1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Prince of Máté
    #636
    Esetleg valami infó, hogy mikor működnek? A 4 "új" cucc miatt mennénk, jövő hét hétfőre működni fognak? Kísérő jegy van? Mert a honlapon nem szerepel
  • Ebihall
    #635
    Na oké a Sky Flyer még uj biztos tesztelik,na de a másik kettö???Én már nagyon bevagyok gerjedve hogy kiprobáljam öket.Még nem ültem egyiken sem.
  • culik
    #634
    A vidámpark oldalán én is láttam a T-rexnél, Flying Cicusnál, meg a Sky Flyernél is ki van írva hogy műszaki okok miatt nem üzemel, de lassan már 1 hete.
  • Ebihall
    #633
    Tudja valaki hogy mikor fog üzemelni a flying circus és a T-rex??Ezek nem uj játékok mégse mennek,ezek nélkül én nem megyek ki!
  • BKG
    #632
    Top Scan éjszaka:
    http://www.youtube.com/watch?v=A-Md1N-NrKk
  • makkinz
    #631
    :O
    olyan, mintha a top scan fellene turbózva
  • makkinz
    #630
    Meghaltunk emberek
  • aladab
    #629
    a flying allitolag 2013-ig lesz itt
  • makkinz
    #628
    Nemtudom. állítólag este többen vannak mint nappal xD a Flying 2012 asszem a töbit meg nemtudom.
  • anyelka007
    #627
    de az új dolgok meddig fognak itt maradni ?
  • culik
    #626
    hétköznap sokan szoktak lenni a vidámparkban?
  • makkinz
    #625
    Ezenakkora forma volt ülni xD OLYAN ÉRZÉS A TETELYÉRŐL ÍGY LE "ZUHANNI" MINT A TORONY ÉS UGYANÚGY ELEMELKEDSZ *-* beragadt a caps lock na segáz xd
  • makkinz
    #624
    hát, asszem erről már volt szó... őő ha jófej az irányító akkor meglehet kérni, hogy a 2-est vagy 4est nyomja be :D
  • aladab
    #623
    arra meg kivancsi lennek, h a Top Spinen miert allandoan ugyanazt az unalmas programot nyomatjak? errol tud vki vmit? vagy esetleg meg lehet kerni az iranyitot? :D
  • makkinz
    #622
    Nemdumál. Sajnos xd Pedig biztosmondana egysmást. mondjuk mittomén eléglenne egyórában egy szövegelős menet xD amúgy. aztvettemészre, hogy a Flying Circuson mindíg k*va kevesen ülnek... de miért? többen nemülhetnek egyszerre.. Kétlem. vagy kvés a jelentkező? xD Vagy szoktaktok teli meneteket is indítani?
  • Desiderata #621
    hú, ettől még így videón nézve is hányingerem lett
    valszeg a fickó szövegelése is benne volt, miért nem csak zenét adnak
    itthon is dumál közben egy "mókamester"?
  • BreakGk
    #620
    A Skyflyer-en rendesen odatart a kar... Olyan, hogy magadra kell húzni, mint annó a Loopingnál volt, csak vastagabb, és nincs semmi holtjátéka, szóval tart rendesen... A Top Scannél szélesvállúak előnyben... De ott is elég masszív a kar... 4 féle szerkezet felel minden 1es kb. 10 cm széles kar biztonságos csukásáért, szóval biztonságérzetben nincs hiány... Én egyiken se kapaszkodtam... Teljesen jó gépek... biztonságilag
  • anyelka007
    #619
    hát ja a flyingon nagyon jól beszrít levegőt sem fogsz tudni venni de a t-rexnél én sem ültem a székben hanem repkedtem bnagyon furva volt de jó
  • aladab
    #618
    nyugi, flying jol beszorit :) az ujakon meg nem ultem
  • makkinz
    #617
    Remélem Nálunk is ilyet tolnak majd xDDD
  • makkinz
    #616
    kiírtom a tücsköket a honlapon
    am. flyingon menniyre szorítbe a kar? Top Spinnél nagyon kényelmes meg biztonságérzet. a T-Rexnél repkedek.. flyingon milyen? meg skyflyerem meg topscanen?
  • BreakGk
    #615
    Igaz... De jó , h nekünk csak ma reggel szóltak itt bent...
  • Barbicka
    #614
    Jól mondja BKG, tényleg nyitva lesz csütörtök éjjelenként is. Kint van a vidámpark honlapján az aktuális dolgoknál.
  • BreakGk
    #613
    Csütörtök? BKG... Ezt honnan vetted? Sztem erről azért én is tudnék... Amúgy komolyan ki vagy? Viszont vicces lesz az éjszakai üzemelés... Csupa meglepetés lesz...:S
  • makkinz
    #612
    Erre gondolsz? xD hátnemtom, nekem anniyra nemszimpi, mert ugyanolyan gondolái vannak mint a T-Rexnek és hát az köbö olyan sérüléseket okozott a vállunkon... Nekem ezsokkal szimpatikusabb. ;D
  • Dar0X
    #611
    úúúúristen, mi találtam a vidámpark honlapján...a partnereinkben volt gey olyan , hogy moserrides...nah arra rámentem, és a Thrill Ride menúpontben felül az utsó harmadik naonkemény, és olyan kell a Budapesti Vidámparkba...wáááá...meghalok, olyan jó...:DDDD Jáááj, szerezzen be egy olyat a vidámpark...x)))) PLS:D ♥Energy Rush♥
  • BKG
    #610
    Július 30-tól - augusztus 29-ig minden CSÜTÖRTÖKÖN, pénteken és szombaton a megszokott nyitva tartáson túl, hajnali fél 2-ig élvezheted a fényárban úszó játékok élményét:

    * Dodgem
    * T-Rex
    * Top Spin
    * Flying Circus
    * Hip-Hop
    * Break-Dance
    * Ikarus
    * Túlvilág Kapuja - Horror utazás
    * SKY FLYER
    * TOP SCAN
    * Gokart
  • Dar0X
    #609
    Amugy miért van az, hogy pl a Flying Circusnál is pl hiányzik az egyik fenti ellesulyról , arról a körről az égők, meg minden? Meg a Top Scannél is nincs vége a villámnak, pedig egy nyíl lenne a vége..:DDDD De ezekkel mi történik?:D
  • Dar0X
    #608
    Éljen....am mit szenvednek ennyit a Spinning Coasterrel? Nem egy olyan nagy húdenagy hullámvasút...:))))de azért még egy No limit XXL-t és egy komolyabb hullámvasútat szivesen várok a vidámparkba...^^ x)))
  • BreakGk
    #607
    Tegnap csináltak képeket, meg videókat róla, amelyek hamarosan feltöltésre kerülnek a honlapra...
  • Dar0X
    #606
    Ezazzzzz...végre működik a Top Scan! :DDDDDD Imádom, márcska vik kellenek a honlapra róluk és csumi..:DDD
  • BreakGk
    #605
    Hmm... Örülök neki, de én attól még nem tom, hogy te ki vagy... Am TopScan-re visszatérve... Ma ültem rajta... Kurva jó kis gép:D:D
  • BKG
    #604
    Top Scan
    http://www.vidampark.hu/2009/hun/jatekok2.php?g=75

    Hát igen vagyunk egy páran munkatársak:D Én viszont tudom ki vagy...
  • Bryan19
    #603
    Király! Már csak a spinning van hátra :D
  • BreakGk
    #602
    A Top Scan a mai naptól üzemel !!! :D:D:D:D Azt nem tudom még, hogy éjszaka lesz-e, de amint megtudom kiírom ide. További szép napot
  • aladab
    #601
    hello! azt nem tudja senki, h a Top Scan mikortol fog mukodni?
  • BreakGk
    #600
    Heló mindenki. A tegnap esti nyitva tartás, sajnos meghiúsult az idő miatt, pedig ha rajtunk múlt volna, nem lett volna hiány szórakozásban, és pörgésben, no és persze jó zenékben:D BKG ! Ki vagy te? Nem tudlak beazonosítani, hogy melyik munkatársam lehetsz...:)
  • Wraith88
    #599
    Tegnaptól megy a Sky Flyer a hírek szerint és lesz éjszaka is.
  • pgguru6
    #598
    az a tücsökciripelés eléggé idegesítő tud lenni. már arra várunk, mikor fog minden működni, nyár végére majdcsak összejön...
  • makkinz
    #597
    Ez már egy pozitívum