2613
  • Dietrich
    #2169
    Nem nagyon másztam bele a cikkbe, de ez megint egy új verdája a RBRA csapatnak? ha igen várható volt, hogy lépjenek valamit a nagyon jó új Forddal szemben..
    Testing time for Red Bull
  • Debilon
    #2168
    az megvan, hogy milyen verseny :D
    csak benéztem :)
  • Ulvar
    #2167
    Csak úgy szólok, hogy Sandown 500 az endurance verseny 2 pilótával...Perkins is Courtney autójában lesz csak mint másodpilóta :)

    Tehát Russell Ingall / Jack Perkins párossal startol a 22es HRT, de ez is benne volt a cikkben :)

    BOCSESSZ!!! #2165-re akartam válaszolni!
    Utoljára szerkesztette: Ulvar, 2015.08.31. 09:13:06
  • Dietrich
    #2166
    ez hülyeség :)
  • Debilon
    #2165
    ennyiből szerintem Perkins is maradhatott volna
  • SuperCharger
    #2164
    Biztos olyant akartak a helyére, aki tutira nem fog jobbat menni, mint JC, mert az hülyén jönne ki...
  • Dietrich
    #2163
    Most olvastam én is..nyugdíjast hívtak vissza? ;)
    Azért az is durva, hogy Courtneynak a törött bordája szúrta át a tüdejét.
    V8 Supercars: Russell Ingall comes out of retirement to replace the injured James Courtney
  • Ulvar
    #2162
    na baszki...az öreg Ingall fogja pótolni JC helyét a Sandown 500on....
  • Szabi #2161
    nekünk csak a forza konvertek maradnak.... :DD
  • Dietrich
    #2160
    de akinek van xbox konzolja nem marad ki :)
    mellesleg a 2013-as Bathurst 1000 legszebb festésű autója az xboxos volt.
  • RatBaG #2159
    hát ez az, hogy megint csak egy konzol-exkluzív fosban vannak a jóságok.
  • Dietrich
    #2158
    ezt hogy érted?
    xboxra adják ki akinek van konzolja tud vele játszani.
  • RatBaG #2157
    ebből megint kimaradunk...
    http://www.v8supercars.com.au/news/championship/forza-motorsport-6-partnership/
  • Dietrich
    #2156
    ncore-ra is töltik fel a versenyeket...
  • Dietrich
    #2155
    :DD

  • Dietrich
    #2154
    Sydney Motorsport Park SuperSprint (Eastern Creek)

    Szombat
    R 21. 06:25 - 07:00 /16 kör
    R 22. 08:35 - 09:10 /16 kör

    Vasárnap
    R 23. 06:00 - 07:30 /52 kör

    stream


  • Dietrich
    #2153
    BREAKING: Two fractured ribs, and a pneumothorax put James Courtney out for the weekend

    (két törött borda és légmel)
  • Dietrich
    #2152
    Most olvasom én is. Nem neki ment, hanem túl alacsonyan repült és a légáramlat amit keltett az kapta fel a cuccot.


    V8 Supercars: James Courtney taken to hospital after freak off-track accident gives him chest injury
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.08.21. 09:26:49
  • Ulvar
    #2151
    Az mi hogy Courtney balesetet szenvedett mert egy katonai helikopter bemutatózás közben valaminek nekiment és letört róla pár darabka ami a földet érve pont James testére esett...sérülésekkel kórházban, állapotáról nem tudni sokat...majd később...
  • Dietrich
    #2150
    na ugye hogy ugye! :))

    Bathurst 1000-en lesz egy csajos autó. Asszem ilyen még nem volt a Bathurst 1000 történelmében. ;)
    Girl Power
  • RatBaG #2149
    Ipswich race 1, mekkora daráló volt!
    az első pár kör alatt követni is alig tudtam, hogy épp ki kinek a hátuljába megy bele. volvo dobogó! és még lowndes is felfért, mekkora csata volt ott a végén!
  • Dietrich
    #2148
    Változtatni akarnak a pit sebességen. Az eddigi 40-ről 100km/h-ra emelnék bizonyos pályákon...ez tényleg radikális változtatás lenne több veszéllyel...
    V8 Supercars: Pit lane speed limit increase under consideration to spice up 2016 racing
  • Dietrich
    #2147
    eleve rossz irányba mentek a fejlesztéssel...a másik szerintem kiszállnak 2016 után és megint csak wtcc marad nekik a stcc mellett.
  • SuperCharger
    #2146
    Dutton mondta jól: nem nyavalyogni kell, hanem jobb autót csinálni. A szabályok ugyanazok mindenkinek.
    Volvoékat én is nagyon sajnálom. Érthetetlen, mi történt velük tavalyról idénre. Valami mindig tönkremegy azon az autón még féltáv előtt. Sztem valamitől leapadt a költségvetés, és próbálnak spórolni.
  • RatBaG #2145
    ja, de ezt most drasztikusabbnak érzem. amúgy meg az igazi szívfájdalmam a volvo...
  • dave9004
    #2144
    Eddig a holden volt op nem?
  • RatBaG #2143
    na ez az... nem lett túl jó egy kissé?
  • Dietrich
    #2142
    Nyomtak KL-on egy kis versenyt öten :))

    Challenge 2 - KL City Grand Prix
  • Dietrich
    #2141
    Év nagyon jó vége a RBRA uralomnak és szinte lassan kijelenthető idén nem Whincup nyeri a bajnokságot. :)
    Az új Ford nagyon jóra sikerült.
  • dave9004
    #2140
    csak két kérdés, mert le vok maradva az évvel.
    Milyenek a versenyek?
    Volvo feléledt már?
  • Dietrich
    #2139
  • Ulvar
    #2138
    Shit :( Gunball? :)
  • Szabi #2137
    a lányokat szereti :(
  • Ulvar
    #2136
    azt írtam hogy nem e lehet vele talizni valamikor :D nem reagált :(
  • Dietrich
    #2135
    egyikőtök sem írt neki, hogy hozza a mezőnyt a Hungaroringre? :)
  • Szabi #2134
  • Dietrich
    #2133
    Naptárban azért nem találhatod, mert a V8SC még nem adta ki a hivatalos 2016-ost.
    De magáról a KL-ról már volt hivatalos bejelentés júniusban. Szerintem be is linkeltem akkor. V8 Supercars headline act for Kuala Lumpur street race
  • Dietrich
    #2132
    Ki indulási alapnak:
    http://www.gtcitygrandprix.com/


    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.08.08. 14:44:35
  • RatBaG #2131
    tudom, hogy azokat adták, de ezt a KL-os futamot egyik naptárban se láttam...
  • Dietrich
    #2130
    Ha már Kuala Lumpur...videók a tesztekről és a pályáról. Ha a verseny alatt is esni fog szép parádé lehet belőle. :)

    Five V8 Supercars into turn one?