F1CHL - Retro
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
van abban multi?
Jeffel sokat játszottunk vele és vidám meccsek voltak,fõleg amikor Jeff elrugott egy labdát a francba,a kommentátor meg akkorát sóhajtott h nemigaz,halálra röhögtem magam😄
Jeffel sokat játszottunk vele és vidám meccsek voltak,fõleg amikor Jeff elrugott egy labdát a francba,a kommentátor meg akkorát sóhajtott h nemigaz,halálra röhögtem magam😄
ups and downs
azt az egyet tudom wc szinten jáccani, a legjobb volt és lesz is😄
The only speedometer is in your head.
ez olyan mint mondjuk a challenge,offlineban már nem is játszok vele(csak nagy ritkán,de akkor se sokáig)
ups and downs
persze,mert amatõrön nyomtad és az télleg nem nagy etwas h 10 gólt rúgsz egy meccsen a bénáknak.persze world classon is uncsi egy idõ után,de ember ellen sztem teljesen más,sokkal jobb lehet(még nem próbáltam)
ups and downs
hmm, az nekem nincs...akkor 2004 és akkor mindkettõnknek ua. kell változtatnia csak ellentétes elõjellel😊
T.T.
😄DD
az még nekem is megvan vhol...
nekem nem jönnek be ezek a fifák.
98best.
az még nekem is megvan vhol...
nekem nem jönnek be ezek a fifák.
98best.
The only speedometer is in your head.
én se hittem ezeket amiket mondtak, dehogy lehet ilyen mélyre is süllyedni...
The only speedometer is in your head.
te,én már januárban mondogattam h ezek lököttek,de ez már minden határon túlmegy...két hülye picsa...fúúúú
ups and downs
húúh Brian! ez a két nö idióta. vazz mire vállalkoztam ezekkel, inkább hagyom h egymást hülyitsék és jövök retrozni..
The only speedometer is in your head.