44994
F1CHL - Retro
  • Jeff Gordon
    #17793
    jó de Skynet nem is találkozik veletek annyiszor mint pl én,szóval,elhivtok ezútán is elmegyek,csak nem versenyzek,ez minden.Sztem emiatt semmise fog változni,a liga erös,simán túléli ha én majd távozok,szóval nopara:)
    fun a lényeg,jah,föleg,ha egyedül körözöl a pályán.na mind1,sejtettem,hogy ebböl vita lesz,már bánm h felhoztam,lényeg,hogy komolyan gondolom,hogy nem fogok többet rajthoz állni,és te azt mondod úgyis,h "jajj úgyis ez is ilyen kamu kilépek puffogás,majd úgyis meggondolja magát". hát nemfogom.figy,ha én vezetném a bajnokságot,akkor is kilépnék,tök mind1 hányadik vagyok,nem az eredmények miatt,hanem egyszerü: elég volt.
    Ha nem lenne melóm majd,akkor is kilépnék,de igy meg pláne.nemértem miért olyan nagy gond ez.
  • Freedom88
    #17792
    Hát nekem is ez lehetett volna, de ha Pesten dolgozol, akkor nem hiszem h problémát jelentene. Na és ha kihagysz pár futamot? Azt mondod fun a lényeg basszus. Akkor meg amikor van kedved/időd leülsz körözöl egy kicsit aztán ha úgyengedi megjelensz futamon. EZ egy hülyeség h nincs motiváció! Miért mondjuk Skynetnek van?! Nincs. Társaság miatt csinálja. Ahogy neked is kéne.
  • Jeff Gordon
    #17791
    :D mert megnyerném,bár a gyrost nem szeretem,igy neked adnám,vagy Bryannek.

    más terveim vannak,szeptembertöl,de már lehet aug elejétöl melózni fogok,és nem fog beleférni,hogy heti három alkalommal megjelenjek,plusz,ha csütörtök este lesz meló,akkor akkor lesz,kész.És jövöre nem kivánok részt venni ennél fogva,igy még megeshet,hogy egy két futamot,idén is kihagyok.
    Részemröl nem a ligával,nem a játékkal van a bajom,hanem kiégtem egyszerüen,semmi motiváció nincs,és úgydöntöttem inkább melózni fogok suli mellett,úgyhogy a liga nem fog beleférni.Ennyi.De ezt még nem kell nagy dobra verni,majd hivatalos bejelentéssel még várok.többieknek nem is kéne ezt hiresztelni,csak nektek mondtam.
  • Freedom88
    #17790
    abban fogadjak h kilépsz e?! Fogad a halál. :)

    mi az indok?
  • Jeff Gordon
    #17789
    fogadsz velem? mondjuk egy tál gyrosba?:DD
  • Freedom88
    #17788
    idiot és nc
  • Jeff Gordon
    #17787
    na akkor azthiszem mondok vmit,mivel sokat beszélünk igy hárman,ezért nektek elmondom most,tehát reminek is azért ajánlottam fel,ha esetleg Karesz-Free páros lenne,mert nekem ezaz utolsó szezonom a ligával.Jövöre nem fogok indulni,történjen bármi,akár f1c-vel,akár rfactorral versenyzünk tovább.tehát befejezem versenyzöi pályafutásom,söt sztem semmilyen ligában nem indulok úgylehet,nagyon valószinü.
    az hogy mindkettötöknek van csapattársa ez tény,idén még.Ezt a szezont már befejezem vhogy,aztán elköszönök mindenkitöl.
    ha jövöre lenne még f1c,akkor a számozást természetesen megcsinálom majd nektek és kiadom még egy utolsó patchemként,egyfajta búcsúajándékként,de tény,brazil nagydij után többet nem fogok versenyezni.
    hát részemröl ennyi lenne,kb már egy hónapja tudom,hogy nem akarom folytatni jövöre,ezért is irtam korábban amit irtam,gondolom Bryan te rájöttél erre,hát sajnálom,nekem ennyi lesz,amennyi még hátra van.
  • Freedom88
    #17786
    az nem gyenge páros lesz:) Én szerintem ha maradok, meg Zsolti is marad akkro megyek vele.
  • antijuve
    #17785
    de mivel mindkettőnknek van csapattársa,ezért ez még erősen kétséges
  • antijuve
    #17784
    ha választani lehet akkor Bullal mennénk együtt.
  • Freedom88
    #17783
    ez csak felvetés! én nem akarok erős pilótával menni
  • Jeff Gordon
    #17782
    engem se nagyon.elhiheted,találkán beszélgettünk már jövöröl is,Karesz menne Freevel,ekkor mondtam reminek,hogy menjen veled.
  • antijuve
    #17781
    regg
  • Jeff Gordon
    #17780
    regg
  • Freedom88
    #17779
    jóeregg
  • Freedom88
    #17778
    én is mentem! Jó éjt! Reggel meg funcup:P
  • antijuve
    #17777
    nah elköszönök.elég volt a tegnapból.jóéjt Freemester.
  • antijuve
    #17776
    nekem tök mindegy h milyen csapatban fogok jövőre versenyezni...
  • Freedom88
    #17775
    igyunk erre.
  • Jeff Gordon
    #17774
    na éjt skacok.
    holnap re.
    jó nap lesz: elvileg futam is lesz,tuti h nem fog simán menni,sztem balhé lesz,na mind1,pff az egész,ingyenes ligák sajnos nemjók,ez tény.na mindegy,hátha...
    nézzétek majd az f1magazint,úgyse lesz benne semmi:D
    jah,és még vmi,lefekvés elött szavazzatok a BMW honlapon is,ne csak a Ferrarin:)

    Sziasztok
    jó8
  • Jeff Gordon
    #17773
    :D
    nm,nem én vagyok az a személy,aki megmondja,hogy beszélgessetek,milyen szavakat használjatok,ha ez nektek ilyen "ikonszó" lett,akkor örüljünk közösen:)) vagyis? igyunk erre is:)))
  • antijuve
    #17772
    mindegy,leszarom.ksz h megengeded azé:P
  • antijuve
    #17771
    igen,volt benne némi irónia
  • Jeff Gordon
    #17770
    :DDD nem volt az,de gondolom te is igy értetted:)

    jap,bmw chaten,bár nekem egál,használjátok,ha tetszik:)
  • antijuve
    #17769
    újabb zseniális film lehet....

    free,kritizálták a KÖ-t!!:D
  • Jeff Gordon
    #17768
    kik? a németek?:D nemhinném:)

    magyar válogattot meg pff...
    inkáb néztem ezt:






    mondjuk azt nem mondanám,h jobban jártam,de legalább nem kellett ezt a válogatottat nézni...
  • antijuve
    #17767
    csak nem:DD.dehonnem:D
  • Freedom88
    #17766
    CSak nem kikapott szeretett válogatottunk?
  • antijuve
    #17765
    ilyen láma gólokat kapni...
  • Freedom88
    #17764
    hát még rá:)

    Most volt GT futam! Nyertem! OLLÉ!
  • antijuve
    #17763
    na meccs.hajrá magyarok
  • Jeff Gordon
    #17762
    tanulsz a gép elött,és néha ránézel néhány fórumra:) mint én:)
    csak Free lustálkodik:P Ö még ráér:)
  • antijuve
    #17761
    szted én mit csinálok itthon?
  • Jeff Gordon
    #17760
    akkor gond egy szál se:D
  • antijuve
    #17759
    ja,kurvajó komolyan.
  • Jeff Gordon
    #17758
    jó nektek,én most is könyvekbe temetem a fejem:D de már egyre kevesebb tárgy van,szerencsére.
  • Freedom88
    #17757
    én is igy vagyok vele
  • antijuve
    #17756
    pfúú de uncsi nap volt ez.mindegyik nap ugyanolyan...
  • Freedom88
    #17755
    mivel Zsófy is olvassa a topicot, nem mondhatok véleményt:)

    elfogadnam:D
  • Jeff Gordon
    #17754
    pl.Ö tetszene benne?

    amúgy sztem jól néz ki:P Ilonának hivják,de mi csak Ilunak becézzük,sokak haveromnak nagyon bejön:)