? Minden eldõl....

T.T.

antijuve
#6044
nah,mentem szunyókálni
jó éjt

ups and downs

antijuve
#6043
igen,érezd csak jól magad,remélem úgy is fogod,csak sztem az ivásnak nem kéne h kellésnek legyen

ups and downs

Freedom88
#6042
Ja, tényleg😄DDD

T.T.

Freedom88
#6041
Szimplán jól akarom érezni magam a szülinapomon.
That's all man!

T.T.

antijuve
#6040
nem azért,csak h "huu,most te igyál a legtöbbet,mert milyen már az hogyha nem iszod le magad a sárga földig",csak azért mert most Te vagy 18 éves"

ups and downs

antijuve
#6039
a tied te blöki😄

ups and downs

Freedom88
#6038
1 v. 2 évi AP futamra gondolsz? megnézem akkor...

T.T.

Freedom88
#6037

miért, egyszer vagyok 18.
Amúgy nem vagyok nagy iszákos, de most kell...

T.T.

antijuve
#6036
AP-ben sem volt,mégis kurva jó vidi

egyébként folyton ez az ivászat!jajj,most aztán kuva sokat iszok,majd így meg úgy....pffff

egyébként OLLLLÉÉÉÉ

ups and downs

Freedom88
#6035
húú, f1cl videót néztem, hú de szar...nincs motorhang innen kezdõdik:S

T.T.

Freedom88
#6034
hmmm, csak ne igyon annyit majd mint én...rossz dolgoktól kiméli meg saját magát😊

T.T.

Jeff Gordon
#6033
akkor jó, egyetértünk.

Neki is kell majd inni rendesen😄 hogy nézne az ki h a völegénye 18.születésnapján józan😄DD vagy nem?😊))

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6032
dehogy bay...

Természetes h én iszok a legtöbbet.
Mondtam is Zsófinak, nem leszek beszámitható😄

T.T.

Jeff Gordon
#6031
én is azt hiszem😄DD de nincs is azzal baj, nemde?
de majd a te szülinapodon... neked kell legtöbbet inni😄DD

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6030
az se rossz, Ti is isztok, én is😄

T.T.

Jeff Gordon
#6029
mi meg 20.születésnapot ünneplünk😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6028
jó szórakozást!😊

T.T.

antijuve
#6027
én 21.én hangversenyre megyek😄

ups and downs

Freedom88
#6026
köszi! biztosan meglesz!

T.T.

antijuve
#6025
jó szórakozást.

ups and downs

Freedom88
#6024
Okt 20-21-22 IRÁNY MOHÁCS!!! ÓRIÁSI MEGALAN!!!! végre!!

T.T.

Freedom88
#6023
pedig volt egy kevés sztem! majd egyszer jó lesz

T.T.

antijuve
#6022
ekkora egy szar fórumot,mint ami a ligának van,nincs még egy a földön!fél óra alatt nem tudtam megnézni az új hsz-eket!gggggrrrrrrrrrrrr

ups and downs

Freedom88
#6021
Köszi

T.T.

Freedom88
#6020
Teljes mértékben!😊

T.T.

antijuve
#6019
Grat.

ups and downs

Jeff Gordon
#6018
grt. egyértelmü volt nem?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6017
SIKERÜLT!!!BRUHAUHA!!!

T.T.

Jeff Gordon
#6016
Freedom azóta már lázasan irja a tesztet😄 reméljük h ott is van és sikerül neki😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6015
bye.soksikert.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6014
hát az is igaz😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6013
No, mentem!!csõõõõ

T.T.

Freedom88
#6012
Majd meglájjuk, mert lehet maradunk éjszakára apámnál miskolcon, mert végülis a kocsit valahol visszakell neki adni😄

T.T.

Jeff Gordon
#6011
biztos, csak bizz magadba "pajti"😄D nem nehéz az.

igen az nem hangzik rosszul, és egynapos kirándulás lesz?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6010
Sikerüni fog! remélem.)))

Sárospatakra gondoltuk, hogy megyünk. De még változhat

T.T.

Jeff Gordon
#6009
sikerülni fog. más eredmény nem lehet, nemde?😄

érdekes ajándék, és hasznos is, és terv megvan h hova mentek? azért egy tank bezin sokáig elég.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6008
CSak sikerüljön😊)

Apámtól szülinapomra egy tank benzint kértem az autóba, és azt mind én használom el, mert akkor zsófival megyünk valahova kirándulni.

T.T.

Jeff Gordon
#6007
oks. sok sikert kollega😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6006
Jó reggelt!

Irány a KRESZ vizsga újból!
Remélem most odaérek!😊 11re kell mennem, hamarosan indulok!

T.T.

Jeff Gordon
#6005
KV-s jó reggelt!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6004
jó éjszakát! Sziasztok!

T.T.

Jeff Gordon
#6003
újabb küszöböt léptünk át. grt skacok.

én mentem, jóéjt!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6002
gratulálok😉

ups and downs

Freedom88
#6001
6000

T.T.

Freedom88
#6000
tudom!

T.T.

antijuve
#5999
mert ez egy loooool😊).bameg,ezzel nem vigasztalsz😄

ups and downs

Freedom88
#5998
ezért nem kell használni

T.T.

antijuve
#5997
de akkor is idegesítõ:@:@

ups and downs