F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#6247
nem bay, majd LANon nyomjuk

T.T.

Freedom88
#6246
azon röhögnék én is😄DDDD

T.T.

antijuve
#6245
megalol😄😄😄😄😄
hát vokálbrutál gém

ups and downs

antijuve
#6244
biztos helyen,ott nem zavarja senki😊)

ups and downs

Freedom88
#6243
van igen, szinte minden fifában van

T.T.

antijuve
#6242
tudom

a többi se nagy etwas,hidd el,nincs benne semmi ördöngõsség...

ups and downs

antijuve
#6241
van abban multi?

Jeffel sokat játszottunk vele és vidám meccsek voltak,fõleg amikor Jeff elrugott egy labdát a francba,a kommentátor meg akkorát sóhajtott h nemigaz,halálra röhögtem magam😄

ups and downs

Freedom88
#6240
örüljünk együtt a sikernek!

T.T.

Jeff Gordon
#6239
BRIAN! az bocson van... 😄DDD

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6238
azt az egyet tudom wc szinten jáccani, a legjobb volt és lesz is😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6237
ez olyan mint mondjuk a challenge,offlineban már nem is játszok vele(csak nagy ritkán,de akkor se sokáig)

ups and downs

Freedom88
#6236
akkor megvan a közös fifa😄

T.T.

antijuve
#6235
az is megvolt,de már nincs😄

ups and downs

Freedom88
#6234
tényleg tök más! Eagle nyomtuk nagyon sokat! Király volt!

T.T.

antijuve
#6233
az is megvan.hát az nagyon looooool

ups and downs

antijuve
#6232
persze,mert amatõrön nyomtad és az télleg nem nagy etwas h 10 gólt rúgsz egy meccsen a bénáknak.persze world classon is uncsi egy idõ után,de ember ellen sztem teljesen más,sokkal jobb lehet(még nem próbáltam)

ups and downs

Freedom88
#6231
97

T.T.

Freedom88
#6230
hmm, az nekem nincs...akkor 2004 és akkor mindkettõnknek ua. kell változtatnia csak ellentétes elõjellel😊

T.T.

Jeff Gordon
#6229
😄DD
az még nekem is megvan vhol...
nekem nem jönnek be ezek a fifák.
98best.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6228
íjj,az nincs meg,2003 van csak meg

ups and downs

Freedom88
#6227
hmm 2005?

T.T.

antijuve
#6226
akkor csak magamnak szerzem meg...de vmi régebbivel kéne tolni inkább

ups and downs

Freedom88
#6225
fulla

T.T.

antijuve
#6224
és az full magyar?

ups and downs

Freedom88
#6223
hát ha srác elfelejti akkor nekem is kedd lesz

T.T.

Freedom88
#6222
igen, de szólj majd rá, mert én holnap keveset leszek

T.T.

Freedom88
#6221
ok, tedd azt

T.T.

antijuve
#6220
én keddre szereztem volna meg😉

ups and downs

Jeff Gordon
#6219
Bull is jön ugye?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6218
oks. kössz. majd emlékeztetlek😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6217
ja, megpróbáljuk nem el felejteni

T.T.

Freedom88
#6216
ok, akkor Sörözõben találkozunk

T.T.

Jeff Gordon
#6215
Free! akkor TS CD2öt elhozod nékem?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6214
én se hittem ezeket amiket mondtak, dehogy lehet ilyen mélyre is süllyedni...

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6213
még szép. hát hihetlenül fárasztóak...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6212
Brian: elméletileg hétfõn megszerzem a fifát,szval nem hiszem h kell

T.T.

Freedom88
#6211
wow...akkor holnap 18:00?

T.T.

antijuve
#6210
te,én már januárban mondogattam h ezek lököttek,de ez már minden határon túlmegy...két hülye picsa...fúúúú

ups and downs

Jeff Gordon
#6209
húúh Brian! ez a két nö idióta. vazz mire vállalkoztam ezekkel, inkább hagyom h egymást hülyitsék és jövök retrozni..

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6208
hejes

T.T.

Freedom88
#6207
hmm, akkor majd megnézzük akkor most ki küldi, el vagy majd következõleg

T.T.

antijuve
#6206
én legalábbis biztos

ups and downs

antijuve
#6205
naja,az nem valószínû,de a többség sztem visszanézné😛

ups and downs

Freedom88
#6204
megnézi mindenki? nem

T.T.

antijuve
#6203
és ha mindenki megnézi a saját replay-ét az nem jó?

ups and downs

Freedom88
#6202
ááá, most csinálja 2-3 ember nem vagyok elõrébb

T.T.

antijuve
#6201
ahha,okés.

ups and downs

Freedom88
#6200
ritkáne

T.T.

antijuve
#6199
replayeket megnézzük helyetted

ups and downs

antijuve
#6198
aha.de csinál õ videokat nem?

ups and downs