44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #13873
    Bryan! Estefelé nekem el kell mennem itthonról. Ha nem lennék akkor légyszi robbantsd be a szervert, aztán lehet tesztelni, oszt majd jövök én is
  • Freedom88
    #13872
    pontosan
  • Jeff Gordon
    #13871
    az már biztos.hát ez szivás,de Free!visszaküldted és semmi?
  • antijuve
    #13870
    hát igen....egy rakat pénzt kifizettél érte....
  • Jeff Gordon
    #13869
    dehonnem,pl a géped müködik,csak a rosszabb régi vidikarival,persze ez csekély vigasz.

    akkor ok,lehet velünk jön akkor bullkoncertre
  • Freedom88
    #13868
    nem tudom jól oldalát nézni ennek

    nem megy a LAN-ra
  • antijuve
    #13867
    megapech:)
  • Jeff Gordon
    #13866
    hát akkor már értem,nos igy még nagyobb pech.
    de nézd a dolog +iv oldalát,lehetne rosszabb is.

    igli is megy a LANra?
  • Freedom88
    #13865
    hát de jön a LAN kéne az a vidkari

    regg
  • antijuve
    #13864
    megjöttem én is.helló

    hát Free,pech...de legyen ez a legkisebb bajod:)
  • Jeff Gordon
    #13863
    tudom,de akkor sem tudsz mit csinálni,az elv ugyanaz.
  • Freedom88
    #13862
    de nekem nem a gép, hanem csak egy kurva vidkari
  • Jeff Gordon
    #13861
    ez egyértelmü,sajnos evvan,én is egy évig szenvedtem a gépemmel,mire rájöttek,h a memóriával van gondom...
  • Freedom88
    #13860
    hát ja, ilyen a világ
  • Jeff Gordon
    #13859
    ez teljesen igy van,sok mindent nemtudsz kezdeni,csak az a gond,h te fizettél érte,és még igy is te szivsz...
  • Freedom88
    #13858
    rájuk boritani az asztalt, csak nem sok értelme van hiszen nincs általános jogszabály rá, most kérdeztem meg.
    Szóval addig csücsülnek rajta amig akarnak
  • Jeff Gordon
    #13857
    pff.hát ez érdekes.igli mit szól hozzá?
  • Freedom88
    #13856
    addig nem jutottam el. Beteszem a gépbe és nem ad képet!
  • Jeff Gordon
    #13855
    aha,az már tényleg lol,de hogy hibás? nemismeri fel a géped?:S
  • Freedom88
    #13854
    hát meg! de a faszom kivan h a vidkarim, amit elvileg garanciálisan visszavittem, megérkezett és újból hibás
  • Jeff Gordon
    #13853
    nincsen mit,látom te is megérkeztél haza:)
  • Freedom88
    #13852
    köszönjük e kellemes infót
  • Jeff Gordon
    #13851
    én már re.ma volt egy elöadásom,majd ki is kaptunk csocsoban,de elötte nyertünk 3x. na mind1,csak gondoltam megosztom veletek:)
  • Freedom88
    #13850
    jóóóó reggelt!
  • Jeff Gordon
    #13849
    jóreggelt
  • gordon 24
    #13848
    Jó éjt!
  • Jeff Gordon
    #13847
    jó8 mindenkinek
  • Jeff Gordon
    #13846
    kösziszépen
  • Freedom88
    #13845
    PEET: van screenshot eu végeredményről
  • Freedom88
    #13844
    olyan mint istencsászár:D
  • antijuve
    #13843
    KURVA KIBASZOTT ANYJÁT AZ ILYEN FASZKALAP BEKÉPZELT FASZOKNAK!!!
  • Jeff Gordon
    #13842
    kissé barom a gyerek,dehát nemtehet róla,jaaj,a poént meg lehagytam,ugye azzal dobálóznak hogy hszt akarnak növelni ezek,akik gratulálnak,na de várj,srácnak 900hozzászólása van félév alatt,de végülis teljesen mindegy...
    csak gondoltam megosztom veletek,hogy létezik isten barma is...
  • Freedom88
    #13841
    ezeket kell lelőmo sortüzzel ráadásul
  • Jeff Gordon
    #13840
    Istenem,hogy milyen beteg ember ez a Mateka,kissé elszállt magától hogy Ö az atyaúristen modot csinál,na de várjatok vetitem a szituációt:

    egyik srác friss reggel beir a forumtopicba,kb azt irja,hogy képek alapján nagyon tetszik neki,amit csinálnak,és már nagyon várja hogy mehessen a moddal,erre a két fejlesztö,na most figyeljetek:

    UKJoci,aki egyébként moderátor:

    "és ezt olyan kurva fontos megosztani velünk??? Most már kedzek én is berágni, eddig bírtam, de kezd elegem lenni abból, hogy azért írkáltok be ilyen hülyeségeket, hogy több HSZ-tek legyen!!!!Kicsit vissza kéne olvasni! Mateka világosan megmondta, hogy majd kijön amikor kijön, és az a lényeg hogy tökéletes legyen, és igaza is van! Értéstek már meg, középsulis ő is, rengeteg tanulnia valója, tudom mit jelent ez, mert nekem is van rengeteg! Nekünk már nincs arra időnk, hogy délután több óra hosszát a gép előtt tespedjünk!!! Legyeteke már egy kicsit türelmesebbek, és nőjetek mér fel egy kicsit, és próbáljátok meg a fórumot egy kicsit normálisabban használni! Nagyon örülnék neki, ha ez megtörténne!"

    majd ez a beteg Mateka:

    "-II-

    tiszta gáz lesz ez a forum...alig van kivétel..sok csicskalelkű..áhh..és ezeknek csinálunk mi modot??? tiszta szégyen."

    és ezt én nem hagyhattam szó nélkül,irtam egy kissé diplomatikusat,bár lehet ez a barom fennakadt az utolsó mondaton:

    "srácok,ezt most feleslegesen vettétek fel,ugye ti is érzitek.gyereknek ez az elsö hsz-e miért akarná növelni? csak gratulált nektek,és sztem ez nem oly nagy problema.
    Mondjuk abban azért van igazatok,hogy utálljátok a sürgetést,megmondom öszintén tökigaz,és azt is elhiszem hogy nagyon sokat melóztok ezzel suli mellett,ezért minden tiszteletem a tietek,de ez a hangvétel szvsz fölösleges,ezzel csak magatokat járatjátok el..."

    na most gyerek (mateka-modfejlesztö,atyauristen,miegymás) ir nekem egy ilyen privatot:
    cime: csak azért hogy ne növeljem a hsz-eim számát.
    majd a tartalom: ásd el magad ezzel a véleménnyel és a agyilag normálatlanul fejlett barátaidnak oszd a bölcseségeid.



    hát srácok én nemtom mi a végleges konklúzió,de sztem egy súlyosan beteg emberrel van dolgom,aki mindenféle baromságot beképzel magának,és Istennek hiszi magát,mert Ö csinál egy 2007es modot.Én nemtom beszéltem már pár fejlesztövel,egyébként a másik gárda szimpatikusabb(Sloan-Vajani-MetaC,mert két csapat készit két különbözö modot) de azok teljesen barátságosak voltak,ez meg?? hát kiváncsi leszek mit fog válaszolni,de sztem csúnyán bekkattant ez a fickó,viszont nem akarnám magam kizáratni hswröl igy kissé visszafogtam a dolgot.

    véleményetek?:)
  • antijuve
    #13839
    na ugye hogy ugye
  • Jeff Gordon
    #13838
    de sztem kéne,mert nagyon úgy néz majd ki hogy magától nem fog rájönni senkise:DDDD
  • antijuve
    #13837
    ja értem.az élet már csak ilyen...
  • Freedom88
    #13836
    szövegelést
  • antijuve
    #13835
    engem?:D
  • Freedom88
    #13834
    koppitanak rendesen