F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#6197
kicsit besokalltam, kell egy kis pihi, utána úgyis videóhalmaz lesz, mert csak futjuk a versenyeket folyamatosan, na mind1

T.T.

Freedom88
#6196
tudna persze, csak nem ér rá

T.T.

antijuve
#6195
mert nem lenne ideje nem?

ups and downs

Jeff Gordon
#6194
mé?

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6193
bull is tudna készíteni,nem?kiváncsi lennék rá h hogyan sikerülne neki

ups and downs

Freedom88
#6192
reméljük, nem én készitem...hála égnek

T.T.

antijuve
#6191
dankschön.de jó kis video lesz ebbõl a futamból😄

ups and downs

Freedom88
#6190
fasza képek!
grt grt grt!

T.T.

antijuve
#6189
az bolond...😊)

ups and downs

antijuve
#6188
SOHA!!! 😊

ups and downs

Jeff Gordon
#6187
azaz. föleg az a DAF gyerek, hát az kész...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6186
for Free:

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6185
a miénk lol osztály 😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6184
szuper, marha jó ezaz osztály, naná h elmarad a találka, nemjön senki. fasza. mindegy, uccsó kisérletünk volt az biztos... egyetemi közösségünk sokkal jobb...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6183
great, grt.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6182
szóval Remi és Gatti:

itt a hajtû az elsõ körben és Free épp kilök😄😄:



bocs ha megint bénáztam,de kicsit bepöccent az egér😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6181
"Well done!"

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6180
szóval a harmadik:

ups and downs

Jeff Gordon
#6179
np.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6178
grrrrrrrrrrrrrr,de szaaaaar😊))

ups and downs

antijuve
#6177
második turnus:

Gatti és Remi revüje majdnem csattal végzõdött:

na,nem tenném be a kezemet a két kocsi közé:

itt épp jöttem vissza,és Free megelõz:

ups and downs

Jeff Gordon
#6176
nagyon jó képek... grt.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6175
jó,ez a gumimennyiséges:

sry,mindig elfelejtem h mit tettem már be😄

ups and downs

antijuve
#6174
most pedig érdekesebb képeket láthattok a futamról(kicsit egoista voltam,és fõleg az én szemszögembõl készültek,de ez azért van mert a saját versenyemet néztem vissza😄):

ezt már láttuk más szemszögbõl:

szép kis gumimennyiség:

ez is közel volt azért:

ups and downs

Jeff Gordon
#6173
re
grt Brian látom, jó az msned. ausgezeichnet.

elmegyek mégis az osztálytalálkára😊

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6172
itt laksz?szép kégli😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6171
😄DD
még szerencse h nem igy gondolod😊)))
hát ezt találtam gyorsban...
Ralfot különben is birom, mostmár neki szurkolok h nincs Villeneuve.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6170

T.T.

antijuve
#6169
hahaha

ups and downs

Freedom88
#6168
mesés képek😊))

T.T.

antijuve
#6167
jééé,le lett kicsinyítve???ki mûvelte ezt???jah,én😄😄
na majd visszacsálom😊))

mostmár télleg huztam a belem😉

ups and downs

antijuve
#6166
én meg ezzel,jó éjt srácok!

ups and downs

Jeff Gordon
#6165
ezzel búcsúzom:
Go Ralf😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6164
Jó éjt! szevasz!

T.T.

antijuve
#6163
asszem én is megyek aludni(najó,nem csak hiszem,csinálom is-huu errõl eszembe jutott egy szlogen:Látom,Hiszem,Akarom-nah😄)

grt,kösz Free a versenyt,jó volt😊
jó éjt
nekem is adott(brühühüüüüüüüüüüüü)

ups and downs

Freedom88
#6162
Köszi😄DD
Igazad van!!!
Szevasz, jó éjt!

T.T.

Jeff Gordon
#6161
nahát ez billlel ment, az szép.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6160
semmi😄 kilökjük😊

T.T.

Jeff Gordon
#6159
nekem is mennem kell 8ra úgyhogy én elköszönöm.
sziasztok skacok
grt
és nyugodalmas jóéjszakát
álmodjatok vmi szép növel (Free: neked adott😄D bár nem is kell álmodnod vele, na mendegy...)

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6158
azért bill-el nem gyengén tolja a srác...mi lesz ha megjön a kormánya??

ups and downs

Freedom88
#6157
100%

T.T.

Freedom88
#6156
ha van felhajtó erõ akkor nem fogok😊)

T.T.

Jeff Gordon
#6155
alighanem😊))

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6154
ehh. lol. de nehogy leess😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6153
YEAH!!!! F1CHL - Retronak köszönhetõen!

T.T.

Freedom88
#6152
pech, nekem meg holnap éjszaki repülés, holnap ilyenkor még Mexikó fölött vagyok😄

T.T.

antijuve
#6151
nembaj,az a lényeg h jól elvoltunk egymással😊 és h megelõztük Gattit😊)

ups and downs

antijuve
#6150
bazdki,már ennyi az idõ??holnap nulladikom van😊

ups and downs

Freedom88
#6149
hmm, hogy a faszomba? nekem meg alig kopott, mondjuk ritkán blokkoltattam

T.T.

Freedom88
#6148
remélem is!

T.T.