1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • extramagascsaj
    #1196
    Nálunk forgás van. 80%-ban az információs pénztárban vagyok kint a kapuban...de a maradék 20%-ban meg bármelyik fizetős játéknál lehetek.
  • Pyro1985
    #1195
    Szia!

    És melyik gépnél dolgozol?
  • extramagascsaj
    #1194
    Ahoi :D
    Én Vidámparkban melózom.
  • Pyro1985
    #1193
    Na végre múlt hét pénteken voltunk éjszaka, nagyon nagyon jóó volt! :)
    Flyingon új program volt, de tetszett nagyon :) Most próbáltuk ki előszőr a spinning coastert, nekünk nagyon tetszett, úgy hogy kb 6kört mentünk vele :) Az tetszett,hogy minden kör más élményt nyújtott, mert mindig máskor forog a kocsi :)
    De nem értem, alig voltak, aminek persze nagyon örültünk, nem kellett sorba állni, de furi, tavaly ilyenkor annyian voltak, hogy 15 20 perceket kellett sorba állni, hova lettek az emberek? :D
  • Pyro1985
    #1192
    Na, ezt jó hallani, hogy múlt héten sem volt tömeg, remélem ma sem lesz :)

    Pesze az sem jó, ha nagyon kevesen vannak, de a 20perces sorban állást sem szeretem :)
    Mi múltkor 3szor ültünk flyingon, még mnidig hihetetlen jóó!! :)
    Belegondolok, tavaly 3szor ott voltam úgy, hogy nem mertem rá felülni, és most abszolút kedvenc, mióta rávettem magam :) Nem ettél közvetlen előtte, hogy rosszul lettél? :)
  • Prince of Máté
    #1191
    Pont akkor voltunk, alig volt ember...
    Így aztán nem kellett várni szinte semmire max 1 kört.
    És hát nem jellemző rám de az első Flying circus után már olyan hányingerem volt ami nem múlt el míg nem hánytam.
    Úgyhogy összességében nem volt túl jó szórakozás, az időnk nagy részét a dodgemen meg a padon töltöttük...
  • Pyro1985
    #1190
    Mi ma megyünk végre ájszakai parkba!! :)

    1 hónapja voltunk, akkor nagyon jó volt, alig voltak, a break dancen is max 1 kört kellett várni...:) Remélem ma is így lesz, de tartok tőle, hogy főszezon miatt mostmár megint tömeg lesz. Múlt héten mennyien voltak péntek éjszaka?
  • inter94
    #1189
    pénteken voltam a vidámparkba,minden üzemelt...nagyon jó volt t-rex től kikészültem xDD
  • Gis80s
    #1188
    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék. Tud valaki komolyabb vidámparkot Horvátországban? - delfinárium is érdekelne -
    Előre is köszönöm!
  • Xladam
    #1187
    A Grippen a Gyroscope. A Mászófal pedig fent van az oldalon.
  • 01pepe02
    #1186
    jaj most veszem észre, hogy hülységet írtam xD JAVÍTVA: Ült valaki a katun nevű hullámvasúton???????
    és egy kiegészítő kérdés: Milyen meredek? durvább mint a looping star?
  • 01pepe02
    #1185
    Sziasztok!
    Mirabilandiában ült valaki a Katun nevű hullámvasút??
    Várnám a beszámolókat. Köszi.
  • morzsa20
    #1184
    Ingyenes lett az Anyós Reptető? A Grippen meg a Mászófal milyen játékok? Ezekre nem emlékszem tavalyról. Csak mert a honlapra ki van írva, h nem működik. Ma gondolom karbantartás és/vagy az eső miatt nem működtek a vizes játékok meg még néhány másik.
  • Dar0X
    #1183
    Miért pont a Top Scannek kell fizetősnek lennie? Az a legjobb...:S Így túl sokan nem fognak rá felülni, max 1szer....így is húzós a belépő, de még pont a legjobbért fizetni menetenként 400at..:S
  • Pyro1985
    #1182
    Sziasztok!

    Idén még nem sikerült eljutnom éjszaka a parkba, várunk, hogy kicsit jobb idő legyen, mert éjszaka sajnos még hideg van, nagy kabátba meg nem olyan élvezetes :)

    Kérdésem lenne,hogy tömeg van megint éjszakánként? Csütörtökön idén nem lesz nyáron éjszakai park?
  • aladab
    #1181
    Lassan mar minden fizetos lesz? :D Akkor miert volt ugy, hogy a Top Scant elviszik, aztam egis marad!? Ja es a Torony fog meg valaha mukodni? :/
  • BKG
    #1180
    A Top Scan újra működik nappal és éjszaka is. Tehát aki szeretné kipróbálni az nyugodtan jöhet.

    Nappali nyitva tartás alatt: 1 menet 400 Ft
    Éjszakai nyitva tartás alatt, karszalaggal díjmentesen igénybe vehető.
  • morzsa20
    #1179
    Már levették a honlapról a Top Scan-t. A torony meg tavaly október óta nem működik. :S
  • Mogyi111
    #1178
    Üdv!

    Esetleg lehet tudni milyen üzemeket vittel el a tavalyihoz képest ha egyáltalán vittek?
  • Flórika
    #1177
    Feltételezem, hogy kivagdosnának egy csomó fát... rengeteg állat kénytelen lenne "költözködni" a nagy ricsaj (és szeméthegyek) miatt... Nálunk, úgy látszik, még az alapjában véve jó ötleteket is csak ilyen botrányosan lehet megvalósítani. :|
  • Flórika
    #1176
    Talán mégsem annyira menő. :( A helyszínválasztás nem a legmegfelelőbb...
    Kalandpark a soproni védett erdő helyére?
    Kalandpark a védett erdőben
  • Flórika
    #1175
    Na, ez nagyon menő! :) Egyéb infó?
  • Desiderata #1174
    2010. júniusában erdei kalandpark nyílik Sopronban
  • DarvasKristóf
    #1173
    Mérne lenne akció? Hétköznap ráadásul nem is kell sorbanállástól tartani. Bemegyek ennyiért, úgyis csak pár dologra akarok felülni. Viszont hétvégén is kéne vmi akció a későn érkezőknek.
  • Prince of Máté
    #1172
    Egyébként az igaz, hogy jövőre megszűnik a vidámpark? :( Facebookon olvastam ...
  • Prince of Máté
    #1171
    Tehát 2 órára 2300 ft? Hát ez nem igazán akció szerintem :D
  • BreakGk
    #1170
    Akció a Budapesti Vidámparkban !!!

    40% kedvezmény 17 óra után érkezőknek !!!!
    2010. április 30-ig - hétköznapokon - 17 óra után váltott belépő karszalag árából 40% kedvezményt biztosítunk!!!!
    Áprilisban minden nap nyitva !!!
    Hétköznapokon : 12-19 óráig
    Hétvégén : 10-20 óráig
    Május elsején kezdődnek a Vidámparki éjszakák rendezvénysorozat is. Este 8tól hajnal fél 2ig !!!
  • makkinz
    #1169
    Jónak tűnik a Jet Star, de nekem olyan mintha össze akarna dölni xd
  • Prince of Máté
    #1168
    A Top Scan egyáltalán itt van még? A honlapon szerepel.
  • aladab
    #1167
    Ez a Jet Star nem nez ki olyan rossznak, de azert a Top Scannal nem egy szinten vannak :( Sebaj! :) Egyebkent a Top Spinen durvabb program megy, mint eddig szokott?
  • Xladam
    #1166
    Itt a Jet Starról néhány kép: http://www.rcdb.com/1078.htm?p=0
  • Dar0X
    #1165
    Én naon szeretem a vidámparkot, és szurkolok érte, hogy jöjjön össze neki minden, de sajnos most nagy gondban van..pedig én ott szeretnék majd dolgozni gépkezelőként, sőt majd esetleg besegíteni cuccok vásárlásába is. De előbb kikel másznia a gödörből. De azért az télleg nagyon pozitív dolog, hogy szinte az összes alkalmazott jó fej és barátságos, próbálják fokozni a hangulatot:) Tavaly a Flying Circuson is összetudtam haverkodni a gépkezelőkkel. :>> ÉS az egyik ducibb nagyon nagy arc volt, csak az én kedvemért nyomatott be durva programot:>
  • BKG
    #1164
    Igen sajnos ez a Jet Star, jól látjátok nem fogja kiváltani a Looping Start.A Boomerangról meg csak annyit, ismerjük, szeretjük gépet ismeri a vezetőség is, de sajnos nincsen bérelhető belőle, illetve új vásárlására nincsen keret. Sőt még jobb ötleteink is lennének, de a pénz beszél.Bízunk a jövőben...
  • Prince of Máté
    #1163
    Szégyen ha azt hozzák, a Spinning Coaster és a Jet Star árából simán kiférne a Looping star... az meg nyilván sokkal jobb.
  • Dar0X
    #1162
    Megnéztem ezt a Jet Star nevű vasutat...nekem annyira nemjön be..láájtos..akkor már inkább egy Boomerangot hoznának, az átis pörgűl nemkell neki sokhely, és az fasza:)
  • Xladam
    #1161
    Hali
    Ha jól tudom akkor az új játék a Jetstar hullámvasút lesz, ami a Top Scan
    helyén lesz. A roller coaster database -en áprilisi nyitást írtak,de ez nem hiszem hogy megvalósítható.
  • orson02
    #1160
    Tegnap voltam a parkban...hm hát vegyes érzelmeim vannak :D A legpozitvabb dolog a gépkezelők jófejsége volt, alig voltunk páran a parkban, mégis próbáltak hangulatot csinálni, viccelődtek, barátságosak voltak, le a kalappal előttük(tetek)!;) Nem tudom, hogy hétköznap mennyi látogató szokott lenni, de nagyon kevesen voltunk, nagyon szokszor csak mi 4en ültünk egy gépen. Ez nem lehet vmi gazdaságos a park számára...
    Én úgy veszem észre, hogy tényleg látszik a parkon a fejlődni akarás, már a tavalyi év óta egyértelműen jobb, jópofább a környezet, a játékok, de vmi még midnig nem az igazi... lehet, hogy itt már tényleg nem sok mindent lehet csinálni, tényleg egy új parkra van szükség. Kipróbáltuk az új játékokat is, őszintén nekem vhogy egyik sem jött be igazán. Flying circus érdekes, semelyik másikon nem érezni olyan érzést amit ad, de sokszor inkább kényelmetlen, mint félelmetes, vagy adrenalint adna... Top scanért tényleg kár, hogy elviszik, már külföldi parkokból ismertem és örültem, hogy végre nálunk is lesz, hát nem sokáig volt... jó, hogy hoznak helyette hullámvasutat, de szerintem (már csak a hely miatt is) úgyis csak egy kisebb, egyszerűbb hullámvasutat hoznak, ami meg már van a parkban, annál meg a top scan többet ér, de remélem tévedek és vmi jó kis extrém hullámvasutat kapunk. :)
    Még amivel nem vagyok megelégedve, az az, hogy sokalltam így előszezonban a teljes áru jegyet, hiszen kevesebb ideig tart nyitva a park, nem működik jó pár játék...szerintem kitalálhattak volna egy kedvezményesebb árat, lehet, hogy akkor már most többen mennének.
    Ne haragudjatok, egy kicsit hosszúra sikeredett, de még ígyis tudnék írni bőven...:D
  • makkinz
    #1159
    Nos... Mekkora a látogatók száma? : D
  • DarvasKristóf
    #1158
    Ewo, nem értelek. Azért mert neked a Top Scan sok volt, miért örülsz annak, hogy más se ülhet rá?
    Top Scan-en nem ültem még és nagyon kipróbáltam volna, nekem személy szerint pont az ilyen ijesztő játékok kellenek, mert adrenalinhiányban szenvedek :)

    Remélem a Flying Circus marad?
    A T-Rex nekem nem tetszett, mert inkább csak elszédültem tőle, viszont az izgalmi szint alacsonyabb volt.
  • Dar0X
    #1157
    Ezért meek nyáron a Bécsi Praterba, mert elvitték a Top Scant....nem hiszem, hogy így menni fogok a Budapestibe egyszer is, talán egyszer....talán..de a Prater jólesz, már rég voltam ott, van pár komoly újdonság:)