1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #996
    Na ez téényleg nagyon jóó, nekem is tetszik :) És erre még én is felmernék ülni, mert ez olyan break dances feelingnek tűnik, meg para kategóriában is hasonlítanak, így,hogy nem rángat fejjel lefele :D Ilyet szeretnénk itthonra is!!! :D
  • Dar0X
    #995
    Hello, fúúú olyna jó cuccot találtam, hogy ien kell a vidámparkba:DDDDD
    Parkour: http://www.youtube.com/watch?v=s2zb-mRu1hY&feature=related
  • zevaro
    #994
    Októberben végik nyitva lesz a park?
  • Pyro1985
    #993
    Úgy mennék én is ma éjszaka, de most senkinek nem jó...:(:( Break dancezni akarok, meg most azt érzem, hogy mejött a bátorságom a flyinghoz, úgy hogy áá olyan rossz, hogy senki nem ér rá!! :( J.héten meg tuti rossz idő lesz, már látom előre...
  • Prince of Máté
    #992
    De az meg nem megy éjjel mi? :( T-rex még mindig off?
  • BreakGk
    #991
    Spinning ma már megy
  • aladab
    #990
    de ki van irva a honlapon... menj ra a jatekok bemutatasara es jobb oldat az aktualisra... eleg gaz ez mar tenyleg, meg a Spinning is elcseszodott... meddig fogjak javitani?
  • Prince of Máté
    #989
    Nemár, nem megy a T-rex? :( Holnap mennénk másodjára éjjel, múltkor sem ment :( Honlapon nincs kiírva h nem üzemel.
  • attila2211
    #988
    Most hétvégén akartam vidámparkba menni, de T-Rex meg Spinning nélkül inkább nem. :S A Spinning-nek is meghibásodott egy alkatrésze és külföldről fog érkezni? Szeptember végére remélem azért megcsinálják. Jövő hét hétvégén meg elvileg esni fog az eső...
  • Dar0X
    #987
    Hello, sztme inkább erre gondolt: Pitbull - I'm in Miami bitch...x)
    De leeht nem, de inkább ez illik a Break Dancehoz..:D
  • Desiderata #986
    Will Smith - Miami?
  • rebííí
    #985
    topscan a legdurvább?XD ésénazon ültem de topspinen nem?!?!
    nemgááz...XDD ment break-en egy szám, vmikor mindig riverside utánjött ésésés valami májámi-t énekeltek benne ésss aztökre teccet :D
    denemtalálomsehol :( XD
    nemsiemrivalaki?XD
  • marcellp
    #984
    Miért mi fizetünk a drága belépőjegyet?
    Akkor tessék javítsa meg a hibákat!
  • Octopus21
    #983
    Mi is ültünk a breake-en múlt szombaton és rohadtul jó volt sztem. Mindig is szerettem a breaket, de most valahogy durvábbnak éreztem. Főleg a legvégén, mikor asszem a nagy karika megállt és csak kis körök pörögtek mint az állat:D Na az meghúzta a végét rendesen. Gondunk is volt a lejövetellel:D
  • zevaro
    #982
    Mi is szeretnénk eljutni a jövő héten péntek az esélyes....reméljük addigra minden fog menni...A breaket is jól leteszteljük... már alig várom..
  • BreakGk
    #981
    Köze van a bevételhez, mert ha a leendő vendég odaér a bejárathoz, és lát egy baromi nagy listát h mi nem megy, de ugyanannyi a belépő, akkor nem sok esély van rá, hogy bejön. Sajnos nem vok illetékes ebben a dologban, hogy mikor jön az alkatrész, bent megpróbálom kideríteni, és mindenképp szólok, ha meg tudok valamit
  • aladab
    #980
    ok, en csak arra celoztam, h ezek a javitasok biztos gyorsabb utemben folynanak, ha bevetel is szarmazna belole... de ez csak az en velemenyem, nem kell, h igaz legyen...
    es ez az alaktresz kb. mikor fog ideerni? mert meg iden leheth elmegyunk egy nap, de ha ennyi minden nem fog mukodni, ketszer is meggondoljuk
  • BreakGk
    #979
    A Dodgem összesen 1 napig nem ment, mert kellett beszerezni hozzá alkatrészt. A T-rex például azért nem megy, mert szintén egy alkatrészre kell várni amit külföldről kell a gyártótól beszerezni, és nem a karbantartók tehetnek arról, hogy ha nem küldik azt az alkatrészt... A karbantartók ahogy van hozzá anyaguk, higgyétek el h megfogják csinálni, mert egyik dolgozónak sem érdeke a vendégek lázongását (jogosan) hallgatni)
  • aladab
    #978
    akkor meg javitsak meg! mire vannak a karbantartok?
  • 01pepe02
    #977
    Mennyi ideig lógtak fejjel lefele???
  • zevaro
    #976
    A T-rex nem csoda, hogy áll...egyik ismerősöm ott volt a "szerencsések között", akik fejjel lefelé lógtak benne..jó ideig..
  • zevaro
    #975
    Köszi szépen!

    Elképzeltem, hogy egyszer valaki zavarónak hív majd....no se baj...remélem azért nem zavarok...
  • aladab
    #974
    kerdem en, az Anyos repteton es a Dodgemen mi lehet rossz ennyi ideje? egy falusi bucsun bezzeg minden mukodik :D
  • Barbicka
    #973
    Hát igen, tényleg nem valami igazságos, hogy ugyanannyit kifizettetnek velünk akkor is, mikor alig megy valami:S.
  • aladab
    #972
    en csak arra lennek kivancsi, h mi ez a sok rossz jatek?? ez szerintem nem fair, T-rex is mar jopar napja rossz, legalabbis a weboldal szerint! van ennek valami logikus oka? ok, elhiszem hogy sok minden elromolhat, de az nem jatszik kozre, hogy mivel mar ugyis befizetted a jegyet, sporolunk rajtad?? ha kulon kene mindenert fizetni, megneznem, mennyi uzem allna napokig :DD
  • Pyro1985
    #971
    bocsi, zevaro :D
  • Pyro1985
    #970
    zavaro, meglepően kevesen voltak, én ugye péntek, meg szombat éjszaka is voltam, és abszolut kényelmes ember mennyiség, még a break dancen is max 1-2kört kellett várni, de pl a flyingnál meg a top scannel volt,hogy 10percet vártak, mire megtelt. Nem tudom mi lehet,szerintem sokan nem tudnak róla, hogy van szeptemebrben is. De azon csodálkoztam, hogy szombaton talán még kevesebben voltak mint pénteken, sőőt, merem álítani
  • zevaro
    #969
    Mennyien vannak mostanság éjszaka? És egy sima pénteki napon?
  • Barbicka
    #968
    Én ültem a Flying Circuson és a Top Scan-en is, de egyáltalán nem egy szinten vannak. Tényleg a Top Scan a legdurvább játék most a parkban, de valami hihetetlenül jó. Most az a kedvencem. Tök jó, ahogy össze-vissza megpörget, hát mondjuk sikítoztunk is rendesen:D. Mi először a Top Scanen ültünk és utána mentünk a Circusra. Számomra az nem volt félelmetes, inkább nagyon kellemes érzés volt, ahogy forogtunk meg minden. Kívülről tényleg durvábbnak látszik. Nagy kár, hogy kihagytátok, mert biztos tetszett volna. Legközelebb mindenképp üljetek fel rá;).
    Mondjuk én lány vagyok, de én is olyan vagyok, hogy bármire felülök, mert élvezem, ha ilyen durva dolgokon lehetek. Teljesen felpörget és jó kedvem lesz tőle:D. Minél durvább, annál jobb. Csak sajnos külföldi vidámparkba még nem tudtam eljutni, pedig amikor nézem az ottani játékokról készült videókat, mindig annyira vágyom rá, hogy kipróbálhassam őket és akkor egy csomó ideig az jár a fejemben, hogy de jó lenne oda elmenni:D. De legalább egyszer mindenképp elmegyek valamilyen külföldi parkba:D.
  • Octopus21
    #967
    Én szivesen elmennék veled, vagy veletek, de Nagykanizsán lakom, szal kb egy évben egyszer vagy kétszer jutok el pestre. Engem nem tart lúzernek a barátnőm, mert normális:) És nem is sértődött meg abszolút hogy nem ültem fel vele erre arra. Tudta hogy vannak félelmeim. Azért bevallotta hogy neki is megfordult a fejében ez mega az mikor fent lógott a levegőben:D Amúgy reggel mikor mentünk, tiszta para voltam, hogy huu fel kell ülnöm mindenre és rohadtul félek, reggeleizni is alig bírtam. Aztán bent mikor rájöttem, hogy semmi nem kötelező, meg ha csak arra ülök fel ami jól esik akkor jól fogom magam érezni. Így is lett. Az már máskérdés hogy magamat tartom lúzernek:D És érted pont a hajóra ülök fel én is, ami biztonságilag a legszarabb:D Meg máshogy sem volt nagy élmény. Felmegy fejtetőpre aztán megáll. A segged elhagyja az ülést, a feletted lévő vasban kapaszkodva nyomod magad vissza ugy hogy a kezeid remegnek, a térdedet ropogtatja az előtted lévő ülés ha magasabb vagy mint én. Ebben nekem semmi élvezet nincs. Viszont egyet nagyon bánok, hogy most a Top Spin-t kihagytam mert azon már 3szor ültem és azt tudom élvezni. Az olyan kellemes, eg ott nem éreztem ugy h kiesek. De most valahogy mégsem mertem. Pedig jó lett volna barátnőmmel együtt átélni azokat a dolgokat is. De a szokásos dolgokat nagyon élveztem: Torony, Hip-Hop, Break, Ikarus...stb. Basszus ami nagyon tetszett még az a spinning coaster:D Az nekem nagyon bejött. Első kanyarban már meglepődtünk:D Az olyan volt hogy azt hittük lerepülünk a pályáról:D Viuszont amit nem tartottam túl jónak, hogy a túlvilág kapujáért külön kellett fizetni még 300 forintot. Már a parkbelépő is foghúzás volt:D Ja a Top Scan-nél már a bátrabbaknak is el lehet gondolkodniuk:D Ránézésre most az a legdurvább cucc a parkban, de lehet egyszinten van a cirkusszal. Ezt olyan tudhatja aki már ült mindkettőn:) Barátnőm aranyos volt, megbeszéltük h a lazábbakkal kezdünk, aztán kezdtük a hullámvasuttal, hiphop, dodgem, majd a dodgem után meglátja top scan-t, azt mondja most menjünk arra:D Hát a szivem is megállt:) Mondom hááát én nem hiszem hogy megyek arra, de te biztos vagy benne?:D Akkor még nem láttuk hogy megy élőben , csak videon. Aztán oda is pattant a bejárathoz de a kezelő mondta hogy a nyitással babrál kb negyed óra még ki tud nyitni. Aztán ugye addig meg kiprobálta az extrém cuccokat mig visszaértünk volna és autánna már nem akarta mert sok lett volna. Sztem jól tette hogy kihagyta:D
  • Prince of Máté
    #966
    Rosszul fogjátok fel. Régen én is így gondoltam, de most már máshogy.
    Gondolj arra, mi bajod származhatna attól, ha felülsz rá? SEMMI! És tuti hogy élveznéd! Egyszer élünk :)
  • Pyro1985
    #965
    Na megvolt a szombat éjszakai vidámparkozás is..:) Emberek, a break dances kezelő, akárki is volt, tényleg nagyon nagyon tud...:)) Kész voltunk, megint vagy 6szor ültünk, mind a két éjszaka :), és szomabton kifogtam a prodigy fire startert is, és egy scootert is :) Élmény volt :)
    Viszont a flyingra én sem mertem felülni....:s:s Egyik éjszaka sem sikerült rávenni magam :s Pedig körülbelül 6ismerősöm jött róla úgy le, hogy iszonyatosan jóó, és nem olyan durva, mint amilyennek kívülről látszik, és mégsem....:s:s Pedig annyira szeretném. Octopus21, menjünk el együtt, és áldozzuk fel magunkat mit szólsz??? :):) Mert már engem is lúzernek tartanak a barátnőim...:)
    A hajóra fel sem ültem, mert nekem is ezt mondták,hogy k. kényelmetlen, és nem jó az egész. A Top scan meg hát, ha cirusra nem mertem, akkor a topra,hogy mertem volna..hihi :) De azt nem is bánom, az nem én kategória..:)
  • Octopus21
    #964
    HAli.

    Na szombaton voltunk a vidámparkban. Jó idő volt hálistennek. Hát nem ültem fel a flying circusra:( , sem a top scanre, sem a top spinre pedig azon már ültem 3szor:( Nem mertem most. Bnőmmel voltam ő meg lealázott mert a top scan kivételével mindenre felült. A top scanre is már csak azért nem mert sok volt neki egyszerre ennyi:) Viszont a sky flyerre felültem. Na hát arra az egyre nem kellett volna-:S Halál félelmünk volt rajta. A biztonságérzetünk nulla volt. Egy kis szar tartott a combomnál, a felettem lévő majrévasat meg izomból nyomtam, meg mivel 185 centi vagyok a térdemet szétbaszta az előttem lévő ülés. Alig vártuk h vége legyen. Nem ártana beée egy vállpánt. Meg valami normális program. Amugy minden más igen jó volt. Hát már ráférne a parkra egy nagy felujitás, meg egypár ilyen hullámvasút mint amiket belinkeltek:D
  • Esplanade
    #963
    kb. szabadesés 70 méter magasból
  • rebííí
    #962
    helooooo :D
    ma voltam végreeee :DDD breaknél kivoltma?:D
    ésss felültem topscanre baromijóóóóó :D meg spinning-re is. deabba olyan érzésem volt mintha kiesnék o.O XD
  • Pyro1985
    #961
    Sziasztok!
    Tgenapvégre sikerült megint eljutni a parkba éjszaka, és nagyon jó idő is volt! :)
    Nem tudom most végül ki volt a break dancenál, de be kell vallani, nagyon nagyon jóóól csinálta a dolgát.:) Iszonyatosan jó, odaillő zenékkel!! Bár arra haragszom,hogy sosem akkor ment a prodigy meg a scooter, amikor én ültem rajta...:) És nagyon tetszett, hogy nem volt sor, max 1kört keleltt mindig várni. Úgy néz ki ma is megyünk a tegnapi hangulat hatására, remélem ugyanaz a kezelőnk lesza breaken, és akkor lesz a prodigy meg a scooter, amikor én ülök rajta..hihi :D
  • dream1981
    #960
    Sziasztok!

    Rég jártam errefelé :-) Egy élményt szeretnék megosztani veletek :-) Nemrég volatm Angliában és elmentünk vidámbarkba , Alton Towers-be. Hatalmas külömbség van , ha összehasonlítanám az itthonival , de ezt inkább nem is tenném meg , talán azzal indoloknám ezt , mert más ország , más kultúre :-) Remélem kedvcsinálónak jó lesz ez a két videó , ha esetleg valaki arra jár , ne hagyja ki...

    http://www.youtube.com/watch?v=4iZ-M0PvCOk&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=9hJaNDTYPqY&feature=related
  • 01pepe02
    #959
    fúúúúúúú, ez nagyon állat, tuti nem ülnék rá föl....
    am az elején 90 fokban jön le??? vagy csak úgy tűnik???
  • rebííí
    #958
    Sziasztoook.
    Nem tudjátok, holnap fog-e minden müködni?:D
  • Esplanade
    #957
    itt egy videó ahol jobban átjön