1276
Vidámparkok, hullámvasútak, élménybeszámolók
  • Wolfsnack
    #916
    Nyugalom emberek! Ez mind része a műsornak!
  • BreakGk
    #915
    Lassan 5 éve... Rendszeresen csak idén március óta voltam a Breaken... Hiányzik is piszkosul...
  • Pyro1985
    #914
    Octopus21, nekem ugyanez a félelmem ezeknél a fejjel lefelé forgós dolgoknál, hogy hiába tudom ésszel, hogy nem fog kinyílni a vállpánt, mikor épp lógunk lefele,és az egész test súllyommal nyomom kifele a pántot, akkor pszichikailag pánikolok,hogy kinyíllik... És pont a t-rexnél volt ilyen halál félelmem, mert mivel az bele sem nyom rendesen a székbe, állandóan ráestem a pántra, még csak kapaszkodni sem tudtam, huh nagyon rossz volt....:) De másoktól is ezt hallottam, hogy pl a flying circusba nagyon erősen belenyomnak a székbe, és hogy a csípődnél nyom befele, tehát így nem is érzed azt, amit pl a t-rexnél,hogy az egész felső testeddel nyomod kifele a pántot.
    Azaz érdekes, hogy pont a Práterben ültem az extasy-n, de az vicces volt, mert úgy ültem fel rá, hogy azt mondták,hogy sima break dance....na aztán kicsit meglepődtem, mikor elkezdtünk fejjel lefele fordulni....:):) DE a végén azt élveztem, hiába fejjel lefele forgott, de a t-rexen pl tényleg halál félelmem volt. Nem tudoma circuson mi lesz, ha ráveszem magam
    BreakGK, na majd akkor meglűtjuk, milyen az új break dances kezelő, emrt ha jó idő elsz hétvégén, elnézünk péntek vagy szombat éjszaka megint, kiváncsi leszek. Egyébként te mióta dolgozol a vidámparkba? Eddig mindig a break dancenál voltál?
  • 01pepe02
    #913
    huuuu
    az jó
    Nekem nagyon tetszett a t-rex.
    Csak túlságosan lötyögtem benne :S
    De amúgy nagyon bejött, hogy mind ahányszor ültem benne mindig más élmény nyújtott.
  • aladab
    #912
    hehe, en is akkor egy hettel elotte voltam :) aznap is volt vele valami gond, akkor volt egy "gondola", ami egesz menet alatt fejjel lefele ment! mi pont beleultunk, de halistennek atultettek egy masikba indulas elott :)
  • Octopus21
    #911
    Nyugodtabb lennék, ha tudnám, hogy milyen biztonsági rendszerrel működnek ezek a tartópántok:) Mondjuk tavaly láttam a tvben mikor a T-Rex beragadt nem tudták a vállpántokat kinyitni, szal akokr tuti nem nyilik csak ugy ki magától:) Amúgy akkor előtte egy héttel ültem rajt mikor ez történt. Nem lehetett kellemes fél órát fejjel lefelé lógni:S
  • aladab
    #910
    a vallpant nem fog kinyilni, nyugi! :) szerintem a vidamparkban a Flying Circuson tartanak legjobban! a labaid garantaltan fajni fognak utana :))
  • Octopus21
    #909
    Sziasztok.

    Szeptember 12-én mennénk a vidámparkba (nappal). Remélem üzemelni fog aznap minden király játék. Minden évben megprobálunk egyszer elmenni a vidámparkba. Nem pestiek vagyunk szal most is csak 12-én tudunk elmenni, ezért szeretném ha azok a játékok mennének amik érdekelnek. A vidámpark oldalán láttam h többször nem üzemelnek pont azo:(
    Sajnálom h a Looping Starmár nincs meg a vizihullámvasút:( Viszont kiváncsian várom az uj dolgokat. A biztonságon én is mindig aggódok főleg a magasan és fejjel lefelé működő gépeken. Attól parázok hogy útközben kinyílik a vállpánt:) Illetékesek esetleg tudják, hogy erre mi az esély meg h mennyire biztonságosak a gépek?:)
    Már elhatároztam h mindenre felülök, de általában az van h ha meglátok egy ilyen extrém cuccot élőben meg hallom a hangját meg a sikolyokat, akkor szükségem van pár óra mesecsónakozásra, amíg rászánom magam:D:D
    LÉegjobban a flying circus érdekel. Aki ült rajt attól kérdem h biztonságosan tartanak a pántok? A trexen már ültem meg a top spinen is. Top Spine biztonságban éreztem magam, a trexen már kevésbé:( Vállam is fájt utánna. Előre is köszi a válaszokért.
  • BreakGk
    #908
    Tényleg végig a Dodgemben leszek... H kit tettek a helyemre, azt majd meglátjátok... Nem mondok semmit... Se jót, se rosszat
  • aladab
    #907
    de en nem ertem sokan mitol felnek! ugyse esel ki semmibol, es ha pl. attol felsz, h leszakad az egesz, akkor a break danceben is mindez megtortenhet :P
  • Pyro1985
    #906
    Végül nem voltunk hétvégén a parkba, nem volt túl jó idő sem, meg bevallom tényleg elment a kedvem ettől, hogy még a break dance se lesz olyan, mint két hete...:s Mert nekem a vidámpark 80%-a a break danceról szól. Pont ma hívtam a vidámparkot, és mondták,hogy nyitva lesz most szeptemberben is még, de BreakGK, komolyan végig a dodgemnél leszel? Pont ott, az a legrosszabb az egész parkban...:s:s :( :( És kit tettek a helydre a breakhez? Tényleg nem értem az embereket...Józan ésszel kéne gondolkodni, és üzleti szemmel, de erről már beszéltem, hogy nekünk, szórakozni vágyó embereknek mi a fontosabb....
    Aladab, te egy bátor ember vagy...:) Sajnos én általában leblokkolok, mikor egy ilyen gépet látok, főleg ami fejjel lefele megy..:) a Break dance ezért a kedvencem, mert az nem is gyenge, de mégis még az élvezhető kategória, sőőt a legjobb buliÍ!!!!! :) De addig nem nyugszom, amíg a flying circust ki nem próbálom tényleg, azt nagyon nagyon szeretném....
  • aladab
    #905
    figyu, ha az Ejection Seatre felultem, szerinted egy hullamvasutat hagynek ki? :) hasonloan gyorsak es magasba megy mindketto
  • 01pepe02
    #904
    fúúúúúúúú nagyon bátor vagy
    és ha kijutnál Ohio-ba akkor a top thrill dragster-re is felülnél?
  • zevaro
    #903
    Sky Flyer és a T-REX működik már?
  • zevaro
    #902
    Éjszakai nyitvatartás lehet, hogy lesz, de akkor jó braek dances menet már aligha
  • BreakGk
    #901
    Szeptemberben is lesz éjszakai nyitvatartás, legalábbis erről van szó, meg úgy kaptam beosztást. Minden péntek, és szombat éjszaka fél 2ig Aki akar, megtalál a Dodgemben minden éjszaka
  • aladab
    #900
    jaj mar tudom melyikre gondolsz! na azt nem lattam ott sehol, pedig kiprobaltam volna! de pl. jo volt a Tornado is, sokkal jobb, mint amilyennek kinez
  • aladab
    #899
    air driving? olyanra nem emlekszem, es neten sem talaltam meg! nem a Volare-re gondolsz? az a hasonfekvos hullamvasut... abban is ultunk, nekem nem nagyon jott be, mert kenyelmetlen, de anyamnak tetszett meg a sracnak is, aki velunk volt! ja, az Ejection Seatre csak ketten lehet, peched volt :)
  • DarvasKristóf
    #898
    Ja, az "air diving" az megvan még? Tehát ahol hasonfekve lógnak és úgy húznak föl lassan majd dobnak le gyorsan?
  • DarvasKristóf
    #897
    Ejection Seat-re én nem tudtam fölülni anno, mert nem volt kivel, de a Turbo Boost az nagyon jó és nem annyira ijesztő, mint amilyennek látszik. Egy élvezetes villámgyors kavargás a bécsi éjszakában.
  • aladab
    #896
    abban a Turbo Boostban az volt a legjobb, mikor szalltak be a masik felebe, es legalabb harom pecig fent ultunk benne! jo volt a kilatas, csak eppen esett az eso :)
  • aladab
    #895
    ja, eszemben sem volt kihagyni! en nem felek semmiben :D van is mindkettorol videom, csak eleg benak, mert apu nem nagyon ert a tesom fenykepezojehez :)) fasza volt mindketto
  • 01pepe02
    #894
    Aladab!
    Te fel mertél ülni erre a kettőre???
    Ejektion Seat, Turbo Boost
  • aladab
    #893
    meg eppen anyu mondja, hogy ket eve, mikor o volt ott, sok mindent renovaltak, esh nagy rendetlenseg volt! de most nagyon szuper! a rengeteg jatekon kivul egy csomo bufe, kajalda van, vannak jatektermek, lovoldek! ajanlom mindenkinek, a budapestivel nem is lehet osszehasonlitani! egy baj van vele- rohadt draga! :D
  • aladab
    #892
    van par videom, meg kepem... amugy rengeteg dolog van ott, es egyaltalan nincs utazo vidampark erzes! nezz utana neten, youtubeon egy csomo video van! 6hullamvasut van, a Boomerang, Volare-ezek faszak, meg ketto eleg gyors, de azok nem mennek fejjel lefele... es meg ketto olyasmi, mint a pesti Spinning Coaster! sot meg ultunk hasonloban is, mint a pesti fahullamvasut, de ez kisebb volt! szal nagyon sok minden van!
  • Esplanade
    #891
    igaz én 10 éve voltam Praterben de nagyon drága és gyengus volt akkor, kb. olyan mintha a Városligetben lennének felállítva utazó vidámparkok
    pont a nyugati parkok profizmusát hiányoltam belőle
    de lehet azóta változtak a dolgok
    nem fotóztál esetleg? épült valami komolyabb hullámvasút? annó csak a kis szétszedhetők voltak
  • gklányzó
    #890
    ma ismételten meló.....kiváncsi vagyok mit tartogat ez a mai nap....
  • gklányzó
    #889
    igen akkor már bent voltam és melóztam!!!! csak ti nem voltatok bent:S:S:S:S:S és emiatt szomorú voltam....
  • aladab
    #888
    ja es meg egy valami nagyon szimpatikus volt... esoben is ment minden, meg ha egyedul is ult vki! jo, en ertem, hogy itt ugy jon a bevetel, ha mindig mukodnek a dolgok, de szerintem Pesten se kene megallni az eletnek egykis eso miatt... ja es asszem minden gepkezelo beszelt a menetek alatt es rohogott rajtunk :D
  • aladab
    #887
    na, a Prater tenyleg szazszor jobb a Budapestinel... minden valamire valo dolgot kiprobaltunk, egyfolytaban ultunk valamin :)! asszem a legjobb az a "parittyaszeruseg" volt :D az Extasy sztem jobb, mint a T-rex, mert gyorsabb, es nem ropkodtem benne annyira! ketszer is kiprobaltam! a Top Spin sokkal jobb, mint a Pesti, nem ertem, miert nem megy ilyen program azon is...
    árak?? na egy kettore emlekszek... Extasy: 3, Ejektion Seat: 15, Space Shot: 8, Tornado: 4, Boomerang: 5, Top Spin: 3, Circus Hoppala: 2,5, Volare: 5, Turbo Boost: 8, Fun House: 2,5... ha meg vmelyiknek szeretned tudni az arat, leirom, csak most nem fog az agyam :)
  • BreakGk
    #886
    De te bent vagy és már melózol
  • BreakGk
    #885
    Azért mert nem leszünk ?
  • gklányzó
    #884
    be fogok golyózni...már írni se tudok....
  • gklányzó
    #883
    mi lesz velem este????!!!! be fogok goylózni
  • BreakGk
    #882
    Köszönjük !
  • gklányzó
    #881
    BreakGk!!!!
    Lényegtelen hogy meik üzemen vagytok SzilajGk-val ti mindenhol megcsináljátok a fergeteges partyt....én már csak tudom rólatok...
  • napstR
    #880
    most csütörtökön többe voltak szerintem mint múlt hét pénteken... viszont 3 hete amikor szintén csütörtökön voltam, az pont jó volt, max 1 menetet kellett várni, kivéve a breaknél ott volt, hogy 2-őt, de még az is bőven belefér.
  • Prince of Máté
    #879
    Mi tegnap voltunk először éjjel a vidámparkba. Ugye 8-tól van az éjszakai nyitva tartás, odamentünk fél 8-ra, hát 9-re be is jutottunk. Az elején még 3 cuccra fel tudtunk ülni (Top Scan, Flying Circus, Top Spin), és akkor annyian lettek, hogy Break Dancere kerek 1 órát kellet várnunk... Kicsit elment tőle a kedvünk, mivel se Sky Flyer nem ment, se a T-rex, így kb 4 értelmes cucc volt. Utoljára mentünk még 1 Top Scant másfél óra sorban állás után, aztán annyi elég volt a várakozásból. Szal 2500-ért mentünk 5 menetet = 1 menet 500 ft volt. Jövő héten elvileg újra megyünk, szerintetek csütörtökön érdemes menni? Akkor biztos nem lesz nagy sor, de attól félek, hogy nem lesz ember se...
  • BreakGk
    #878
    Ennyi. Szerintem ebben mindent elmondtál ami a lényeg. Köszönöm szépen !Arról, hogy nem én leszek ott, nem én tehetek, hanem mások, akikről inkább nem írok ide semmit, mert nem publikus...
  • Dar0X
    #877
    Akkor se ér semmit, nem nyújt túl sokat, már elavult cucc...nahmeg a jó csajok imádják a veszélyt, ezmár azért annyira nem nagy cucc, mindenhol van ilyen.....unalmas....azok közül én csak a Shakeren ültem és az baszottjó, de a Booster is kibaszott jó lehet:)))