1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • extramagascsaj
    #1236
    Van is a kicsiknek még kisvidámpark...de már a nagy részben is használhatják a nekik megfelelőeket...és nem lehet külön fizetni a kicsire. Meg nincs kísérő jegy sem. :( Sajnos rossz helyzetben van a park...és nem jó a stratégiájuk sem. Ez van. :(
    Hááát igen...nektek akkor nem igazán éri meg sajnos bemenni. Talán majd jövőre,ha nagyobb lesz a kisebb is. :)
    Igazán nincs mit. Segítek ahol tudok. ;)
  • Csiba1
    #1235
    Köszi a segítséget! Értem. Sajnálom, ez azért elég nagy kiszúrás. Régebben sokkal jobb volt, hogy volt külön a kicsiknek is, és nem kellett egy vagyont fizetni...... Akkor szerintem őt nem is érdemes vinni még..... (85 centis) Nem is értem akkor azokkal a kisgyerekekkel tulajdonképp semmit nem lehet csinálni, csak nézelődni tud......nem csoda ha nem kell fizetni....
    Előszezonban gondoltam, mert akkor is 15 % a kedvezmény. Családi nem jó, mert nincs apa :(
    jól van, legalább akkor tudom mire számíthatok.
    Nagyon köszi, sokat segítettél, és nagyon rövid idő alatt!
  • extramagascsaj
    #1234
    Ha van akkora,h rá lehet fogni, hogy 3. Akkor kamuzzatok...mert csak úgy vehettek neki karszalagot...de innentől nyilván minden a ti felelősségetek. Ha nincs karszalag...nem tud játszani csak a pénzbedobós kütyükkel amilyen pl. a plázákban is van. Abból sincs sok...és sokáig nem is köti le a figyelmét.
    Aham. Nézem. 90cm. Ugyanaz érvényes amit mondtam akkor, csak 90 centivel.
    Ha rá lehet kamuzni a kisebb gyerekre,h három,akkor a családi jegyet megpróbálhatnátok...annyival olcsóbb. Előre be kell jelentkezni a családi kedvezményhez!!! A pénztárosok nagyon rendesek...de ők is csak szabályok szerint játszhatnak.
    Bent is néznek mindent. Karszalag nélkül nincs játék.
  • Csiba1
    #1233
    Köszi!
    De most már nem 90 cm a határ? Megértem... Tehát ha játszani akar, akkor kell a karszalag. Én azt hittem, hogy csak a belépéshez kell, aztán bent már nem nézik........ Én utoljára vagy 15 éve voltam, azóta sok minden változott..... Hát akkor jó nagy összegre számíthatok..
    Ja, és még egy kérdés....... Régebben volt kisvidámpark. Most azok a gyerekek akik tényleg picik, nincs nekik ilyen ott? Körhinta, körforgó, vagy mesecsónakba sem tudnak beülni? ( a másik fiam 2 éves, és tényleg pici)
    köszi!!!!
  • extramagascsaj
    #1232
    Van minden pénztárnál mérőpálca. Ha a gyerek 1 cm-vel magasabb,akkor már kell karszalag. Bent is ellenőrzik, és ez a gyerek biztonsága érdekében van így.
    Ha 100cm alatt van, de elmúlt 3, bemehet ingyen...de ha nincs karszalag nincs játék sem! Ha elmúlt 3 és játszani akar, akkor magasságtól függetlenül kell karszalag neki.
    Más kérdés? :)
    (ott dolgoztam 2 évig)
  • Csiba1
    #1231
    sziasztok!
    Tudja valaki, hogy hogy ellenőrzik, hogy ki milyen magas? Tehát ha a fiam 5 centivel magassabb, mint 90, akkor már tuti nem jut be ingyen? Pontosan mérik a magasságot, vagy hogy csinálják? Lehet valahogy "csalni" egy picit?
    várom válaszotokat!
    Köszi!
    Kriszti
  • marcellp
    #1230
    Hát tegnap voltam Vidámparkban (2011. 03. 12.), első nyitási napon. Nem volt nagy tömeg, de késő délután már alakulni kezdnek. Mesecsónak, Torony és Flying Circus nem működnek, többi megvan. Igen elvitték a Top Scan-t, így üresen maradnak. Dodzsem nagyon élvezetes, Break Dance, T-Rex, Top Spin, Kanyaró is... Ennyi a tudtam...
    Még külön köszönettel, aki Break Dance királyul kezelte a pörgetést.
  • DarvasKristóf
    #1229
    Lesz valami ujdonság idén? Van már erről infó?
  • marko19941
    #1228
    Hát remélem..:D
  • extramagascsaj
    #1227
    ki
  • marko19941
    #1226
    Idén egyeltalán kifog nyitni a vidámpark ??
  • 00zozi11
    #1225
    Szervusztok sorstársaim!
    Megtörtént az újabb csapás: elvitték a Top scant!
    Vidis háttérinfó volt az ősszel,hogy ennek fejében tavasszal érkezik egy új looping!
    Kíváncsi vagyok,hogy egyáltalán kinyit-e a park jövőre,nem hogy még ilyen zúzós új játék jönne. Azért még reménykedünk!
    Ti hogy látjátok a fejlemények tükrében a park sorsát,illetve mi lehet a helyzet a budai vidivel.nagy a csend...
  • joan28
    #1224
    Múlt hét kedden (2010.09.14) voltam a vidámparkban,és iskola lévén sorbanállás nélkül(!) rengetegszer ültem a Break Dance játékon.
    Köszönet az akkor dolgozó kezelőnek,nagyon jól megpörgetett.
    Remélem eljut hozzá..Meg is fogadtam,többet nem nyáron megyek,ilyenkor legalább nincs tömeg.
  • extramagascsaj
    #1223
    ez változó,de azért szoktak lenni...olyan 0-700 fő között
  • JetiRulez
    #1222
    Üdv!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy csütörtökönként nagyon sokan szoktak e lenni, a budapesti éjszakai vidámparkban?

    Válaszokat előre is Köszönöm!
  • DarvasKristóf
    #1221
    Azt sajnálom, a giroszkóp az egyik legviccesebb játék, és ezt a géppel hajtott ülős változatot még ki se próbáltam, se a Jövő házában, se a Camponában, most úgy látszik a Vidámparkban sem fogom.
    Nem baj, majd vasárnap a Szigeten, ott szokott lenni egy kézzel hajtott, amiben állni kell, azt amúgy is jobbnak tartom.
  • aladab
    #1220
    Voltal te egyaltalan az utobbi idoben a Vidamparkban? Ha nem, akkor kuss.. Szeretem az allatkerteket is, de a vidamparkokat megjobban.. Mindenkinek mas tetszik..
  • extramagascsaj
    #1219
    Ja és hajnal fél 2-ig vagyunk nyitva.
  • extramagascsaj
    #1218
    Csütörtök,péntek,szombat este van. 18-20h között 4700HUF
    20h után 2900 HUF
    Óriáskerék,hullámvasút nem megy 20h után
    Csak a pörgősebb, durvább játékok működnek ilyenkor: ikarus,top spin,t-rex,flying circus,break dance,dodzsem,túlvilág kapuja,gokart,skí flyer,top scan, spinning coaster

    Elég sokan szoktak lenni, igen. 700-1000 ember kb. De ez az időjárástól függően is változik.
  • analfa
    #1217
    Nem is tudtam hogy van egyáltalán éjszakai vidámpark... Én már vagy 8 éve egyáltalán nem is voltam vidámparkban, viszont mostanában gondolkodtam rajta hogy el kéne menni.
    ez az éjszakai ez hogy működik mettől meddig lehet bent lenni és persze milyen áron? vagy parkja válogatja?
  • laszmark
    #1216
    Ha, ez az éjszakai vidámpark engem is érdekelne, szerintem tökre megéri, meg elég klassz élmény lehet éjjel felülni bármire, látni a város fényeit az óriáskerékből, vagy a hajóhintából.. megvannak ezek még egyáltalán?? :$

    És mennyien vannak egy ilyen éjszakai vidámparkozáson? Mert nem lepődnék meg, ha hosszú sorokat kéne kiállni, hogy fel jussunk valamire.. :s az eléggé lelombozó lenne..

    Egyszer még gimiben voltam úgy vidámparkban, hogy bemondták a sulirádióban, higy aznap délután ingyenes minden, és suli után mentünk egy csomóan, de annyian voltak, hogy hihetetlen. És az elején még szépen álltak az emberek a sorokban, de ahogy közeledett a zárás ideje, teljesen megvadult mindenki, és tolakodtak, tülekedtek.. elég veszélyes volt már a végén az átfordulós hullámvasútnál, és néhányan ráadásul gyerekekkel szorultak a tömegbe. Ilyen élményre mondjuk nem vágyom még egyszer.. akkor inkább fizetek.
  • extramagascsaj
    #1215
    ok, húzzál külföldre -.-

    napstR: 8 előtt 10-15 perccel gyertek...mert akkor már sokan vannak...
    (éjszaka is sokan jönnek)
  • napstR
    #1214
    szép volt kevingold, tapsvihar... mi van azzal akinek mondjuk egyáltalán nem szórakozás az állatkert? mert pl én rühellem... ha fizetnének érte, se mennék el megnézni szerencsétlen állatokat... ellenben a vidámparkot élvezem, sőt a "gagyi kínai játékok" között bőven van olyan ami sokkal élvezetesebb tud lenni mint egy nyavalyás hullámvasút. de kinek mi jön be. egyedüli tény az, hogy a hozzászólásodnak semmi értelme nem volt, itt a vidámparkos topicban.
  • kevingold
    #1213
    az se lenne baj, hogyha az egész vidámpark helyén állatkert lenne, mert sokkal értékesebb és több értelme lenne.ezekre a gagyi kínai játékokra meg úgysem ülnek fel olyan sok, plusz az üzemeltetés ezerszer drágább, szóval szerintem egy nagy raklap semmit ér az egész..inkább külföldön hullámvasutazok.ahol valóban élmény
  • napstR
    #1212
    ja és még érdeklődnék, hogy mennyien szoktak lenni mostanság, mert ha sokan, akkor előbbi vonattal megyünk, ha kevesen akkor későbbivel :)
  • napstR
    #1211
    sziasztok! holnap mennénk éjszakaira, megy minden gép? :)
  • extramagascsaj
    #1210
    Grippenszimulátor=Giroszkóp
  • Dar0X
    #1209
    Meik az a Grippen? Oldalon nem találtam meg...:OOO
  • extramagascsaj
    #1208
    nem csak éjszaka nem megy...nem tudom mi a gond vele...de jó ideje nem nyitják ki...
  • DarvasKristóf
    #1207
    Hát ha ez volt a feltétele, hogy itt maradjon, akkor kénytelenek vagyunk fizetni. Én még így is örülök, hogy itt maradt és nagyon élveztem. A Flying Circus nem ment azon az éjszaka, az nekem nem kis érvágás volt. Várhatóan augusztus végén mégegyszer kijutok, remélem akkor minden fog menni.

    Grippen miért nem megy éjszaka?
  • extramagascsaj
    #1206
    így van
  • napstR
    #1205
    én a top scanről beszélek. hogy 20 előtt fizetni kell utána meg nem? o.O
  • extramagascsaj
    #1204
    Van kb. 4 ember, aki rendszeresen van a breaken. Nem igazán lehet nekik ott spílerkedni sajnos. Pedig tényleg mókás. Néha-néha azért van kivétel...és beleszólnak, de lehet nekem csak azért,mert túl jól ismernek már.
  • DarvasKristóf
    #1203
    Tudod mit hiányolok a Breakről? Régen a kezelő néha a mikrofonba is beleszólt, mint egy DJ, általában ugyanazokat a kezelőket láttam, már látásból ismertem őket, tudtam, melyik milyen meneteket szokott csinálni.
    Ez ma egyáltalán nincs, személytelenné vált, csak indítják aztán zene.
  • extramagascsaj
    #1202
    Igen, csütörtök,péntek,szombaton van éjszakai üzem. Fizetős rendszer? Tavaly is volt belépő, és voltak különfizetős játékok. Nem értem miről beszélsz...
  • napstR
    #1201
    sziasztok! idén csak csüt,péntek,szombat van éjszaki park? és mi ez a fizetős rendszer? oO most hallok erről először. tavaly nem így volt.
  • extramagascsaj
    #1200
    Örülök,h jól érezted magad. Nekem spec. a break a kedvencem.

    Szerintem azért nem megy, mert nem lehet ugye megvilágítani...úgy meg azért necc lenne, h vaksötétben... De lehet h technikailag is lehetetlen vagy nehézkes.
  • DarvasKristóf
    #1199
    Tegnap kipróbáltam, kurvajó, kétszer is ültem rajta, ráadásul viszonylag gyomorkímélőnek találtam, pláne a T-Rexhez képest, de most a Breakből is elég volt egy menet, ebből meg kettőt is kibírtam, miközben mindkettőnél intenzívebb élményt nyújt.

    A favázas hullámvasút miért nem megy éjszaka? Zavarná a környéket?
  • extramagascsaj
    #1198
    Igen, van. Csütörtök, péntek, szombat este 20h után ingyenes. 20h előtt 400HUF
  • DarvasKristóf
    #1197
    Na most akkor mégis van Top Scan? Éjszaka is?