2613
  • Ingy2
    #2409
    Hiány pótlás végett régebbi szezonokat nézegetek most tartok a 2010-nél
    Jővő héttől hajrá Tander/Lowndes/Reynolds
  • RatBaG #2408
    miii? basszus, tudtam, hogy el vagyok maradva még a tavalyi futamokkal is, de hogy ennyire...
  • Ingy2
    #2407
    Jővő hétvége Adelaide Clipsal 500
  • Dietrich
    #2406
    Érteni nem ért hozzá senki az országban, leszámítva azt a pár fanatikust akiket ismerek. :)
    Hethéssy régen egész jól nyomta a SK-n az Indycart...lehet ő? Wéber is figyeli a szériát nagyjából képben is van, de ő ugye M4 és F1.
    Ha nem szereti az illető és csak munkának tekinti, nem jár utána, nem napra kész bukásra van ítélva. Faragó reicsi ahogy az NFL-t közvetíti ide is az kell, hogy a nézőket megfogja. Gondolom az időeltolódás miatt csúsztatottan felvételről kell adniuk, de egy csatorna nem lesz elég ennyi sporthoz ez fix.
  • atiwrc
    #2405
    :D
    Hát ha kommentátornak nem is de én az M4 helyében szívesen adnék neki heti 1-1 órát hagy elmélkedjenek az F1-ről, milyen volt régen.
    Én a Forma bontó extrát is szívesen hallgatom szerda esténként, amikor van, legalább oda meghívhatnák néha.

    Egyébként ezt olvastam egy másik forumon: link
    Egyrészt remélem hogy a motgpről nem csak összefoglalók lesznek, másrészt mi van ha V8-at sem akarják élőben tolni?
    Utoljára szerkesztette: atiwrc, 2017.02.08. 20:21:27
  • Ingy2
    #2404
    Lehet Lapaj fog brummogni?
  • atiwrc
    #2403
    Mondjuk még egy btcc-t is bótolhattak volna, ha már ennyire bevásárolnak, csak hát az meg mindent ütne vasárnap :D
  • atiwrc
    #2402
    Épp most akartam linkelni mi a ......???????????
    Ki lesz a kommentátor, aki ért is hozzá?

    Legalább időpont ütközés ott nem igen lesz semmivel, a többi topikba leírtam az aggályaimat a motogp,superbike és rx-el kapcsolatban.
  • Dietrich
    #2401
    Mivel már nem ők a Holden gyári csapata olyanra festik amilyenre a szponzoruk kéri. :)
  • Dietrich
    #2400
    Bakker mai hír...Spileren lesz V8???

    A TV2 Csoport férfias szórakozást kínáló csatornáján, a Spíler TV-n már javában dübörög az angol első osztály focimérkőzéseivel a Premier League, és a jégkorong legnagyobbjaival az NHL legújabb szezonja. Tavasszal pedig a motorsport szerelmesei örülhetnek, számos exkluzív tartalommal jelentkezik a csatorna. A Sport&Events Management Kft, - Stefano Favaro tanácsára, aki felismerte az együttműködésekben rejlő lehetőségeket, - megvásárolta a SUPERBIKE világbajnokság, az RX világbajnokság, a Salakmotor világbajnokság és világkupa és a Supercars televíziós közvetítési jogait a 2017-es évtől kezdődően, továbbá a Spíler TV-n kiemelten kerülnek közvetítésre a MotoGP futamai élőben Talmácsi Gábor és Mezei Dániel párosával.

    link
  • RatBaG #2399
    elég jó lett az új festés:

  • RatBaG #2398
    http://www.supercars.com/news/championship/teamvortex-reveals-lowndes-livery
  • RatBaG #2397
    http://www.supercars.com/news/championship/gen2-commodore-render-emerges
  • Dietrich
    #2396
    Végre egy kis változás a festésben. :DD



  • Dietrich
    #2395
    2017-es Pit Lane beosztások a 2016-os csapat pontok alapján.
    Meg vannak az új csapat nevek is.
    Gyári Holden lett a RBRA-ból csak a név most már Red Bull Holden Racing Team lett.
    Az eddigi gyári HRT-ből, Walkinshaw Racing lett.
    Garry Rogers a Volvó kiválása miatt került bajba, mert abba nem ment bele, hogy Volvó kasztni chevy motorral amit megépíteni, kisérletezni stb. 1 évre nem éri meg. Így aztán Holdenre váltottak és 5 hónap alatt 4db-ot építettek! Ebből 2 megy a Dunlop szériába. Nem tudom nem olvastam, de nincs vagy nem lesz tartalék autó építve.
    Egyébként sorra jönnek az infők, videók a GEN 2-vel kapcsolatban. 2018-ban már tesztelni fogják a motort, kasztnit (Ford a mustanggal emlegetik de annak csak 2 ajtós verziója létezik, a túrabajnokság egyik alap szabálya a 4 ajtót követeli meg) a végleges bevezetését 2020-ra tették.
    Szóval idén lesz egy levezető bajnokság féle a az eddigi kasztniknak, motoroknak és 2018-ban már jönni fognak a lehetséges verziók amiket 2020-ban vezetnek be.
    Aztán ha elkezdődik az idei szezon mit álmodnak meg ezzel kapcsolatban, passz.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2017.01.20. 11:21:33
  • Norbi1990
    #2394
    KIA lehetséges, hogy 2018ba csatlakozik a mezőnyhöz.
    Nem rég mutatták be az új hátsókerékmeghajtású GT autójukat a Stingert és azzal tervezgetnek.
  • bmwcrash
    #2393
    Atyavilág milyen triók lesznek a Bathurst 12 Hour-on :D
    Maranello Ferrari: Lowndes/Whincup/Vilander
    SRM BMW: Wittman/Winterbottom/Richards
    Érdekes, hogy a Bentley-nél egy V8SC-s sincs.
  • Dietrich
    #2392
    no comment..
    Epic battle to end Race 28
  • Dietrich
    #2391
    P3 videó alapján talán nem unalmas vonatozásról szól majd a hétvége.

    ITM Auckland SuperSprint
    Track Length 2.910km

    Szombat
    R24 02:25 - 03:20 /35 kör
    R25 04:45 - 05:40 /35 kör

    Vasárnap
    R26 02:25 - 03:20 /35 kör
    R27 04:45 - 05:40 /35 kör

    stream

    01 Shane Van Gisbergen 2812 pts
    02 Jamie Whincup 2664 pts
    03 Craig Lowndes 2427 pts
    04 Scott McLaughlin 2351 pts
    05 Will Davison 2235 pts
    06 Mark Winterbottom 2139 pts
    07 Chaz Mostert 2039 pts
    08 Tim Slade 1986 pts
    09 Michael Caruso 1956 pts
    10 James Courtney 1808 pts
  • Dietrich
    #2390
    McLaughlin 2017-ben DJR Team Penskénél lesz már.
  • Dietrich
    #2389
    Amúgy ez volt a hétvége egyik legkeményebb eseménye. Egész éjjel kalapálták utána az autót és végeztek vele.
    265-el küldték falba Fabiant...Tander 10 rajthelyes büntit kapott érte a vasárnapi versenyre. Ő azzal védekezett, hogy Coulthard többször is irányt változtatott előtte.

  • Dietrich
    #2388
    ne csodálkozz...kínai gondolkodás..kibe járkálnak a bajnokságokban (wtcc-ből ki aztán be most meg ez)
    GR perre vitte a dolgot, de fogalmam sincs hogy áll az ügy.
  • Ingy2
    #2387
    Nem az a baj hogy kiszáll hanem, hogy követelik az autókat is vissza, pedig Rogersék tulajdona mert ők öltek bele rengeteg lóvét. Ezek mellett nehéz ennyi idő alatt át állni másik autóra. De ha van eszük vissza térnek a Holdenhez.
  • bmwcrash
    #2386
    Am ez egy olyan szar húzás a Volvo-tól, hogy kiszállnak év végén. McLauglin egy jól sikerült Bathursttel akár bajnok esélyes is lehetne, de így is lehet még harmadik, de most már a #34-es Volvo is kezd ott lenni az elejében, erre kiszállnak...
  • RatBaG #2385
    http://www.supercars.com/videos/championship/mclaughlins-mega-save/?sf39638175=1
  • Dietrich
    #2384
    Castrol Gold Coast 600

    Szombat
    R22 05:55 - 08:20 /102 kör
    Vasárnap
    R23 06:25 - 08:50 /102 kör
    stream
    http://www.vipleague.me/sports/motorsports.html
    Bajnokság állása:
    1. SVG 2524
    2. Whincup 2385 -139
    3. Lowndes 2205 -319
    http://www.supercars.com/championship/2016-virgin-australia-supercars-championship-points/
  • Dietrich
    #2383
    Végre pont került az ügy végére!
    Triple Eight Bathurst appeal dismissed

    Hétvégén Surfers!
  • RatBaG #2382
    http://www.supercars.com/news/championship/skaife-ingall-pair-up-for-bathurst-12-hour/?sf38736086=1
  • Szabi #2381
  • RatBaG #2380
  • Dietrich
    #2379
    Vasárnapi Bathurst 1000 verseny kezdése a mi óránk szerint:
    02:10 - 09:00 /161 kör
  • Dietrich
    #2378
    Holnaptól beindul a FoxSporton Bathurst.
    FOX SPORTS Bathurst channel starts Monday
  • Dietrich
    #2377
    egyik cikkben azt mondták nem tettek le KL utcai versenyról míg egy másikban 2018-ra 2db ázsia helyszínben gondolkodnak (egyik nem titok a Nissan megtartása miatt lenne)
  • Dietrich
    #2376
    végre más is olvassa a híreket :)
  • Ulvar
    #2375
    Jövőévi kalendár. Nincs meglepetés, továbbra sincs Új-Zélandon túli verseny.
  • Ulvar
    #2374
    Új versenyhelyszín lesz jövőre, (és még utána 4 évig, a szerződés addig szól) ráadásul szezonzáró futamként Newcastle városában (Sydneytől északra az óceán partján). Az eddigi szezonzáró Sydney Homebush 500 pedig OFF...

  • Ulvar
    #2373
    Kap is majd ülést ne félj. Én a Nissanba tenném, mint fejlesztő pilóta. Profitálhatnak belőle.
  • Dietrich
    #2372
    De azért az milyen durva, hogy megnyeri a versenyt, majd dicséret helyett közlik vele, hogy szevasz...
    Defiant Tander to drive on
    ő maradni szeretne a Supercarsban ilyen elbánás után is.
  • Dietrich
    #2371
    Supercars stars Craig Lowndes and Jamie Whincup will race a Ferrari 488 GT3 for Maranello Motorsport team in the 2017 Liqui-Moly Bathurst 12 Hour.
  • Ulvar
    #2370
    Kell oda a fiatalos erő...hamarabb kapcsoltam volna a helyükbe és egy fasza szerződést Scott gyerek elé tettem volna...vagy ő vagy még Chaz, utóbbit kétlem hogy megtudták volna szerezni.