1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • marcellp
    #596
    Sky Flyer szerintem már működik, mert oldalon már van írva a vidámparki oldalon a játék menüben!
  • culik
    #595
    Én augusztusba fogok menni vidámparkba,remélem addig már fognak működni az új játékok.
  • Dar0X
    #594
    Nemááár..:S És mit tudsz a Top Scanről....tudnál a teszteléséről csinálni nekem vidit BKG?^^
  • BKG
    #593
    Ma ültem a Sky flyer-en , hát eszmélet jó volt. Jobb , mint a Titanic. Sokkal gyorsabb és többet pörget. Lehet már nemsokára nyitni fog:D
    Tavaly is a T-rex júniusra volt kiírva és 2 hónapot csúszott. Most is vmi ilyen van. De én már az elején megmondtam volna, hogy 10-én nem nyitnak meg az újak.:S
  • Dar0X
    #592
    Háth nem...a Flying is belett harangozva....a honlapom nemtom meddig volt kiírva, hogy hamarosan megérkezik...sok infó blabla, aztán megérkezett, rá kb 2 hétre már műödött is....semmi probléme nemvolt...:)))
  • Bryan19
    #591
    Ja ja az csak ott termett hirtelen :D
  • makkinz
    #590
    De a Flyingot be se harangozták...
  • Dar0X
    #589
    Háth azért a Flying Circussal sztme nemvolt semi gáááz...:)))
  • Bryan19
    #588
    Én gondoltam hogy ez lesz, túlságosan szép lett volna ha vmi is símán menne... Mindegy az a lényeg hogy legalább megérkezett mind a 3 játék. Mondjuk azért én reménykedem hogy július legvégén már működni fognak, nem hinném hogy tovább elhúzódna a tesztelés.
  • makkinz
    #587
    na akkor mégse mondtam hülyeséget. Csak mondjuk elég gáz hogy beharangozzák 10-re azt még mindíg sehol semmi ...
  • rebííí
    #586
    Na hello :D
    Hát, voltunk tegnap.
    Elég hosszú sor volt, 1 óra kellet mire egyáltalán bejutottunk..:S
    De egyébként jó volt, sokkaljobbak sötétbe a 'játékok' :D
    Főleg a Break Dance *-* Csak nagyonhosszúvolt mindenhova a sor.xD
    És nagggyon józenékmentek, szal tetszet ígyazegész..:D
    Azért kár, hogy egyik új sem ment.. Legközelebbmajd ősszel,zárás környékén megyünk el...:D
  • makkinz
    #585
    Ennyi. Ezért a fszágért buktam 3 hónapot (Y)
  • pgguru6
    #584
    becsengetik júl 10.-re a játékokat, aztán nagyot néz az, aki direkt az új játékok miatt megy. na ez aztán ki van találva rendesen. Aug. utolsó hetén már csak működnek az újak is.
  • Dar0X
    #583
    Ez durvaaa....:S Azt mondjuk láttam a képen, hogy még a Top Scan se volt teljesen kész, hisz hiánzott a villám nyila..:)))) Nah mind1, legalább még nem maradtam le semmiről...:P Azért esetleg a tesztelésről tudnál csinálni vidiket BKG, vagy esetleg azt megtudnád érdeklődni, hogy a Top Scan, program alapján fog-e futni, vagy rendes kézivezérlésű lesz-e?
  • BKG
    #582
    Az új játékok még mindig tesztelés és szerelés alatt vannak és még 1 jó darabig nem fognak menni. De ma még a flying is megadta magát, így az ma este nem megy.
  • Dar0X
    #581
    Nemáááár...télleg nem működnek az új cuccok?:O Deszaaaar...:S Am végülish lehet, hgy üzemelnek...hisz a T-Rex is üzemelt, pedig még nemvolt kész...szal reménykedjünk...:P
  • Barbicka
    #580
    Ne már, direkt erre a 3 új játékra vártam:S. Mi jövő héten csütörtökön megyünk, úgyhogy remélem legalább a Top Scan működni fog már.
  • rebííí
    #579
    Hát azért miis elmegyünk ma este.
    Majd írok énisss..:)
  • anyelka007
    #578
    ja mink is elmegyuk holnap mink is direkt a3 új dolog miatt megyünk nembaj sztem fognak müködni majd írok ,hogy muködnek
    e?
  • rebííí
    #577
    :S xD
    Azért talán elmegyünk holnap, max nyárvégén még egyszer...
    Ha működne legalább a Top Scan, jólenne...:/
  • makkinz
    #576
    Ezaz :S Mi meg már 4x elhalasztottuk az eső miatt xd
  • rebííí
    #575
    Mondjuk ja..:/
    De akkor minek ígérik be?:S:S
    Már 2hete erre vártam h holnap menjünk, és kipróbálhassuk az újakat..:(
  • makkinz
    #574
    Tavaly a T-Rex is késett huhúúú de még mennyit.
  • rebííí
    #573
    Oldalukon azvan írva h július10én érekztek megaz újcuccok..
    De már rég ittvannak o.O
    És ottvan a hírlevél is hogy július10én nem megérkezni, hanem már működni fognak -.-"
  • makkinz
    #572
    Én is telefonálgatni fogok. Mert mi is jövőhét szombaton mennénk... de így lehet h nemmegyünk. amúgy tudtátok h van kísérőjegy csak elvan titkolva? És 1500 ft. Állítólag. Erre is kérdezzetek rá telefonom mert én ezt hallotam.
  • rebííí
    #571
    Nemár..
    Basszus..:S
    Direkt ezek miatt mentünk volna el.. vagyis megyünk is de áááh...
    Bár nemtudom, lehet hogy elhalasszuk..:S
    Ekkora szemétséget..:(
    De akkor a Top Scan legalább lehet hogy mennifog?:/
  • anyelka007
    #570
    de akkor minek írták azt ,hogy július10től fognak menni ?
  • anyelka007
    #569
    hát ezt nagyon megszívtam mert vsárnap emgyek és még nemfognak muködni a 3 új gép:(
  • makkinz
    #568
    megkérdeztem a pénztárost aki megkérdezett valakit :P
  • Bryan19
    #567
    Azért ez jó nagy szemétség. Beharangozzák hogy július 10.-én működni fog mindhárom játék erre egyik sem. Ha valaki éppen ezekért megy el és nem tud róla az jó nagy szívás. Mi július végén szeretnénk menni, de majd BKG úgyis tájékoztat minket arról hogy pontosan mikor fognak működni :P
    Egyébként Makkinz ezt a hírt hol hallottad?
  • belapeter
    #566
    Ez igen!
  • makkinz
    #565
    Van néhány elkeserítő hírem. A Top Scan 1-2 hét múlv már működni fog, de lehet h már mst hétvégén. A Sky Flyer a közljövöben fog működni azis 1-2-3 hét, a Spinning coastert pedig tesztelik és valószínüleg olyan augusztus körül fog kész lenni
  • rebííí
    #564
    Nagyon remélem hogy mennifognak esteis azújak :/
    Azok nélkül nemlenne olyanjó :'D
    Ha valaki esetleg megyma este azírjamajdmeg hogy működtek-e *-*"
  • Moros
    #563
    Mi a legújabb infó? Ma este működni fognak az új játékok?
  • makkinz
    #562
    Hát, a top scannek az ülése szabadon vannak engedve szóval azok ott lógnak. A gravitáció miatt nem xD Mi meg jövőhéten megyünk vidiparkba :P ha jóidőlesz, meg attól is függ h estire-megyünk e h működni fognak-e az új játékok,.
  • rebííí
    #561
    Sziasztook :D
    Mi szombaton megyünk erre az éjszaka cuccra, már aligvárom :D
    Remélem sötétbe is működni fognak az újak..:D
    Egyébként a Top Scan tart fejjel lefele, úgyértem megállít menet közbe?xD
  • makkinz
    #560
    Néhány kép ami nem a mi parkunkban készült, de 1 ugyanolyan Spinningről
  • Dar0X
    #559
    Úúúúristen, holnaptól üzemelni fognak az új cuccok, és én nem lehetek ott..:S És egy ideig nemis meek vidámparkba..:S mert igazából most gatyóra gyűjök, ami kicsit sokkaltöbbe kerül, mint egy vidámparki szórakozás, deha meglesz a gatyóm, akkor majd vidámparkra fogok gyűjteni..:DDDDD Addig majd készítsetek nekem sok kéépet és videjóót...:PPPP
  • anyelka007
    #558
    Na ezt hozzák el Budapestre ez nagyon jó lenne http://www.youtube.com/watch?v=HN8nv4tVFuA&feature=related XD
  • Barbicka
    #557
    Nem 4200 Ft a belépő, hanem 4400, mert az áfaemelés miatt ez is emelkedett. De érvényes BKV bérlettel 5% vagy 10% kedvezményt adnak.