F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#6096
MINDJÁRT!!

T.T.

Jeff Gordon
#6095
megvárjuk.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6094
verseny az verseny

T.T.

Jeff Gordon
#6093
még mindig passzolom h mit😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6092
na, mindjárt 2 képet beteszek, várjatok😊)

T.T.

Jeff Gordon
#6091
😄D
pedig ott jó lehettél volna😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6090
ez is az lesz

T.T.

Freedom88
#6089
rám

T.T.

Freedom88
#6088
keresem már

T.T.

antijuve
#6087
hát ja,szép jelentek,jó zenék,de AP az vmiért különleges számomra(kár h kirepültem a francba😄😄)

ups and downs

Jeff Gordon
#6086
gondolom Freere!

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6085
kire volt mérges?

ups and downs

Jeff Gordon
#6084
szintén. legjobb zeneileg sztem, és eseményekben sem volt gyenge...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6083
nekem is tetszett,mert pontosan kellett menni és próbálkozni az elõzéssel,de Silverstonehoz képest egy bugparádé😄😄😄(bár ott mentem a saját csendes tempóban,senki nem zavart😄:😄)

ups and downs

Jeff Gordon
#6082
mégis mit?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6081
EU

T.T.

Freedom88
#6080
😄D semmi bay, én is ludas vagyok benne

ööö, Remi mondta a magáét TS-en és kicsit ideg voltam miatta, és jobban el volt kedvem dobni az autót, sikerült😊)) LOLosan!!!😄DD
Jeff, keresd már vissza😄 nekem most nincs kedvem😊

T.T.

antijuve
#6079
eindeutlich:AP

ups and downs

Jeff Gordon
#6078
hát azt elhiszem. teljesen érthetö.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6077
It is so funny😄 lesz min röhögni😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6076
hát ez nem az én versenyem volt, USA után egy kicsit csalódás, viszont azt nagyon élveztem, szezon legjobb futama volt sztem, az meg külön jó volt amikor remit legyorsultam, aztán bevágtam mellé, hátha megijesztem😄
legjobb verseny volt.
télleg van egy szavazás a legjobb vidiröl, ti mire szavaztatok?😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6075
nekem nagyon tetszett! Leszarom hogy 4. lettem, van 22 pont elõnyöm, és még nyolc futam van hátra, vagyis futamonként 2,7 pontot veszthetek el.

Brian király volt!!!😄

T.T.

antijuve
#6074
jah,és bocs h ott lassan mentem,amikor meglöktél és Reminek letört a szárnya,de a gumik már kicsit viseletes állapotban voltak,aztán nem akartam koczkáztatniiiii😉)

én meg azt hittem elõször h dühbõl mész bele a falba😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6073
😄DDD
láttam, nagyon lol volt amit ti összehoztatok😄DD

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6072
hát tönkrettem a suspensiont. rajtnál meg csob lesodort fünyirásra. szinte berobbant az elsö kanyarba és vitt magával engem is. aztán 12hely susp. failure úgyhogy szenvedtem még vagy 9kört aztán esc. esélytelen volt, meg igy nem is élveztem, sajnálom egyébként. talán németo. nembaj, legalább hazai pályán nem valottam szégyent😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6071
Mondom, ott félre löktél a szerelõimtõl, Õ meg rohanták a 100 sprintet utánam, kerékkel együtt😄

T.T.

antijuve
#6070
néha kva ideges lettem a köcsög megpördülések miatt.hát amit a boxban elõadtam az nem semmi...😊)))))

ups and downs

antijuve
#6069
veled mi történt?

ups and downs

Jeff Gordon
#6068
grt skacok.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6067
😄DD
Igen, engem is zavart az utolsó sikán.Irreálisan nagyra sikeredett.

Szivesen, máskor is😊))

T.T.

antijuve
#6066
egyszer majdnem én is megpöciztelek a visszafordítónál😄😄-épphogy nem😄😄

hát sokat hibáztam,kicsit instabil volt a kocsi.ja,és szívesen elbeszélgetnék azzal,aki azt a kurva utolsó sikánt tervezte,nem beszélve a boxról:@:@
😄😄😄

ahhoz képest h nem szeretem a pályát egész jó eredmény😄

kösz Free h szekáltad Gattit,már azt hittem h oda az ötödik helyemnek😄

ups and downs

Freedom88
#6065
FASZA FUTAM VOLT! Ahoz képest h 4. lettem, élveztem! Brian, centiméter se volt😊))

T.T.

Jeff Gordon
#6064
Bull viszont lehengerlöen megy😊 esélyes h megnyerje. Brian még mattolhatja Gattit, és ha nem kell még kijönni neki, akkor meglehet Free is! ezaz, nagyon szép antijuve😄 !

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6063
Brian, Free! azért szépen egymásnak mentetek, jól megtaláltátok egymást😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6062
sajnáltam ezt a versenyt, de iszonyuan fáradt voltam ahhoz hogy ezt sérült autóval végig menjem, bocs srácok.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6061
akkor jó😊))

ups and downs

Freedom88
#6060
jahaaa

T.T.

antijuve
#6059
tényleg?😊

ups and downs

Freedom88
#6058
biztos

T.T.

antijuve
#6057
nem tudom

ups and downs

antijuve
#6056
oké,csinálom(majd vmikor😊)

ups and downs

Freedom88
#6055
csináld!

T.T.

antijuve
#6054
azért kérdem

ups and downs

Freedom88
#6053
hali!

Hát bazz, nem Te intézed nekem?😊))

T.T.

antijuve
#6052
a kurva gedvás rohadék köcsög!!!!hülye picsa angol tanár!!!undorító kis rohadék!!!
ezaz,haragudjál csak rám teeee!!huu,de utálom.@:@:@

Szép napot!

Free,mi a helyzet a Fifa 2007-tel?

ups and downs

Jeff Gordon
#6051
na megyek suliba, 8tól este 7ig. legyetek jók. szerveren találkozunk. bye-bye

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6050
a valóságban:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6049
ez egy holland fajta. fasza ez a 747es

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6048
Jó Reggelt!

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6047
Ezzel búcsúzok!
Byebye all

T.T.