2613
  • RatBaG #2209
    sírok
  • Dietrich
    #2208
  • Dietrich
    #2207
  • Ulvar
    #2206
    Vasárnap ha feljössz TSre akkor tarthatunk papával egy kis összefoglalót ha érdekel :).
  • Dietrich
    #2205
    Azóta van McLaughlin, Moffat és a legfiatalabb taknyos kölök Andre Heimgartner (júniusban volt 20 éves)a többiek már voltak 4 éve is. :)
  • Dietrich
    #2204
    Amire te gondolsz olyan volt az IC és CC-ben. is. Anno pont egy ilyen festésű autóban volt a nagy crashe Leggének RA-n miután leszakadt a hátsószárny a pálya leggyorsabb részén, amit karcolás nélkül úszott meg. 15-20 perc múlva vigyorogva jött ki a dokitól.
    Az autó maradékát így is eladták gyújtőknek a pénz ment az alapítvány számlájára ha jól emlékszem.


  • Dietrich
    #2203
    Nem tudom talán..de ne vegyél rá mérget.
    én itt nézem mindig vipleague
  • SimaSuna #2202
    Kicsit le vagyok maradva a V8-at illetően, úgy 4-5 évet...
    most gyorsan végigpörgettem a neveket...
    hát 2-3 "öregen" kívül nem ismerem a csapatot.
  • SimaSuna #2201
    YT-n lesz link, vagy VLC-n? :)
    Csak mert nézném :)
  • Ulvar
    #2200
    Semmi köze. A Wendy's egy édesség / gyors éttermi üzletlánc. Wendy's ha érdekel.
  • dave9004
    #2199
    ha csak nem a mellrák téma van, mint tavaly pl nascarban, akkor kicsit vicces, dehát jó pénzért bármit
  • Dietrich
    #2198
    na és erről? :))



    Livery leaves Erebus tickled pink
  • Dietrich
    #2197
    V8 Supercars 2016 calendar change

    Az ok:
    V8 Supercars has announced a change to its 2016 calendar following the decision by Formula One to move the Australian Grand Prix.
    The Albert Park race was originally scheduled for March 31 to April 3 but has been moved to March 17-20 as part of a revised 2016 F1 calendar ratified at the FIA World Motor Sport Council in Paris.
  • Dietrich
    #2196
    2011 óta mindet élőben néztem végig.
    Szombaton bevásárolok aztán irány a konyha 01:00-kor. :)
  • dave9004
    #2195
    én még nem tudom a beosztást, pedig éjszakásként most kibírnám a versenyt :D
  • Ulvar
    #2194
    Csakis a jó öreg Fabian nyerhet :D amúgy úgy jelentkeztem melózni hogy vasárnap megtudjam nézni, kérdés bírni fogom e mert szombaton dolgozom....max úgy ha felkelek. De a biztonság kedvéért a hétfői napra se jelentkeztem fel így max felvételről bepótolom :D
  • dave9004
    #2193
    itt most a sötét oldalt választom.
    Tavaly h nem indulhattak, jó lenne megnyernie Tanderéknek
  • Dietrich
    #2192
    erről a válaszról az ötödik elem c. film egyik jelenete jutott eszembe. :D
  • dave9004
    #2191
    wow
  • Dietrich
    #2190
    vélemények?





    V8 Supercars: Holden Racing Team unveil Star Wars livery for Garth Tander at the Bathurst 1000

    V8 Supercars: Holden Racing Team unveils ‘light side’ Star Wars livery for the Bathurst 1000
  • Dietrich
    #2189
    2016-tól új gumi is lesz a versenyzők nagy örömére.

    V8 Supercars will dump the controversial hard-tyre in a plan to improve race quality
  • Ulvar
    #2188
    Ez úgyis majd ott derül ki :D
  • Dietrich
    #2187
    Kíváncsi vagyok betudják egyáltalán fejezni majd a versenyt. Excitement Builds for SuperGirls
  • RatBaG #2186
  • Dietrich
    #2185
    lehet ha valóban rossz idő lesz hétvégén megnézem még1x a tavalyi versenyt. :)
    21GB.
  • El Gigante
    #2184
    Annyira nem követtem a V8-at mostanában, de ezt várom nagyon!
  • Dietrich
    #2183
    senki nem mondta sosem, hogy normális. :)

    2 hét és jön Bathurst 1000!
  • RatBaG #2182
    sydney 3. futamon mit művelt már van gisbergen a füvön! bolond az az ember. :D
  • Ulvar
    #2181
    Kedvenc picsahuszárom bejelentette hogy távozik az év végén Brad Jonesék brigádjából :'(. 3 csapat merült fel, egyről tudjuk hogy valójában kiről is van szó, mégpedig a DJR Team Penske (úh...).
  • RatBaG #2180
  • Dietrich
    #2179
    V8SC Dunlop szériát is elérte a LED kijelzős dolog a Daytona 24h, LM 24h és az Indycar után.
    Egyelőre a Bathurst 250-el fogják kipróbálni...gondolom ha beválik akkor a v8SC is használni fogja 2016-tól.
    Let there be light
  • Dietrich
    #2178
    Frosty a gumifüstőlésért kapott 3000 dolláros büntit.
    A szurkolói összedobják az összeget (na nem mintha nem tudna mit enni a bünti után Frosty)
    Crowd funding page set up to pay Mark Winterbottom’s $3000 fine for burnout at Sandown 500.
    One Ford fan felt Mark Winterbottom's $3000 fine was OUTRAGEOUS!
    So he decided he and his fellow Blue Oval fanatics would pay it for him.
  • Dietrich
    #2177
    Wilson Security Sandown 500

    vasárnap
    05:25 - 08:55 /161 kör

    stream
  • Dietrich
    #2176
    2016 Championship calendar released

    Március 3-tól, november 27-ig tart a bajnokság, 16 helyszínen. Bekerült augusztus közepére Kuala Lumpur, Philip Island átkerült novemberről, áprilisra így első blikkre a változások.
    Szokás szerint a márciusi F1 betétversenyek "The 2016 Formula 1 Australian Grand Prix is a non-championship event."
    Én nem tudom ez miért jó nekik így...mennek 4x rövidet ahelyett, hogy mennének 2x hosszabbat és pontoznák.
  • Dietrich
    #2175
    Ki szurkol majd Bourdaisnak? :)
    én drukkolok neki, hogy jól sikerüljön mint surfers anno.
  • Dietrich
    #2174
    Larko esetében én 6 versenyre emlékszem és talán kettőn volt már.
  • SuperCharger
    #2173
    " today is the first full hit-out for the car that will debut at the Wilson Security Sandown 500 next week."
    Sztem is új feljesztés lesz ez. De az alapján az egy kép alapján nagyrészt ugyanolyan. De majd Crompo biztos körbemutogatja, min változtattak... :)

    Nem úgy volt év elején, hogy Skaife meg Larkham fognak kommentálni versenyeket? Talán egy helyszínen láttam őket eddig.
  • bmwcrash
    #2172
    Game Stock Cars Extreme-re most adták ki a Holdent, meg készül egy félig hivatalos mod gyönyörű modellekkel a többi autóval :)
  • Dietrich
    #2171
    nem azon volt a hangsúly, hanem azt írták "The new chassis" gondolom javítanak ők is az aeron ahogy a Ford is tette.
  • Ulvar
    #2170
    Minden évben szokott lenni teszt az enduranceok előtt.