F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

antijuve
#6147
jól megtankoltam a kocsit,bízva a jó kvaliban(ami be is jött),csakhát nem volt túl sok a benzin a többiekhez képest(bár tök mind1,mert a jobb elsõ gumi,már sárgában volt😞 )

ups and downs

Freedom88
#6146
irrális volt azis, ahogy a célegyenes elõtt

T.T.

Jeff Gordon
#6145
dehonnem már úgyis eldölt.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6144
hmm, van még azért 8 futam hátra. És most Karesz van mögötttem már!

T.T.

antijuve
#6143
az egy gonosz sikán,rühellem!!én is megpördültem egyszer ott

ups and downs

Freedom88
#6141
én igen.
Bár futam elõtt gondolkoztam h kimegyek 3szor, de nem lettem volna annyira gyors😞

T.T.

Jeff Gordon
#6140
de lényegében te csináltad magadnak ezt a meleg helyzetet, vagy nem?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6139
Nem akarod hogy VB gyõztes legyek?

T.T.

antijuve
#6138
egyébként a nehéz kocsival egész jól rajtoltam,bár bull kicsit betartott és el is mentek asszem ketten(Free meg Mac),aztán meg Gatti is megelõzött egy hibám miatt,aztán jött Remi,õ meg Gatti miatt elõzött meg,mert feltartott😊)

mindenki egy kiálláson volt??ezek mikor mennek már ki??(gondoltam😄)

ups and downs

Freedom88
#6137
egyébként nem, mert én azért törtem le a szárnyam, mert amennyit gyorsultam pont elég volt hogy ne álljak meg...

T.T.

Jeff Gordon
#6136
grt. pedig, már elkezdhetnél kiesni😄DD

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6135
lényeg, a lényeg. elkerültem volna vhogy. ha félrerántom a kormányt azzal is szárny off lett volna valszeg...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6134
😄D kitudja, mind1, túléltük vhogy és pontszerzõk lettünk...hm, furcsa, mindegyik futamon pontot szereztem, melyen indultam. bahrainban nem indultam, azóta folyamatosan!

T.T.

Freedom88
#6133
hát igen, tettél volna valamit, mondjuk elforditod a kormányt és elveszed a fékrõl a lábad, de nem hiszem h gyorsitottál volna...

T.T.

antijuve
#6132
azért annyira nem volt gáz,mert uccsó kör,hét mp elõny,én megelõztelek volna,te meg lettél volna ötödik😄😄😄
najó nem,de nem lett volna nagy káreset😊

ups and downs

Jeff Gordon
#6131
végülis igen, bár én nem akartam volna más versenyét eltolni, tehát valszeg vmit tettem volna azér hogy elkerüljem...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6130
ja, azt vettem észre tükörben, kék volt igy wroooooooooooooom😄

T.T.

Freedom88
#6129
fair vagy nem fair, nem akarom isteniteni magam, de nem mindenki adott volna gázt ilyen helyzetben, hanem ösztönösen csak fékez...

T.T.

antijuve
#6128
az uccsó körben egyébként ugyanott majdnem én is belédmentem.fékeztem a füvön,már alig csúszott a kocsi és épp elmentél(azért ennyire közel nem volt😄)

ups and downs

Freedom88
#6127
akkor nem lettél volna 5....nyámi, hámi😊

T.T.

Jeff Gordon
#6126
azért az nem lett volna fair, ha igy oldalba nyomtad volna...

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6125
nyáámiiii😄

ups and downs

Freedom88
#6124
nem kell megijedni, cselekedni kell😊

T.T.

antijuve
#6123
akkor azért kicsit szomorú lennék😊

ups and downs

Freedom88
#6122
asszem ez természetesen! Ha fékezek tovább, akkor platty neked és én megyek tovább, Te meg mész a susnyásba

T.T.

Freedom88
#6121
kösz😊)

T.T.

Jeff Gordon
#6120
én azthittem összementek😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6119
én érzékltem. majd nézd vissza replay-t én szemszögömbõl
Jól hallgasd a motorzajt! Meglátod mit tettem....

T.T.

antijuve
#6118
azért kösz,h feláldoztad magad helyettem😊

ups and downs

Jeff Gordon
#6117
nagyon jó képek😊
grt

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6116
ááááááhh,ez emberölési kísérlet😄😄😄😄-ez ilyen közel volt???????észre se vettem h ilyen "távol" robogsz el elõttem😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6115
jók lettek.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6114
persze, nincs is ezzel gond. csak kérdeztem.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6113
Igen úgy volt, de biztos közbejött valami a babával, és nem jött, teljesen megértem

T.T.

Freedom88
#6112
Ime!

T.T.

antijuve
#6111
bazz,gyakoroljá és akkor ott loholhatsz a seggembe😊

ups and downs

antijuve
#6110
azt tom,de tegnap még úgy volt h jön.persze a család a legeslegfontosabb

ups and downs

Freedom88
#6109
passz, majd megkeresem a héten!

T.T.

Freedom88
#6108
kisbabájuk van!

T.T.

Freedom88
#6107
hamarosan, már töltöm fel

T.T.

Jeff Gordon
#6106
igen, a mod engem is nagyon érdekelne hogy melyik, de télleg az alap lenne a legegyszerübb, onnan választunk egyet, nem?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6105
pont mint én😄DD
najó én nem megyek jól, volt eddig két jó versenyem😊
de nem én tehetek róla, hogy mondjuk jövök ki a boxból és belém szálguldnak😄D

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6104
de,láttam.nemtom mé kéri.nekem még fogalmam sincs h hova megyek(mert megyek,az 100%)....és melik moddal?😄😄

ups and downs

antijuve
#6103
free,és Sky-jal mi a helyzet?

ups and downs

Jeff Gordon
#6102
ooh, azt nemtudjátok h vmelyik nap Mac mért kérdezte a jövö évi csapatfelállásokat, hogy ki hova és kivel akar menni?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6101
most is úgy volt h jön.kár,pedig jól megy,csak vhogy mindig elbassza😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6100
télleg, vele mivan? mert úgy volt h visszatér de azóta csak egy futamon volt😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6099
naja,talán pontszerzõ,bár Zso-t sajnáltam,mert versenyét elindítottam a lejtön😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6098
ok. legyen meglepi😄D

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6097
egyértelmü.

The only speedometer is in your head.