F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#6296
mind2-t. Azon a futamon én is ott voltam😊

T.T.

Jeff Gordon
#6295
köszi. régire szavaztam😊

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#6294

Downhill!!

Jeff Gordon
#6293
egyetértek veled... én se nagyon értem. Hendrick topicban majd megbeszéljük😊

hol van a szavazás?

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#6292
Ez ategnapi nap szörnyü volt.
Gordon ááááááá mennyin mullot fél méteren sem. amikor már láttam a füstöt mondom ennyi aztán be is jött. A francba. Ja de ezt megint a csodálatossan gyors szerelõ gárdának köszönheti. Akármikor bemegy a pitbe mindig 4-5 helyet veszit olyan béna az a csapat hogy az már szörbyû. Gordonnak szerelõ csapatot és Chiefet kellene cserélnie meg autót hihetetlen hogy se Jhonsonnak se Vickersnek se Labontenak se Buschnak nem megy szét mindig a gordoné mi a franc van abba a csaptba?

Szar az egész ugy ahogy van. Az sg meg pocsék. Van szavazás régi vs uj design között.

Downhill!!

gordon 24
#6291
Ez ategnapi nap szörnyü volt.
Gordon ááááááá mennyin mullot fél méteren sem. amikor már láttam a füstöt mondom ennyi aztán be is jött. A francba. Ja de ezt megint a csodálatossan gyors szerelõ gárdának köszönheti. Akármikor bemegy a pitbe mindig 4-5 helyet veszit olyan béna az a csapat hogy az már szörbyû. Gordonnak szerelõ csapatot és Chiefet kellene cserélnie meg autót hihetetlen hogy se Jhonsonnak se Vickersnek se Labontenak se Buschnak nem megy szét mindig a gordoné mi a franc van abba a csaptba?

Szar az egész ugy ahogy van. Az sg meg pocsék. Van szavazás régi vs uj design között.

Downhill!!

antijuve
#6290
de lol,mert maradok bejelentkezve😄😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6289
hát van benne vmi...
ez egy szar nap: elöször kiesik Sumi, majd kilökik Gordont, végül elbaxxák az sg-t... mi jön még ebben a félórában??😄

The only speedometer is in your head.

gordon 24
#6288
Nagyon csunya förmedvény... Atyámm.. Ez olyan mint egy homi honlap.

Downhill!!

Jeff Gordon
#6287
hát jah. egy idöbe belefog kerülni. kiv leszek free reakciójára😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6286
sztem meg lehet majd szokni,annyira nem lett gagyi.bár még kicsi szokatlan

ups and downs

Jeff Gordon
#6285
sztem elég szar lett, nem? elvesztette azt a régi varázsát... nekem nem jön be:S

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6284
olllallá ez az sg...nagyon vokálbrutál...😄


Go Williams!!!!

ups and downs

Jeff Gordon
#6283
ezt szeretem hallani. Go Sumi. Alonso sucks.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6282
A nyavaja törné ki ezt a köcsögöt!!!!Mikor robban fel a motor??hát richtig h most!!Grrrrrrrrrr,mit nem adnék ha neki is felrobbana még így utoljára az a szar francia tragacs

ups and downs

Jeff Gordon
#6281
nem semmi... Free te lehet ismered valamelyiket:

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6280
fészkes fene enné meg ezt a nyavajás szemöldökkirályt, rohadtul elegem van abból, hogy mindig ekkora szerencséje van, állandóan esnek ki elöle az pilóták. hát ez nem lehet igaz...
megint mázlija volt
mindegy, Sumi jobb akkor is.
majd Mekinél neki is robbani fognak a motorjai.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6279
Estét!
este akkor találka?

T.T.

Jeff Gordon
#6278
kellemes du-át minden retro lakónak😄

szemöldökkirály csalonzo csak 5. lett

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6277
Nah,szép hétvégét és jó szórakozást szombatra!Akinek nagyon hiányoznék(ilyen úgy sincs😄),az mobilon elér.

Üdv:Brian

ups and downs

antijuve
#6276
jó éjt!

ups and downs

Freedom88
#6275
na, akkor szevasztok, képek majd lesznek a nagy fórumon!

T.T.

antijuve
#6275
köszönöm.nektek jó szórakozást

ups and downs

antijuve
#6274
go willi!!

ups and downs

Jeff Gordon
#6273
no én tipliztem.
free! sikeres repülést, és holnap 6kor a parkban😊
brian! jóutat!

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6272
nincsenmit.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6271
no skacok én most megyek, jóéjt nektek,további eredményes beszélgetést.
ezekkel búcsúzom:

az idei autóm:


jövöre ezzel szeretnék menni😞leginkább a versenyzö miatt)

vagy ezzel:

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6270
köszke😊

ups and downs

Jeff Gordon
#6269
soksikert.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6268
helyes.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6267
pech,vhogy megoldjuk😊

ups and downs

Freedom88
#6266
ok,meglesz

T.T.

Jeff Gordon
#6265
kérd el töle, tuti megvan neki.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6264
egyértelmü.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6263
csak akkor én nem tudom😄

T.T.

Freedom88
#6262
nono

1. F1CHL - Retro
2. FIFA 07
3. Scarface - A sebhelyesarcú
4. Battlefield 2142
5. Ki van fent legtovább?
6. World of Warcraft
7. Windows: Vista (Longhorn)
8. Tibia
9. Need For Speed: Carbon
10. The Elder Scrolls IV.: Oblivion

T.T.

Jeff Gordon
#6261
minek? eagnak megvan. nekem meg most nincs újrairhato cd-m.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6260
Nme tudok vidit csinálni, mert szar😞(

T.T.

antijuve
#6259
jaaaaa,értem.
ezaz,vidd el neki 😄😄

ups and downs

Freedom88
#6258
gyülekezõ akkor van, felszállás, majd lesz

T.T.

Freedom88
#6257
ok, akkor hozdd el a gamét holnap

T.T.

antijuve
#6256
nem 10kor kezdõdött??😊

ups and downs

antijuve
#6255
naja,megabrutál worms world party party😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6254
jajaja, Free. egyszer jöhetnél te is. jönne eag, brian, öcsém, én, meg még wimex. az összesen hat ember ha jól számolom😊 3db 2fös team, nos?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6253
jaja!
Lassan elkezdõdik a repülésem!
Remek géppel megyek...megkérdezem h lehet e replay-t menteni, ha igen, akkor csinálok belõle movie-t

T.T.

antijuve
#6252
visszatértem!!
ami még vidám az a Worms😄😄

ups and downs

Jeff Gordon
#6251
végre megszabadultam ettöl a két nõtöl. hát nemsok ilyeneket hord a hátán a Föld az biztos... jóég. na mindegy.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6250
dehogyis.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6249
MEgállt az élet?

T.T.

Jeff Gordon
#6248
az tuti...

The only speedometer is in your head.