2613
  • Ingy2
    #2369
    Nem jó hír, pedig mintha a Sandown 500-at mintha ő nyerte volna. Kedvenc csapatom a HRT, pont emiatt a 2 ütődött miatt. Tander ha nem lenne gyenge a kvalin akkor simán harcolhatna az élen többet is, mert versenyen talán ő aki a legtöbbet szokta előzni a népet. Mind2-en szimpatikus arcok és tudnak harcolni
  • Ulvar
    #2368
    Tandert kirúgták Courtney még 3 évig leigazolták a HRTsek... :( kár Tanderért.
  • Dietrich
    #2367
    jönnek a pilótacserés endurance versenyek. Sandown 500, Bathurst 1000, Surfers 600

    Wilson Security Sandown 500

    Szombat
    QR1 05:45 - 06:25 /20 kör
    QR2 08:15 - 08:55 /20 kör
    Vasárnap
    R20 05:15 - 08:50 /161 kör
    stream
    http://www.vipleague.me/sports/motorsports.html
  • Dietrich
    #2366
    Az sokkal érdekesebb, hogy GR perre akarja vinni a Volvos ügyet...GRM takes legal action over Volvo exit
  • Dietrich
    #2365
    Mit nem értesz rajta? :) Volt egy korábbi cikk 1 milla dollárt ajánlottak a versenyeztetéséhez csak menjen oda..mondjuk már nagyjából sehova sem hívták.
  • RatBaG #2364
  • RatBaG #2363
  • RatBaG #2362
  • RatBaG #2361




  • Ulvar
    #2360
    Swiss driver Simona De Silvestro will join the Virgin Australia Supercars Championship in 2017

    Nissan színekben fog indulni. 3 éves szerződés. Csapat nincs megnevezve még...de hogy 3 évig a szériában fog versenyezni arra már le van szerződve..nem értem de ok :D (amúgy valszeg 5. Nissanos lesz a mezőnyben).
  • Dietrich
    #2359
    Nem tudom..szerintem marad a Supercars.
    mai versenyen keményen nyomták SVG-ék..hála az égnek nincs TO.
    The bulls lock horns
  • dave9004
    #2358
    lesz akkor átnevezés v6 supercarsra?
  • Dietrich
    #2357
    Red Rooster Sydney SuperSprint (Eastern Creek)

    Szombat
    R18. 08:30 - 09:35 /31 kör
    Vasárnap
    R19. 06:00 - 07:35 /52 kör

    stream
  • bmwcrash
    #2356
    Hát a Red Bullnál is megvan ez az érzésem az F1-ben. :D
    De így már világos, hogy ennyivel nagyobb csapat a Triple Eight:)
  • Dietrich
    #2355
    Hamarosan elkészül a Supercars új GEN2-es V6-os 3,5 literes twin turbó motorja.

    Supercars builds V6 engine
  • Dietrich
    #2354
    Whincup a fb-on posztolta az új autóját ami elkészült. Jelenleg ő vezeti a bajnokságot és majd ezzel az új autóval is? :D

    Meet Alana, born at 10:53am today, weighing in at 1412kg. Both mechanics and engineers are well.
  • Dietrich
    #2353
    nekik kellene Zengőék autóit bütykölni a JAS helyett..
  • Ulvar
    #2352
    Hát ez olyan mintha azt mondanád, hogy a Red Bull F1es csapata miért nem lehet Renault gyári csapat, akkor a Renault lenne sikeres :D.

    Egy gyárnak is van egy költségvetése meg egy privát csapatnak is, attól függ ki mennyit invesztál bele.

    A Supercarsban a Holden mint gyári alakulat HRT - Holden Racing Team néven van és csakis itt. A Triple Eight meg a világon máshol is versenyeztet autókat, nem csak a Supercarsban, hanem mondjuk BTCCben is. Privát brigád, mely óriási anyagi forrásokkal bír köszönhetően a szponzori támogatásoknak (Red Bull pl.). Az hogy megvették a Holden autók motorját, a karosszéria teljesen más többek között. (vagy legalább is nagyrészt más, a szerelő brigád és mérnöki gárdáról már nem is szólva :). )
  • bmwcrash
    #2351
    Ezt értem, de azért ritka, hogy egy csapatnak nagyobb a költségvetése, mint a gyáriaknak. Nem vagyok benne a hátterébe a dolgoknak, de ha a 888 ennyire jó csapat, akkor miért nem lettek akkor gyári csapat amikor 2010-ben Holdenre váltottak, vagy azután nem sokkal?
  • Dietrich
    #2350
    Pénzzel..sok pénzzel. Mint minden más technikai sportban.
    Legjobb versenyzők, legjobb mérnökök, szerelők. Tőlük ment Webber mellé a mérnök a LM programba mikor Webber beszált oda.
    kb. 3 éve azt jelentették be, hogy kivonilnak 2017-ben a bajnokságból, mint a Ford.
    Ez így már jobb hír.
    Mikor az M1 újra átvette a F1 közvetítését 2012? Szujoék kimentek a helyszínekre élőben közvetíteni. Mikor kinn jártak Ausztráliában a betét futamokon már láthatták és főleg hallhatták a szörnyeket. Majd az arabokhoz is ment a V8SC a F1 hétvégére és ott Szujó a 8Wébert kértem meg egy interjú készítésre ha már ott járnak :) ) és Whincuppal készített Szujo. Nem volt hosszú kb. 5 perc és a boxutca magazinban adták le a F1 futam utáni héten. megvolt nekem a felvétel, de sajna egy HDD hiba miatt elveszett.
    A lényeg amit Whincup akkor mondott, hogy 80!! ember dolgozik, építi az autóikat. Egyetlen másik csapat sem dolgozik ekkora létszámban ez is az egyik ok, hogy sorozatban nyerték a bajnoki címet. Akkor a Vodafone volt a fő támogatójuk.

    Ez most jelent meg a csapatfőnök reakciója.
    Dane: Holden commitment good for sport
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2016.08.16. 23:31:02
  • bmwcrash
    #2349
    Logikus döntésnek tűnik.
    2014 óta követem a sorozatot, de sosem értettem, hogy egy "privát" csapat, hogy verheti meg a gyári csapatot(HRT-t) :D
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2016.08.16. 23:04:14
  • Dietrich
    #2348
    Igen!!!

    Holden commints to Supercars

    Three-year agreement signed with Triple Eight Race Engineering – team will be known as Red Bull Holden Racing Team from 2017
    Holden also confirms next-generation Commodore to race from 2018
    Triple Eight to develop, build and race next-generation Commodore Supercar
    Holden confirms a single factory-team motorsport strategy from 2017



  • Dietrich
    #2347
    Coates Hire Ipswich SuperSprint (Qeensland)

    Szombat
    R16. 08:15 - 09:15 /39 kör
    Vasárnap
    R17. 06:05 - 07:35 /65 kör
    stream

    01 Jamie Whincup 1545
    02 Shane Van Gisbergen 1492 pts
    03 Mark Winterbottom 1470 pts
    04 Craig Lowndes 1392 pts
    05Scott McLaughlin 1374 pts
    06 Will Davison 1335 pts
    07 Michael Caruso 1209 pts
    08 Tim Slade 1155 pts
    09 James Courtney 1149 pts
    10 Garth Tander 1048 pts
  • Dietrich
    #2346
    idióta kínaiak...vagy így állnak bosszút Ausztrálián amiért nem engedtek be többet belőlük. :p
  • Dietrich
    #2345
    Castrol EDGE Townsville 400
    SuperStreet

    Szombat
    R14. 08:10 - 09:50 /70 kör
    Vasárnap
    R15. 08:10 - 09:50 /70 kör
    Itt általában jó versenyek vannak aztán ha jön az égi áldás akkor van csak igazán gond a slick gumikkal. ;)
    http://www.supercars.com/townsville/circuit/

    Emberi időben lesznek a versenyek.

    stream
  • Ulvar
    #2344
    Sajnos az átlag az szokott lenni hogy Whincup nyer. Nagyon érzi a duplapontos fordulókat, mindig kiemelkedően jól telejsít, és a pilótatársa is kifejezetten előkelő helyeken végez a kvalikon. Szerintem Whincup lesz idén a befutó, de már csak azért is mert a Volvo lelép Scottnak kéne bajnoknak lennie, megmutatni a Volvonak hogy hiba volt otthagyni a szériát, illetve Ausztráliát, a szaros WTCCért...
  • RatBaG #2343
    már próbálom magam szoktatni, hogy jövőre ford logóval kell elképzelnem. furcsa lesz, nem igazán szimpatizáltam eddig a kék pilótákkal, kivéve reynolds, de most úgy el van tűnve ő is.
  • bmwcrash
    #2342
    De jó lenne, ha McLaughlin nyerne! Esetleg Lowndes.
  • Dietrich
    #2341
  • RatBaG #2340
    http://www.isrtv.com/first-look/bathurst-is-set-to-get-a-second-layout/
  • Dietrich
    #2339
    bezony.
    remélem jó helyre került mert önmagában a Penske név még nem elég egy jó autóhoz :)
  • RatBaG #2338
    mclaughlin-joins-djr-team-penske
  • Dietrich
    #2337
    vasárnapi verseny
  • Dietrich
    #2336
    erről a hétvégéről már írtam :)
  • Dietrich
    #2335
    az egy rendesen odabaszós taktika volt..én nem is értettem miért cseréltek kereket azt hittem lassú defektje van, de aztán láttam a köridőknél mennyivel gyorsabb volt, hogy ebből talán dobogó is lehet. :)
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2016.05.21. 09:24:58
  • RatBaG #2334
    tyűű, perth race 1 végén milyet ment lowndes! perfekt taktikával ketté hugyozta a mezőnyt. pedig az elején temettem már az egészet, craig folyton esett vissza, scotty meg eleve a húsdarálóból indult. aztán még az ég is leszakadt.
  • Dietrich
    #2333
    Megváltoztatták a honlap elérését a www.supercars.com-ra.
    hétvégén versenyek.

    Woodstock Winton SuperSprint

    Szombat
    R10. 08:00 - 09:10 /40 kör

    Vasárnap
    R11. 05:45 - 07:35 /67 kör

    stream
  • Dietrich
    #2332
    2017-ben McLaughlin megy Penskéhez?
    McLaughlin reveals Penske talks

    Hétvégén Wintonban lesz a verseny.
  • Dietrich
    #2331
  • Dietrich
    #2330