369
Wings Over Europe: Cold War Gone Hot
  • Trucker39
    #249
    Szép az album!
  • Seaweed
    #248
    A segitsegert meg egy kis ajandek neked akkor
  • Seaweed
    #247
    Hali!

    Torrent!

    (Bucser: Ha segiteni akarsz seedelni ez a file kell majd, es egy "BoPack" nevu mappaba rakd be melle az SFP1-BoPack_v1.0.exe es az SFP1-BoPack_v1.02.exe fileokat)
  • Bucser
    #246
    a bop.agria.hu-n el tudod érni. de már nincs fent sehol sajnos a Boppack. de ha megkéred hogy torrenten ossza meg talán megteszi. akkor lehet be is tudok szállni seedelni.
  • csaba90
    #245
    seaweed-nek van honlapja vagy honnan lehet letölteni a modot?
  • Bucser
    #244
    Szerintem ezt seaweed-től kéne megkérdezni.. de szerintem megint initurkálás kell hozzá.
  • repvez
    #243
    Ezt fel lehet rakni a SFP1-re?vagy csak külön lehet feltenni?
    Ha fel lehet egybe telepiteni akkor jo hozzá az a mod amit seaweed készitett a nyáron hozzá?
  • gerusz1994
    #242
    hy all ! nem tom kilöni a rakétákat csak a spacel tok löni :( HELP !
  • Bucser
    #241
    A cue fileban rossz filenév lehet beírva. írd át a .bin file nevére.

    Wordpaddal vagy notepaddal tudod szerkeszteni a file-t.
  • Speedbreaker
    #240


    Mountolásnál azt a hibaüzenetet kapom, hogy "Unable to mount Image. Cue sheet line: 1- File not acessable."

    Ez mit jelenthet?
  • Bucser
    #239
    Nincsennek. Vagyis van a BOP.agria.hu de a jó nagy archivval rendelkező forum sajnos elszállt hála néhány majom Crackernek törném össze a kezüket.
  • csaba90
    #238
    Vannak magyar honlapok???
  • csaba90
    #237
    hogyan lehet azt beállítani, hogy én száljak fel? :S
  • Bucser
    #236
    hiperlobbyn keresztül. de nagfyon macerás sajnos. Mivel mind a 2 játékosnak ugyanolyan modok és settingseknek kell lennie valamint akkor sem túl stabil tudtommal:/
  • csaba90
    #235
    És interneten hogyan lehet vele játszani? mert nekem nem ad ki 1 servert se! :-(
  • Bucser
    #234
    pofonegyszerű.... Bekapőcsolod a radart befogod az enemy-t home-al lockolod insertel aztán ha távon belül van lősz. próbáld úgy hogy minél közelebb legyen a kör aljához és vigyázz a radar el ne veszítse az ellent és kicsit emelkedj mikor lősz és minél nagyobb legyen a sebességed mert a rakéta is úgy lesz gyorsabb és jut messzebre.
  • csaba90
    #233
    oké akkor csak annyit mondjatok meg hogy az aim-7-es rakétát hogyan tudom kilőni?
  • Bucser
    #232
    Nincs magyarítás a játékhoz. mert tökéletesen felsleges...
  • csaba90
    #231
    A játokhoz van már magyarosítás? Tudom nem rég írtátok hogy nincs de azót?
    Jólenne ha valaki válaszolna!!!
  • csaba90
    #230
    A mig-29-esnek kellene nekem a magyar festése valaki tudja hol található vagy megvan-e neki?
  • Bucser
    #229
    Ja és csak annyi köze van a WOE-hez hogy álmodozni mindig lehet...Csak érdemes-e
  • Bucser
    #228
    Egyébként a COmbatace-n mit nem találtál meg?? Ugyanis ott van. megkerestem neked de nem linkelem be... használd az eszedet...
  • csaba90
    #227
    nem mondod és ennek mi köze a wings over europanak?
  • Bucser
    #226
    Nekem kellene Eva Mendes az ágyamba és 1 millió dollár meg egy yacht ja és persze egy nagy ház tengerparton saját helikopterrel:D
  • csaba90
    #225
    Sziasztok! nekem kellene egy MIG-29 Fulcrum (amit adtatok linket onnan nem tudom és egy JAS-39 Gripen előre is kössz mindent!
  • KraZ
    #224
    Thx!
  • Seaweed
    #223
    www.combatace.com
  • KraZ
    #222
    Szassztok! MIG-29 kéne a játékhoz esetleg tud valaki?
  • Seaweed
    #221
  • Thanatos
    #220
    tanulj nyelveket...
  • Bucser
    #219
    nincs
  • totti10
    #218
    sziasztok
    a játékhoz van magyarítás?
  • syscoHUN
    #217
    Egyebkent meg kell ilyen is.Kicsit faraszto mondjuk a Falcon,vagy a Lockon azzal a sok billentyuvel,radarmoddal,ciril betukkel.Szoval ez eppen jo,foleg ha meg feltolog a ralism-ot highra,akkor meg total jo.8)
  • Bucser
    #216
    "amúgy eléggé arcade jellege van a játéknak:O) de szórakozni jó... "

    Senki soha egy szóval sem tagadta, hogy arcade lenne.:) Még a készítők sem:)
  • syscoHUN
    #215
    Az hogy arcade neha jo mert nem kell az embernek meg 6 csapot novesztenie hogy elerjen minden kezelobillentyut,illetve nem kell ket billentyut sem rakotni a gepre,mert nem fer fel az osszes kombo a 101-es bill.-re.
  • PhantomAss
    #214
    Sziasztok!
    harrierrel hogyan kell felszállni függőlegesen? hiába állítom a kiömlőnyílást, csak dülöngél egyhelyben.... pedig levettem minden fegyvert hogy ne legyen túlterhelve de így sem akar felszállni (leszállás viszont megy)
    amúgy eléggé arcade jellege van a játéknak:O) de szórakozni jó...
  • Cowek
    #213
    Mert félnek tőled :-) Még a végén visszalőnél
  • CodeRed
    #212
    Hát valamit nem értek...csináltam küldetést a Kmd-vel, de egyáltalán nem akar megtámadni senki...a földi egységek elháborúzgatnak egymás ellen, de a légi ellenfelek nem támadnak :-(
  • neuro
    #211
    jelenleg még mindig az Enemy Engaged sorozat a legjobb heli szim - érdemes kipróbálni
  • Seaweed
    #210
    A SFP1 motor alapu gamekben a heliket hanyagolni kell!
    Jon majd a Lock On: Black Shark az lesz majd igazan valamire valo. Addig meg ha nagyon kell heli akkor rei helis szimek vagy OFP addonok...jah igen meg jon majd ArmA es abban is lehet majd helizni.