2613
  • Dietrich
    #2605
    kepzelodtel.
    sosem adra az ausztral stab akie a supercars jog, mivel a F1 hetvege masik tv tarsasagnal van.
    ezert nincs Spileren sem.
    VLC-n a penteki es szombati 25-25 koros verseny tokeletes minosegben volt. tv-re kuldve a kepet is jobb volt mint a MyTv appal nezve a Spilert
  • SuperCharger
    #2606
    Írtam superview-ról, még ezen az oldalon van az a rész. Én ott nézem, 2016 óta, amikor vmiért elapadt enkóron a téma, és úgy döntöttem, hogy megéri azt az éves díjat. Akkor még voltak gyengeségei, de évről évre határozottan fejlődött. 2016-ban még volt sok szarul deinterlace-elt, gyenge felbontású videó (x240), 2 perces ugrásokban lehetett tekerni csak, és azt se vette vmi fürgén. Idén már tök hamar felmászik élvezhető felbontásra (x480 csak, de teljesen elég, nkórról se volt jobb), tök gyorsan teker oda-vissza, és akár másodpercre is ugorhatsz. (mondjuk eddig drágult is minden évben 10 dodót, de legalább nem a semmiért)

    Lehet, hogy mindenféle kalóz stream-eken jobb minőséget lehet kifogni, de én jobban szeretem a biztos pontot ezen a téren. Versenyhétvégén felkelek, tudom, hogy ott vár a kész aznapi verseny, és máris jól indul a nap. :)

    Letölteni viszont nem lehet, legalábbis nekem nem sikerült megfognom semmilyen videóletöltős FF plugin-nal. Szóval ha esetleg azt tervezted, hogy archiválod is innen, az biza nem fog menni. Vagy több kitartás és webes-stream-es finesz kell hozzá, mint ami nekem van...
  • Debilon
    #2607
    köszi! közben úgy döntöttem, hogy lehúzom torrenten a komplett napi műsort, nem csak a SC versenyeket nézem :)
  • RatBaG #2608
    reynolds mit alakított a 2. futam végén meg a pódiumon... kész van a csávó.
  • Ulvar
    #2609
    a futam végén is NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO. Az idióta hogy lecsúszott az utolsó kanyarban bele a macska alomba :D.

    Most Winton is érdekes volt, nem volt annyira unalmas mint szokott. Borzasztó látni amúgy a Tickford szenvedését...valami nagyon el van baszva ott az alap beállításokkal. Mondjuk a Triple 8 is szenved... bár ők így is legalább egy autóval ott vannak az élen. És talán tudtam úgy írni hogy ne spoilerezzem el a hétvégét :D.
  • Dietrich
    #2610
    No akkor go..
  • SuperCharger
    #2611
    Áááhhh, végre.....
  • Ulvar
    #2612
    :D
  • SuperCharger
    #2613
    A műszakibb érdeklődésűeknek... :)
    ‘Never happened before’: Kelly’s failure explained