44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #14113
    na látod...
  • Freedom88
    #14112
    hát még mindig fáj a fejem, lehet kihagyom a futamot, nem vagyok vmi túlzottan koncentrált
  • Freedom88
    #14111
    hát igen! Az is nagyon jó volt...Steve autójában közben néztünk F1C régi LAN videókat, hiszen beépitett DVD-je van a kocsijában. nyehehehe.)
  • Jeff Gordon
    #14110
    Peet olyannira rajta van,hogy már készen is van a feliratok,sztem elég jó lett,mentem le,most este,remélhetöleg reggelre lementi(egyébként egy óra a mentési idö,de kitudja mikor áll le a program) reggel megnézem,ha minden klappol töltöm igliéknek.
    viszont most olyan vagyok mint a mosott szar,kifolyik a szemem,ettöl a sok szar kis képtöl,szóval megyek aludni.free,már átutod érezni milyen a videókészités,már ami az éjszakázást illeti:D
    na bye.
    ma remélhetöleg mindenki töltheti
  • Jeff Gordon
    #14109
    hali,jóéjt.mostmár megyek én is
  • antijuve
    #14108
    jóéjt!
  • antijuve
    #14107
    örömhír:kész a videó,márcsak a feliratokkal vagyunk pici gondban,de Peet erősen rajta van az ügyön!!
  • BigFeri
    #14106
    Szép álmokat mindenkinek.
  • BigFeri
    #14105
    Peet, ez a Skyline srác feladja nekünk a leckét :D Frankón tolja.
  • BigFeri
    #14104
    Jó pihenést, remélem reggelre minden rendben lesz. Ha nem... Tudod. De komolyan. Aggódom.
  • BigFeri
    #14103
    Kétszer is elolvastam, elkapott a lelkesedés egyből :) A legjobban az autós résznél. Volkitolki! Bakker, mekkora ötlet!!!
  • BigFeri
    #14102
    Jó estét kívánok :)
  • Freedom88
    #14101
    jóccak
  • Freedom88
    #14100
    Szia Feri!

    Este irok egy részletes beszámolót az official fórumon!
  • antijuve
    #14099
    szia Zsófy!szasz Peet!veled úgyis beszélük msn-en:)
  • Jeff Gordon
    #14098
    jó lenne,de nekem is suli volt.mostmár itthon vagyok,már 12kor végeztem,de találkoztam Bryan kollega növérével,aki szintén unokatestvérem(milyen meglepö:D) és vele beszélgettem.
    hát zsófy remélem te is megnézed,és mindenképp kiváncsi vagyok a véleményedre,legyen kritikus vagy sem.érdekel hogy egy nő hogy látja ezeket a vidiket:)
    pusszi neked.üdvözölöm freet ha ott van a közelben
  • Zsófy
    #14097
    Jujj, már alig várom, h láthassam:D
    Aludj még egy sort...
  • Jeff Gordon
    #14096
    jóreggelt,hulla fáradt vagyok,éjjel kettöig fentvoltam,még lementette a vidit,és belenéztem.egész jó hir: több mint 18perc és 252mega,úgyhogy nagyon jó,effekteknél nem szaggat,már csak feliratozni kéne,és nagyjából kész is lehetne...
  • Jeff Gordon
    #14095
    na itt is nyugtassunk meg mindenkit,ha a felirat nem lenne gond,akkor mindenre rendben lenne,viszont a felvételek megvannak,úgyhogy jó lesz minden:)
  • antijuve
    #14094
    BASZOTT KURVA SONY VEGAS!!!!!!
  • BigFeri
    #14093
    Itt is üdv újra itthon Free. :) Remélem jól érezted magad a LAN-on.
    Hányan voltatok, meg milyen gámák voltak? Szal mesélj, MESÉÉÉÉLJ már, elepedek a kíváncsiságtól
    Jójó, tudom, holnap. Fincsi estét.
  • Freedom88
    #14092
    Most el Érdre! Holnap re! Sziasztok! További kellemes napot!
  • Zsófy
    #14091
    Köszi:D én is nagyon bírlak:)
  • Zsófy
    #14090
    ez jó:D végre láthatom:D
  • Jeff Gordon
    #14089
    hehe,éreztem
  • Jeff Gordon
    #14088
    RE,na itt van bryan is,feliratokkal fogunk szenvedni,az anyag sztem ma már meglesz:) remélem.
  • Freedom88
    #14087
    Igli nem adja ide a kocsiját, me köcsög, Steve-vel mentem egy új Suzuki Swift társaságában
  • Freedom88
    #14086
    re
  • Jeff Gordon
    #14085
    bakker,erröl is lemaradtam:(
    grat talmácsi,szép gyözelem:)
  • antijuve
    #14084
    14 ezred!!lol:D.Talma nagyon jó volt!!:))
  • Jeff Gordon
    #14083
    húúh,az sztem nagyon nem jó:S de sztem zsófya nem is erre gondolt:)
  • antijuve
    #14082
    nem is tudtam h a futás jó a fejfájásra...:))))
  • antijuve
    #14081
    akkó nem jössz...ha csak Free nem könyörül rajtad:D
  • Zsófy
    #14080
    Oh, ha hívtok ott leszek:D amugy a képet meg majd vkinél (akinek jó a nete:) megnézem:D
    Szépjóéjszakát Nektek!
  • Zsófy
    #14079
    Oh, ha hívtok ott leszek:D amugy a képet meg majd vkinél (akinek jó a nete:) megnézem:D
    Szépjóéjszakát Nektek!
  • Jeff Gordon
    #14078
    jah,nem ez a módszer fejfájásra:DDD ettöl csak mégjobban fog fájni:D
  • Jeff Gordon
    #14077
    from partyarcok topic,mit szóltok hozzá: (zsófy kedvéért beteszem ide is,mert neki sajnos nem nyitotta meg a netje,remélem most jó lesz) kiváncsi vagyok mit szólsz hozzá:

  • Jeff Gordon
    #14076
    vhogy én is:D:P
  • Zsófy
    #14075
    Én valami mozgalmasabbra gondoltam, persze utána jöhet az alvás!:D
  • Jeff Gordon
    #14074
    hehehehe:DDDDDD
    azt de megnéztem volna:D na majd a mi LANunkon nyáron:) remélem lesz:) és akkor amikor tudok menni:P zsófy akkor majd gyere te is:)