44994
F1CHL - Retro
  • Freedom88
    #21712
    Fogalmam sincs...16:30kor lesz a RedBullAirRace. Aztán nem tudom h megvárjk a tüzijátékot, aztán jóvan. Lehetséges h megnézem kint, mert kocsival vagyunk.
  • Jeff Gordon
    #21711
    oks,szevasz

    amúgy jön fel gatti,vele összefutunk vagy nem,vagy most hogy lesz?:S
  • Freedom88
    #21710
    rendben!

    Este mentek tüzijátékra? Én most mentem, majd még jelentkezek remélem 1 órán belül.
  • Jeff Gordon
    #21709
    furcsa.
    na akkor ok,legalább jót pókereztetek,viszont én most megyek,majd belinkelem a videót,ha kész lesz,és lesz linkje,és ha érdekel titeket.
    szerda körül várható:)
  • Freedom88
    #21708
    Semmi nagy extra. Kint volt Rexaly-Bull-Karesz-Eagle-Kata-Zsófy-Én
    Elvoltunk, pókereztünk, Eagle nyert, én lettem a 2.
    Elvoltunk, Bullerral egy szót se váltottunk, de nem is érdekelt.
  • Freedom88
    #21707
    re, Szia Bryan!

    Nem olyan rossz idő az:) Adok majd persze.
  • Jeff Gordon
    #21706
    re.
    megyek is vidit csinálgatni.
    free,mi történt érden?
  • antijuve
    #21705
    megismerkedtem a pályával.elsőre 1.20.7.
    Free,azért adsz majd egy setupot?:)) (jót)
  • antijuve
    #21704
    reggelt
  • antijuve
    #21703
    na,elolvastam a sok hszt.a sütögetésről:bocs,most értem haza úgy három órája.két és fél...:)).

    véleményemet olvashatjátok,sztem kulutárltan fogalmaztam:)
  • antijuve
    #21702
    HALIHÓ!

    Zsófy,mert okos vagyok!!:)).Free,figyelj má jobban a csajdora!!!:)
  • Jeff Gordon
    #21701
    Petya,nem tervezitek,hogy jövöre a NASCAR ligát rfactorral mennétek?
  • DranzerF1
    #21700
    eddig a legjobbam 1.16.3 volt... legutolsó tesztemen 1.16.6 sikerült...
  • Jeff Gordon
    #21699
    Dranzi,te mennyit mész itt Silverstoneban?
  • DranzerF1
    #21698
    nem is tudtam, hogy te vagy Karesz :))))
  • DranzerF1
    #21697
    am minket az első5be saccolom :)
  • DranzerF1
    #21696
    hát királynak nem nevezem magam, mert a korona hiányzik... :DD nahjó nem vok király, általában mázlim volt :) am most kéne elhúzni a mekitől... úgy tudom Gerrard nem non remelek... persze tomiboy is csak most jött haza szal van esélyünk a jó eredményre... viszont... Fodry bazi gyors... még nálam is sokkal jobb... mindegy, az a lényeg, hogy stabilak legyünk mert ők többet rontanak... :)
  • Jeff Gordon
    #21695
    üdv mindenki
    Dranzer: igen,tudom:P kéne egy jó eredmény,a pályát végülis szeressük,na majd meglássuk,te úgyis dobogón végzel,mert te vagy a király:D

    free: jó munkát,meg szalonnasütést estére,avagy jópiálást,hányan lesztek?

    károly:szevasz,üdv ismét itt.
  • Freedom88
    #21694
    Mert még alszik a szemét:) vagy nem is szóltam neki...szóval pls hivdd fel..thx:D
    Megtaláltad a jelszód Károly?:))
    Szalonnasütés lesz este vagy csak piálunk mint az atom?:))

    Most eszem épp a dupla tripla sonkás toastom, melyet leöblitek 2x3dl üditővel!

    Csövi
  • MrElf
    #21693
    Zsófika nem hivott még az engemet fel:(:( Pedig már elég Reggel van:P
    Minnyá felhivom én akkor:)
    Jo munkát Fricske:) CSak bene sz@rjál:D:D15-re elvileg ott leszzünk.Cupp
  • Freedom88
    #21692
    jóreggelt ismét! Érden voltunk és ma is ott leszünk, csak előtte dolgozok 6 órát:)
  • DranzerF1
    #21691
    reggelt :) Peet!! ma futam :P
  • Jeff Gordon
    #21690
    éjt
  • Jeff Gordon
    #21689
    na re,vettem egy jó kis bördzsekit osenben,tökjól néz ki:)

    4-0
  • Jeff Gordon
    #21688
    bye,nemtudom hova mentek,de have fun.én ósenbe menek majd:)
  • Freedom88
    #21687
    Gyorsan összegezve. Meglehet lepődni. Zsófy gondoltam meglepődtél és tudom is min. ez van.
    Buller barát? Kösz kihagyom. Találkozni nem akar, sőt ezt személyesen hülyeség folytatni.
    Majd még Eaglevel beszélek este, kiváncsi vagyok a véleményére.

    Bye végeztem a munkával
  • Zsófy
    #21686
    Suhanok Drágaságom elé!
    sziasztok, puszka
  • Zsófy
    #21685
    Igen, kattog az agyam, csak tudod, az a furi, hogy most mi van??? Én sem tudom, hogy irjam le. Nem velem csinálta ezt az egészet, de valahogy mégsem tudok ugy ránézni, ahogy az eddig volt. Zavar? Zavar, de majd meglátom,h mi lesz. Amugy sztem ha Igli mondta volna el azt az egészet (mert én azt hallottam, hogy ő volt az, aki azt mondta: szó sem lehet róla) nem Freen csattant volna az ostor (és persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy örültem volna, ha mindezt Roland kapja...)
    Igazad van...
  • Jeff Gordon
    #21684
    nemcsodálom,ezek után általában felmerül az emberben a kérdés,hogy a továbbiakben hogy bizzon meg benne?? ha ennyire gyorsan megtud változni... képzelem milyen beszélgetés lehetett az,de nem értem miért Free-t találta meg,én biráltam ezt a csapatváltást,mert nem értem utolsó hat futamra minek??? nekem azt mondta,hogy kapott egy esélyt,hogy csapat vb bajnok legyen,és nem élhet vele,erre meg azt mondom,hogy akkor ne mondja azt,hogy bigi nem hátráltatja Öt,hogyha tényleg ennyire el akarja érni ezt,mert akkor sajátmagát is becsapja,meg a barátját,BigFerit is.na mind1,részemröl elég volt a ligafórumból,én úgyérzem vesztettem egy havert(lehet ezzel egyedül vagyok),de túlélem.
    lehet freetöl majd elkérem a beszélgetést,ha megnézhetem.mert kiváncsi lennék hogy mi botránkoztatott meg téged ennyire
  • Jeff Gordon
    #21683
    bocsi,szóval ezt a filmet tekintem meg,remélem jó lesz:

  • Zsófy
    #21682
    Ebből meg egy mukkot sem értek :))
  • Zsófy
    #21681
    Igen, elől lenne, de amit most csinált (mondom, főleg akkor, mikor este utoljára beszéltek...) Nagyon-nagyon-nagyon leirhatatlan érzés... Csalódtam?Igen. És ugyanakkor kicsit sikerült is megbántania, már Free miatt is. Azt mondta, barátjának tekintette. De ilyen gyorsan változni, és hangnemet változtatni. Nemtudom mi lesz ebből, de kiváncsi vok. (ha Free itt lenne sztem azt válaszolná: semmi)

    Erre nem tok válaszolni:) /sztem örül:D/

    És nem kaptam kresszkönyvet:(
  • Zsófy
    #21680
    no para, semmi gond:D!
  • Jeff Gordon
    #21679
    múvie:



  • Jeff Gordon
    #21678
    ezt nem is csodálom... pedig ha ligából kéne választani olyan embereket,akik közel álltak/állnak hozzád(most Freet ne számitsd ide) mint barát,akkor Ö biztos elöl lenne nem? elég sokat beszéltetek,vagy én tudom rosszul?

    akkor ennek csak free örülhet,persze öö nem mindig,a nagy száj nem biztos,hogy csak hátrány is egyben:DD

    oh,ezt nemtudtam,azt hittem élelmet veszel avagy ilyesmit,akkor jó csekk befizetést,ami tényleg sose jó:( dehát muszáj sajna.hát igen,te is nöböl vagy,akik szeretnek ruhát vásárolni:D mondjuk nem tagadom,néha én is szeretek vásárolni,de nem járok körbe 8butikot(ezzel nem azt akarom mondani,hogy te körbejárnál,de az átlagos nöi vásárló igen:P)
  • DranzerF1
    #21677
    bocsi, nemtudtam... :) én csak jót akartam... :(
  • Jeff Gordon
    #21676
    egyetértek veled,az a sportszerületlenséges dolog az tényleg röhejes volt,bár japánban tényleg nem az én hibám volt,de ezt utólag elismerted,akkor meg téged is felbosszantott,hogy utsó helyröl nemtudtál nyerni jó setuppal,tehát nem azt mondom,hogy jogosan küldtél el,de legalább nem a futamon serveren tetted:D
    amúgy nekünk is voltak vitáink,igy hármunknak: neked,bryannek,nekem,de vhogy mindig elintéztük normális hangnemben úgyérzem.szóval én sztem ilyen mélységet nem ütnék meg,legutóbbi eset asszem az volt,amikor kiderült,hogy nekem kell várni rf-re az nem tetszett,de ezt remélem normálisan mondtam meg.

    én még bryan véleményére leszek kiváncsi nagyon,mert Ö is elég jól ismeri bullert.

    részemröl jó a park,ketten is elvagyunk ott(lásd legutóbb) ha épp nincs más aki jönni tudna:)

    na részemröl is off,még bryant meghallgatjuk ez ügyben,vélemény gyanánt.
  • Zsófy
    #21675
    Semmi gond! Igen, én is hatalmasat néztem, mikor ugy beszélt vele mint valami utolsó... És ezért haragudok is rá, de nem az én ügyem. Ugyanakkor amiket tegnap este Free irt neki, azon is meglepődtem...

    Pedig igy van:P

    Nem, nem jó vásárlást! Csekkeket kell befizetnem (ami sosem jó:DD) és kresztk-t kell venni... A vásárlás akkor jó, ha ruhát veszek:D (ami nincs túl sűrűn, mert Freecske nem nyom a kezembe egy köteg pénzt:DDD/mondjuk nemis szeretném, hogy pénzeljen.../)
  • Jeff Gordon
    #21674
    szia
    bocsi zsófy,de tegnap este szerkesztettem a ferrari honlapot,és sok minden eszembejutott közben amit papírra vetettem.
    az hogy neked miért irta ezt teljes rejtély,de amivel inditotta ezt a vitát,azaz Ö agyszüleménye volt,hogy mindenki Öt tartja ahogy Ö fogalmazott "gecinek" pedig szó se volt róla,de ha ezt igy folytatja(söt már nem is muszáj talán) meggyözött minket hogy igaza volt,tényleg az. amúgy legtöbbet életed párja kapott,de nem kissé,én magam sose gondoltam volna,hogy igy képes beszélni egy haverjával,és a múltban történt úgymond unfair eseményeket ismét felhozza,amit free már 20x elismert és ami olyan azért elnézést is kért,ráadásul ilyen hangnemet megengedett,ez tényleg hogy is mondjam,aluliskolázottságra utal(most más nem jutott eszembe:D).de amin legjobban meglepödtem az free reakció,mint akiröl mindezek leperegnek,ám nemhinném,hogy ezt el fogja felejteni,nemtudom ezután milyen lesz a kapcsolatuk,de ha marad ugyanolyan,akkor bullernek nagy mákja van...

    hehe,ezt nem is tudtam rólad Zsófy:DDD

    jó vásárlást:)
  • Zsófy
    #21673
    Sziasztok!!
    Jó hosszú hsz, Peet:D! Tegnap este rám irt Bull71 azzal a szöveggel, hogy gondolom most te is elküldesz engem a halál f*szára és el is köszönt... nem esett vmi jól, de aztán megmondtam neki, hogy nem, de azért meglepett. Ugyanakkor zavar, hogy olyan hangnemet engedett meg veletek, amit nem lett volna szabad, de ez van (sanjnos:()

    Drágaság, ott leszek:), kresztk-val a kezemben:S

    Dranzer, ezzel a videóval az önbecsülésem a béka popsia alá süllyedt:(((
    (TUDNIILLIK UTÁLOM, HA VKINEK NAGYOBB SZÁJA VAN MINT AZ ENYIM, ÉS EZT MEG IS MUTATJA:DDD)

    Na, én most át a pólusba, ozt majd jövök!