1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • napstR
    #796
    Nagyon jó volt a mai nap, nem voltak sokan, ment minden gép, minden szuper volt!
    Favoritom a Top Scan lett, szédületesen jó hátramenetben :)
    A T-Rex-szel az volt a gondom, hogy mivel én minden nap kondizok elég széles vállam van és alig fértem be, aztán meg úgy rám szorította a biztonsági cuccot h beszorult a kezem és menet végére kb elhalt úgy elzsibbadt...
    A Flying Circus-t nem igazán élveztem. Alapból nem szeretem, hogy ha fejjel lefelé megállítanak, ráadásul ez nem is kis ideig és teli ment a fejem vérrel, szemem be is vörösödött, annyira nem jött be.
    Top Spin nem rossz, de egy Top Scan vagy T-rex után elég gyenge :)
    A Break Dance is hatalmas volt! Nem tudom ki volt a kezelő, de jó zene és jó program ment! Respect!:D
    Nagyjából ennyi amit tudtam írni az estéről, visszatérő vendég leszek az esti vidámparkban:P
  • napstR
    #795
    Nagyon jó volt a mai nap, nem voltak sokan, ment minden gép, minden szuper volt! Favoritom a Top Scan lett, szédületesen jó hátramenetben :) A T-Rex-szel az volt a gondom, hogy mivel én minden nap kondizok elég széles vállam van és alig fértem be, aztán meg úgy rám szorította a biztonsági cuccot h beszorult a kezem és menet végére kb elhalt úgy elzsibbadt... A Flying Circus-t nem igazán élveztem. Alapból nem szeretem, hogy ha fejjel lefelé megállítanak, ráadásul ez nem is kis ideig és teli ment a fejem vérrel, szemem be is vörösödött, annyira nem jött be. Top Spin nem rossz, de egy Top Scan vagy T-rex után elég gyenge :) A Break Dance is nagyon jó volt! Nem tu
  • Barbicka
    #794
    Juj, már nagyon várom a vasárnapot.:) Akkor a Spinninget már ki is próbálhatjuk, ugye?:P
  • BKG
    #793
    Aki holnap jön este akkor megtalál az egyik hánytatós üzemen, mint segítő.
    Vasárnap minden menni fog kivéve ha addig nem romlik el
  • 01pepe02
    #792
    én úgy tudom, hogy csak este nem megy a torony
  • aladab
    #791
    igaz, a combot majdnem ugy nyomja, mint a Flying Circusban, csak kenyelmesebb! es azert csak az egyik valladra tudsz tamaszkodni, mert nagyon huz oldalra! elony a nagyon szeles vall, de en vekony vagyok, es biztonsagosabbnak ereztem a T-rexnel
  • Szőlőmag
    #790
    Nekem is lenne pár kérdésem,ami azoknak szól akik már ültek rajtuk:)
    1)Igaz amit aladab írt,a Top Scan-ről,hogy nem annyira lötyögsz mint a T-rexben,a lábakat jól fogja,de csak az eggyik vállat?
    2)Vasárnap menni fog a Flying C.és a Top Spin?Ez a 2 lenne legfontosabb nekünk,és persze a 3 új,de legjobban az előzőek:D
    3)Igaz hogy a torony nem megy?
  • makkinz
    #789
    igen tényleg van mert én is mam megyek. hát tudomásom szerint igen de én is felfogom hívni őket. és ha úgyvesszük akkor beleesel a 195 cm alatt cuccba és nemhinném, hogy mérőszalaggal rohangálnak :D
  • napstR
    #788
    sziasztok! lenne pár kérdésem:
    1) tényleg van csütörtök este is éjszakai vidámpark? mert akkor ma mennénk mert azt hallottam péntek-szombaton nagy tömeg van.

    2) mai nap megy minden gép? mert szeretnénk mindent kipróbálni :)

    3) 194 cm vagyok. a holnapon az van h 195 cm-ig lehet igénybe venni. ez mennyire komoly?
  • Szőlőmag
    #787
    Barbicka akkor egyszerre megyünk,mert mi is Vasárnap:)Én is ki fogok próbálni mindent...Elég ciki de mi még a bnőmmel,a Top Spinen,és a Flying Circuson sem ültünkXDXDMAJD MOST
  • makkinz
    #786
    köszi a választ valaogy sejtettem xD
  • BreakGk
    #785
    Oks, meglátom mit tehetek...:) Spinning nem tudom h lesz éjszaka, de szerintem még nem lesz, csak nappal, és 8 után 1 perccel se fog már menni, szal tényleg cseszheted:)
  • makkinz
    #784
    én egy bohócos pólóban leszek és farmerban. ha látsz ha nem ha nem túl nagy kérés hogy sooooook strobi lenne benne? *-* ésőőő a spinning ugye csak 8ig üzemel? szal ha 8 után 10 percel megyek akkor már cseszhetem? xD
  • Barbicka
    #783
    Mi is most vasárnap megyünk. Már alig várom, hogy kipróbálhassam az új játékokat.:P
  • BreakGk
    #782
    Tegnap egész nap ott voltam a Spinningen... Működött pár leállással, de egyre jobb... Vendégek közt is sikert aratott, de éjszaka még nem hiszem, hogy üzemelni fog. Top Spinen éjszaka... Hááát...:P Én nem mondtam semmit... Aki ma este jön, az megtalál a Breaken...
  • makkinz
    #781
    és amúgy éjszakánként nyomnak top spinen más progit?
  • makkinz
    #780
    hát, ha 8kor engednek be nem hiszem, hogy elcsípem az uccsóó spinning menetet. am tényleg jólenne h menne hnap éjszaka de nemhiszm h fog :|
  • attila2211
    #779
    Komoly műküdik a Spinning? :D Yeahhh!:D És éjszaka is működni fog? :)
  • attila2211
    #778
    Sziasztok! :D
    Elvileg én is holnap este megyek! :D Egy dolgot sajnálok, hogy nem lesz Torony, de Hiphop igen. Én megcserélném! :P
  • BKG
    #777
    Mától működik a spinning is!!! Lehet jönni aki erre a játékra várt
  • makkinz
    #776
    Holnap este megyek ;D ha nem esik az eső ... remélem minden működni fog ;) holnap a Gk-k csinálják a Bréket? :D
  • Szőlőmag
    #775
    BreakGk télleg?WÁÁÁ:DEz tök jó.Akkor lehet h vas.működni fog?Amugy BKG akkor azt mond meg hogy általában mit szoktál kezelni...Bizti h látni fogjuk egymást,csak nem ismerjük majd meg:):)
  • BreakGk
    #774
    Valamelyik nap már át lesz adva a Spinning... Ma már szinte hibátlanul működött, 1-2 apró utólag korrigált hibát kivéve... Ültem is rajta:D Jópofának láccik, de naggyon komoly, ha benne ülsz:)
  • BKG
    #773
    Sokat nem tudok neked segíteni, hogy melyik gépnél leszek vagy hogy hol mert én is csak az nap tudom meg. De az éjszakait azt már úgy félig tudom de még nem tuti hogy oda kerülök így azt nem írom le.
  • Szőlőmag
    #772
    BKG megkérdezhetem hogy te mit csinálsz a vidiben?Csak ha gépkezelő vagy,akkor majd arra megyünk fel,amit irányítasz...:)
  • BKG
    #771
    Leszek vasárnap a vidiben. Pénteken este is leszek ha vki akkor szándékozik kijönni
  • 01pepe02
    #770
    Köszi a választ.
    A Spnningről még mindig semmi info?
    Jövő hét péntekre már várható?
  • Prince of Máté
    #769
    Nincs. Semmi kedvezmény sincs, csak BKV bérletre.
  • 01pepe02
    #768
    Nincs külön jegy hétköznapra? Ami olcsóbb?
  • rebííí
    #767
    Sziasztoook :D
    De rég jártam erre :D
    A Túlvilág Kapujára/ba felült valaki?xD
    Video meg képek alapján szerintem elégpara :D Vagy nemtudom...:D
    Amúgy most hogyhogy 4700lett a belépő minden szezonra?:O
  • Szőlőmag
    #766
    Már régen nem írtam nektekDe tök kafa,mert megváltozott a progy.Mégis csak Vasárnap megyünkMáté kösz a képeket,a Spinning C.remélem működni fog majd:):)BKG leszel vas.?Ha lesz vmielyik GK-szóljon,mert majd kérek progitXD
  • aladab
    #765
    a Top Scan-ben nem annyira lotyogsz, mint a T-rex-ben! a labat jol fogja, de csak az egyik vallat fogja a felso resz, mert olyan erovel huz jobbra!
  • makkinz
    #764
    erre a játéra majd 1x felakarok jutni xD nembaj h erről szól a hír, hogy meghibásodott én felülnékrá :Ð Kép
    Britnit csak azért írtam, hogy azt lehet énekelni. Én ott az olyan számokat szeretem amiknek tudom a szövegét és tudom énekelni :Ð
  • Desiderata #763
    Denevérként lógtak egy elromlott körhinta utasai, ők biztos nem kértek extra menetet
  • hgkj01
    #762
    Persze hogy nektek
  • BreakGk
    #761
    Nem kell más csak jó menet mi? :D:D Prodigy jöhet, de Britney kizárt. hgkj01 ! Ez nekünk szól?:)
    Makkinz... Nem durvulnak be csak úgy a menetek... A zenekérés meg kedvfüggő:)
  • felipemassafan
    #760
    van aki tegnap délután volt a vidámparkban?
  • hgkj01
    #759
    pfff ide is befurakodtatok?
  • makkinz
    #758
    Tökjóók *-* a topscanben mennyire lötyög az ember? trexhez képest holvan a durvasági fok?:D
  • Prince of Máté
    #757
    Linkelek 2 képet, hétfőn csináltam.

    Top Scan



    Spinning Coaster