1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Pyro1985
    #836
    Sziasztok! mi tegnap éjszaka voltunk kint, nagyon, nagyon jóóó volt, annyira hangulatos éjszaka, bár igaz, hogy szétáztunk, de nem érdekelt, az volt a legjobb, mikor szakadó esőben, stroboszkóppal örjöngtünk a break dancen :) És nem csak mi voltunk ilyen elvetemültek, mikor 1 órája szakadt az eső, még akkor is sorban állás volt hozzá...:)
    Viszont haragszom most nagyon magamra, emrt a flyingra nem mertem felülni, ráparáztam, mikor megláttam élőben... Főleg,hogy az előttünk levő körben valaki összehányta magát... Nem dolgozott véletlen valamelyik GK közületek pont tegnap ott? Elég durva volt. Sűrűn előfordul az ilyen baleset? De a flyingra mindenképp fel szeretnék ülni még idén, mert most nagyon bánom, hogy kihagytam, főleg, hogy többiek odavoltak érte. Tényleg így, hogy ekkora sikere van az éjszakainak nem lehetne kicsit meghosszabbítani, mint aug 29.? Ha jó idő lesz szerintem simán tömeg lenne még szeptemberben is szombat vasárnap.
  • Bryan19
    #835
    A top scan tényleg a legszélén a legdurvább!Mikor hátrafelé ment az kemény volt :D
  • Bryan19
    #834
    Én is tegnap voltam a vidámparkba. Rengetegen voltak, baromi sokat kellett mindenhova sorbaállni. Ja a T-rex-et én is nagyon sajnáltam hogy nem működött. A top scan-re mikor először fölültem abszolút nem volt durva, aztán délután volt egy óra pihenő fél 5-ig utána nagyon állat menetek voltak.Szerencsére oda nem kellett sorbaállni, mert sokan nem merték bevállalni. Én ennek csak örültem. Nem tudom ki lehetett a gépkezelő :P A flying circus is tetszet. A skyflyer-től nem voltam elájulva, jó volt, de nekem a titanic jobban bejött. A torony az most működött de 3 ülés rossz volt. A tulvilág kapuja azt hittem jobb.
  • napstR
    #833
    jah viszont iszonyat durva volt az utolsó pár menet a top scan-en... kár, hogy fél órát kellett sorba állni és így csak egyszer jött össze ilyen menet
  • 01pepe02
    #832
    Ezt a "mázlit"...
    Nem ment a T-rex meg a Spinning
  • napstR
    #831
    sziasztok! nah én holnap megyek megint, mert nagyon tetszett a múltkor :D kezelők kik lesznek és hol lesznek, lehet beköszönnék :D továbbá megy minden srácok? köszi előre is az infókat ;)
  • attila2211
    #830
    És a torony működött? Mert nekünk valaki azt mondta, h valami programhiba van.
  • BKG
    #829
    Hát én annyira nem örültem neki,kb volt bent 200 ember:S Nem volt olyan hangulat, mint eddig. Akkor lehet tegnap még találkoztunk is
  • lilafarkas
    #828
    Tegnap voltunk, (szerdán) nagyon kevesen voltak. Vicces volt, hogy az ikaruson többször is csak ketten ültünk. A Sky Flyer egyetlen hibája, hogy nincs rajta semmi kapaszkodó amikor fejjel lefele lógsz, sztem vállfogónak lennie kéne. A Hipp-Hopp nagyon jó, vagy 10x felültünk rá. Kár, hogy nincs este több dolog nyitva...Mázli volt ez a tömegmentes nap :)
  • aladab
    #827
    kossz, csak kar, hogy a Move It-os menetnek lemaradt a vege, ami a legjobb volt! haver nem nagyon ért a mobilomhoz :D
  • BreakGk
    #826
    Holnap este újra Vidámparkban:D Jó a nyaralás, de hamar eltelik az idő...:D
  • 01pepe02
    #825
    Tök jók a videók
  • aladab
    #824
    Raktam fel ket videot, akit erdekel, nezze meg!
    Az egyik a Move It, amire egy csajszi haverral ultunk fel meg nyar elejen, jo lenne a vidibe is egy ilyen, az egyik legjobb gep, a Top Scannel vetekszik! :D
    A masik meg az Extreme, amin most hetvegen ultunk, ez nem nez ki nagyon durvanak, de azert eleg para a masodik perctol. :)
    na ennyi
    http://www.youtube.com/watch?v=SIKjgdoRfBA
    http://www.youtube.com/watch?v=CC3yFFDXOa8
  • BKG
    #823
    Budapestiek Figyelem!!!!

    I, II, III, IV, V, VI kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. augusztus 31 - szeptember 4 között.
    VII, VIII, IX, X, XI, XII kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. szeptember 7 - szeptember 11 között.
    XIII, XIV, XV, XVI, XVII, XVII kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. szeptember 14 - szeptember 18 között.
    XIX, XX, XXI, XXII, XXIII, kerületek figyelem!!! Mindenkit szeretettel várunk 2009. szeptember 21 - szeptember 25 között.

    Ezen a héten a belépőjegy árából 30% kedvezményt biztosít a park az ezt igazoló dokumentum (lakcímkártya) felmutatása ellenében.
  • 01pepe02
    #822
    oké, köszi
  • Szőlőmag
    #821
    Jólvan nincs gon.Am ment minden:)
  • 01pepe02
    #820
    Én pénteken megyek majd a vidámparkba.
    Örülök, hogy ilyen jókat mondtok az új dolgokról, már nagyon kiváncsi vagyok.
    Működött minden ugye?
  • Barbicka
    #819
    Mi is vasárnap voltunk a vidámparkban. Szerencsére minden működött. A Top Scan az valami hihetetlenül jó volt, nagyon tetszett:D. Rendesen megpörgettek minket. Szerintem ez az egyik legjobb játék, most ez lett a kedvenceim egyike:P. Mondjuk a húgom már a látványától is rosszul volt:D.
    A Flying Circus is nagyon tetszett, csak kár, hogy amikor ültem rajta, elég rövid menetek voltak:(.
    A Skyflyer se volt rossz, de én mondjuk a Titanicot jobban élveztem, amikor még volt.
    A Spinning Coaster engem sem nyűgözött le annyira. Nem volt rossz, de nem lesz a kedvencem, az biztos. Minket nem állított meg menet közben, hanem amikor már bent ültünk a kocsiban és pont minket indítottak volna, akkor mondta a srác, hogy ki kellene szállni. Szóval megérte legalább negyedórát várni a sorban:D. De aztán később szerencsére megint minden rendben volt és kipróbálhattuk:).
  • BKG
    #818
    Gyerekek közelében voltam egész nap. Hát sajnálom, hogy nem ültetek fel a Top Scan-re mert nagyon jó. De pont úgy fogtátok akkor ki hogy nem járt arrafelé senki, pedig sokan voltam a parkban. De azért remélem jól érezted magad.
  • Prince of Máté
    #817
    Én nem akartalak megbántani, de tényleg nem értem miért ne lehetne ketten felülni. Mi is úgy voltunk... Hülyeség várni a tömegre. Egyébként a gépkezelők egy kis kabinban vannak.
  • Szőlőmag
    #816
    Én legalább ismerem a nagybetűket,és a mondatvégi írásjeleket!Ez volt az utolsó hogy ide írok,amúgy is van mostanában más dolgom is,mivel márciusra,csomagot hoz a gólya:)
  • Desiderata #815
    fogalmazás rulez de írj nyugodtan, majd próbáljuk dekódolni
  • Szőlőmag
    #814
    Egész délután nem ment,és senki irányítót nem is láttunk ott...Lehet h baj volt,lehet h nem...És akkor?Birka effektus hehe se vicces.Bocs de...áhh minek írjak ilyen hülyéknek.Tisztelet a kivételnek.
  • Desiderata #813
    ezt hívják birka effektusnak :)
  • Prince of Máté
    #812
    "A Top Scanen senki nem ült,és így ketten nem mmentünk fel rá"
    És akkor mivan?:D Ketten is fel lehet rá ülni.
  • Szőlőmag
    #811
    Ja és még a Spinning Coaster,megállított minket miközben mentünk felfele,ott álltunk vagy 2-3 pecet.Engem nem nyűgözött le,de érdemes kipróbálni.Az nagyon tetszett mikor hullámzott:)
  • Szőlőmag
    #810
    Na tegnap voltunk és marha jó volt!Akartok élménybeszámolót az újakról,és a régiekről is?Na mondom:
    T-rex-nagyon jó,most kicsit sokáig ment,nem úgy mint májusban,de jó volt.A biztonságát leszámítva,de legalább a lábam repkedettXD
    Flying Circus-8X ültünk fel rá,a durvább menetet nem engedtég meg,de isteni volt.Flying Circus forever:)
    Top Spin-Erre is 8-9X ültünk fel,a végén még a nézők is vizesek lettek,és mi is.
    Break Dance-Az irányítójának nagyon megköszönnénk,mert értett hozáá,ezen 5X ültünk,és a végén 5-6 óra fele már kemény progik mentek!
    Sky Flyer-Jó volt egyszer,de csak egyszer...Kár hogy nem tettek rá kapaszkodót,mert így fent,vagy oldalt a rácson kellett kapaszkodni.
    A Top Scanen senki nem ült,és így ketten nem mmentünk fel rá>3
    Jó nap volt,kivéve hogy este úgy kellett levakarni a lábamról a fekete piszkot:D
    Am.BKG hol voltál?Melyik játéknál???
  • aladab
    #809
    a tricepsszel nincs baj, mi fel tudtunk ra ulni, csak eleg erdekes latvany volt, ahogy egy fekete szekrol ugraltak fel az emberek :DDD
  • BreakGk
    #808
    Tényleg !!! Tegyétek meg szerdán !!! Én csak másnap leszek, mert még nyaralok, de gondolok mindenkire a Balatonból:D:D:D
  • BKG
    #807
    Aki szeretne este kijönni a parkba és nem szeretne nagy tömeget az megteheti AUGUSZTUS 19.-én SZERDÁN.Mert a nagy sikerre való tekintettel a park nyitva lesz akkor is.
  • Szőlőmag
    #806
    Fúúúú,holnap megyünk:)De várom már...Én is alacsony vagyok,csak 155-160 között valahol ezért a Top Scan sztem is durva lesz...De ha még kissebb voltam 140 alatt,is felbirtam magam nyomni a Toronyra,nemlessz itt gond:D:D
  • BreakGk
    #805
    Pedig még nem is olyan napot fogtál ki, hogy az a brigád van ott, akik tudnak hangulatot csinálni... Csak a fele volt ott... De az nem olyan remek... Egyszer fogj ki egy olyat, hogy én is meg a másik felem is ott van éjjel:) A Top Scan pedig tényleg szépeket írt a trepnibe...:D:D
  • SzilajGK
    #804
    Srácok a TopScan az 1 ien játék növesszetek 1 kis tricepszet és menni fog. Inkább legyen 1 kicsit magasabban minthogy túlsüllyedjen (volt rá példa teszt során)és "bájosan megsimogassa" a trepnit
  • aladab
    #803
    hehe, mikor mi voltunk, szeket nyomtak az emberek ala, es ugy ultettek fel oket :D
  • makkinz
    #802
    Bocsi, ez kimaradt. A top scannél volt egy srác aki alig tudodd felülni a helyére mert azok a pálcák magasan vannak és kb 5ödjére sikerült felugrania. meg az üzemeltetők segítettek az alacsonyaknak felülni nagyon lol :D
  • makkinz
    #801
    A top scanre azért nem ültünk fel mert, már csak a rózsaszín pálcikában volt hely és az pörgött a legjobban xd a Flying Circus lett az új fav *-* ne félelmetes és jóérzés benne ülni és ammikor fejjellefele lógsz egy kisit fura de nem vészes. A Sky Flyert is kihagytuk 1. mert a titanicon ültünk és akik leszálltak róla aztmondták h unalmasxD 2. olyan volt a hangja mint ami szét akar esni. Breake quvajóvolt. Meg ha megyek legközelebb nem lenne új játék amiben izgulhatnék az elején úgyhogy a top scan be lesz pótolva :D
  • Szőlőmag
    #800
    Ja am.meg akik Spinning miatt mennének a vidámpark.hu-n fel van téve,és vannak róla képek is:)Vasárnap forever
  • Szőlőmag
    #799
    Jaja,abba én is röpködtem,vagyis szó szerint átfordulásnál lötyögtem benne,hol az ülésen,hol a biztonsági izén lógtamXd
  • aladab
    #798
    nem kevered a T-rexet vmivel ossze? hisz abban mindenki ropkodni szokot :DD
  • napstR
    #797
    sry nem vágom miért küldte el félig megírva :D