1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Prince of Máté
    #756
    Még 2007 szeptemberében Nem kell más - Road menetet fogtam ki, az is zúzott :D
  • makkinz
    #755
    ó franc, akkor még 1% esély sins rá hogy felüljek :Ð meg britney-t kérnék a Breaken strobival (Y) Stroboszkópos Breake a kedvencem *-*
  • Prince of Máté
    #754
    Túlvilág kapujáról tilos képet/hangot rögzíteni... Legalábbis ez van a táblán :/
    Egyébként nekem van csomó cuccról saját onride videóm, pl top spin, looping :D
  • makkinz
    #753
    ha igen én biztos prodigy-t kérnék :D
  • makkinz
    #752
    túlvilág kapuja meg top scan meg sky flyer :Ð
  • Prince of Máté
    #751
    Egyébként Break-en lehet zenét kérni? :D
  • makkinz
    #750
    az olyan 200 főt jelent?:D amúgy az jó mert breaken szerssük a durva meneteket sok stroboszkóppal :Ð és a többi játékon estére atomatikusan beturvítják a meneteket?:D
  • SzilajGK
    #749
    Ja és örülök h tetszett a videó,ha szeretnétek csinálunk még mondjátok melyik játékról(bár előbb utóbb mindről csinálunk kivül-belülről..)
  • SzilajGK
    #748
    Csütörtökön egyre többen szoktak lenni igen de még talán mindig kevésbé jutott be a köztudatba mint a péntek szombat.
  • BreakGk
    #747
    Videók még vannak, de azok emlékek:D Szép hangunk van rajta... Csütörtök este Elvileg SzilajGk-val 2-en leszünk Breaken, ha a főnökség tartja a szavát, és nem variál megint bele...
  • makkinz
    #746
    Úgy mellesleg, csütörtök este ott lesz valamelyik GK? és sokan szoktak lenni?
  • makkinz
    #745
    ÓóÓó tényleg vannak új képek^^ kösz h szóltál, és ezek után eldöntöttem, hogy ez az a játék amibe nem fogok felülni.m láttam a top scant... Az überbrutál kívülről xD
  • Desiderata #744
    videók és fotók jöhetnek még!
  • felipemassafan
    #743
    tegnap valakinek a karján VIP karszalagot láttam, h lehet olyat kapni? ill mire jó, tudja valaki?
  • aladab
    #742
    na voltunk tegnap, marha sokan voltak :D de azert a Top Scant igy is kiprobaltuk, meg tettem fel egy eleg bena videot a Skyflyerrol, asszem meg nincs rola Youtube-on
    http://www.youtube.com/watch?v=sGG-J4POUpg
  • Szőlőmag
    #741
    Mi pontosan 1 hét múlva megyünk...Szombatból vasárnap lettxDMakkinz nézd meg a Vidi honlapján a Túlvilág kapuját,vannak képek,és videó is:)
  • felipemassafan
    #740
    Ha ott voltál a vidámparkban ma, és július 22-én..."tudod" h miért... msn:[email protected]
  • makkinz
    #739
    Vasárnapból Csütörtök este lett. :Ð Olyankor sokan vannak? Amúgy a túlvilág kapuja mennyira félelmetes? :]
  • pgguru6
    #738
    mi bementünk sima jeggyel és felültünk a dzsungel vasútra (volt szellemkastély) nekem ott legjobban az a kis kézi vasút tetszik, csak azt már nem használhatom. elég szép lett az a környék. jó szórakozást azoknak akik most fognak menni!
  • 01pepe02
    #737
    Suli kezdés előtt ugye várható a spinning coaster?
  • Prince of Máté
    #736
    Augusztustól megszűnt a dzsungel mesepark jegy, kell a pénz a vidámparknak...
  • 01pepe02
    #735
    Felnőtteknek lehet venni a dzsungel meseparkba szóló jegyet?
  • Szőlőmag
    #734
    Sztem ne veszekedjetek,mert semmire se jó...SzilajGK marha jó a Dance-s videód.:)Köszönet nektek érteNagyon jól sikerült,és az eggyik kedvenc számom megy közben.És ha vmi nem működik,az télleg nem a GK-k hibája,sőtt senkijé...Az a lényeg hogy meg lehet javítaniNEM?Am ti szoktatok az Ikaruson?Nekünk mániánk:):)
  • aladab
    #733
    itt most nem a meglepetesrol van szo, en eddig ahanyszor voltam, vmi mindig rossz volt, ugyhogy mar fel vagyok keszulve, csak egy picit idegesito, nem gondolod kedves BreakGK ?! :P az intelligencia-szintemmel semmi gond, csak neha kiborul a bili! :D
    na kossz az infot addigis, ma este megyunk
  • makkinz
    #732
    Vasárnap akkor még van esély, hogy eljutunk talán... de a spinninge t azért sajnálom, egyik nővérem csak azért akart menni :Ð
  • BreakGk
    #731
    Nem kell ráparázni a dolgokra... Megy a Top Scan-t mert megcsinálták... Van önkritikánk... De van annál is nagyobb önuralmunk, az értelmiségi vendégek miatt... A Spinningről, meg még nem tudunk semmit, hogy mikortól fog menni... Mi itt igyekszünk naprakészen tájékoztatni titeket, de nem fogjuk akkor törni magunkat... Utazgassatok 300 km-t, és akkor ott vegyétek észre, hogy mi nem megy... Az bizonyára sokkal kellemesebb "meglepetés" lesz...
  • Barbicka
    #730
    Én se örülök ennek a hírnek, mert mi is elég messze lakunk Pesttől, és amikor legutóbb voltunk júliusban, fejenként kb. 10 000 Ft elment arra a napra, és egyik új játékot se tudtuk kipróbálni (a Flying Circust se, mert meghibásodott). Ez eléggé elrontotta a kedvem:(. Akik pestiek, nekik könnyű, mert helyben vannak, de akik messze laknak, azoknak valóban el tudja venni a kedvüket, hogy több hónapnyi várakozás és nehéz összeszervezés után nem tudják kipróbálni az új játékokat. És az utazás egyáltalán nem olcsó. Persze nem a parkot hibáztatom, és fő, hogy biztonságosak legyenek a gépek, csak hát tényleg egy kicsit elkeserítő:S.
    Mi még augusztus 20. előtt szeretnénk valamelyik nap menni, mert utána sajnos nem mindenki ér rá. Ha esetleg valamelyik dolgozó tudja, hogy fognak-e addig működni, nagyon megköszönném az információt:).
  • Szőlőmag
    #729
    Mi is nagyon messziről vagyunk,és rémélem szombaton(15-én)működni fog minden,mert nehéz volt összeszervezni:D
  • aladab
    #728
    es a lenyeg, nemtom kit dobna fel, hogy 300km-t autozik, es allhat a rossz gep elott, aztan szinten 300-at rosszekdvuen haza :S
    raadasul most sikerult raszednem 3havert, hogy jojjenek, szoval nagyon jol jon ez most ki!
  • aladab
    #727
    hude kedves itt mindenki :D egy kis onkritika rafernek a GK-kra :D
    nekem csak annyi a problemam, hogy valaki honapokat var arra, hogy minden mukodjon, es erre naponta vmi elromlik, ez szerintem nevetseges!
    most vki befizeti a belepot, es meg tobbet sorakozhat a tobbi jatekra, mint eredetileg
  • 01pepe02
    #726
    Mármint csak este nem fognak menni vagy sehogy sem?
  • BreakGk
    #725
    Na figyelj ide... Biztos nem fog menni éjjel még... És nem lett kibaszás a vidámpark... Akkor van rábaszás, ha hasonló épfelfogású vendégekkel van tele, mint pl te...
  • SzilajGK
    #724
    http://www.youtube.com/watch?v=SQkMMONudHo
  • SzilajGK
    #723
    Kedves mélyen tisztelt aladab!
    INKÁBB ÖRÜLJ H SZÓLUNK ÉS NEM MÉSZ BE POTYÁRA, ha meg nagyon szeretnél 1 olyan gépen ülni aminek bármiféle átmeneti hibája van akkor megkérnénk h a mazoizmus más formáját válaszd köszönjünk megértésed
    Ja és érdeklődöknek tegnap csináltunk 1 felvételt BreakGK-val kis étvágygerjesztőnek aki még nem volt éjjel,reméljük teccik
  • aladab
    #722
    ok, draga pgguru6 :DD
    a Top Scan meg szepen csak menjen szombaton, total kibas.as lett ez a vidampark
  • SzilajGK
    #721
    Meddig nem működnek? PASSZ hülyeséget nem akarunk mondani ha tudunk vlmit írunk
  • pgguru6
    #720
    senki nem mondta hogy gúnyból nevettem rajta, vicces, és aranyos volt, nameg bátor. szoval be lehet fogni, kedves aladab
  • 01pepe02
    #719
    Meddig nem fognak működni?
  • makkinz
    #718
    De velem mindíg kicsesz a sors már kezdek hozzászokni :D
  • makkinz
    #717
    de ne má' :| Kb várok 2 hónaot h jóidő legyen és a nővéremék segge nefagyjon hozzáa játokokhoz, utána 1 hónapig esik az eső, most meg nem működnek a játékok. Ez kib*szott jó