1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Wraith88
    #316
    Ez ugye nem a Looping Star volt? :o
    Titanic nem lesz...? Egyszer ültem benne összesen. :(
    A Top Spin remélem marad még sokáig!!! :D
  • BKG
    #315
  • Prince of Máté
    #314
    Hová viszik? Ki a tengerre? :D
    Remélem vissza is jön, szerintem az egyik legjobb szórakoztató cucc volt.
  • hgkj01
    #313
  • Wolverine85
    #312
    Hello mindenki! Én új vagyok errefelé, szóval csak kíméletesen:D, a lényeg amiért beregeltem, az az, hogy keresek néhány tehetséges, vidámpark, hullámvasút, és stb. mániás emberkét, mint én:) akik némileg jobban jártasak a 3d-s látványtervezésben mint én, mivel szeretném végre elkészíteni normálisan egy új saját ötleteken alapuló park látványterveit, amelyekhez természetesen a ti ötleteiteket is várom!!!! Az ötleteket és a jelentkezéseket, az alábbi e-mail címre várom: [email protected], itt természetesen bővebb felvilágosítást is adok amennyiben van érdeklődő:)
  • Prince of Máté
    #311
    Tudtok valamit a Titanicról?
    Tegnap nem láttam a park területén! :(
  • BKG
    #310
    Kíváncsi leszek, hogy a médiában mikor lehet majd olvasni róla...
  • 01pepe02
    #309
    ja sorry rájöttem, meg kellett néznem közelebbről....
  • 01pepe02
    #308
    és annak nincs vége, vagy miért olyan???
  • 01pepe02
    #307
    az komoly
  • sb1
    #306
    Az a Furious Baco nevezetű rettenet, itttusz róla megnézni videót, illetve ennek az indulásának a pillanatában kapcsolt ki az én camom :) Annyit róla, hogy 0ról 130-ra 3 másodperc !!! :)
  • 01pepe02
    #305
    Amúgy az milyen hullámvasút aminek nincs vége??
    az utólsó kép
  • blackgamer
    #304
    valaki feltett az egyik torrent oldalra egy csomó képet a Budapesti Vidámparkról, de hetek óta nem tudom leszedni
    esetleg ha olvassa az illető feltölthetné a képeket valami ingyenes képtárba
  • 01pepe02
    #303
    kihalt a fórum??
  • sb1
    #302
    Jaja, nagyon jó, pláne az tetszett benne, hogy világokra volt osztva a park, van Kína, Vadnyugat, Mexikó, Mediterán térség, és Polinézia...Óránként mindig van valamelyik világban egy bazi látványos 40 perc körüli show műsor, a hangulat fergeteges.
    Most kellene kimenni, mert nov1 től halloween van a parkban egész hónapban, és mindent brutális jó cuccokba öltöztetnek.
    Amúgy 42 euró volt a beugró+10euró a parkolás+ kb 15 eurót költessz bennt kajára. Csak aza baj, hogy 1 nap nem elég, hogy bejárd az egészet, min.3 nap kell rá, szal ez összeg igencsak meg tud növekedni, de aki szereti az ilyen dolgokat, annak mindenképpen érdemes 1* kimennie, nagyon méri.
  • 01pepe02
    #301
    húú tök jó lehet...
  • sb1
    #300
    Port Aventura, Spanyolország











    Az volta baj, hogy szinte mindenhol elvették a gépet amire fel lehetett ülni, de azért valahová sikerült felcsempésznem, ott meg a rá nyomuló "erőre" kikapcsolt a masina ...nem baj, akit érdekel videók ittés itt.
  • 01pepe02
    #299
    mármint a tüzijátékra gondoltam, hogy jó
  • 01pepe02
    #298
    az jó
    gondoltam rá...
  • hgkj01
    #297
    rossz volt, mert nem jött senki, az esti koncert el is maradt 22-kor bezártunk.Volt bent kb. 3-400 ember.A tüzijáték szép volt.
  • 01pepe02
    #296
    nah milyen volt a szombat???
  • hgkj01
    #295
    Ismét javítok:S bocsika!

    Minden játék fog üzemelni.
  • hgkj01
    #294
    Madarak együttes fog játszani, szünetekben Dj Dominik éjfélig.Korábbi infót helyesbítem, 10:00-21:45-ig müködnek a játékok, de nem mindegyik, ahol a tüzijátékot rendezik, abban a körzetben lévő néhány játék kívétel.
    Ez a körzet számomra még ismeretlen.Most már tényleg leírtam mindent amit megtudtam.Megkérek mindenkit, hogy olyat semmiképpen ne kérdezzen, amire a válasz megtalálható a bejegyzéseimben.
  • hgkj01
    #293
    Nem mondok többet, mert nem tudok semmit, csak amit leírtam és az nincs közte, hogy éjszaka lenne vidámpark.Még egyszer nekifutok.
    10:00-21:45-ig mennek a játékok, az ÖSSZES 21:45-IG!Hallgass Juventust ha többet akarsz tudni.
  • Pyro1985
    #292
    Na hello mindenki, visszatértem, és látom, hogy pont jókor!!! :) Tényleg megint lesz éjszakai vidámpark?? Jajj remélem tudok embert szerezni addig :) hgkj, már lehet tudni melyik játékok fognak menni késő estig? vagy most az összes? És milyen buli lesz utána? Írnál bővebb infót? :)
  • hgkj01
    #291
    Ne kérdezz tőlem ilyeneket, én is csak pénteken tudtam volna meg,hogy másnap 12 órázok, ha nem hallok pletykákat és nem kérdezek rá.Tegnap tudtam meg én is, ennyi.
    Egyébként szerintem 2000Ft nem egy akkora összeg, hogy ne lehessen kijönni mégegyszer.
  • 01pepe02
    #290
    amúgy miért munkanra van téve az időpont????????
  • 01pepe02
    #289
    jajj későn szoltál...

    épp most szombaton voltunk a vidámparkba és 5x ültem t-rexen
  • hgkj01
    #288
    Október 18-án, szombaton készíthettek magatoknak sötét felvételeket dögivel.
    10:00-21:45-ig lesznek játékok, aztán tüzijáték 22-ig, koncert, meg elvileg disco is.
    A belépő egységesen 2000Ft/fő
  • 01pepe02
    #287
    hgkj01 nincsenek sötét felvételeid a vidámparkról?????????????????????????
  • 01pepe02
    #286
    jaj egyszer sötétedégis akarok maradni a vidámparkba de még soha nem jött össze olyan szép lehet kivilágításokkal
  • 01pepe02
    #285
    köszike, kezdek megnyugodni...
    először durvának tűnt de a hozzászólások alapján közepes...
  • Wraith88
    #284
    Hát nem is tudom... :)
    Féltem, hogy rosszul leszek utána (az itt olvasott hozzászólások alapján), de nem volt rosszabb, mint a Break Dance.
    Próbáltam nem kapaszkodni, mert úgy izgalmasabb, de nem mindig ment, mert akkor nagyon nekinyomódtam az oldalának. :D (A vállam eléggé fájt utána xD)
    A lényeg, hogy jó volt és jól is néz ki. Főleg sötétben. :D
  • 01pepe02
    #283
    az tök jó wraith88, nah mesélj kiváncsi vagyok milyen a t-rex...
    mi majd pár hét múlva szeretnénk menni
    és nagyon kiváncsi vagyok a t-rexre!!!
  • Wraith88
    #282
    Végre sikerült eljutni a Vidámparkba (szombaton)! :D
    Sokkal jobb volt, mint nyáron.
    Nem volt olyan meleg és nem kellett fél órát sorban állni. :D
    Így sikerült mindenre sokszor felülni. :D
    Looping star: 7
    Torony: 5
    Break dance: 5 (az utolsó dupla volt 8-kor )
    Top spin: 5
    T-Rex: 3
    Hip-Hop: 7
    + az "egyszerűbb" dolgok.
    Kár, hogy a Titanic még most sem ment. :/
  • hgkj01
    #281
    Tudtam, hogy kollega vagy:)
    Egyébként az idézetet a honlapról szedtem, a nyitva tartás menüpont alatt, megtalálod alul.
  • BKG
    #280
    De egész héten az időjárásra fogni, úgy, hogy még vendégek is vannak bent, úgy már kicsit fura. Ráadásul a hét vége felé nem is volt szar idő.
    De abszolút érthető a korábbi bezárás, mert most cirka 100 embernek nem nagyon éri meg nyitva tartani. Bár emlékszek, hogy tavaly, amikor csak 5 ember volt bent, 6-kor kimentek, de attól függetlenül mi 7-ig bent voltunk... igaz akkor más vezetőség volt.
    A lényeg, hogy azért valami publikusabb módon se ártana tájékoztatni az embereket, mint egy-egy papírfecnivel a bejáratnál(igaz erről nincsenek biztos infóim, hogy ez hogy néz ki,mert rég jártam arra). De pl a honlapra is kiírhatnák, ahonnan a legtöbb ember tájékozódok, pláne a vidékiekkel kiszúrás ez.
  • hgkj01
    #279
    Tavaly szeptemberben 12-19-ig volt nyitva a vidámpark hétköznap.
    "A Vidámpark fenntartja a jogot, hogy a nyitva tartást az időjárástól függően megváltoztassa."
  • BKG
    #278
    Azért az röhej, hogy 19 óráig van meghirdetve a nyitva tartás, és ezen a héten még 18 óra után nem láttam nyitva tartani a parkot. Úgyis tudhatták volna, hogy szeptemberben hétköznapokon már a kutya nem jön be, akkor minek kell 8 órás nyitva tartást hirdetni?! tavaly legalább csak 6 volt szeptemberben, és akkor se jött be senki.
  • 01pepe02
    #277
    köszi mogyi
    én még nyár eljén voltam Pesten rokonoknál aztán borús idő volt de rábeszéltük egy barátommal az ősöket hogy menjünk...
    ...mentünk, amikor beültünk a looping starra még száraz idő volt amikor épp elindult lefele a lejtőn őrületes nagy cseppekbe elkezdett szakadni az eső (ezt az élményem soha nem felejtem el...)
    utána még mentünk egy kört az ikaruson... az ülésen tocsogott a víz... :D:)