1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Dar0X
    #1076
    Hasonló, mint a NoLimit, csak asszem kicsit kisebb, meg két karja van, hát Turbo Booster néven fut:) 120km/h val megy..:D
  • 01pepe02
    #1075
    de no limits is van ott nem?
  • 01pepe02
    #1074
    jaaaaaaaaaaaaaaaaaa pedig rákerestem, hogy ott van-e de nem találtam ja jó oké akkor inkább más jöjjön :)
  • Dar0X
    #1073
    Az sztem biztos nemfog jönni, mert olyan már van Bécsben, és nem hiszem, hogy akarnak ugyanolyat...:)
  • 01pepe02
    #1072
    egy scream swing is jöhetne, szivesen kipróbálnám... videón jól néz ki
  • Dar0X
    #1071
    Fúúú de kivi leszek, hogy mi érkezik jövőre..:D Remélem Eclipse/Capriolo/AirXXX/No Limits lesz amúgy ez mind 1 szerkezet, csak ki mien néven ismeri..:DDDD Az naon kéne ide, meg egy vmi ütősebb hullámvasút, ami esetleg át is fordul:) Meg minél magasabb és durvább cuccok....:)
  • zevaro
    #1070
    Én is voltam végül is pénteken, csak nem bírtam otthon ülni.
    Egyedül mentem, de nagyon sok emberrel összebarátkoztam a parkban, merthogy jó sokan voltak...
    A breakem sem a menetek többsége, sem a zenék többsége nem volt számomra kielégítő...a korábbi egész nap ottvoltamhoz képest, 10 menet alatt volt az összteljesítményem...(((első menet után hányinger)))
    Igen méltányoltam viszont a Top Scan-t, nekem nagyon bejön ez a masina....
    Én is aligvároma következő tavaszt!!!
  • rebííí
    #1069
    mivoltunk tegnap annyira jóvoooolt :)
    breaken jokvoltak a menetek, csak hát a zene..:S:D
    aligvárommár hogy jövőre megint menjünk XD
  • aladab
    #1068
    Na en tegnap voltam, marha jo volt! A Spinning Coaster turheto, jobb, mint amire szamitottam! a Top Scanen negyszer ultunk, a vegen direkt kertunk egy brutalis menetet, szinte vegig hatrafele ment :DD! Mindenen ultunk, kar, hogy mar csak jovore mehetek :S! Na aki meg megy, annak jo szorakozast!
    A Torony amugy nem mukodott tegnap se!
  • zevaro
    #1067
    Nos, hát, akkor úgy tűnik, én sem.
  • zevaro
    #1066
    Megy valaki pénteken vidámparkba? Jó lenne találni egy top scan, break dance, torony barát társat, vagy egy társaságot, ahová csatlakozhatnék, merthogy egyedül mennék...

  • zevaro
    #1065
    nem úgy áll a dolog, 18 h-ig lesz csak nyitva
  • Pyro1985
    #1064
    Nem tudjátok véletlenül, hogy pénteken most kivételesen nem lesz tovább nyitva a park mint 18:00? Mert mi a munkahelyről legkorábban is csak 3kor tudunk elszabadulni, és 2órára bemenni nulla...:( De nagyon szeretnénk, főleg,hogy egyenlőre esőt sem mond...:s
  • aladab
    #1063
    100-140 cm kozottieknek lesz 1000 ft
  • makkinz
    #1062
    ŐŐŐ. 30-án 2700ft meg 1000 ft lesz a jegy? Kiknek lesz 1000? :O
  • aladab
    #1061
    Informalodtam a hataron tuli kedvezmenyekrol, de azt a valaszt kaptam, hogy hetkoznapokon lehet igenybe venni! Fasza, hogy az oldalon ez meg sincs emlitve :S! Akkor hetvegen mar nem leszek hataron tuli magyar? :DD Raadasul iden mar ketszer voltunk!
  • Esplanade
    #1060
    elég zavaros a kiírás, sok helyen ezen a héten van őszi szünet
  • rebííí
    #1059
    megnéztem honlapon, most hétköznap zárva, okt23-tól nov 1-ig van nyitva.
    deéjszaka már nincs
  • Esplanade
    #1058
    most akkor pontosan melyik napokon van nyitva a park még idén? és éjszaka?
  • 01pepe02
    #1057
    jövőre milyen újdonságok várhatók ha várhatók?
  • rebííí
    #1056
    mivoltunk idén márciusba, mindenki nagykabátba.. nemroszab úgy :D
  • zevaro
    #1055
    Ha szereted a top scan-t, a T-Rexre is nyugodtan felülhetsz...hasonló módon megy...csak nem tart úgy...
    Nos, nagyon reméljük a jó időt...azért kabátban lehet nem lenne annyira jóó.
  • rebííí
    #1054
    Én T-Rexre nemmerek felülni :S
    Top Scanre énis felültem jaaj anyira jóvolt :D
    namindegy reméljük jóidő lesz :D
  • zevaro
    #1053
    Ja, és kipróbáltam a T-Rexet, még szerencse hogy egyik lábbal be tudtam támasztani..sokkal jobban tart a top scan, pedig olyasmi, vagy annak egy gyengébb változata...
    Mostmár minden új játék le van tesztelve. Legutóbb 9-én, pénteken voltam, írtó kevés ember volt, még szerencse, hogy jött egy iskolás csapat, a break dance,(kb. 20 menet) és a top scan (8 vagy 9 menet) között járkálva a hullámvasúton, és a lézer dodzsemen pihentem...mert olyan de olyan meneteket kaptam, hogy kellett az a pihi...a break dancen a zenével nem voltam minden pontban kibékülve..
  • zevaro
    #1052
    Remélem akkor már valaki megszán egy OZON vegy egy numerakirály erejéig...
  • zevaro
    #1051
    Szerintem nem lesznek sokan, sőt...

    Legutóbbi két alkalommal úgy kellett emberekre vadászni, hogy elinduljon pl.a torony, vagy a top scan! (még mindig nagyon tuti)...

    30-án én is szeretnék menni...az időtől függ...





  • rebííí
    #1050
    amugy szerintetek sokan lesznek 30.án a kedvezmény miatt?
  • aladab
    #1049
    Ha sikerul, mi szombaton elmennenk! Minden komolyabb gep uzemel? A Top Scan lenne a legfontosabb... Amugy Torony miert nem mukodik?
  • rebííí
    #1048
    miis 30.án megyünk :DDD
    csak eső ne essen... :S
  • Dar0X
    #1047
    Én csak azt remélem, hogy 30ikán jó idő lesz, mert akkor biztos megyünk egy párna vidámparkba:)
  • BreakGk
    #1046
    Nyitva voltunk igen
  • Pyro1985
    #1045
    Na hát, a mostani időjárást nézve, nem úgy tűnik, hogy idén bármikor is lesz még vidámparkozáshoz illő idő...:S Úgy hogy flying circusozás ismétlése maradni fog jövőre...:( Tényleg ilyen hidegben egyáltalán kinyit? Pl ma péntek volt, pont kedvezményes nap, nyitva voltatok?
  • aladab
    #1044
    Ohaaa, az egyenletes elmenyt atirtak izgalmas elmenyre! :D Haladunk!
  • aladab
    #1043
    Nemcsak a magassagi adatokkal vannak elszallva! A Torony pl. mar hogy a fenebe menne felfele 4G-vel? Hisz tok lassu... akkor Praterben a Space Shot hany G-vel megy fel? Vagy az Extasy-ra az van kiirva, hogy 3G, kozben meg azt hittem leszakad a vesem :D! Szoval az adatokat teljesen felesleges az oldalon nezni! Ja meg egy vicc van ott, a Top Scanre van irva, h egyenletes elmenyt nyujt :D! Az meg mar mi?? :DD
  • Octopus21
    #1042
    http://www.youtube.com/watch?v=75tMcKChlG8

    Egyik haverom ezen ült nemrég:) Meg még sok más komoly cuccon ebben a parkban:)
  • 01pepe02
    #1041
    hát biztos a legmagasabb pont számít
  • Octopus21
    #1040
    Na megnéztem:D Jól néz ki igy sötétben is:D Tényleg nem sokat látni belőletek. Jövöre remélem felülök én is:D
    Amugyx azt néztem a vidámpark oldalán, hogy kicsit el vannak szállva a magasság adatokkal nem? Pl odairják T-Rexhez h 15 méter magas. Egy 3 emeletes ház kb 12 méter magas.
  • Dar0X
    #1039
    Akkor irány az ovos, és kiírattatod magad, azt csumi..x)))
  • zevaro
    #1038
    Most 2-án pénteken sokan voltak? Jövő hét péntekre tervezzük..
  • Pyro1985
    #1037
    Dar0X, ez jól hangzik, csak egy baj van, hogy én jelenleg gyakornokként dolgozom, tehát nekem idén nem lesz ősziszünet...:D Ezért lenne jó a hétvége...:)