F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
kicsit besokalltam, kell egy kis pihi, utána úgyis videóhalmaz lesz, mert csak futjuk a versenyeket folyamatosan, na mind1
T.T.
szuper, marha jó ezaz osztály, naná h elmarad a találka, nemjön senki. fasza. mindegy, uccsó kisérletünk volt az biztos... egyetemi közösségünk sokkal jobb...
The only speedometer is in your head.
szóval Remi és Gatti:
itt a hajtû az elsõ körben és Free épp kilök😄😄:
bocs ha megint bénáztam,de kicsit bepöccent az egér😄
itt a hajtû az elsõ körben és Free épp kilök😄😄:
bocs ha megint bénáztam,de kicsit bepöccent az egér😄
ups and downs
második turnus:
Gatti és Remi revüje majdnem csattal végzõdött:
na,nem tenném be a kezemet a két kocsi közé:
itt épp jöttem vissza,és Free megelõz:

Gatti és Remi revüje majdnem csattal végzõdött:
na,nem tenném be a kezemet a két kocsi közé:
itt épp jöttem vissza,és Free megelõz:
ups and downs
most pedig érdekesebb képeket láthattok a futamról(kicsit egoista voltam,és fõleg az én szemszögembõl készültek,de ez azért van mert a saját versenyemet néztem vissza😄):
ezt már láttuk más szemszögbõl:
szép kis gumimennyiség:
ez is közel volt azért:

ezt már láttuk más szemszögbõl:
szép kis gumimennyiség:
ez is közel volt azért:

ups and downs
re
grt Brian látom, jó az msned. ausgezeichnet.
elmegyek mégis az osztálytalálkára😊
grt Brian látom, jó az msned. ausgezeichnet.
elmegyek mégis az osztálytalálkára😊
The only speedometer is in your head.
😄DD
még szerencse h nem igy gondolod😊)))
hát ezt találtam gyorsban...
Ralfot különben is birom, mostmár neki szurkolok h nincs Villeneuve.
még szerencse h nem igy gondolod😊)))
hát ezt találtam gyorsban...
Ralfot különben is birom, mostmár neki szurkolok h nincs Villeneuve.
The only speedometer is in your head.
jééé,le lett kicsinyítve???ki mûvelte ezt???jah,én😄😄
na majd visszacsálom😊))
mostmár télleg huztam a belem😉
na majd visszacsálom😊))
mostmár télleg huztam a belem😉
ups and downs
asszem én is megyek aludni(najó,nem csak hiszem,csinálom is-huu errõl eszembe jutott egy szlogen:Látom,Hiszem,Akarom-nah😄)
grt,kösz Free a versenyt,jó volt😊
jó éjt
nekem is adott(brühühüüüüüüüüüüüü)
grt,kösz Free a versenyt,jó volt😊
jó éjt
nekem is adott(brühühüüüüüüüüüüüü)
ups and downs
nekem is mennem kell 8ra úgyhogy én elköszönöm.
sziasztok skacok
grt
és nyugodalmas jóéjszakát
álmodjatok vmi szép növel (Free: neked adott😄D bár nem is kell álmodnod vele, na mendegy...)
sziasztok skacok
grt
és nyugodalmas jóéjszakát
álmodjatok vmi szép növel (Free: neked adott😄D bár nem is kell álmodnod vele, na mendegy...)
The only speedometer is in your head.



