166
Budapest XIV. kerület Zugló
  • Lammer
    #82
    nah lanyok vótam enis a szinemában

    csak kicsit draga a jegy
  • Editthy #81
    "A megújult Sugár Üzletközpont falán elhelyezték Közép-Európa legnagyobb kültéri kivetítőjét. A több mint 60 négyzetméteres színes LED-falat a Fotexnet üzemelteti"
  • Editthy #80
    Én is már nagyon vártam- hasonlóan a bemászás miatt... így bármikor ha kedvem szottyan mozizni- 15 perc és ott is vagyok
  • Lammer
    #79
    SQJ forumtars mar volt is az ojjektumban ... Klikk

    en is lehet meglesem a haromszazat hamarosan... vegre nem kell berongyolni varosba(westend, Dunaplaza) meg Polusba sem... ehh felulok a vilire 2 megallo es ottvagyok 3 perc alatt :D
  • Editthy #78
    Na , meg is nyit... ha jól látom ma... a web címük még nem él, de itt megtalálható a műsor... http://est.hu/hely/18269/sugar_cinemas/ro11
  • Editthy #77
    Lassan tényleg ott tart ez a kerület, hogy egy talpalatnyi zöld területe nem marad a városligeten kívül, de majd oda is valami okos kitalál valamit...
  • Editthy #76
    törölték az indexről...
  • Editthy #75
    Elvileg tavaszra ígérték... lassan már tavasz van :)
    Arra járok dolgozni, és készül... amennyire belátni, elkészült az álmennyezet a világítás, festés... nem tudom a mozitermekkel hogy állnak...
  • OPM
    #74
    Mikor lesz a nyitás amúgy?
  • boyscout
    #73
    14kerbe yárok azaz ide suliba. :D
  • Editthy #71
    SUGÁR- 7-8 termes mozi-index cikk
  • Editthy #70
    többet én sem tudok... egyelőre...
  • Editthy #69
    Én például innkább fogom a Sugár mozit választani, nekem egyszerűbb és gyorsabb az odajutás és nem annyira "plázás"- pont az lessz benne a jó hogy nem gigamega...
    Nem félek, hogy nem fog menni... egy csomó járat végállomása, metróval könnyen megközelíthető, nyílván helyet fog kapni néhány étterem-kávézó is, ha pedig nem csak átsétálsz a hídon az Árkádba...

  • Gerzson
    #68
    Azzal Sugár nem fog jól járni, ugyanis a kereszteződésnél keresztben már épül az Ügető helyén Budapest legnagyobb plázája az Aréna Plaza.
    21 termes mozi három dimenziós IMAX vetítő teremmel
    Sugárnak ezzel feladták a leckét
  • OPM
    #67
    hát elkell ismerni, szép nagy lett! :) lehet már bővebb infokat tudni róla? jólenne 3d vetítés :P
  • Editthy #66
    Én kb. 3-4 hete tudttam meg mikor bementem és megláttam a fsz-en elhelyezett maketten a feliratot :)
  • Lammer
    #65
    pedig ezer eve lehet tudni... :DDDD
  • Editthy #64
    Örs Vezér tér, a Sugárhoz építettek hozzá... az lessz az :)
    Annó mikor az Árkád elkészült sokan csodálkoztak h miért nincs mozi-beleértve engem is... a közelben ugyanis egy sincs... ahoz hogy mozizzunk vagy a Pólusig kell kimenni vagy be a dzsumbujba...
  • Gerzson
    #63
    igen? én nem is hallottam róla, hol és milyen mozi lesz?
  • I.C.ram
    #62
    Amúgymeg 2. kerület powah :P
  • I.C.ram
    #61
    Angyalföld mint közkedvelt kerület? Jó vicc :D Nyócker meg maga a kánaán, mi?
  • Editthy #60
    Mit szóltok? Végre lessz mozink
  • Gerzson
    #59
    egy darabon megállt az építkezés, mert találtak valami régészeti leletet (asszem)
    lehet is látni buszról, valami oszlopnak a talpa, de nem tudok róla többet

    én elég sok hajléktalannal találkozok, trolibuszon is mindig pont elém ülnek le aztán szagolhatom őket
  • Editthy #58
    Én nem messze lakom a területtől... annó sokat sétáltunk és futottunk arra... egy 10-15 éve még vadregényes volt az a rész... mára egy kőrengeteg :( Lassan az összes zöld területét elveszíti Zugló :( Egyetlen egy előnye hogy a csöviket kirakták arról a részről, de semmi több...
  • Gerzson
    #57
    igen, megszakad a szívem amikor belegondolok, ha felépült volna a fürdőkomplexum akkor itt lenne az Úszó EB + majd egyszer a távoli jövőben az olimpia
    de sajnos egyszerűbb volt eladni a területet jó pénzért
  • B0B0
    #56
    Nincs hát, azért baszták oda azt a rohadt lakóparkot a paskál mellé! :(
  • mousee
    #55
    ááá...abban nincs nagy profit...
  • Lammer
    #54
    pfff nehogy megorizzuk a zold teruleteinket... a fenebe... :C
  • Galy
    #53
    igen, egy rendes parknak én is jobban örültem volna.
  • Gerzson
    #52
    igen, sajnos láttam, nagyon nem hiányzik ide, de ez van
  • Galy
    #51
    FIAT autószalont
  • Galy
    #50
    www.zuglo.hu
  • B0B0
    #49
    Dolgoztam térképészeti társaságnál, szerintem ők jobban tudják mint te
  • B0B0
    #48
    Csak hiszed
  • Galy
    #47
    De!
    A 14. kerületet hívják Zuglónak.

    Zugló városrészei pedig : Alsórákos, Herminamező, Istvánmező, Kisszugló, Nagyzugló, Rákosfalva, Törökőr, Városliget.
  • B0B0
    #46
    Nem a 14 ker.-t hívják Zuglónak, hanem a 14 ker. egyik részét, úgy mint ahogy egy másik részét mondjuk Herminamezőnek.
  • B0B0
    #45
    Van
  • Balumann
    #44
    én azt tudom hogy a 14. kerületet Zuglónak hívják. Az hogy ezen belül is vannak részei, amiben egyiket szintén zuglónak hívják, azt nem tudtam. Nem tudtam hogy kerületeken belül is van felosztás.
  • Lammer
    #43
    Jolvan ne lovagoljatok mar a varosreszeken... XIV.ker rulez es kesz... :P
  • mrzed001
    #42
    Van egy Zugló nevű 14. kerület és vannak benne a városrészek amiket felsoroltál (Bizony, Zugló kerületben van egy Zugló városrész, na és ???)
    Ezt még én is tudom.

    Egy Zuglói (, bár nem születése óta :P)