1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Prince of Máté
    #676
    Na indulok, remélem müxik minden.
  • BreakGk
    #675
    Nem hinném, mivel augusztusban pont azon az 1 éjszakán nem leszek csak, mert megyek nyaralni...:D Gyere valamelyik másik éjszaka, bármelyik csütörtök, péntek, szombat éjjel:D
  • Szőlőmag
    #674
    BreakGk akkor majd megszólítalak aug.15 szombaton éjjel:)
  • Prince of Máté
    #673
    Most minden működik a vidámparkban? Honlap szerint a Flying Circus, és a Sky Flyer nem, pedig holnap mennék :(
  • BKG
    #672
    Én is ott dolgozom a gépeknél, csak én a másik pólósok táborába.:D De nem igazán szeretném elárulni ki vagyok, mert még azért szeretnék ott dolgozni.
  • BreakGk
    #671
    Elvileg jövőhét kedden, szerdán már mennie kéne a Spinningnek, mert oda vok beosztva... És nem BreakKG vagyok, hanem BreakGK... Az hogy a Top Spinen milyen program megy, az a kezelőn múlik... És én például dolgozom a Vidiben:D :P BKG nem tudom mit csinál, mert nem tom beazonosítani h ki lehet az. Engem könnyű beazonosítani... Minden csütörtök, péntek, szombat éjjel a narancssárgapólós gépkezelő a Break Dance-en... Az vagyok én.
  • bodesz
    #670
    tegnap voltám vidámparkba.esti vidámparka 2500ft a belépő :)
    elég jó volt 1edül a flying circus ami megviselt 1 picit de így utolóag nagyon jó volt :D
  • Szőlőmag
    #669
    Augusztus 15-én megyünk Vidámparkba,és akkorra kész lesz a Spinning Coaster?Tudnánk már vele menni?BreakKG,és BKG,amugy ti mit csináltok a Vidiben?Remélem mikor mi megyünk jó irányítója lesz a Top Spinnek,mert keményebb programot szertnénk a bnőmmel:)Akkor fogjuk elsőnek kipróbálni...Az előző kérdésemre is megköszönném a választ!
  • Szőlőmag
    #668
    BreakGK,köszike a választ!Azt is meg tudnád nekem mondani,hogy hásználják.e azt a 8-at?És pl.lehet kérni hogy most másik programot használjanak?
  • BreakGk
    #667
    Például a Spinning Coaster, is azért nincs még átadva a vendégek részére, mert próbálgatják, tesztelik, az esetlegesen felmerülő hibákat javítják, hogy hibátlan működést biztosítsanak a vendégek részére. Az új játékok( a régiek is) maximálisan biztonságosak. Minden nap a 10 órai nyitás elött, a karbantartók reggel 7 órától az összes üzem átvizsgálásával kezdik a napot. Napi karbantartási munkák vannak. És ahogy én hallottam, ez a viziparkos baleset, pont ennek hiánya miatt történt. Egy frissen összeszerelt új gépnél pedig kínos alapossággal vizsgálnak át mindent, mielött megadják rá az engedélyt (műszakit, biztonságit, alkalmasságit), hogy azon menetenként akár 40-50 ember szórakozzon...
    És igaz, hogy nem én vagyok BKG, de én is el tudom mondani, hogy a Top Spinen összesen 8 külömböző program van.
  • Bryan19
    #666
    Véleményem szerint elég biztonságosak ezek a hinták, nagyon kicsi az esélye hogy vmi baleset történjen. Vegyük csak a spinning coastert, már mióta kész van és még mindig tesztelik.
  • Szőlőmag
    #665
    Bocs,de szeretném megkérdezni BKG-t hogy a Top Spinnek van más programja is?Vagyis nem csak az ami ált.ban megy?
  • Wolfsnack
    #664
    az embernek elmegy a bizalma amikor meghibásodásról hall
    főleg azok után hogy, egy viziparkban halálos baleset volt
    ezek az "új játékok" mennyire újak? mennyire kopottak, mennyire idősek?
    zötykölik ezer kilométereket itt összerakják, aztán működik (ha működik)
    egyáltalán összeállítás előtt bevizsgálják ezeket hogy nem keletkezett-e hajszálrepedés vagy egyéb károsodás?
    elég nagy terhelésnek vannak kitéve ezek a gépek és ha valami leszakad menet közben akkor nem egy-két ember hal meg
  • BKG
    #663
    Teljes árú jegy: 4700Ft
    Kedvezményes jegy ( 3 éves kortól 140 cm-ig): 3300Ft
    Éjszakai: 2500Ft
    0-3 éves korig: Ingyenes
    Ezek a jegyárak az egész szezonra szólnak!!!
  • BreakGk
    #662
    Átmeneti meghibásodások minden üzemnél szoktak lenni. Ahogy tudják, ki is javítják őket.
  • Prince of Máté
    #661
    Tegnap még 4400 volt, örülök, főleg hogy hétfőn megyek...
  • Bryan19
    #660
    Két éve még 3100Ft a jegy, nem tudom meddig emelik már...
  • Bryan19
    #659
    Fölemelték a jegyárakat, mostmár a teljes áru jegy 4700Ft, az éjszakai meg 2500Ft.
  • Prince of Máté
    #658
    Csak így naponta meghibásodnak? :S
    Spinning Coasterrel mi van?
  • Szőlőmag
    #657
    Ez egy tök kafa menet a F.C-nál...Ilyet mikor adnak?
    Bocs ezt a mondatot le venném,mert lett volna előtte egy link,csak a rendszer nem engedte...Mert még nem telt le vmi 30 nap...:)
  • Szőlőmag
    #656
    Hello mindenkinek.Most regisztem(ill.tegnapelőtt)
    Most megyünk aug.15-én Vidámparkba,és úgy indulok hogy kipróbálom a Flying Circust,Top Spint/Scant,szval mindent:)
    Am a Top Spinnek van több programja is?És ilyet lehet kérni?Ha vki beszámnolna nékem ilyenekről megköszönném...xD
    Ez egy tök kafa menet a F.C-nál...Ilyet mikor adnak?
  • BreakGk
    #655
    A Sky is, meg a T-rex is újra üzemel... :D
  • Prince of Máté
    #654
    És mért nem megy? Meghibásodott, vagy mi? Én hétfőn mennék, addigra ki lesz javítva?
  • BreakGk
    #653
    Amúgy nem tudom, hogy tudtok-e róla, de éjszakai nyitvatartás, már csütörtökönként is lesz, tegnap is volt, de a forgalom a 10-e volt a többi éjszakának...
  • BreakGk
    #652
    A circus megy, a Skyflyer, meg a T-rex nem:S
  • Bryan19
    #651
    Valószínűleg működik csak nem frissítik a honlapot úgy mint a többi játék is amihez oda van írva.
  • Moros
    #650
    A honlap szerint a flying circus és a skyflyer ma nem működik. Ez igaz?
  • culik
    #649
    Top Scan:
    http://www.youtube.com/watch?v=gpZXJT4PnrE&feature=related
  • culik
    #648
    Flying Circus éjszaka:
    http://www.youtube.com/watch?v=KfIJ6K_DGYY
  • Dar0X
    #647
    Ez egy jóhír...:DDD És esetleg ha megkérem a Top Scan irányítoját, hogy mennyne hátrafele is, akkor megenné nekem? ^^ Flyingnál rendesek voltak..:DDDD Ott csak miattam vagy 5ször megtették..xD
  • BKG
    #646
    Amúgy a világon a legjobb program még mindig nálunk megy az ikaruson. Hátra felé pedig nem olyan élvezetes mint előre.
  • sb1
    #645
    Jah, jogos spanyolban, a port aventurában a parkbejárat mellett ki van függesztve a részvételi szabály! Magába foglalja, hogy amennyibe a park hibájából kívül történik bármilyen rongálás, SZENNYEZÉS, akkor annak a javítási, takarítási költségeit a vendégnek kell megtérítenie! A park így is állandóan tömve van, pedig a belépő csöppet borsosabb(42 euró) mint itthon....igaz, 3 nap is kevés, hogy az egészet bejárd :D !

    De mivel állítólag szépen meg van csinálva most a mi parkunk is, augusztus végén én is kilátogatok, kivi vagyok, milyen lett!
  • Bryan19
    #644
    A honlapot sztem max ha hetente 1x frissítik
  • Ebihall
    #643
    Igy van aki nem birja nem kell felszálni rá üljön a repülö szönyegre!!!Nehogy már én azért ne élvezhessem teljes pompájában a játékokat mert kati néni összehányta magát!!!Vidámpark
  • Prince of Máté
    #642
    A holnapon még mindig az áll, hogy nem működnek, ezek szerint nem frissítették?
  • BKG
    #641
    Megy a top scan néha hátrafelé de még ezt sem bírják a vendégek és nem igazán szeretnénk minden menet után takarítani a gépet a hányásoktól:S De nem olyan lájtos így sem a menet én már ültem rajta és nagyon jó.
    Kísérőjegy meg nincsen max a dzsungeles meseparkos jegyet lehet annak venni. A spinning kivételével megy az összes játék max meghibásodnak nap közben.
  • Dar0X
    #640
    Most úgye ez cska vicc, hogy a Top Csan nem megy hátrafele, és csak előrefele max 2 percet?:O Ha ez komoly, akkor szinte else megyek....jéézusom, ha már az Ikarus itt nem megy hátrafele, pedig elég gagyi és lájtos, akkor legalább a Top Scan mehetne...x)))) Nemááár...:DDD Vicc az egész:)))
  • makkinz
    #639
    Kísérőjegyről azt olvastam, h létezik, csak titkolják és hogy 1500 ft.
    a videó meg Qvajó *-*
  • Ebihall
    #638
    Elég volt most akarom mindet!!!Vidámpark
  • Bryan19
    #637
    Simán kinézem belőlük hogy már jók csak elfelejtették levenni a honlapról ezt a kiírást. Szerintem az a legjobb hogy ha fölhívjátok a vidámparkot és megkérditek előző nap.