125
Mit sportoljak?
  • Lacrossefan
    #84
    Játssz Lacrosse-t! Mindenkinek mondom, főleg Budapesten tanulóknak v pestieknek h szálljatok be Lacrosse club alapításába! Mo.-n viszonylag ismeretlen sport, de épp ezért tele van lehetőségekkel és nagy a fejlődési tere, azaz eleinte szinte bárkiből lehet jó játékos! Akinek van kedve írjon ide a fórumra és majd kapcsolatba lépek vele.
  • banok
    #83
    amit szeretsz.
  • N1ggA
    #82
    Ha fizeted, benne vagyok :D
  • SnowGirl
    #81
    Boardozz :))) Télen snowboard nyáron wakeboard! :P
  • bens
    #80
    elég sok lehetőség van benne. a súlylőkéstől kezdve, a magasugráson át sok minden. ezért jó sport sztem. én nagyon szeretem.
  • Lombardini
    #79
    Maximum az atlétika jöhet számításba. :)
  • bens
    #78
    atlétika, szertorna, talajtorna...
  • Lombardini
    #77
    Na akkor másképpen fogalmazom, nem is küzdő sportra gondoltam. :)
  • bens
    #76
    kick-box
  • Lombardini
    #75
    Sziasztok! Én valami egyéni sportot keresek amit télen is lehetne csinálni. Nem testépítésre és nem is futásra gondoltam. Van valami tippetek?
  • bens
    #74
    atlétika
  • zvaragabor
    #73
    55-nél lehet hogy több vagyok, de nem hiszem hogy sokkal.

    "de ne az a konditerem fajta" ez alatt azt értettem, hogy ne gyúrás legyen. :)
  • Balazs15
    #72
    55 kg? akkor zabálj mint állat és kezdj el gyurni:D
  • zvaragabor
    #71
    Nincs túlsújom, 17 éves vagyok, kb 55 kiló, kb 170-72 centi magas,egészséges, ha ezek számítanak. :)
  • zvaragabor
    #70
    Hali. Mit sportoljak? Jó lenne ha lenne testépítő hatása, de ne az a konditerem fajta, hanem mint pölö egy...mint Csollány Szilveszter. Kültéri sport jó lenne. Közdősportok nem jönnek szóba.
  • szegedi judy
    #69
    Sziasztok Fórumozók!

    Jártatok mostanában a Rákóczi téren?? 2 hegymászó srác már napok óta fent lakik egy Discovery-s óriás plakát tetején, vagyis egy szűk állványzaton! Sátrat vertek! És fentről integetnek az arra járóknak...
    Ajánlok figyelmetekbe egy cikket,amire velük kapcsolatban rábukkantam. Hegymászók a Rákóczi téren:
    http://www.origo.hu/teve/2007033016meteren.html
    Üdv
  • hatalmasberi
    #68
    Hi Szerintem ezt sportoljátok:
    Fat body bilding és görnyedt ülés
    :))))
  • Palinko
    #67
    nem az, csak épp hogy gyorsabban észrevehető a fejlődés mint a fociban pl... na ez megint magánvélemény...
  • mate317
    #66
    Szerintem aki rájön hogy nemtud focizni mert hozzá sem tud szagolni a labdához (elpattan tőle, elesik benne, lufot rúg), azt hiszi, tud kosarazni, mert ott meg lehet fogni a labdát, könnyű még egy gyógytesisnek is ida dobni ahova akarja. Tehát azt hiszi ez egy könnyű sport. Pedig biztos nem az.
  • peacyg
    #65
    A gyúrástól szerintem semmilyen kiképzést nem fogsz bírni. Én anno gyúrtam és szerintem semmire nem jó. Felszedtem 5-6 kiló izmot, aztán abbahagytam 2 hónap alatt le is ment mind. Aztán hála a jóégnek megtaláltam azt, aminek szerintem tényleg van értelme: küzdősport, harcművészet. Kempozom. Ugyanúgy jön fel rád az izom, mint a gyúrásnál, csak éppen szebben fog mutatni, plussz még az erőnléted is sokezerszer jobb, valamint, ha nagyon rosszra fordulnának a dolgok, oda tudod tenni magad fizikálisan is. Gyúrástól aztán nem fogsz jobban bunyózni...
  • React
    #64
    A legtöbb labdajátékhoz tehetség(labdaérzék!!) kell, és nagyon sok gyakorlás! Milyen 1-2 trükk és te vagy a pálya királya? :D Én 5 évig kosaraztam, 7 évig kézilabdáztam etc... De korántsem 1-2 trükk és bumm te vagy a legjobb... már eleve aki labdajátékot elakar kezdeni kell egy bizonyos labdaérzék, és ha már több emberrel játszol, látnod is kell a pályán, és valamiféle ügyességgel (tehetséggel) is rendelkezned kell! Persze semmit se késő elkezdeni, de akik profi csapatokban játszanak, azok csecsemő koruk óta azt csinálják -persze vannak kivételek-!
  • Lord Oswal
    #63
    jó de gondolom nem csak neki ajánlja
  • haxoror
    #62
    A srác 16 szal túlkoros
  • Kecs
    #61
    Nekem van egy nagyon jó ajánlatom:

    A BSE - Esma Sport Klub Kajak szakosztálya Nyári szüneti vízi sporttábort szervez alapfokú fejleszthető úszástudással rendelkező 9-13 éves fiúk és lányok részére, ebéddel egész napos sportfoglalkozással!

    6500 Ft /fő / részvételi díjjal

    Jelentkezés: 2006. Május 25 től a részvételi díj befizetésével az BSE - Esma Népszigeti vízi sporttelepén Pruzsinszky István kajak edzőnél!

    További informéció 06 30 / 9966-451 es telefonszámon.

    Vízi telep címe: Budapest. XIII. Népsziget 12 /Újpesti Öböl/

    Megközelíthető: a 4-es autóbusszal, vagy a 3-as metróval a Gyöngyösi utcai megállóig, onnan a Duna Plázától gyalog a Meder utcán keresztül a Dunáig, ahonnan egy gyalogos híd vezet a Népszigetre majd gyalogosan a Népszigeten vagy a Duna parton a BSE – Esma vízitelepéig.
  • bens
    #60
    a tai chi nem sport. szerintem...
    inkább meditáció, vagy ilyesmi. de nekem tetszik, csak nincs rá időm. meg tartok tőle, hogy nem érnék el benne túl nagy sikereket :-)
  • bens
    #59
    freestyle talicskázz!
  • hunbasser
    #58
    pff,én is tai chiztam,de egy idő után már nem volt kedvem járni:)
    kell hozzá állóképesség,de az benne pont a fura,h tök lazának kell lenned.
    először én is azt hittem,h ilyen energia,olyan energia baromság,de azért vmit éreztem,egy kör-körös mozgást,ami egyensúlyba lendített.
    amúgy meg láttam vhol tv-ben,h tai chisok cm-ről törtek szét téglát meg ilyen
  • Dragooon #57
    kezdj el úszni nekem bejött 8 éven át úsztam hetente általában kétszer most 14 leszek
    sehova nem jutottam vele de nagyon jó dolog én imádom ;)
  • Lord Oswal
    #56
    vagy aki akarja próbálja ki az amerikai focit ott aztán meglehet izzadni, persze oda már kell egy kis tömeg mert nádszálkisasszonyok összetörik magukat :) láttam pár meccset elég kemény.
    én a nyáron ha minden frankó kipróbálom, kiváncsi vagyok.
    de amugy nekem eddig az uszás jött be a legjobban
  • Membrah
    #55
    torna 1év,plusz 9 év balett...a debreceni színháznál táncoltam az uccsó pár évben..
    sokan könnyű sportnak hiszik....de tévednek..:-D
  • Tertovan
    #54
    tajfutas?
    marha tudsz futni egyhuzmba 7-9 km-et es szetsz utazni.
  • nyami
    #53
    mit sportoltál?
  • mila69en
    #52
  • Fejes021
    #51
    Winston Churchill 90 v.hány évesen a halálos ágyán állítólag ezt mondta: "Azt hogy megéltem ezt a szép kort, csak is a sportnak köszönhetem. Hogy sosem sportoltam."

    Bár ez szerintem csak városi legenda, de én speciel nem nagyon sportolok semmit.
  • Bankrupt #50
    és azt hiszem fölényben vannak az úszok :D
  • Truck Driver001
    #49
    kabbe énis pont 186vok:D.Csak 17éves..és tudok kosarazni.Bár nem mindig szeretek:D,egypk énis az úszást ajánlom..[2éve jár már] nagyon yó sport..egéséges,főleg ha gerincferdülésed v valami ilyesmi problémád van:P.Ráadásul csajoknál is bejővős a tma ha van 1 kis izom:DDDDD
  • bazza
    #48
    én nemrég kezdtem kézizni, a foci után ez a kedvencem :D
    Egyébként minden attól függ milyen lehetőségeid vannak. Itt pl. hiába akartam úszni, nincs hol. :PP Viszont a kézilabda legalább olyan vállat csinál mint a víz ;))
  • N1ggA
    #47
    Szerintem a kosár jól menne nekem. Jól mondtad, cselezni annyira még nem tudok, de suli után szinte minden nap 1-2 órát kosarazom az osztálytársaimmal. Ahhoz képest, hogy senki se tanított, egész jól megy. Érzem, hogy ha valaki tanítana (mondjuk egy edző egyesületben), akkor egész jól menne. Ziccerek már jól mennek, labda nélkül a gyűrű is megvan, de még gyakorolni kell. Csapatjátékra is szerintem képes vagyok. Szívesen elmennék egy egyesületbe Budapesten, de fogalmam sincs hova kéne. Tud valaki valami jó helyet ahol érdemes elkezdenem?
  • Vlala #46
    felfelé kell igazán kormányon húzni magad. Amikor tekersz, akkor kell bicepszből meghúzni magad a kormány felé, úgy megy igazán.
  • bld
    #45
    nem olyan nagy gáz ez, fpleg ha nem oylan nagy az az energia;)