1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • marcellp
    #716
    Népszerű lett a vidámparki fórum!!!
  • BreakGk
    #715
    Csak szólok, hogy tudjatok róla, hogy a Spinning Coaster, és a Top scan egy ideig most nem fog menni tudtommal...
  • SzilajGK
    #714
    Hát aki szereti a Topspin-en a vizet az sajnálhatja h ma nem jött, szinte ki se kapcsoltuk:D na meg lement pár progi is... és amúgy de igenis sokat fogtok várakozni péntek-szombat éjjel. Egyelőre a csüt este a nyerő mert még nem jutott be annyira a köztudatba
  • aladab
    #713
    majd megnezlek teged 40ev mulva :D paraszt
  • pgguru6
    #712
    BreakG(ép)K(ezelő) azt láttad hogy egy nénike is pörgött a denszen? :D én nagyon sokat röhögtem rajta, annyira vicces volt a feje. azt vártam mikor repül ki a műfogsora :P:P
  • aladab
    #711
    na remelem szombat este minden mukodni fog, mert nagyon ugy nez ki, h megyunk :)
    tenyleg, nagyon sokat kell sorakozni szombaton? nemh befizetunk, aztan 3 jatekra kerulunk fel :)
  • Szőlőmag
    #710
    Remélem 15-én szombaton is jó irányítók lesznek:)Am.BKG te merre vagy?Melyik játéknál?Már BreakGk megtárgyaltuk,de ő sajna nem lesz...:(De te hol vagy?Ha megmondot majd szívesen rádszólunk,hogy nyomj egy fajin menetet nekünk.
  • Csabi2007
    #709
    thx a válaszokért
  • BKG
    #708
    Jó látni hogy egyre több a GK errefelé. Hát igen asszem mi egy külön faj vagyunk ott bent a vidiben, főleg ha gépeket irányíthatunk.
  • BreakGk
    #707
    Nem kell hálálkodni... Mi sem megyünk hülyéskedésért a szomszédba...
  • pgguru6
    #706
    gondoltam hogy fórumosok is ott vannak köztük :D sokat röhögtem a csajokon, főleg mikor megállás nélkül hisztiztek hogy vizes lett a bugyijuk :D örök hálám nektek :P hát a topscan-nél a gépkezelőknek nem kellett kétszer mondani hogy pörgesség meg rendesen.
  • SzilajGK
    #705
    Erről a Topscan körről csak annyit h elég light volt kapj ki 1oan gépkezelőt aki visszafelé is forgatja
  • BreakGk
    #704
    Tippünk sincs kikről beszélsz a tegnapi topspin-es esettel kapcsolatban:D:P
  • SzilajGK
    #703
    Tippünk sincs kikről beszélsz a tegnapi topspin-es esettel kapcsolatban:D:P
  • pgguru6
    #702
    sokkal jobban rángat, gyorsabb is, mert nagyobb ugye. a szélén ülve az igazi. és úgy bírtam ki hogy ordítottam végig, rosszul lettem volna ha csöndben vagyok :P ja az is nagy volt hogy eső után, top spinen fröcskölték a vizet, nem csak utasokra, hanem a bámészkodókra is :P
  • Szőlőmag
    #701
    Mi 1 hét múlva szombaton megyünk...Xd
    Biztos kipróbálom majd a Top Scant:)És a többit is.
  • 01pepe02
    #700
    De a Top Scan miben durvább, mint a T-rex?
  • pgguru6
    #699
    na én is hazaértem a parkból. nagyon jól éreztük magunkat. 1. FlyingC 2.Trex 3.TopScan ésatöbbi, sajnos egyszer leszakadt az ég, de utána folytattuk, kemény volt a Scannél, mikor szállnék fel, elhányta magát egy gyerek. forogtam egyet, aztán fél óra mulva ismét szállok fel, mondta a gyerek hogy kemény menet lesz. tényleg nagyon durva volt, majdnem küldtem egy rókát én is :D szal csillagos 5 a TopScan. Trexbe ha nem lenne lábtartó, amivel bele tudom nyomni magam az ülésbe, akkor fájna mindenem. ja és a SkyFlyer sem rossz. A spinning egész nap ment, de csak tesztelés miatt. szoval TopScan-nél ha azt mondják durva menet lesz, akkor az tényleg durva lesz. próbáljátok ki :P
  • Barbicka
    #698
    Jaj, az nagyon jó lenne:D.
  • BKG
    #697
    Hát lehetséges hogy már holnap menni fog:D
  • Csabi2007
    #696
    és az igaz h jövő héten már működni fog a spinning coaster?
  • Wraith88
    #695
    Mi múlt héten, csütörtökön voltunk éjszaka. :)
    Flying Circus nem nagy szám, T-Rex olyan, mint tavaly. ^^
    A Top Spin-en voltak másféle programok is, de egyik sem volt jobb, mint ami nappal megy.
    Egyértelműen a Top Scan a legjobb, de az utolsó menet 1 óra körül 10 percesre sikerült, azért az már kemény volt. xD
  • bvpzrt
    #694
    ezen a kérdésen még dolgoznak az érintettek...
  • Csabi2007
    #693
    és az összes többi nem fog működni?
  • Csabi2007
    #692

    láttam a vidámpark oldalán h már üzemeltetik a Flying Circust meg a sky flyert
  • Csabi2007
    #691
    Ok köszke!
  • bvpzrt
    #690
    ezek mind:
    Dodgem
    T-Rex
    Top Spin
    Flying Circus
    Hip-Hop
    Break-Dance
    Ikarus
    Túlvilág Kapuja - Horror utazás
    Sky Flyer
    Top Scan
    Gokart
  • bvpzrt
    #689
    Sziasztok, pár napja fedeztem fel ezt a fórumot, és úgy döntöttem, h regisztrálok. Sok érdekes dolgot olvastam :) a weboldalhoz hozzászólónak üzenem, hogy történetesen tudom ki csinálja az oldalt, ki az aki tölti infókkal, és frissíti, akár 7végén is, hogy ti mindig naprakészek legyetek. Szóval ami az oldalon fent van, az mindig jó infó... egyébként én emléxem a régi weboldalra is..... gondolom ti is különbséget tudtok tenni... apropó Túlvilák Kapuja nevezetű üzem videóját nézzétek meg... nagyon komoly.... meg sztem maga a játék is az....
  • Csabi2007
    #688
    aki mostanság járt a vidámparkba éjszaka milyen játékok működtek?
  • Prince of Máté
    #687
    Top Scanen ülni valami isteni érzés volt, ahogy repülsz a magasban :)
    Mindenképpen ki kell próbálni!!
  • Desiderata #686
    ne a külső ülésekre ülj, hanem a tengelyhez közelebbire, mert ott kisebb erő hat rád
  • makkinz
    #685
    Hát igen, a videó alapjn tényleg durvának látszik, ami annyit jelent, hogy én biztos felülökrá:D
  • Szőlőmag
    #684
    makkinz kérdése engem is érdekel:)Mennyire durva a Top Scan?A T-rexhez,vagy a Top Spinhez képest?Láttam egy videót róla,és a csaj ezt kiabálja:SEGÍTSÉG!szedjetek le innen...ÁÁÁÁ:):):D
    Tök durvának látszikXD
    http://www.youtube.com/watch?v=gpZXJT4PnrE
  • BreakGk
    #683
    Flyingon mindenkire odamennek és rányomják a kart, mint a többi gépnél is... a Spinning h mikor fog menni, azt még mi se tudjuk bent...
  • makkinz
    #682
    Az nagyonjó *-* És a Flyingon mindenkihez odamentek és rányomták a biztonsági kart? :o
    Valamelyik dolgozó , nemtudjátok h hétvégén fog-e működni a Spinning? Majd amúgyis telefonálok, na mind1, de hétvégén mennénk, de ha csak pár napot kéne várni akkor nkább akkor mennénk amikor van spinning is. Am. Mondmárel h mennyire durva a Top Scan? :D Nővérem nemakar rá felülni de úgyis felrángatom :D
  • Prince of Máté
    #681
    Egyszer megkértem őket, de azt mondták inkább estefelé nyomják. Aztán láttam párszor 5-6 után, hogy más program ment a Top Spinen :D
  • Szőlőmag
    #680
    Prince of Máté örülök én is hogy jó volt:)Am.a Top Spinen téleg lehet mondani hogy más programba nyomják?
  • BreakGk
    #679
    Örülök, hogy tetszett... Kedves Szőlőmag... Sajnálom, de a nyaralásom nem kis szervezés árán intéztem el... Majd akkor legközelebb:)
  • Prince of Máté
    #678
    Nagyon jók az új cuccok, különösen a Top Scan :D
    T-rex geciparás
  • Szőlőmag
    #677
    Én mennék,csak marha messze vagyunk Bp.-től és hát 10.000-az út...Ezért csak 1-2 évente látogathatom a Vidámparkot.És pont akkorra jó a bnőmnek.:)De nem baj,majd mesélek nektekXD