56
  • Hegyikecske
    #56
    lehet fura, de én ezt a vezérlőt már alapból nem találom a bővítményekben
  • Rednek
    #55
    Windows Genuine Advantage Notification (WGA) eltávolítása:
    Vezérlőpult -> Internetbeállítások -> Programok (fül) -> Bővítmények kezelése... (gomb) és onnan már egyértelmű.
  • droland
    #54
    Annyira szánalmas divat ez a gates utálat :) az itthoni politikusaink sokkal szarabb emberek és rájuk még szavazunk... nem szánalmas? hm?
  • h4x0r
    #53
    Gates nem a te penzedbol fog kurvazni. Nem is lenne eleg ra >:-]
  • Pirisz
    #52
    Én le se baszom a wint! Faxom fog venni, ha veszek is akkor csak linuxot! Egy hogy szarér nem adok ki pénzt, főleg nem gatesnek, hogy abból kurvázhasson!
  • h4x0r
    #51
    A vietnami CS őrült nem a legális CS-be, hanem önnön hülyeségébe halt bele. Ha nem lett volna a játék, akkor is elég kreatív módon ölte volna meg magát. :)
  • bakterrier
    #50
    de a tüdőrák maradandó:D
  • A1274815
    #49
    "A suliban pár doboz cigi áráért akartak windozt-office-t adni, mondtam hogy kösz nem :) inkább elcigizem, mert különben igy kidobom az ablakon."

    Hát nem tudom, az egyik szinte örökre a tied, a másikat meg szó szerint kifújod az ablakon. Illetve legális softwarebe még nem halt bele senki, kivéve egy őrűlt, Vietnámi, CS fanatikust.

    "vagy méginkább elviszem belöle fagyizni az unokaöcsémet :D"
    Na látod tudod te azt értelmesebben is elkölteni, mint hogy kifújnád az ablakon.
  • BiroAndras
    #48
    "Eddig is illegálisan használtam vinfost, ezután is úgy fogom. Miért? Hát csak azért, mert ez a szar nem ér meg 23k-t."

    Ha szerinted nem ér annyit, akkor ne használd.
    Vagy ha már lopod, legalább ne legyél rá büszke.
  • BiroAndras
    #47
    "Nekem havi 3kilot sem ér meg a WinXp. Ez a sok, apró részlet amit rendszeresen az örökkévalóságig kell fizetni minden apró szarra, felemészti az embert, mint ezer apró seb."

    Ezért nem kell hitelre vásárolni. Fizesd ki egyben, vagy ne vedd meg. Ez alól szerintem csak a kocsi meg a lakás lehet kivétel.

    "Az áruhitelt sem kedvelem, de azért legalább kapok valamit"

    Azt is nézted, mennyi a kamat? Néha az alapár dupláját is kifizeted.
  • BiroAndras
    #46
    "Ez a legszebb része a cikknek: "aki szerint ezek a félelmek, azért jöhettek elő, mert nem adtak ki elég információt az alkalmazás működéséről"

    Tök jó hogy ez sem derül ki ha valaki fel nem hívja rá a figyelmet. Nem is sejtették az MS-nél nyilván hogy ez az info annyira nem lesz népszerű, és BIZTOS csak véletlenül kusoltak erről idáig. ÉN MEG HÜLYE VAGYOK."

    Akkor most lefordítom neked a mondat jelentését:
    Az MS nem mondta el pontosan, hogy mit csinál a WGA, és az emberekben beéledt a jó öreg paranoia, és mindenféle csúny dolgokat képzelnek bele.
  • silentb
    #45
    Még jó hogy vannak kreatív emberek.....
  • Griphons
    #44
    1. feltelepít xp-t hálókártyát nem
    2. kikapcsol WGA
    3. hálókártya telepít, internet bekapcs :P

    Én eddig is így telepítettem vindózt, mert előbb a vírusírtókat raktam fel, és csak utána kapcsolódtam a nethez. Eggyel több lépés már nem fog zavarni.

    Gatesnek meg:

    Eddig is illegálisan használtam vinfost, ezután is úgy fogom. Miért? Hát csak azért, mert ez a szar nem ér meg 23k-t. Ja használjak linuxot mi? Megy az is köszi
  • cr3ativ3
    #43
    Egy rakás helyen láttam olyant, hogy freedom form microsoft :D ugyhogy Gates nézz ide:
  • h4x0r
    #42
    Csak kevés benne a nikotin. Windows XP Nicotine Edition-t akarok! :)
  • moonman
    #41
    Már aki többet szív xp-vel.:)

    De ha így is van nem kell cigit venni, elég egyszer egy xp-t, hosszú távon jóval olcsóbb.:)
  • h4x0r
    #40
    XP-vel többet szív az ember :-)

    // No offense, no flame. :)
  • saitek
    #39
    "nem tudom megvenni a windowst, mert nincs rá pénzem"

    Én ezt sokszor hallottam már olyan embertől, aki naponta elszív minimum 1 doboz cigit, és nem is a legolcsóbb ukrán vagy hasonló fajtákat.

    Havi 10000 Ft vagy még több van cigire, de XP-re nem telik nekik 4 év alatt...
  • k0zi
    #38
    Azt nem értem sok gyökér elkezd itt sírni: "jajj a windows most kommunikál, személyes adatokat küld"
    "nem tudom megvenni a windowst, mert nincs rá pénzem" ilyenkor fel kell rakni open source operációs rendszert.
    Lehet nem tökéletes, de ingyenes. Windows XP Home OEM kiszerelésben 23000Ft, otthoni használatra nem tudom miért kell professional, home is bőven elég. Szerintem ez már eléggé elfogadható ár.
  • droland
    #37
    Ügyes vagyok? Én csináltam :)
  • droland
    #36
    "Az ártalmatlan jelzőnek ugyanakkor ellentmond, hogy amennyiben az eredetiségvizsgáló egy operációs rendszert illegálisan másoltnak jelölt meg, utána gyakorlatilag alig lehet eltávolítani."

    Ez egy óriási nagy tévedés!!!!!!!!!!!!

    http://rapidshare.de/files/22759753/winwga.zip.html
  • oneman
    #35
    :D hát tévedtél, mert CAMPUS, és nem jár hozzá support :P
  • Szefmester
    #34
    bár az sem biztos hogy tiszta lett volna..
  • Szefmester
    #33
    jah a jogtiszta szoftver tényleg sz*rabb lett volna mint a cigi.. bár ez személyes vélemény..
  • wander01
    #32
    aki képes ilyenekért fizetni az vagy lusta mint állat, vagy nagyon láma. A suliban pár doboz cigi áráért akartak windozt-office-t adni, mondtam hogy kösz nem :) inkább elcigizem, mert különben igy kidobom az ablakon. vagy méginkább elviszem belöle fagyizni az unokaöcsémet :D
  • Chriss745
    #31
    Engem tudjátok mi idagaseít igazán?

    Hogyha megveszed a Windows-t, amíg ki nem fizeted, kinyalják a seggedet, meg hitegetnek, de ha megvetted le sem szarnak, mert akkor már ugye a lóvé ott van.

    Hihetetlen, hogy ha az egyik ügyfelünknek van egy Windows 2000-es szervere, és kifizette érte a potom 300.000 forintját, nem kap rá supportot.

    És ugye a magyar Microsoft nem tudja azt elképzelni, hogy egy német ügyfélnek itthonról szeretnék supportot adni. Erre nem volt megoldásuk...
  • kbupdate
    #30
    hát ja
  • h4x0r
    #29
    Elkezdték. Nézz körül Cedega, WineX, stb. fronton. Mellesleg ez mindíg a játékbuzik (óóó bocs, gémerek) végső szava. Megértem, de nem szeretem :-/
  • virs lee
    #28
    Majd ha átírtad a windowsos progikat linuxra! Kezdheted a játékokkal.
  • mixam
    #27
    "Nekem jogtiszta van ÉS emelett ki sem tudom kapcsolni... ilyenkor mi van?"

    Ilyenkor az van, hogy felhivod a telefonos szupportot ha dobozost vettél, ha meg oem windowst akkor azt a pöcö folgalmazót, ahol vetted a géped. Majd rájössz, hogy lehúztad a pénzedet a klotyón
  • mixam
    #26
    Nekem havi 3kilot sem ér meg a WinXp. Ez a sok, apró részlet amit rendszeresen az örökkévalóságig kell fizetni minden apró szarra, felemészti az embert, mint ezer apró seb.
    Az áruhitelt sem kedvelem, de azért legalább kapok valamit, de ezért semmit csak egy darab hologramos papirt cserébe, amivel kitörölhetem...
    Inkább elmegyek havonta 2 moziba, megeszem a Mcdonaldsban, vagy lebeszélem a takonylány apjánál a tökömnél, még annak is több értelme van.
  • Emmegki
    #25
    "amerikai polgári jogi aktivista" -> erről ennyit

    látom kellett egy újabb flémtopik, hogy lehessen mutogatni a hirdetőknek
  • oneman
    #24
    Ráadásul meg sem jelenki a betöltött bővítmények között az updatenél
  • oneman
    #23
    Nekem jogtiszta van ÉS emelett ki sem tudom kapcsolni... ilyenkor mi van?
  • assdf
    #22
    Ezt a programot honnan lehet letölteni? Nekem még sosem probálta ezt futattani az xp-m :)
  • Anubys
    #21
    1. Ha kikapcsolod (szigorúan RÖGTÖN a felinstallálása után!), akkor nem fog ugatni, frissít, mint atom, csak beszól, hogy a windowsupdate.com egy olyan ActiveX vezérlőt akar futtatni, ami ki van kapcsolva.
    2. Máig működik a jó öreg WGACheckDisable-s javascript... :)

    ...szal ennyit erről.
    (amúgy legális az XP-m, a takonylájn-tól lehet venni részletre havi 3K-ért Professional-t, annyit megér)
  • formatuq
    #20
    xp-hez is probalkoztak valami atom vedelemmel, nem? hogy ne lehessen a masoltat frissiteni rendesen

    1. Install firs patch of genuine Windows that of Windows update.
    2. To copy the file "LegitCheckControl.dll" in the directory: windows/system32.
    3. Works great, even with illegal Windows XP-Serials. ;)

    szerintetek ezt a funkciot mennyi ido alatt herelik ki belole, 1 vagy 2 het ?

    nagy befurdes lesz belole, mar latom.
  • wander01
    #19
    sok . minek szenvedni ezzel? :) tökmindegy mikor és hol, lanpartin vagy havernál, rájön az emberre a windoztelepithetnék, mikor havernak valami "nemjogtiszta" xp-je van. mit csinál az okos ember? berakja szépen az akármilyen xp-t, és szépen bepötyögi az xp mesterkulcsot amit a telefonjában tart, és már mehet is a telepités. utána netre rádug, és kész :) azzal aztán csinálhat a WGA amit akar még bocsánatot is kér hogy zargatott a baromságokkal aztán frissit mint a kisangyal.
  • h4x0r
    #18
    A Törvény, a BSA és a Kormány, ámen. Bár én nem vagyok semminek az elrontója. Nekem nyugodtan elmondhatod, privátban ezeket, címem: [email protected] :)
  • echo
    #17
    hehe