1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • aladab
    #1156
    Hogy lehet annak orulni, hogy elvittek a Top Scant? :S Hat ha valakinek tetszik pl. a T-Rex, es nem fel benne, akkor ebben nem ertem, miert! :D Na lenyegtelen, en nagyon sajnalom, es nem hiszem, hogy egyedul vagyok ezzel! :(
  • ewo
    #1155
    Én személy szerint örülök, hogy elvitték a Top Scant, mert egyszer ültem rajta éjszaka és majd behugyoztam rajta a félelemtől. A többi játék állat! Már komoly elvonási tüneteim vannak, szóval megyek bérletet csináltatni. Ja és hogy is kell ezt, elmagyarázná valaki?
  • Barbicka
    #1154
    Jaj ne, nem lesz Top Scan. Én ültem benne nyáron 3-szor és az lett a kedvencem. A legfélelmetesebb és legextrémebb játék volt, de annyira jó érzés volt benne ülni. És már most is alig vártam, hogy ezen a nyáron is felülhessek rá, erre azt olvasom itt, hogy nem lesz. Elvihették volna inkább a Spinning Coastert, mert az nem annyira tetszett nekem sem és a többieknek sem, akikkel voltam. És a legeslegjobb gépet vitték el. Hát most szomorú vagyok kicsit:(. Mindenesetre ha egyszer a parknak lesz lehetősége rá, hogy visszahozza vagy megint legyen ilyen, annak szerintem nagyon sokan örülnének még rajtam kívül.
  • Makako100
    #1153
    Igen,tényleg még ott van az oldalon a Top Scan...Mindegy majd lesz valami,az biztos hogy én nyáron megyek Vidámparkba,és nem fog megakadályozni semmi!
    Ja,és a Top Scanan én is fel voltam akadva,mert még nem ültem rajta...[#nemtudom...És gyanús hogy nem is fogok!!!:D
    JóÉjszakát
  • makkinz
    #1152
    És a breakaen mi a szöszt javítottak? ;D Ésés a Top Spin már nem is fog nyikorogni? és a nővérem meg aztmondta h ő jobban örül a hullámvasútnak xD
  • BreakGk
    #1151
    Nah megvolt az első napi nyitva tartás...
    Hááát vendégben hiány volt... Volt kb. 10-12. Reméljük ez a szám csak nőni fog. A Top Spin még nem ment, mert a végső karbantartási feladatokat végzik rajta... Az idő reméljük ennél csak jobb lesz. A Break is le lett tesztelve... Kifogástalanul működik, szóval mindenki megnyugodhat... A kezelés idén is "családi kézben" marad,szóval nem kell pánikolni. Na és persze jönnek majd az éjszakai nyitva tartások is:D
    Az újonnan bevezetett bérlet sokak bánatára, éjszakára nem lesz érvényes... Lényeg... Idén is vagyunk, leszünk:D Mindenkit várunk szeretettel.
    Az új játékról konkrétumokat még mi sem tudunk, egyedül a helyét, és hogy hullámvasutat terveznek ami egyedi, látványos és extrém lesz, bár át nem fog fordulni. Amint valami konkrétabbat megtudunk, úgyis értesülni fogtok róla . NYUGI
  • rebííí
    #1150
    top scanért de kááár :(
  • Makako100
    #1149
    Köszönöm SzilajGK-nak a válaszokat...
    Visszatérve az új játékhoz,nem fog átfordulni?
    A Top Scan helyére megy?Huhh...Kíváncsi vagyok,mert ha oda megy akkor nem lesz túl nagy...Vagy mégis?
    Mind1 a Spinnig is jó,pedig nem is fordul át
  • aladab
    #1148
    Olvassatok el lejjebb a tobbi kommentet, ott le van irva minden, pl. hogy miert kell fizetni a korhintaert! :)
  • SzilajGK
    #1147
    A TopSpinen hajtóművet újították fel, ami sokat emelhet az élvezeti szintjén új programokkal ha engedélyezik. A T-Rexben igen lötyög mindenki még én is. Félni nem kell tőle csak olyanok nem mozognak benne akiknél túl nagy a jólét:D pont ezért van hely benne hogy beleférjen az is akinek szélesebb válla van. A Flying nem megy sehova. Nem baj ha kérdezel amit tudunk megválaszolunk, hiszen az a célunk hogy tájékoztatva legyetek és megnyugtassuk az esetleg bátortalanabb vendégeinket.
  • Desiderata #1146
    lehet mivel műemlék, nem akarják hogy lestrapálja a nép
  • Flórika
    #1145
    Szegény körhinta max. a külföldieknek ér meg 500 Ft-ot...
  • marcellp
    #1144
    Miért kell fizetni körhintáért 1 menet 500Ft-ot? Vidámpark oldalán van írva. Hát ez szomorú hatás. De megyek egyszerre. Szeretnék ha minden játékokat maradjon a területen.
  • Dar0X
    #1143
    Úhh most tudtam értelmezni a szöveget, hááát..asszem akkor irány a külföldi vidámparkok.... -1 fanatikus
    Miért azt kell elvinni, ami épphogy megjött, sokmindenki kipróbálta volna, áhh...egyik legkomolyabb játék volt a vidámparkban
  • Dar0X
    #1142
    Én ezt nem értem, az oldalon fent van a Top Scan a játékoknál, de itt nagyon úgy beszéltek, mintha elvinnék, vagy elvitték volna. Rem nem vitték el, vagy nem fogják, mert akkor biztos, hogy soha többet nem megyek a vidámparkba, tavaly épphogy megérkezett, akkor már nem tudtam elmenni, most meg elviszik, és az volt a legjobb, kipróbáltam volna... akkor már inkább várok 2 éves és megyek majd az új vidámparkba, ami kétszer nagyobb lesz.
    Kurvára szomorú voook...:(((((((
  • Makako100
    #1141
    Hello:D
    Mit fognak csinálni a Top Spinnel és a T-rexel?Azt tudom hogy korrigálnak rajtuk,de pontosan mit?A Flyingot remélem nem viszik el,mert nekem az a kedvencem:PMeg a T-rex,Break,Top Spin:D
    Amugy a T-rexben miért lötyögünk?Az eredetileg olyan?
    Bocsi a sok kérdésért,csak kíváncsi vagyok...
    Egy Vidámpark fanatikus:D
  • Prince of Máté
    #1140
    De miért mindig a pénz beszél? :( Mindig azokat viszik el, amik a legnagyobb élményt nyújtották...
  • BreakGk
    #1139
    Hát sziasztok kedves Fanatikusok:D
    Örülök ennek a hozzászólásnak: Lényeg, hogy kinyitunk idén is. Hiába volt a szeretett média össze-vissza cikkezése, nem gátolt minket semmiben. A gépekkel kapcsolatban annyit fűznék hozzá az elöttem szóló kedves munkatársam "kisregényéhez" hogy sok éve várt felújítások történtek meg télen. Például a Break, illetve a Top Spin esetében. És még a T-rex-en és a Spinningen is korrigáltak:D Mindenképpen azon vagyunk illetve leszünk, (és ezt szerintem munkatársaim nevében is mondhatom), hogy értetek dolgozzunk, a ti vigyorgó fejetekért:D Sőt... Magunk miatt is... Mert ha nem tartanánk ki, mi, a Park mozgató rugói, akkor nem nagyon lenne az a szellemiség, ami megvan. De befejeztem a dumát. Majd beszélnek helyettünk az élmények, és a ti pozitív megítélésetek. Most jöjjön egy sokatokat foglalkoztató információ...:S
    A Top Scan-ért tényleg kár, de erről nem mi tehetünk, mert felettünk álló hatalom döntése volt. Reméljük sokatokkal találkozunk idén is. Mi ott leszünk, és várjuk a régi, és leendő Vidámpark fanatikusokat !:D
    Lényeg ami lényeg... Remélem, hogy ti is ott lesztek, és még sokan mások is:D :D
  • aladab
    #1138
    A Top Scan volt a kedvencem. :(((((( Inkabb lehetne egy atfordulos hullamvasut, es elvihetnek a Spinninget, nem mintha nem lenne jo, de azert a Top Scanert nagyon kar :S! De hat mit lehet tenni, azert majd csak elmegyek :D! A lenyeg, hogy kinyitnak! Udv
  • SzilajGK
    #1137
    Sziasztok egy pár információval szeretnék szolgálni. Kezdésnek a vidámpark Március 13-án (most szombaton) nagy valószínűséggel kinyit. Kizáró tényezőnek talán a hóesővel kevert Dunán érkező jeges Cunami-t lehet venni. Az új játékokról: az oldalon ki van írva mely játékok nem üzemelnek. Felvetődhet a kérdés hogy miért a TopScan és a Körhinta. Nem árulok el nagy titkot és így a fair hogy előre tudjátok a TopScan nem is lesz már. Várhatóan március végéig elszállítják, helyére egy hullámvasút érkezik reméljük nem sokkal utána a tervezett időpontra amit konkretizálni felesleges mert csak a "már megint nincs itt akkorra amikorra mondták" érzés váltódik ki. A hullámvasútról: valahol a spinning és a looping közt lesz, nem lesz benne "LOOP", de élvezetesnek ígérkezik. A körhinta.. nos hát szeretett üzemünket kibérelte az állatkert és fizetőssé tette. A szükséges átalakítások miatt(pl. Jegypénztár) csak később nyit ki. Ez valószínüleg sokakban negatív érzéseket vált ki de teljesen megértjük. A mögötte lévő területet (volt Ugrálóvár,Minigolf)szintén az állatkert BÉRBE vette. A hangsúly azért fontos hogy megelőzzük az összeesküvés elméletet gyártók kedves kommentjeit. Ezen a területen állatsimogató kerül elhelyezésre. Emellett hogy valahogy mégis ellensúlyozzam az esetleges csalódásokat Topspin felújításra került, emelett más átalakítások is lesznek, folyamatosan megy a "Brainstorming" mivel tudjuk élvezetesebbé tenni a parkban töltött időtöket. Amennyiben van kreatív ötletetek várjuk szeretettel és megpróbáljuk részben vagy teljesen megvalósítani. FONTOS: a vidámpark értetek és nektek van úgyhogy fontos a véleményetek.
    A dolgozók (MI SOKAN):D szívvel lélekkel azon leszünk hogy emlékezetes legyen a látogatásotok. Reméljük az idei szezon alatt sokatokkal találkozunk ismét. A bérlet pedig kifejezetten a régi és leendő törzsvendégek megtartásáért/megszerzése érdekében lett bevezetve. Bocsi a hosszú kommentért. ÜDV. A VIDÁMPARK CSAPATA
  • makkinz
    #1136
    És van valami hír az új játékról? :_D Amúgy az éves bérlet ára 5belépőjegy árával megegyező... szal megéri : D
  • morzsa20
    #1135
    www.vidampark.hu :)
    Már fent van a 2010-es nyitvatartás és az árak. Március 13-án nyitnak!!! Van már éves bérlet is 23500ft-ért. Meg már lesz éjszakai nyitvatartás május elejétől szeptember végéig.
  • rebííí
    #1134
    nyitásról valami?:O
  • marcellp
    #1133
    Remélem, de jó lesz!!!! :D
  • Flórika
    #1132
    Ez talán kicsit komolyabb cikk: XI. kerületi római kori romokon fog megépülni Budapest új vidámparkja.
  • Desiderata #1131
    Nem túl hiteles a forrás, ha komoly lenne a dolog akkor legalább egy weblap lehetne ahol leírják a terveket.
    Szkeptikus vagyok hogy lesz ebből valami. Elég fura hogy semmit se ír szinte a cikk, de a belépő ára már megvan. Elég komolytalan.
  • Barbicka
    #1130
    Sziasztok! Azt nem tudjátok, hogy a vidámpark honlapján mikor lesz fent valami információ a nyitásról és egyebekről? Mert már itt a március és még semmit nem írtak a 2010-es évről.
  • Flórika
    #1129
    Remélem, hogy igen! :)) És akkor csak kisétálunk a házból, és már ott is vagyunk. ^^ (Újbudaiak vagyunk mi is.)
  • samsung15
    #1128
    Sziasztok! Szerintetek ez igaz lehet?

    http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/ilyen-lesz-az-uj-budapesti-vidampark-2012126/
  • hgkj01
    #1127
    Nyitva lesz.
  • marcellp
    #1126
    Nyitva lesz?
  • rebííí
    #1125
    ma villamosmegállóbol láttam hogy ment az ikarus :DDD
  • Flórika
    #1124
    Kifogásaidat ide címezd: [email protected] vagy [email protected], téma: belfold/budapest/2010/01/25/bajban_a_vidam_park/. De bölcsebb volna a Blikk.hu-nál reklamálni, mivel a cikk tőlük származik, az Index.hu csak átvette... Nincs mit.
  • Prince of Máté
    #1123
    Nem tudom mennyi igazság van benne, mert szerintem a tavalyi év nagyon sok pénzt hozhatott a konyhára az éjszakai nyitva tartással. Az igaz, hogy új üzemek is kerültek a parkba, de a fél milliárd adósság elég nagynak hangzik...
  • BreakGk
    #1122
    Mielött a teljes web-et teledobálják ilyen linkkel, utána kéne járni, hogy mi a valóságalapja... Köszönöm
  • BreakGk
    #1121
    Ha megvan a szallagod, akkor a hullámvasutak, trex, break, circus, stb... időkorlátozás nélkül, zárásig addig ülsz fel, ahányszor akarsz:)
  • Desiderata #1120
    ez szomorú
  • Flórika
    #1119
    Srácok, ne nagyon álmodozzatok!

    Ezt találtam: bajban van a vidámpark!

    Ahogy Garfield mondaná: "Helló hétfő!"
  • TOMARGUS
    #1118
    Sziasztok

    Szeretném megkérdezni, mert a weboldal nem ad egyértelmű tájékoztatást, hogy a Budapesti vidámparkban, ha mondjuk főszezonban veszek egy teljesárú karszalagos belépőt, akkor leszámítva az egységáras (gyerek)játékokat, illetve pénzbedobós "arcade" játékokat, mindenre felülhetek? Hullámvasutak, thrill rides, spinning és egyéb "haligalik", tehát a "nagy játékok"? És ha igen, van e korlátozás, hogy hányszor? Van-e időkorlátozás? A vidámpark honlapja nem fogalmaz egyértelműen... szerintem. Megjegyzem, még sosem voltam :)
  • Dar0X
    #1117
    Tökmindegy, akkoris jólenne, nem?:) Vagy jöhetne High Energy is, vagy nemtom..xD Csak nagy magas durva gyors legyen, és legjobb ha átfordul...vagyios naon extrém legyen..:D