1274
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Bryan19
    Én is tegnap voltam a vidámparkba. Rengetegen voltak, baromi sokat kellett mindenhova sorbaállni. Ja a T-rex-et én is nagyon sajnáltam hogy nem működött. A top scan-re mikor először fölültem abszolút nem volt durva, aztán délután volt egy óra pihenő fél 5-ig utána nagyon állat menetek voltak.Szerencsére oda nem kellett sorbaállni, mert sokan nem merték bevállalni. Én ennek csak örültem. Nem tudom ki lehetett a gépkezelő :P A flying circus is tetszet. A skyflyer-től nem voltam elájulva, jó volt, de nekem a titanic jobban bejött. A torony az most működött de 3 ülés rossz volt. A tulvilág kapuja azt hittem jobb.
  • napstR
    jah viszont iszonyat durva volt az utolsó pár menet a top scan-en... kár, hogy fél órát kellett sorba állni és így csak egyszer jött össze ilyen menet
  • 01pepe02
    Ezt a "mázlit"...
    Nem ment a T-rex meg a Spinning
  • napstR
    sziasztok! nah én holnap megyek megint, mert nagyon tetszett a múltkor :D kezelők kik lesznek és hol lesznek, lehet beköszönnék :D továbbá megy minden srácok? köszi előre is az infókat ;)
  • attila2211
    És a torony működött? Mert nekünk valaki azt mondta, h valami programhiba van.
  • BKG
    Hát én annyira nem örültem neki,kb volt bent 200 ember:S Nem volt olyan hangulat, mint eddig. Akkor lehet tegnap még találkoztunk is
  • lilafarkas
    Tegnap voltunk, (szerdán) nagyon kevesen voltak. Vicces volt, hogy az ikaruson többször is csak ketten ültünk. A Sky Flyer egyetlen hibája, hogy nincs rajta semmi kapaszkodó amikor fejjel lefele lógsz, sztem vállfogónak lennie kéne. A Hipp-Hopp nagyon jó, vagy 10x felültünk rá. Kár, hogy nincs este több dolog nyitva...Mázli volt ez a tömegmentes nap :)
  • aladab
    kossz, csak kar, hogy a Move It-os menetnek lemaradt a vege, ami a legjobb volt! haver nem nagyon ért a mobilomhoz :D
  • BreakGk
    Holnap este újra Vidámparkban:D Jó a nyaralás, de hamar eltelik az idő...:D
  • 01pepe02
    Tök jók a videók
  • aladab
    Raktam fel ket videot, akit erdekel, nezze meg!
    Az egyik a Move It, amire egy csajszi haverral ultunk fel meg nyar elejen, jo lenne a vidibe is egy ilyen, az egyik legjobb gep, a Top Scannel vetekszik! :D
    A masik meg az Extreme, amin most hetvegen ultunk, ez nem nez ki nagyon durvanak, de azert eleg para a masodik perctol. :)
    na ennyi
    http://www.youtube.com/watch?v=SIKjgdoRfBA
    http://www.youtube.com/watch?v=CC3yFFDXOa8
  • BKG
    Budapestiek Figyelem!!!!

I, II, III, IV, V, VI kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. augusztus 31 - szeptember 4 között.
    VII, VIII, IX, X, XI, XII kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. szeptember 7 - szeptember 11 között.
    XIII, XIV, XV, XVI, XVII, XVII kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. szeptember 14 - szeptember 18 között.
    XIX, XX, XXI, XXII, XXIII, kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. szeptember 21 - szeptember 25 között.

Ezen a héten a belépőjegy árából 30% kedvezményt biztosít a park az ezt igazoló dokumentum (lakcímkártya) felmutatása ellenében.
  • 01pepe02
    oké, köszi
  • Szőlőmag
    Jólvan nincs gon.Am ment minden:)
  • 01pepe02
    Én pénteken megyek majd a vidámparkba.
    Örülök, hogy ilyen jókat mondtok az új dolgokról, már nagyon kiváncsi vagyok.
    Működött minden ugye?
  • Barbicka
    Mi is vasárnap voltunk a vidámparkban. Szerencsére minden működött. A Top Scan az valami hihetetlenül jó volt, nagyon tetszett:D. Rendesen megpörgettek minket. Szerintem ez az egyik legjobb játék, most ez lett a kedvenceim egyike:P. Mondjuk a húgom már a látványától is rosszul volt:D.
    A Flying Circus is nagyon tetszett, csak kár, hogy amikor ültem rajta, elég rövid menetek voltak:(.
    A Skyflyer se volt rossz, de én mondjuk a Titanicot jobban élveztem, amikor még volt.
    A Spinning Coaster engem sem nyűgözött le annyira. Nem volt rossz, de nem lesz a kedvencem, az biztos. Minket nem állított meg menet közben, hanem amikor már bent ültünk a kocsiban és pont minket indítottak volna, akkor mondta a srác, hogy ki kellene szállni. Szóval megérte legalább negyedórát várni a sorban:D. De aztán később szerencsére megint minden rendben volt és kipróbálhattuk:).
  • BKG
    Gyerekek közelében voltam egész nap. Hát sajnálom, hogy nem ültetek fel a Top Scan-re mert nagyon jó. De pont úgy fogtátok akkor ki hogy nem járt arrafelé senki, pedig sokan voltam a parkban. De azért remélem jól érezted magad.
  • Prince of Máté
    Én nem akartalak megbántani, de tényleg nem értem miért ne lehetne ketten felülni. Mi is úgy voltunk... Hülyeség várni a tömegre. Egyébként a gépkezelők egy kis kabinban vannak.
  • Szőlőmag
    Én legalább ismerem a nagybetűket,és a mondatvégi írásjeleket!Ez volt az utolsó hogy ide írok,amúgy is van mostanában más dolgom is,mivel márciusra,csomagot hoz a gólya:)
  • Desiderata #815
    fogalmazás rulez de írj nyugodtan, majd próbáljuk dekódolni
  • Szőlőmag
    Egész délután nem ment,és senki irányítót nem is láttunk ott...Lehet h baj volt,lehet h nem...És akkor?Birka effektus hehe se vicces.Bocs de...áhh minek írjak ilyen hülyéknek.Tisztelet a kivételnek.
  • Desiderata #813
    ezt hívják birka effektusnak :)
  • Prince of Máté
    "A Top Scanen senki nem ült,és így ketten nem mmentünk fel rá"
    És akkor mivan?:D Ketten is fel lehet rá ülni.
  • Szőlőmag
    Ja és még a Spinning Coaster,megállított minket miközben mentünk felfele,ott álltunk vagy 2-3 pecet.Engem nem nyűgözött le,de érdemes kipróbálni.Az nagyon tetszett mikor hullámzott:)
  • Szőlőmag
    Na tegnap voltunk és marha jó volt!Akartok élménybeszámolót az újakról,és a régiekről is?Na mondom:
    T-rex-nagyon jó,most kicsit sokáig ment,nem úgy mint májusban,de jó volt.A biztonságát leszámítva,de legalább a lábam repkedettXD
    Flying Circus-8X ültünk fel rá,a durvább menetet nem engedtég meg,de isteni volt.Flying Circus forever:)
    Top Spin-Erre is 8-9X ültünk fel,a végén még a nézők is vizesek lettek,és mi is.
    Break Dance-Az irányítójának nagyon megköszönnénk,mert értett hozáá,ezen 5X ültünk,és a végén 5-6 óra fele már kemény progik mentek!
    Sky Flyer-Jó volt egyszer,de csak egyszer...Kár hogy nem tettek rá kapaszkodót,mert így fent,vagy oldalt a rácson kellett kapaszkodni.
    A Top Scanen senki nem ült,és így ketten nem mmentünk fel rá>3
    Jó nap volt,kivéve hogy este úgy kellett levakarni a lábamról a fekete piszkot:D
    Am.BKG hol voltál?Melyik játéknál???
  • aladab
    a tricepsszel nincs baj, mi fel tudtunk ra ulni, csak eleg erdekes latvany volt, ahogy egy fekete szekrol ugraltak fel az emberek :DDD
  • BreakGk
    Tényleg !!! Tegyétek meg szerdán !!! Én csak másnap leszek, mert még nyaralok, de gondolok mindenkire a Balatonból:D:D:D
  • BKG
    Aki szeretne este kijönni a parkba és nem szeretne nagy tömeget az megteheti AUGUSZTUS 19.-én SZERDÁN.Mert a nagy sikerre való tekintettel a park nyitva lesz akkor is.
  • Szőlőmag
    Fúúúú,holnap megyünk:)De várom már...Én is alacsony vagyok,csak 155-160 között valahol ezért a Top Scan sztem is durva lesz...De ha még kissebb voltam 140 alatt,is felbirtam magam nyomni a Toronyra,nemlessz itt gond:D:D
  • BreakGk
    Pedig még nem is olyan napot fogtál ki, hogy az a brigád van ott, akik tudnak hangulatot csinálni... Csak a fele volt ott... De az nem olyan remek... Egyszer fogj ki egy olyat, hogy én is meg a másik felem is ott van éjjel:) A Top Scan pedig tényleg szépeket írt a trepnibe...:D:D
  • SzilajGK
    Srácok a TopScan az 1 ien játék növesszetek 1 kis tricepszet és menni fog. Inkább legyen 1 kicsit magasabban minthogy túlsüllyedjen (volt rá példa teszt során)és "bájosan megsimogassa" a trepnit
  • aladab
    hehe, mikor mi voltunk, szeket nyomtak az emberek ala, es ugy ultettek fel oket :D
  • makkinz
    Bocsi, ez kimaradt. A top scannél volt egy srác aki alig tudodd felülni a helyére mert azok a pálcák magasan vannak és kb 5ödjére sikerült felugrania. meg az üzemeltetők segítettek az alacsonyaknak felülni nagyon lol :D
  • makkinz
    A top scanre azért nem ültünk fel mert, már csak a rózsaszín pálcikában volt hely és az pörgött a legjobban xd a Flying Circus lett az új fav *-* ne félelmetes és jóérzés benne ülni és ammikor fejjellefele lógsz egy kisit fura de nem vészes. A Sky Flyert is kihagytuk 1. mert a titanicon ültünk és akik leszálltak róla aztmondták h unalmasxD 2. olyan volt a hangja mint ami szét akar esni. Breake quvajóvolt. Meg ha megyek legközelebb nem lenne új játék amiben izgulhatnék az elején úgyhogy a top scan be lesz pótolva :D
  • Szőlőmag
    Ja am.meg akik Spinning miatt mennének a vidámpark.hu-n fel van téve,és vannak róla képek is:)Vasárnap forever
  • Szőlőmag
    Jaja,abba én is röpködtem,vagyis szó szerint átfordulásnál lötyögtem benne,hol az ülésen,hol a biztonsági izén lógtamXd
  • aladab
    nem kevered a T-rexet vmivel ossze? hisz abban mindenki ropkodni szokot :DD
  • napstR
    sry nem vágom miért küldte el félig megírva :D
  • napstR
    Nagyon jó volt a mai nap, nem voltak sokan, ment minden gép, minden szuper volt!
    Favoritom a Top Scan lett, szédületesen jó hátramenetben :)
    A T-Rex-szel az volt a gondom, hogy mivel én minden nap kondizok elég széles vállam van és alig fértem be, aztán meg úgy rám szorította a biztonsági cuccot h beszorult a kezem és menet végére kb elhalt úgy elzsibbadt...
    A Flying Circus-t nem igazán élveztem. Alapból nem szeretem, hogy ha fejjel lefelé megállítanak, ráadásul ez nem is kis ideig és teli ment a fejem vérrel, szemem be is vörösödött, annyira nem jött be.
    Top Spin nem rossz, de egy Top Scan vagy T-rex után elég gyenge :)
    A Break Dance is hatalmas volt! Nem tudom ki volt a kezelő, de jó zene és jó program ment! Respect!:D
    Nagyjából ennyi amit tudtam írni az estéről, visszatérő vendég leszek az esti vidámparkban:P
  • napstR
    Nagyon jó volt a mai nap, nem voltak sokan, ment minden gép, minden szuper volt! Favoritom a Top Scan lett, szédületesen jó hátramenetben :) A T-Rex-szel az volt a gondom, hogy mivel én minden nap kondizok elég széles vállam van és alig fértem be, aztán meg úgy rám szorította a biztonsági cuccot h beszorult a kezem és menet végére kb elhalt úgy elzsibbadt... A Flying Circus-t nem igazán élveztem. Alapból nem szeretem, hogy ha fejjel lefelé megállítanak, ráadásul ez nem is kis ideig és teli ment a fejem vérrel, szemem be is vörösödött, annyira nem jött be. Top Spin nem rossz, de egy Top Scan vagy T-rex után elég gyenge :) A Break Dance is nagyon jó volt! Nem tu