369
Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
  • CodeRed
    #209
    Igen...igazad van, már nekem is elindult, csak ki kellett csomagolni a GermanyCE_MAP1.bmp -t és megy faszányosan...Még1x köszi Seaweed és neked is bgabor.
  • CodeRed
    #208
    http://forum.combatace.com/
    Download szekció...regelni kell.
  • bgabor
    #207
    Link?
  • bgabor
    #206
    Amit én töltöttem le a seaweed által megjelölt kettő közül, annak bár nem tudom a nevét, de egy kmd.exe nevű fájl indítja, angol nyelvű és nekem behozta a vietnam mapot.
  • CodeRed
    #205

    Na azért mégis találtam helikoptert :-)
  • CodeRed
    #204
    Ha már emlegettük az F-14-et egy kis retro feeling:
    http://pcvilag.muskatli.hu/irodalom/CoV/CoV5/cov5-4.jpg
    http://pcvilag.muskatli.hu/irodalom/CoV/CoV5/cov5-5.jpg
    http://pcvilag.muskatli.hu/irodalom/CoV/CoV5/cov5-6.jpg
  • CodeRed
    #203
    Az valószínűleg az SFP1MEdit lesz, bár nem fogadta el a map-ot és francia nyelvű, szal ha még működik is akkor is felejtős :-(
  • bgabor
    #202
    Az egyik megy WOE alatt. Oda is van írva a letöltéshez, hogy SP1/WOV/WOE kompatibilis.
  • Seaweed
    #201
    Hat sajna combataceen meg mindig nem megya letoltes..de ezk valamelyikehez mintha irtak volna hogy megy WoE alatt...vagy csak WoV alatt?!
  • CodeRed
    #200
    Sajna ahogy elnézem ezek egyike sem működik WoE alatt...mondjuk az SFP1MEdit még érdekes lehet, de az meg francianyelvű :-(
  • bgabor
    #199
    Annyira nem nagy gond ez, mert elég alacsony a játék gépigénye, ezért simán föl lehet kapcsolni 1280X1024-be, oda meg már nem kell élsimítás, mint az 1024X768-nál. Még nálam sem, pedig én 21"-os monitoron játszom.
    (egyébként ezerszer megbántam, hogy 21"-est vettem, mert az 1024X768as felbontás élvezhetetlen rajta élsimítás nélkül, az meg ugye zabálja a hardvererőforrásokat)
  • Seaweed
    #198
    Jol latod. A motor eleg regi..es en pl szemely szerint nem is hianyolom...es igen allitsd a kartyad driverenek beallitasainal!
  • teputele
    #197
    Hali !

    A WOE-ban csak én nem látom vagy a grafikai option-ban nem lehet élsimitást állítani ?
    Állítsam Nvidia contol panelon ?
  • Seaweed
    #196
    nm
  • CodeRed
    #195
    KÖSZÖNÖM!
  • Seaweed
    #194
    asszem ezek is azok

    http://www.checksix-fr.com/bibliotheque/index.php?page=detail&ID=4536
    http://www.checksix-fr.com/bibliotheque/index.php?page=detail&ID=2350
  • Seaweed
    #193
    Nincs a programban kuldetes szerkeszto!

    Letezik kulsos szerkeszto amivel eleg nehez dolgozni.
    (linkelnem ha menne a combatace letoltesresze..)
  • CodeRed
    #192
    Lehet vhol a játékban komolyabb küldiket szerkeszteni vagy csak én vagyok a ?
  • Seaweed
    #191
    nincsmit
  • bgabor
    #190
    Működik! Nagyon köszönöm!
    Annak meg külön örültem, hogy multiban is használhatóak az új cockpitok, tehát nem kell egyenkabinnal repülni a szovjet gépeket!
    Na megyek, column5-ék oldaláról szedett gépekkel lecserélem repülhetőre az összes szovjet gépet.

    Még egyszer kösz!
  • Seaweed
    #189
    Notepad aka Jegyzetomb :D
    Total Commanderben nyomsz egy F4-et aztan ha megvagy a szerkesztessel egy Ctrl+S-t es becsukod...
  • DJ Skyline
    #188
    és mivel lehet a data.ini-t szerkeszteni,mert én mindent kipróbáltam már ami csak eszembe jutott,de semmi nem jó neki
  • Seaweed
    #187
    jah igen es az uj telepitos weapon pack felrak egy pdf doksit! Erdemes atnyalazni!
  • Seaweed
    #186
    Igen a *_data.ini-t kezzel kell szerkesztened a weapon resznel! Volt szerencsem boven a BoPack alatt minden gepnel atszerkeszteni!

    Nem mukodnek a gyujto csoportak azaz a NATO es a WP (WarsawPact)...helyettuk USAF vagy USN vagy UK vagy FRANCE vagy orosz oldalon SOVIET-re kell cserelni! (es mukodni fog!)

    tehat egy pelda pl Mig-21MF-nel a MIG-21MF_DATA.INI-ben a
    // Weapon Stations ---------------------------------------------------------
    alatt a

    [LeftOuterWingStation]
    SystemType=WEAPON_STATION
    StationID=1
    StationGroupID=1
    StationType=EXTERNAL
    AttachmentPosition=-2.68,-1.61,-0.42
    AttachmentAngles=0.0,0.0,0.0
    LoadLimit=500.0
    LengthLimit=3.5
    AllowedWeaponClass=BOMB,RCKT,RP,IRM,FT
    AttachmentType=SOVIET
    ModelNodeName=WingPylon_Outer_L
    PylonMass=60
    PylonDragArea=0.02
    LaunchRailNodeName=MissileRail_Outer_L
    LaunchRailHeight=0.10
    LaunchRailMass=25
    FuelTankName=Tank490_MiG21


    a vastagon kiemelt resz! Ez regen csak WP volt! Ezt kell atirni a peldaban lathato SOVIET-re!!!
  • bgabor
    #185
    MiGeket próbált valaki beapplikálni a WOE+WOV alá?
    Mert nálam nem lehet rájuk fegyvereket tenni, pedig fel van telepítve a legutolsó Weaponpack.
  • Bucser
    #184
    aktiválod a radart beállítod a kívánt távolságot ameddig vizsgáljon a radaron megjelennek a kis zöld vonások (vizszintesek) meg 2 függőlegesen párhuzamos vonás asszem a home billentyűvel tudod mozgatni a célpontok között a rovátkákat aztán ha megvan amit keresel szépen benyomod az insertet (ekkor átkapcsol boresight modeba) aztán alol a screenen látni fogsz 2 kört és közte egy kört. Ha a körön belül van a pont akkor nem tudsz inditani mert hatótávon belül van a célpont ha a 2 kör között akkor indíthatod de érdemes addig manőverezni amíg az alsó részére nem ér a pont ha a külső körön kívül van akkor pedig hatótávon kívülre keült az aranyos kezdheted a babust bevadászni mefgint.

    Asszem valahogy fejből így működik. Aztén indítás után befogva kell tartani a célpontot becsapódásig különben pápá missile elveszti a célpontot
  • Kferro
    #183
    Üdv!

    Nem tudjátok, hogy a Sparrow-t hogyan kell kilőni? F-15-össel repkedek (na meg persze Harrierrel :) ), s hamar elfogy a négy Sidewinder, de hiába van a törzs alatt még 4 db Sparrow, egyszerűen nem tudom kilőni. Átnéztem a bil. kiosztást, de nem találtam megoldást. Most béna vagyok, vagy béna vagyok? :)
  • CodeRed
    #182
  • Seaweed
    #181
    WoE autopalya/autoutas uzemeleshez repter:


    letoltes
  • Bucser
    #180
    én meg szimplán csak koran kezdtem:D Szerintem számtech magazint hamarabb vettem kézbe mint olvasókönyvet:D Sajna a COV hozzám nem jutott el:( csak néhány példányt sikerült beszereznem utólag. de nagyon tetszett.. mikorra előfizettük volna megszűnt:D aztán meg ugye 576 volt az egyeduralkodó ezen a téren egy ideig:D (jó nagy ideig)
  • Seaweed
    #179
    Hat nem vagyunk mai eresztes az biztos! Szamitastechnikai viszonylatban mar oslenyek vagyunk
  • Bucser
    #178
    jaja:)
  • CodeRed
    #177
    azon nevelkedtem ne viccelj!
  • Seaweed
    #176
    ..a utanaeztem CoV volt a magazin neve ....
  • Seaweed
    #175
    Tudok rola hogy anno mikor meg a Lock On meg se jelent volt egy ket nagyokos onjelolt "ujsagiro" (nevezzuk inkabb gyereknek?!) mindenfele onjelolt gamer oldalakon ketpofaval hirdettek az iget hogy a Lock On az IL2 motorjara epul majd...
    Pedig ha jol megnezi valaki szembetuno hogy ez lehetetlen...aztan arrol nem is beszelve akik ismerik a szimeket..azok tudjak hogy a Flanker 2 folyamanya a Lock On..es az Il2 motorja pl Java alapu...sulyos difik vannak a ket motor kozott osszehajonlistas teren..de erre nem jotek ra maguktol, es boszen hirdettek a marhasag iget...(ha jo ltudom meg valamelyik nyomtatott sajtoban is megjelent...)

    cc: nem meglepo amugy ez..magyaroszag tele van onjelolt "ujsagirokkal"....a "gamer" terulet meg plane...sok kis hulye verpistike jatszott ket jatekkal aztan azt hiszi hogy omar menyire ert a temahoz!...sajna ez tendencia...(tobbek kozt ezert nem veszek nyomtatott gamer sajtot mar lassan 4-5 eve..(elotte a Cowboytol(vagy mi?! ..remelem jol emlekszem..) szinte a letezo osszes megvan/volt...de azok az idok.es emberek akik ertenek is hozza elmentek/elmultak...)
  • CodeRed
    #174
    énis leszedtem mindent amit eddig találtam
  • CodeRed
    #173
    "de a modok és kiegek miatt rengeteg szép órát tud adni:)"

  • CodeRed
    #172
    Akkor téves volt az info...vhol anno még ezt olvastam...
  • DJ Skyline
    #171
    nekem megvan szinte az összes század,és több féle század festés is!
    [megrögzött tomcat fan]
  • Bucser
    #170
    nem Il-2 alapokon nyugszik a Lock On és a repmodell is scriptszagú erősen. Az alapverzió valóban bugos mint a szél de FC után már akár játszható is és a BS utan talán még jobb lesz.

    De ez másik topic:)

    Egyébként szimulátornak nevezik csak nem az a komoly hardcore szim felépítéséből adódóan. de a modok és kiegek miatt rengeteg szép órát tud adni:)