44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #17833
    aha,azért nemugyanaz a kettö.egy filmet megnézni nem nagy eröfeszités.mig egy futamon koncentrálni egy órán keresztül,úgyhogy h senkit se tegyél taccsra,az embertpróbálobb...

    miért doktor ház jobb?
  • Freedom88
    #17832
    ja bocs, tudom h neked a nagysikerü és kasszasikerü múvik :D
  • Jeff Gordon
    #17831
    akkor ok.
  • Freedom88
    #17830
    pont az h szórakozás kell, és akkor miért ne az f1c hozza meg?
    Nem veszünk össze, persze, ha munka akkor munka, én is igy állok hozzá, csak nem értelek pár mondatodban, vagy volt cselekedeteidben...
  • Freedom88
    #17829
    részleteit pont tudom.
  • Jeff Gordon
    #17828
    jah,de mondjuk nem biztos,hogyha egész nap készülésben kimerült,akkor még f1c-ni van kedve.
    hát mind1,ezen nem veszünk össze.nálam elsö a kötelezettség.
  • Jeff Gordon
    #17827
    na igen.
    épp múltkor beszélgettem vele pont erröl,tanulságos volt az biza.
  • Freedom88
    #17826
    na ezt qrvára nem hiszem. Ki az aki este 20:45től kezd el tanulni az érettségire? Amire most már szóbeli van elég idő. Ha ezt nekem vki megmagyarázza úgy h el is higyjem, nóbel dijat adok neki az egyszer biztos.
  • Jeff Gordon
    #17825
    ez igaz.
  • Jeff Gordon
    #17824
    jó,nem ismered a részletek,de nembaj.nem tehetsz róla,én ismerem,azért is álltam ki igli ellen...

    rendben,sziasztok.
  • Freedom88
    #17823
    ja és a csapatmunka sztem, sztem nem csak a hivatalos tesztekből áll, ami az az 1. Ahol semmit nem lehet csinálni szinte.
  • Freedom88
    #17822
    ott h BigFeri is dolgozik itt van és csinálja!
    Lehet h igen, ott félreérettem. Ez meglehet.

    Te tudod, ha neked ez jó hát akkor legyen jó.
  • Jeff Gordon
    #17821
    rendben.én el is fogadtam volna,söt már hónapokkal ezelött irtam Dranzernek,hogy fogom neked javasolni,hogy cseréljünk a McLarennel,tehát én mentem volna Ferivel,te meg Bullal.de akkor még úgy volt h maradok... azóta ez megváltozott.igen próbáltad elérni,én sztem minden hivatalos teszten ott voltam,sztem már a csapatösszhang se ugyanaz,mint évvégén,és ezév elején volt,alig beszélünk,taktikáról semmit,ezért irtam,szar,inaktiv csapattárs vagyok.az én megitélésem szerint.ezvan.

    én nem mondtam h uncsi.de akkor most leirom,hogy miért jött ez.Tehát leirtam,hogy tulajdonképpen jövöre nem leszek ligatag,mert egyetem mellett muszáj lesz dolgoznom,mert fizetösön vagyok,és nem éppen olcsóság,persze lehet h vannak köztünk akik simán lecsengetik,én nem vagyok köztük.tehát kell egy mellékes.na most,ha heti négy-öt nap meló van,még suli mellett,én fáradtan nem fogok leülni f1c-ni,annyi szent.tehát jóval kevessebbett,gyakorolnék.Erre irta Free,hogy ettöl nem kéne kilépni,mert néha eljönnék futamokra úgyis a fun a lényeg nekem.Erre meg azt válaszoltam neki,hogy igen,de akkor tökutsóként nulla gyakorlással utolsóként köröznék annak semmi értelme.És akkor Free erre irta,hogy nekem nem is a fun számit,meghogy eredmény rulez nálam is.szóval lényeg,nemtartom uncsinak,csak nem lesz rá idöm,hogy normálisan felkészüljek.Hol itt a gond? kérdem én.
  • Freedom88
    #17820
    Na azt nekem sose senki ne magyarázza meg hogy 2 órás futam miatt fog átmenni az érettségin, főleg ezen.

    Akkor jövőre csá!:)
  • Jeff Gordon
    #17819
    igyvan,kárvolt.
    én nem puffogok,csak nem birod megérteni,hogy én jövöre nem akarok versenyezni,ezaz amit irok,de hiába.De bezzeg,amikor az mv tanfolyamról volt szó,és még nem volt biztos,hogy hol lesz,akkor is azt mondtad lazán,hogy félévkor itthagylak titeket,mégha Pesten is lesz...
    mi elfogadtuk volna.
    amúgy,az nem tetszik,hogyha vki érettségire akar tanulni és ezért kihagy egy futamot,azt nem tudjátok elviselni.ez elfogadhatatlan,vajon miért nem tudjuk egymás kötelezettségeit tisztában tartani? bezzeg mi nem puffogunk,ha igli,vagy te nem tudsz eljönni egy eseményre.de ha más,akkor,jajj nem igaz,hogy két órán múlik,meg igy meg úgy.de ha egyszer az fontosabb neki,akkor miért baj?

    na mind1,én befejeztem,úgyis hiába irtam az elözö sorokat is,csak adom alád a lovat,pedig már az elsö hszben leirtam,hogy nem akarom meggondolni magam.na mind1 erröl ennnyit.
    f1c-vel sincs kedvem versenyezni többet,amikor a köv szezonról irtam,akkor még más volt az álláspontom,de azóta megváltozott egy két dolog.
  • Freedom88
    #17818
    megegyezhetünk egy közös csapatmunkáról jövőre:)
  • antijuve
    #17817
    én évvégén egyébként is szerettem volna váltani ha már itt tartunk.nem azért mert veled nem lenne esélyem a csapatvb-re,merthát most annyira nem izgat.hanem azért amit mondtál is,kicsit több csapatmunkára vágyom,ennyi az egész.én próbáltam még korábban elérni ezt itt is,dehát nem nagyon ment.az utóbbi időben pedig inkább hagytam is a francba,mert már úgyis megszoktam hogy egyedül körözgetek...remélem emiatt nincs harag

    elfogadom h kilépsz,bár az okokat nem nagyon értem.ha neked ez uncsi hát akkor uncsi.nem tok rá mit mondani.valahol talán a te hibád is,de mondom,nem akarok beleszólni (és megítélni) h mit kezdesz (és kezdtél) az időddel.
  • Freedom88
    #17816
    ez az megint sirjál. Próbálunk arról meggyőzni h ne tedd. Felveszed aztán puffogsz.
    De sirsz basszus h egyedül nem akarok körözni (meg lehugyoz a faaaa) meg stb.
    Tegyél ellene, vagy nem tudom...
    De ha neked ez a jó hát ámen, lépj ki akkor évvégén. és akkor még te mondtam kb. 2 hónapja h csak az f1cccc éééé meg h jövőre is lesz liga igaz? kár volt.
  • Jeff Gordon
    #17815
    1.siránkozik a retkes hóhér,te mondtad,hogy nyugodtan elindulhatok jövöre is,csak max nem minden futamon meg nem gyakorolok annyit,igen és akkor meg teljesen eseménytelen lenne a dolog.
    kész vége,én ki fogok szállni,nemtudom ezt miért olyan nehéz felfogni,na mind1,faszomba már.tudtam h ezt nem kellett volna felhozni,persze mindenki indoka teljesen hülyeség,addié is az enyém is,mindenki,csak a tietek nem,na erröl ennyitt...
  • Jeff Gordon
    #17814
    mind1,részemröl lezárva.

    elkéne fogadni,ez minden.
  • Freedom88
    #17813
    1. tényleg azért volt most ez az óvás cucc, mert egyedül köröztél. Vagy spanyolban is ott voltál. Vagy ahogy bigi ellen harcolsz.
    Ez egy nagyon hülye indok.
  • Freedom88
    #17812
    1. Tegyél ellene és nem siránkozni kell.


    és kit érdekelnek ezek? ebből az tünik ki h neked az eredmény a fontos és nem a fun amit úgy mondasz.
  • Jeff Gordon
    #17811
    1.abba mi a fun ha egyedül körözgetsz mert mindenki jobb nálad?
    2.startandszar? nahát annak értelme nulla,másikba meg beneveztünk Dranzival,mert kipróbáljuk,de annak novemberig vége lesz.A motivációt leginkább úgy értettem,hogy nincsen már bennem annyi,hogy belekezdjek még egy szezonba.

    egyébként neked is jobb lesz Freevel,vagy esetleg Bullal,többet készülnek mint én,jobb pilóták,jobban úgy fogod érezni,hogy csapattag vagy.Hát emlékszel,legutóbb spanyol GPre készültünk úgy együtt elég sokat,meg ott beszélgettünk taktikáról.Velük ez nem fog megesni,majd meglátod h igazam volt,megaztán harcolhatsz a csapat vb-ért,amit velem nem tehettél meg,na mind1,ha igazam lesz,akkor neked is jobb lesz,több versenykedved lesz,ha látod,hogy a csapattársad is mindent belead...
  • Freedom88
    #17810
    2. Azért h patchet adjon ki ott is:)
  • antijuve
    #17809
    még két kérdésem lenne.
    1."főleg ha egyedül körözöl a pályán"-ezt nemértem
    2.ha nincs motiváció akkor minek jelentkeztél egy csomó hülye ligába? (erre van egy tippem)
  • Freedom88
    #17808
    jaja, én is néztem!
  • antijuve
    #17807
    Talma 4.megint micsoda verseny..:)
  • Freedom88
    #17806
    akkor hátha:)
  • antijuve
    #17805
    hát akkor lehet:).ha Bull nem fog elmenni Bigi mellől
  • Jeff Gordon
    #17804
    legyetek:P
    jó kis team lenne,végre megverné vki Kareszékat:D
  • antijuve
    #17803
    :DD
  • antijuve
    #17802
    nem okoztál csalódást.igazából nem mondhatom és nem is akarom megmondani h mit akarsz kezdeni az időddel.sajnálom h így döntöttél,dehát nem tok mit csinálni.
  • Freedom88
    #17801
    Bryan leszünk csapattársak:D
  • Jeff Gordon
    #17800
    sejtettem.részemröl ez lesz,egy vmit még elvállalok,ha jövöre is lesz BMW team,és ha akarják,akkor a honlapot szerkesztgetem,amikor lesz egy kis idöm rá.erre vagyok hajlandó max.na mind1,ne ez legyen a téma,biztos van vidámabb is a tarsolyotokban:)
  • Jeff Gordon
    #17799
    nálad éreztem,hogy te rájöttél.
    remélem nem okoztam nagy csalódást,mondjuk igy hogy bejött a tipped igy talán nem:D
  • antijuve
    #17798
    azt csinálsz amit akarsz.engem nem nagyon ért meglepetésként.
  • antijuve
    #17797
    bejött a tippem
  • Freedom88
    #17796
  • Jeff Gordon
    #17795
    megnézem a videót és bumm.motiváció miért ne lenne? ez hülyeség szvsz. meg nem csak versenyröl szoktunk dumálni,ergó nem hinném h ebböl olyan nagy problema lenne.mondjuk max nem hivtok,ennyi.

    figy,én ezt igy akarom,de ezt nem kell még felhozni többiek elött.épp eleget fogok majd kapni bulltól,ha ezt megtudja:D na mind1.lényeg alúl irodott,aki megérti,annak thx,aki meg nem,akkor sorry.
  • Freedom88
    #17794
    Ha nem fogsz versenyezni, figyeld meg h nem lesz akkora "motiváció" h találkozz velünk. Mert mi majd pofázunk a versenyről, de meg nézel mint a borjú.

    De ha ezt akarod hát egészség. Sok sikert