F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hát ja,szép jelentek,jó zenék,de AP az vmiért különleges számomra(kár h kirepültem a francba😄😄)
ups and downs
szintén. legjobb zeneileg sztem, és eseményekben sem volt gyenge...
The only speedometer is in your head.
nekem is tetszett,mert pontosan kellett menni és próbálkozni az elõzéssel,de Silverstonehoz képest egy bugparádé😄😄😄(bár ott mentem a saját csendes tempóban,senki nem zavart😄:😄)
ups and downs
😄D semmi bay, én is ludas vagyok benne
ööö, Remi mondta a magáét TS-en és kicsit ideg voltam miatta, és jobban el volt kedvem dobni az autót, sikerült😊)) LOLosan!!!😄DD
Jeff, keresd már vissza😄 nekem most nincs kedvem😊
ööö, Remi mondta a magáét TS-en és kicsit ideg voltam miatta, és jobban el volt kedvem dobni az autót, sikerült😊)) LOLosan!!!😄DD
Jeff, keresd már vissza😄 nekem most nincs kedvem😊
T.T.
hát ez nem az én versenyem volt, USA után egy kicsit csalódás, viszont azt nagyon élveztem, szezon legjobb futama volt sztem, az meg külön jó volt amikor remit legyorsultam, aztán bevágtam mellé, hátha megijesztem😄
legjobb verseny volt.
télleg van egy szavazás a legjobb vidiröl, ti mire szavaztatok?😊
legjobb verseny volt.
télleg van egy szavazás a legjobb vidiröl, ti mire szavaztatok?😊
The only speedometer is in your head.
nekem nagyon tetszett! Leszarom hogy 4. lettem, van 22 pont elõnyöm, és még nyolc futam van hátra, vagyis futamonként 2,7 pontot veszthetek el.
Brian király volt!!!😄
Brian király volt!!!😄
T.T.
jah,és bocs h ott lassan mentem,amikor meglöktél és Reminek letört a szárnya,de a gumik már kicsit viseletes állapotban voltak,aztán nem akartam koczkáztatniiiii😉)
én meg azt hittem elõször h dühbõl mész bele a falba😄😄😄
én meg azt hittem elõször h dühbõl mész bele a falba😄😄😄
ups and downs
hát tönkrettem a suspensiont. rajtnál meg csob lesodort fünyirásra. szinte berobbant az elsö kanyarba és vitt magával engem is. aztán 12hely susp. failure úgyhogy szenvedtem még vagy 9kört aztán esc. esélytelen volt, meg igy nem is élveztem, sajnálom egyébként. talán németo. nembaj, legalább hazai pályán nem valottam szégyent😄
The only speedometer is in your head.
Mondom, ott félre löktél a szerelõimtõl, Õ meg rohanták a 100 sprintet utánam, kerékkel együtt😄
T.T.
néha kva ideges lettem a köcsög megpördülések miatt.hát amit a boxban elõadtam az nem semmi...😊)))))
ups and downs
😄DD
Igen, engem is zavart az utolsó sikán.Irreálisan nagyra sikeredett.
Szivesen, máskor is😊))
Igen, engem is zavart az utolsó sikán.Irreálisan nagyra sikeredett.
Szivesen, máskor is😊))
T.T.
egyszer majdnem én is megpöciztelek a visszafordítónál😄😄-épphogy nem😄😄
hát sokat hibáztam,kicsit instabil volt a kocsi.ja,és szívesen elbeszélgetnék azzal,aki azt a kurva utolsó sikánt tervezte,nem beszélve a boxról:@:@
😄😄😄
ahhoz képest h nem szeretem a pályát egész jó eredmény😄
kösz Free h szekáltad Gattit,már azt hittem h oda az ötödik helyemnek😄
hát sokat hibáztam,kicsit instabil volt a kocsi.ja,és szívesen elbeszélgetnék azzal,aki azt a kurva utolsó sikánt tervezte,nem beszélve a boxról:@:@
😄😄😄
ahhoz képest h nem szeretem a pályát egész jó eredmény😄
kösz Free h szekáltad Gattit,már azt hittem h oda az ötödik helyemnek😄
ups and downs
Bull viszont lehengerlöen megy😊 esélyes h megnyerje. Brian még mattolhatja Gattit, és ha nem kell még kijönni neki, akkor meglehet Free is! ezaz, nagyon szép antijuve😄 !
The only speedometer is in your head.
Brian, Free! azért szépen egymásnak mentetek, jól megtaláltátok egymást😊
The only speedometer is in your head.
sajnáltam ezt a versenyt, de iszonyuan fáradt voltam ahhoz hogy ezt sérült autóval végig menjem, bocs srácok.
The only speedometer is in your head.
a kurva gedvás rohadék köcsög!!!!hülye picsa angol tanár!!!undorító kis rohadék!!!
ezaz,haragudjál csak rám teeee!!huu,de utálom.@:@:@
Szép napot!
Free,mi a helyzet a Fifa 2007-tel?
ezaz,haragudjál csak rám teeee!!huu,de utálom.@:@:@
Szép napot!
Free,mi a helyzet a Fifa 2007-tel?
ups and downs
na megyek suliba, 8tól este 7ig. legyetek jók. szerveren találkozunk. bye-bye
The only speedometer is in your head.

