168
Budapest XIV. kerület Zugló
  • Lammer
    #43
    Jolvan ne lovagoljatok mar a varosreszeken... XIV.ker rulez es kesz... :P
  • mrzed001
    #42
    Van egy Zugló nevű 14. kerület és vannak benne a városrészek amiket felsoroltál (Bizony, Zugló kerületben van egy Zugló városrész, na és ???)
    Ezt még én is tudom.

    Egy Zuglói (, bár nem születése óta :P)
  • B0B0
    #41
    Akkor nézd meg jobban a térképet és x idő után talán rájössz, hogy a 14. ker nem csak Zuglóból áll, hanem Törökőrből, Herminamezőből, Istvánmezőből, Alsórákosból, Rákosfalvából és a Városligetből.
  • badsco
    #40
    Abban, hogy azon lovagol sztem, hogy kiszugló, nagyzugló,istvánmező meg herminamező, meg mittuomén még mivan, de én is csak ZUGLÓ-nak hívom. A legfaszogányosabb kerület én mondom jókishely. Amúgy én is oda jártam suliba. (péeszef), ja és ott laktam 1 évig. kb.
  • Balumann
    #39
    nem értelek. a 14. kerületet zuglónak hívják. 13.-at ahol én lakok meg angyalföldnek. Térképet is néztem már, és oda járok suliba is, meg sok midnent ott csinálok még. Nem értem miben tévedek
  • Slayerboy
    #38
  • [Walaki]D`Lair
    #37
    jesz oké dollár :)
  • DanielT
    #36
    "A fővárosban a leginkább kedveltté a XIV. kerület vált, azonban a tavalyi felmérésben nyertes XIII. kerület szorosan a második helyen - mindössze néhány százalékkal lemaradva - következik. A válaszolók 32 százaléka jelölte meg az egyre inkább divatba jövő XIV. kerületet kívánt lakóhelyként."

    Mai Index.hu hír :)
  • DanielT
    #35
    Ööö, talán azért mert Bp egyetlen kerülete is nagyobb mint a legnagyobb Magyar városok?
  • B0B0
    #34
    Tévedsz! Milőtt véleményt nyilvánítasz, legalább a térképre nézzél rá!
  • mousee
    #33
    Hehe...Zugló powa :))
    Én is itt tengetem unalmasabbnál unalmasabb (pl árkád tetején bevásárlókocsi rallyzás) napjaimat... :))

    Peace :)
  • DJ Skyline
    #32
    oda járt az egyik volt oszt. társam! Gönczy Gabriella,ha mond neked valamit!:)
  • Balumann
    #31
    dede, lesz :P Sok-sok fa lesz itt, egyébként most is van sok ;)
  • Balumann
    #30
    valaki volt pár héttel ezelőtt a Rákospatak parti futóversenyen (április 20 vagy 21)? :) Tőlünk majdnem az egész iskola ottvolt :P
  • Nuki
    #29
    dee dee, si seòor :D
    ismeretség? vagy honnan tudja? ^^
  • [Walaki]D`Lair
    #28
    Én a Cházár András u.-ba jártam, ott volt a Sulim...:) Most meg az Örsre járok a BKF-re :)
  • Gerzson
    #27
    igen, a Keleti és a Hungária körút között
  • DJ Skyline
    #26
    Petrik' ? vagy az nem ott van!?
  • Gerzson
    #25
    persze, nyiss csak bátran! támogatunk!
    megyéből biztos vannak, de ismerik ők a templomotok tornyát? ugye hogy nem
    akkor pedig nincs sok értelme megye szinten nyitogatni
    ha nem írnak, akkor nem írnak a topicba, de te legalább megtetted a kezdeti lépést (mint ahogy én is)
  • tigeroo
    #24
    én alföldi (kis)városban élek,ígyhát nyissak topicot és imátkozzak hogy találok pár arcot? amúgy sz.sz.bereg megyéből gondolom többen is fórumoznak..
  • Nuki
    #23
    oda járok suliba :)
    Vegyészet rulz!! :D
  • Gerzson
    #22
    talán mert az emberek szeretnek olyanokkal beszélgetni akik ugyanazzal a buszjárattal közlekednek, ugyanabba a közértbe járnak vásárolni, ugyanoda jártak esetleg suliba, ott viszik a kutyát sétálni, ott mennek futni, biciklizni
    szóval akik azonos környéken élik mindennapjaikat

    nem gondolom hogy pörögni fog a topic, nem is cél, de ha pár hetente valaki annyit benyög hogy
    "az a nyíves troli megint lerobbant csőtörés miatt, gyalogolhattam hazáig"
    vagy
    "ki látta a Rákos-patakban a STOP táblát?"
    már akkor megérte hogy van a téma
  • DJ Skyline
    #21
    én a folyó túloldalán döglődök!:) III.ker
  • cSuwwi
    #20
    nemsokára minden utcának külön topikja lesz, np .]
  • tigeroo
    #19
    miért kell minden városnak/bp-i kerületnek külön topic? lehetne "megye szerint" rendezni ezeket...pest megye / hajdu bihar connection vagy mittomén
  • [Walaki]D`Lair
    #18
    fav+ :)
  • [Walaki]D`Lair
    #17
    Zugló power:)
  • BiG G
    #16
    BUDAPEST XVIII ÜBER ALLEZ
  • moralosan
    #15
    Zugló város?

    Egyébként szeptembertől ide fogok járni suliba.
  • OPM
    #14
    Arról tudtok valamit hogy a Sugár mellett/fölött mozit építenek? :O Nagy a fúrás-faragás mostanában.
  • DanielT
    #13
    De fa egy büdös darab nem lesz benne attól, hogy felújítják :P
  • Balumann
    #12
    ? de, XIV. ker = zugló ^^
  • Balumann
    #11
    Én 13. kerületi vok, de zuglóba járok suliba, és tényleg nagyon szép város. De a 13. kerületet is felújítják és az is szép lesz :P
  • B0B0
    #10
    A XIV.ker. nem egyenlő Zuglóval!!!
  • Gerzson
    #9
    Érdekelne hogy a Csömöri úton az Újpalotára vezető felüljáró alatt mit kezdtek építeni? Talán közért készül? Nem tudja valaki?
    Sokáig hátráltatott ott mindent a távvezeték, de pár éve letették a föld alá.
  • Gerzson
    #8
    Általában nem túl pörgősek a connection témák, de jó hogy van nem?
  • DanielT
    #7
    El sem tudnám képzelni máshol :) Zugló a beszeszt! :D
  • Lammer
    #6
    Dani! Tudtommal mar te is 14kerben lax, nem?
  • Lammer
    #5
    XIV.ker rulz!

    Udv minden foldinek!
  • DanielT
    #4
    Ez a topik gyorsan megdöglött :D