F1CHL - Retro

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Freedom88
#6346
TÜNTESS! lÁZADJ!

T.T.

antijuve
#6345
taktika??improvizáció!!méghogy taktika...najó,volt egy pici,de én szabad poszton játszotttam...

persze,néha idõt szakítottam rá is..

ups and downs

antijuve
#6344
és akkor meg mivan??de hogyhogy nemet lehet változtatni??egyiknek sincs értelme,hát akkor minek hagyják meg az egyiket???

ups and downs

Freedom88
#6343
De az utasszállitásra van! Cargoluxnak meg köze sincs hozzá😊)

T.T.

Jeff Gordon
#6342
jah értem. igy már világos. gondolom a taktikát is te találtad ki...
Hitlerrel találkoztál?😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6341
lol,de akkor is faszság.egyébként kurvára nem vagyok komolytalan mert egyáltalán nem direkt írtam be az ezerkilencszáhuszonhetet.... Punkte!

ups and downs

antijuve
#6340
persze,azt is vezettem,de legfõbb terepem a légtér volt!rettegtek az oroszok ha meglátták gépem felségjelzését(vagy mia túrót)...ilyen IL2-et kisujjból húztam le az égrõl😊)

ups and downs

Tigristank
#6339
Ez igaz, csakhogy az elsõ beállításoknál írják, hogy mit nem lehet változtatni és ott van az életkor. Ez egyébként a te komolytalanságodat tükrözi. 😊

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

Jeff Gordon
#6338
😄DDD

és tankot vezettél??

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6337
böeeeee

ups and downs

antijuve
#6336
sõt,meg is nyertem a németeknek😊)-vagy ti ezt nem is tudjátok??hülye történészek átírták a törikönyveket:@

ups and downs

Jeff Gordon
#6335
United Airlines!! cool😊

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6334
gondolom végigharcoltad... 😄😄

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6333
Cargolux!! Yeah

T.T.

Freedom88
#6332
hát ezaz!!!!

T.T.

antijuve
#6331
csak vicceltem😊

hát de komolyan,ez nem semmi:Beállításoknál a nemet lehet változtatni(esetleges Terry Blackek biztos örülnek neki),de a születési dátumot nem.nos én úgy vagyok bejegyezve h 1927-ben születtem...bizony kemény volt a második véhá...

ups and downs

Jeff Gordon
#6330
lál,új avatvár.

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6329
hát ezaz!!!!

T.T.

Jeff Gordon
#6328
oks. hát megpróbálhatnánk megint a rámpát, ott van csocso is. jobbat nemnagyon tudok. legfennebb viszünk kabátot, nem? hangulatos hely az... de nekem mindegy. Karesz nemjönne?

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6327
dehogyis, csak poénkodik

T.T.

Tigristank
#6326
Miért ne tudna?

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.

antijuve
#6325
ez repülni is tud?

ups and downs

Freedom88
#6324
KHMMM!!!!

T.T.

Freedom88
#6323
hát akkor jóvan

T.T.

Freedom88
#6322
de a Cargoluxos faszán nézett ki

T.T.

antijuve
#6321
mint a zoroszok😊)

ups and downs

Freedom88
#6320
mint a zoroszok?

T.T.

antijuve
#6319
ezért nem kell hátteret tartani😄😄😄-háhá😊)

ups and downs

antijuve
#6318
uhh,ezek a "viccek",ütnek mint az áram...
na ne máá,erre a hétvégére nincs még kifogásom😄😄😄-egyébként okés elvileg-Free:majd nagykabátban vedeljük a vodkát és akkor nem lesz hideg😊

ups and downs

Freedom88
#6317
De neme lesz hideg már kint? Találni kéne valami olyan helyet ahol bent vagy, kicsit meleg is van, de frankó hely

T.T.

Freedom88
#6316
A CD-t tudom, kiment a fejembõl, na majd legköz.
Péntek elméletileg jó, sõt elég gyakorlatilag is.
Bull már kérdezte neki is ezt mondtam.
Lehet asszony is jön ha nem gond...

T.T.

Freedom88
#6315
nekem a 6.tetszett legjobban😊

T.T.

Jeff Gordon
#6314
Freedom! otthon hagytad a TS 2 CD-t... egyébként Bull kérdezte, h nem megyünk-e most hétvégén is, és akkor már tudna jönni Brian is😊
nos?

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6313
lol. legjobb a negyedik😊

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6312
Freedom88
#6311
Ez azért cinkes😄

T.T.

Freedom88
#6310
eltünt!!!elkúrták!!!

T.T.

Jeff Gordon
#6309
gigalol.

The only speedometer is in your head.

Jeff Gordon
#6308
nekem Pepsi volt. rohadt élet...
sokkal jobb volt a régi.
faszért kell újitani.

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6307
hullahopp

ups and downs

antijuve
#6306
a pályaudvaron

ups and downs

Freedom88
#6305
Freedom88
#6304
SG-re mi a reakcióm??
Hát ez egy fostömeg...hol marad a CARGOLUXos hátterem? Basszameg!!!!

T.T.

antijuve
#6303
nékem nem játsza le?mit tegyek?forduljak kezelõorvosomnhoz,gyógyszerészemhez?

ups and downs

Freedom88
#6302
majd megtesszük😊 mekkora durva lenne, ha tényleg igy lenne...

T.T.

Freedom88
#6301
kösz kihagyom

T.T.

Jeff Gordon
#6300
hát vazzz. de ilyet, ez a monika show. nem semmi... van egy szánalmas nö, összevissza ordibál, nagyon nevetséges, és amiket mond????? 😄DDDDDDDDDDDD
hát ezt látnotok kell. majd megoldom vhogy😄D

nem adták le élöben, ezt mondani se kell😄

The only speedometer is in your head.

antijuve
#6299
hát ez van,nincs már mit tenni,csak el kell rontani csalonzó motorját

ups and downs

Jeff Gordon
#6298
csak nem engeded meg...
rohadt szemét mázlista...

The only speedometer is in your head.

Freedom88
#6297
SUMIt nagyon sajnálom! Szive szakadt meg!
ALONSO MEG KAPJA BE A FITYMÁMAT! Ha megengedem egyáltalán

T.T.