2613
  • Dietrich
    #2129
    Mindig adták élőben az arab vagy amcsi versenyeket csak az idő eltolódás volt más. :)
    Korábban, 2004-ig visszamenőleg Ausztrália és Új-Zélandon kívül a V8 járt már:
    2005 Sanghai
    2006 Bahrain
    2007 Bahrain
    2008 Bahrain
    2010 Bahrain
    2011 UAE
    2012 UAE
    2013 USA

    Valamennyi helyszínben egy közös pont volt, hogy mind az éppen aktuális F1 pálya volt. Jövőre lesz első olyan Ázsia versenyük ami nem az éppen aktuális F1 naptár részét képezi. Már nyugdíjba ment az a V8 főnök aki jóban volt az FIA vezetőkkel :D

  • RatBaG #2128
    Kuala Lumpur-ról vajon ugyanúgy lesz közvetítés?
  • Szabi #2127
    naja és az a durva, hogy a képeit nézve 90% hogy nem ismertem volna fel, pedig évekig az ő és a tesója autójával mentem :DD
  • Ulvar
    #2126
    Eret vágok komolyan bakker... nem hiszem el...és az a durva hogy valszeg még láthattam is volna, megtalálkozhattam volna vele. Amúgy 3. án volt itt egész nap....az esély megvan hogy vagy 60x elmentem mellette....
  • bmwcrash
    #2125
    Jó is lenne!:D
  • Dietrich
    #2124
    Be kéne írni neki ha ennyire tetszik a Balaton meg a napraforgó, hozza el a V8SC mezőnyét versenyre a Hungaroringre. :D
  • Dietrich
    #2123
    Jövőre a V8SC megy Maláj földre is a héten elruccantak pár autóval pályabejárásra ahogy korábban is tették az arab vagy amcsi pályákkal.
    V8 Supercars unloaded in KL
  • bmwcrash
    #2122
    Twitter:)
  • Dietrich
    #2121
    ?? infó? fénykép? link? :)
  • Szabi #2120
    jé, Rick Kelly ma Budapesten van :D
  • Dietrich
    #2119
    1. futam összefoglaló

    2. futam összefoglaló
  • willtex
    #2118
    Csak a tisztánlátás végett szólok, hogy a 720x400-as felbontás soha nem volt HD. A vimeos srác vagy téved, vagy szándékosan csúsztat.
  • Dietrich
    #2117
    Én élőben szeretem nézni.
    A mai 1. futam utolsó köre tipikus V8SC-ra sikeredett. :)
    Eddig csak Whincuppal volt bajom, most már Frostyval is. ;)
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.08.01. 09:16:24
  • tutuhawer #2116


    kicsit később vimeora felteszi a srác, HD-ben lehet letölteni és megnézni is:
    https://vimeo.com/133257271
    Utoljára szerkesztette: tutuhawer, 2015.07.31. 22:17:07
  • Palinko
    #2115
    elég kemények a rugók :D
  • Dietrich
    #2114
    :D
  • RatBaG #2113
  • Dietrich
    #2112
    Coates Hire Ipswich SuperSprint

    Szombat
    R18. 06:25 - 07:00 /20 kör
    R19. 08:30 - 09:05 /20 kör

    Vasárnap
    R20. 06:10 - 07:40 /65 kör

    stream


  • Dietrich
    #2111
    Végre rájöttek, hogy ez nem tartható állapot így...
    V8 Supercars acquires rights to Bathurst 12 Hour sports car endurance race from 2016
  • RatBaG #2110
  • RatBaG #2109
    úgy tűnik tényleg nem túl gyakori ez :)
    http://index.hu/kulfold/2015/07/17/ho_hideg_ausztralia/
  • Dietrich
    #2108
    Ha már Bathurst...
    Webber: Bathurst entry depends on Porsche
  • bosco05 #2107
    két ausztrál beszélget:
    - emlékszel a tavalyi télre?
    - igen, ha jól rémlik egy szombati napra esett

    :D
  • RatBaG #2106
    http://www.v8supercars.com.au/news/championship/bathurst-s-big-freeze?sf11045442=1
  • Dietrich
    #2105
    Megvan a magyarázat az idei Fordok sikerére?

    Holden V8 team engineer believes suggestions Ford’s new car has an unfair advantage are a ‘cop out’
  • tutuhawer #2104
    Kösz az infókat.
  • Ulvar
    #2103
    Nem kamu. A széria neve megváltozik majd. Kellenek ezek a változások. Egyelőre még mindig nincs biztos...arról volt szó, hogy maradhatnak V8asok de új márkák vagy régik átalakulva V6 vagy 4 turbóval jöhetnének. Majd évvége felé meg az uborkaszezonban többet fogunk tudni.
  • Dietrich
    #2102
    Lowndes: Upgrades coming for Red Bulls
    Dutton to continue engineering car
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.07.15. 15:33:22
  • Dietrich
    #2101
    Pedig 2017-től ez lesz....Surfersről is volt hír 2 éve, hogy 2016-ban lesz utoljára verseny, mert a pálya bizonyos részeit átépítik a 2018-as közösségi játékok miatt.
    azóta erről sincs semmi infó.
    Ford, Holden 2012-ben? jelentette be, hogy kiszállnak. Ford esetében a gyári támogatás megszűnik 2015 végén erre a modellre. 2016-ban kb. hasonló lesz a szitu mint volt a WTCC-ben és van most is a chevykkel. De senki nem tud semmit..volt itt már Mustang is a hírek között. Az idei évre jól updatelt a Ford mert erőpsebbek, mint a Holdenek...előző évekre ez nem volt elmondható.
    De hogy mi van Whincuppal az rejtély..oké ne nyerjen már megint ő, de ilyen 8-10 helyekkel végezni?? valami nagyon nem kerek RBRA-nál....
    Ambros nagyon felsült az év elején...valóban nem kellene erőltetnie. Fiatalok nagyon durván nyomják, mint a kölök is tavaly aztán fákjuzott az interjúban. :D
    Craig ha befejezi a versenyzést tuti neki szurkolok.
    És a hétvégével kapcsolatban...Coulthardnak nem kellett volna pörgetni a kereket le engedéskor...HRT és a Fordosok meg gyönyörű csatát toltak..semmi TO, mint Burgessnél volt...
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.07.15. 15:18:13
  • tutuhawer #2100
    Épp itt olvastam tán vagy máshol a nonszensz gondolatot, hogy nem V8-as motor lenne egy autóban...? Feldolgozza az ember, volt már ilyen régen, de nyilván a V8 Supercars nevet le kell cserélni Australian Touring Car Championshipre. Sajnálnám.
  • Ulvar
    #2099
    A Fordos kérdésre egyértelmű válasz nincs. Az biztos hogy akarnak Fordot, csak a Falcont szeretnék lecserélni másik típusra...hogy az mi lesz...senki sem tudja, nyilván az amit reklámozni szeretnének az OZknál. A Holden is kiszáll, és helyette a GM részleg egy Opel - Cadillac fúzióból alkotott V6 os Turbós járgányt akar, még erről se tudni pontos infókat. A lényeg hogy maradna Holden néven, csak már nem Ausztráliában gyártanák, hanem import árú lenne.

    Versenyekkel én nagyon levagyok maradva....majd talán valamikor valamelyik hétvégén lesz időm bepótolni őket.

    Ambrose meg ahogy írtad még mindig nagy kérdőjel...de nem hiszem hogy nagy port kavarna ha visszajönne, ide már nem való, túl öreg, itt is már a fiatalok uralják a terepet (meg a mostani autókhoz már hozzászokott veteránok).
  • tutuhawer #2098
    Hey
    Épp csak beleolvastam a cikk elejébe, és értem, hogy a FORD ausztrál divíziója kiszáll, de az amerikaiak maradnak. Ez kb azt jelenti, hogy ha véletlen Winterbottom megnyeri a bajnokságot, akkor a gyári Fordot kiveszik alóla 2015 végén? Elég jól mennek, minden esélye megvan, nyilván ezért vezeti a bajnokságot.
    Néztem a vimeo-n https://vimeo.com/devilstorm a legutóbbi versenyt (is) és nagyon sajnáltam Coulthard boxkiállását, pedig olyan frankón ment egész hétvégén. Nem semmi lenne, ha befogná Winterbottomot a végén.
    -Hirtelen nem vágtam le a közvetítésből, hogy miért van feszkó Tander és Courtney közt. Egyfolytában mutatták a csapatot, hogy mindenki feszült Courtney előzése miatt, nehogy balhé legyen. Mi a feszültség oka?
    -Épp most olvasom, hogy Ambrose még nem tudja, hogy alakul a jövője, az endurance futamok után tisztább lesz a kép, hogy ő akar-e, tud-e vezetni, vagy a csapat akarja-e, hogy ő vezessen. Emlékszem, mikor elkezdtem nézni a Motors TV-n még a Stone Brothers csapatában Ingall csapattársa volt... Hogy elrepült az idő...
  • Dietrich
    #2097
    Future outlined with release of draft Gen2 guidelines
  • Dietrich
    #2096
    Ford US keeps door open for V8 Supercars future
  • Dietrich
    #2095
  • Dietrich
    #2094
    SKYCITY Triple Crown Darwin (Hidden Valley)
    Szombat
    R13. 06:55 - 07:30 /21 kör
    R14. 09:15 - 09:50 /21 kör

    Vasárnap
    R15. 06:15 - 07:50 /70 kör

    stream
  • Dietrich
    #2093
    V8 Supercars sign heads of agreement to hold championship race in Malaysia in 2016
  • Dietrich
    #2092
    Végleg pont került az ügyre. Triple Eight secures third REC
    Jövőre 26 autó lesz.
  • Dietrich
    #2091
    Ki nézte az idei Indy500-at rajtam kivűl? :)
    Nos aki látta tudja a pitben történt baleset egyik érintettje James Davison volt. Alex és Wil unokatestvére. Miatta repültel az USA-ba és az Indy500 miatt.
    De ha már ott voltak bementek a lábadozó Hinch-hez és hazakísérték..
    Hinchcliffe released from hospital, recovering at home

    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.05.28. 20:21:34
  • Dietrich
    #2090
    Most azt mondom nem nyerő. :)
    de mindig ilyentájt kezd el tönkre verni a többieket.
    bár a Ford most jobban updatelt az új autóval mint a Holden.